Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) PhoenixK válasza MrPG8 (#12900) üzenetére


PhoenixK
őstag

Reméljük a legjobbakat... :O

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12902) Tomazoe


Tomazoe
tag

Aki esetleg most akarna ps3-at venni:
[link]
Annak ez jó választás lehet,jó áron :)

[ Szerkesztve ]

(#12903) PaJa1 válasza MrPG8 (#12898) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem PSen de PC volt rá példa hogy egyo lyan játékot amit a készítő több kiadónak is eladott egy idő után bevezették az IP blokkot, addig ott játszottál szinte ahol, amelyik verzióval akartál, aztán elvágták a drótot és csak azzal tudsz játszani amelyik régióba be vagy osztva. Persze leeht trükközni IP maszkolással és akkor megint oda mész ahova akarsz.
De nem hiszem, legalábbis nagyon bízom benne hogy a PSnél ilyen nem lesz.

Wow 5 ezerrel olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12904) Mazsika válasza Tomazoe (#12902) üzenetére


Mazsika
őstag

na alakulnak szépen az árak.. még jó hogy nem vettem meg kari környékén! :DDD amúgy multiformatnál a 250-es 69990! ;) szóval mostmár lehet lassan beruházok én is! :D

Dáccsika

(#12905) user137 válasza ggf8600gts (#12865) üzenetére


user137
őstag

nekem nagyon halk a slim, pedig csendmániás vagyok. első nap letöltöttem és feltelepítettem hozzá a létező összes demót, de csak onnan láttam, h megy, h világít.

most toltam egy jópár óra GT5-öt és így se volt igazán hangja. persze, hallatszik, ha kikapcsolod, stb... de messze van a vészes szintektől. nem valami doboz alakú szekrénybe rakod véletlenül? Próbáld ki egy nyílt felületen is, h úgy milyen.

(#12906) user137


user137
őstag

más: GT5p.

gyerekek, ebben se törésmodell, se karrier mód (OK, events egyesével), se ellenfélnehézségek, se autótuning, se kihívás (BMW 135i-vel ;)), se sebességérzet, se realitás (Integrával simán lelépni egy TT-t?) nincsen... ? anyáztam a Forza3-ra, h az műanyag, mert majd a GT5. De nem úgy néz ki, h a GT5p valami nagy nagy etalon lenne, 1080p ide vagy oda.

vagy valamit istentelenül elrontok.... ?!

(#12907) user137


user137
őstag

UK vagy a US store-ba éri meg jobban reggelni?

(#12908) user137


user137
őstag

valamint, asszonykának kellene valami cuki játék, a LittleBigPlanet tetszett neki, de nem maradéktalanul.

akinek van PC-je, a Plants vs Zombies volt az abszolút kedvenc :) tudtok valami aranyos okos kis szórakoztató gagyit a PS-re?

(#12909) Krisz_82 válasza user137 (#12908) üzenetére


Krisz_82
tag

Próbáltasd ki az asszonyal a Mini Ninjas-t.A store-on fent van a demo-ja! Szerintem iszonatosan vérprofi kis platform játék.

Gran Turismo 5 Forever !!!

(#12910) babli


babli
tag

Dinamikus témákat ingyé' lehet valahol letölteni??? A japán Afrika Dynamic Theme-ről lecsúsztam. Valakinek megvan???

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12911) BaliJack válasza user137 (#12906) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Nekem ugyan nincsen meg a GT5P (=Prologue, nagyjából bevezetés), de az egy megvehető demó. A teljes játék majd jön valamikor, a Prologue meg kint van a piacon kb. 1,5 éve.
Tehát így kellene nézni azt a Prologue-ot.

Meghivott: az a gép jónak tűnik :). De a best quality nem ajánlott wifire. Lejjebb kell venni a minőséget annyira, hogy rendesen menjen. Ha ez csak low quality-n megy, akkor arra kell beállítani, vagy kábeles kapcsolatra átállni.
A PS3 Media Server készítője írta (talán a blogján vagy a kód melletti problémáknál), hogy a másolást nem ajánlja, mert az átmásolt fájl mérete bizonytalan, magyarán, lehet, hogy nagyobb lesz jóval, mint az eredeti méret.

Ha tele van már a hócipő, akkor mkv2vob-bal darabolva konvertálni, és pendrive-val átcipelni. Így a gépet (PC) ki is lehet kapcsolni :).

Szerk.: Krisz_82: én most játszogatok vele, nagyon bejön :). Nejemnek is tetszik, de neki túl pörgős, azt mondta :). Egyetlen hibája, hogy nem lehet ketten játszani :(.

[ Szerkesztve ]

(#12912) PaJa1 válasza user137 (#12906) üzenetére


PaJa1
őstag

Nem érdemes egy régi demot összehasonlítani egy új teljes verziós játékkal. GT5P vs Forza3. Így eléggé árnyalt a kép.
A teljes GT5ben lesz törés, javított fizika, szerintem a látvány is keményebb lesz mint az előzetesben, a játékmódokról meg ne feledkezzek meg: nascar, rally, utcai kocsis verseny, drift, meg ki tudja még mi, ja és rengeteg autó :)
Ha megjelenik akkor veszek egy PS csomagot amiben GT5van.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12913) englandfan


englandfan
csendes tag

Uncharted Drake's Fortune-ba miért kellett bele tenni ezeket a szörnyeket? Olyan unalmas, hentes játékká teszi, ezt az amúgy nagyszerű játékot... Meg M4-el megyek, belelövöm a fél tárat és nem hal meg, aztán visszatesz fél órával későbbre... Lehet elölről kezdeni... F*sza...

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12914) kelzsoca válasza englandfan (#12913) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát hogy ne legyen unalmas :)

Ne zoomolva lödd őket, hanem csak simán fuss és R1, nem kell azokba fél tár :)

Egyébként Crushing módban az igazán kemény :)

https://vertigostore.eu

(#12915) englandfan válasza kelzsoca (#12914) üzenetére


englandfan
csendes tag

Igen, én normal módon játszom, bele sem mertem gondolni, milyen lehet, így is néha pont elég, ahogy felb*szom az agyamat vele...

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12916) kelzsoca válasza englandfan (#12915) üzenetére


kelzsoca
félisten

A szörnyes résszel először én sem voltam kibékülve, de végülis megszoktam :)

https://vertigostore.eu

(#12917) SÜN!


SÜN!
tag

Jól olvastam, hogy Uncharted Drake's Fortune-ban minden szinten végig kell nyomni a platináért?(vagy platinum? :F )

(#12918) babli válasza SÜN! (#12917) üzenetére


babli
tag

Jól biza'... ;)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12919) nemethjoc válasza SÜN! (#12917) üzenetére


nemethjoc
csendes tag

nem kell minden szinten végignyomni, elég ha először hard-on, utána beadja a crushing-ot is
Így elég csak kétszer végit csinálni.

PSN_id: nemethjoc

(#12920) SÜN! válasza nemethjoc (#12919) üzenetére


SÜN!
tag

Aha... köszi!

Szerk.:GTA IV-ben van 1080p? :F

[ Szerkesztve ]

(#12921) babli


babli
tag

Tetszenek ezek a dinamikus témák PS3-ra. Tud valaki ingyenest??? Pl olvastam neten, hogy az új Motorstorm dinamikus téma free volt még novemberben, azt hiszem az eu store-on!

Esetleg ha tudna valaki küldeni nekem egyet... (privátban)

Vagy ezek már nem .p3t kiterjesztésűek? Rengeteg statikus téma van neten, de kellene egy mozgó is!:)

Köszi...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12922) kelzsoca válasza SÜN! (#12917) üzenetére


kelzsoca
félisten

Platinum a trófea, és nem elég "csak" 2x végigjátszani, mert biztos marad ki több trófea is, amit teljesíteni kell.

https://vertigostore.eu

(#12923) MrPG8 válasza SÜN! (#12920) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Van 1080p, ha a beállításoknál (XML-ben) kiszeded a 720p-t. De nem szebb, sőt! :)

(#12924) SÜN! válasza MrPG8 (#12923) üzenetére


SÜN!
tag

Akkor inkább érdemes 720p-ben tolni? :F

(#12925) kelzsoca válasza SÜN! (#12924) üzenetére


kelzsoca
félisten

Itt az a kérdés láttál -e már 720p-s PS3-as játékot, normális megjelenítőn?

Vagy a másik kérdés hogy milyen monitorral/tv-vel rendelkezel (ha már konzol nincs)

https://vertigostore.eu

(#12926) englandfan válasza babli (#12921) üzenetére


englandfan
csendes tag

UK Store-on ingyenes a Wipeout HD és Motorstorm Arctic Edge dinamikus téma.

[ Szerkesztve ]

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#12927) jookomak


jookomak
őstag

üdv mindenki

megjött a cuccom a zavvi.com-ról. 9 nap alatt ért ide. se ajánlott, se semmi, be volt gyűrve a postaládába. most már tudom a shopto.net-en miért kerül 2 fonttal többe a szállítás. 4 nap, és ajánlottként jön. viszont a batman, amit vettem, az olcsóbb volt 5 fonttal. lényeg a lényeg, hogy van egy jó játékom.

(#12928) MrPG8 válasza SÜN! (#12924) üzenetére


MrPG8
aktív tag

GTA IV optimalizálásával nem csak a PC-n vannak gondok. Meg amúgysem bírja szegény PS3 már azt a felbontást. Nekem Full HD-s LCD-m van, elég nagy. De valahogy nem tűnik csúnyának a 720p sem.
Úgyhogy nem érdemes az 1080p-s GTA-val próbálkozni. Le van butítva egy csöppet. Például árnyékokat 10-20-30 méterre tölti be előlre... :S

(#12929) SÜN! válasza kelzsoca (#12925) üzenetére


SÜN!
tag

Nem láttam... :))
Azért lesz csak másfél év múlva, ha lesz, mert monitort is veszek, HDMII kábelt, routert, meg lan kábelt.
[link]

5ms az már játékra megfelel, nem?

(#12930) skylinelaca válasza MrPG8 (#12928) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ha megnézed akkor a kisebb területi tárgyakat (vízzel teli terelőbólya) is későn tölti be... autókat is... kár ... reméljük a következő gta jobb lesz... egyébként én (még) régi sdtv-n játszok , ott is akad , tehát a felbontás nem lényeg, volt szerencsém kipróbálni 1080 ban is , egy ismerősömnél ott is ugyanúgy akadt. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#12931) MrPG8 válasza skylinelaca (#12930) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát nem tökéletes az biztos. Na majd a PS4-en sokkal jobb lesz. :DDD

(#12932) Vazallus


Vazallus
tag

Ha ps3 menüben manuálisan beállítom,hogy csak az 1080p-t támogassa,akkor minden játékot 1080p-re skáláz fel vagy csak azokat amelyiket lehet?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12933) SÜN! válasza skylinelaca (#12930) üzenetére


SÜN!
tag

PS3-on karc nélküli dvd akad?:F

(#12934) kelzsoca válasza SÜN! (#12933) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szó nincs itt lemezről, a játék optimalizálatlan bughalmaz, röviden és tömören.

https://vertigostore.eu

(#12935) whited válasza benecz (#12853) üzenetére


whited
addikt

pl hűtés és még sorolhatnám :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12936) kelzsoca válasza whited (#12935) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor kérlek sorold fel azokat a dolgokat... és ha lehet indokold is meg, miért írod azt a gépről.

https://vertigostore.eu

(#12937) MrPG8 válasza Vazallus (#12932) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Amelyik játékokat lehet, azt 1080p-ben tolja. A többit pedig SD-ben csinálja, mivel ugye a 720p nem támogatott. Szóval az sem járható út.

(#12938) shioriharu


shioriharu
csendes tag

Skacok, az érdekelne, van e valakinek tapasztalata Sony Szervíz ps3 konzol javítás terén.
Az enyém 2 hónappal a megvétel után úgy ahogy van meghalt (80gb), pedig vigyáztam rá mint a hímes tojásra. Olvastam külföldi fórumon, hogy sokaknak nem bír ki egy hetet sem, ám ott szervízelés terén maximum 2 hét az átfutási idő.
Namost, az enyém 11 hónapja csücsül sonyéknál, 1 hónapig garanciás még, akárhányszor hívom/szídom őket mindig megfogadják hogy mostmár kész lesz....
E hét pénteken érdeklődhetek újra, sikerült e 1 év alatt haladni vele...
Arra volnék kíváncsi, ez normális e, lehet e arról szó, hogy tényleg egy évig tart egy alkatrész beszerzése.
Továbbá ha van valakinek tapasztalata, hogy soul calibur 4, illetve dynasty warriors 6 empires mentések üzemképesek e (és ha igen, mihez kötöttek, psn/user?) más konzolokon mint az eredeti, kérem mondjon pár okosat.
Előre is köszönöm!

[Sit Back, Relax, Forget It]

(#12939) kelzsoca válasza shioriharu (#12938) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ez minden csak nem normális.
Ez a szerencsétlen Sony, ha jól tudom Szlovákiába küldi ki a gépeket és ott foglalkoznak velük, ez általában ~1 hónapot vesz igénybe, ettől lehet több és kevesebb is, illetve ha nem tudják javítani, akkor teljesen új konzolt kell adjanak helyette (erre a környezetemben volt is példa)

Tehát, én a helyedben egy új gépet követelnék, természetesen a garancia idő újraindulásával, mert gyakorlatilag végig szervizben volt a géped :(
Ha a szép szó nem használ, fenyegetni kell kicsit a fogyasztóvédelemmel is :)

Én a soul calibur 4. játéknál éppen a mai napon szerettem volna áttenni a mentéseket egy másik profilra(azonos gép) de hibát írt ki, tehát én úgy látom ez nem megoldható :F

https://vertigostore.eu

(#12940) MrPG8 válasza shioriharu (#12938) üzenetére


MrPG8
aktív tag

11 hónap? :Y :F
Szerintem sűrgősen menj be hozzájuk és borítsad rájuk az asztalt. Már 10 hónapja meg kellett volna tenned.

(#12941) PhoenixK válasza shioriharu (#12938) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha jól tudom, 30 nap után már kérhetsz egy új gépet, és egy szavuk sem lehet!

Mellesleg szerintem ezzel már téged nagyon... hogy is mondjam finoman... átbasztak!
Viszont furcsa ez a dolog. Én anno a Hireltech BT-nél voltam, elsőre nem volt az igazi a szervízelés, akkor a koma mondta, hogy ha nagyon elhúzódik, vagy nem lesz oké, akkor csere és kész. Hova vitted egyáltalán a masinát???
Cseregép van legalább helyette? Ha az sincs, akkor kártérítés + új gép!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12942) skylinelaca válasza whited (#12935) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ez a dolog engem is érdekelne... mi a baja a hűtésnek és a sorolhatnád... ?

Üdv: Laca

(#12943) PaJa1 válasza SÜN! (#12929) üzenetére


PaJa1
őstag

Hoppá, majd 2 ezerrel ment lejjebb az ára a héten.
Nekem is ilyen van, meg vagyok vele elégedve. Igazi társa lehetne a Fat PS3nak, ennek is hasonló lakkozott a borítása, ez is könnyen maszatolódik, de csak 3 helyen szoktam hozzáérni - 2 oldalt amikor forgatom és a kikapcs gomb környékén. utóbbi nem is látszik ha maszatos. De mivel érintő gombos a kezelőszerve ezért azt sötétben tapogatni nem jó móka. Szerencsére elég egyszer beállítani, aztán már csak a led melletti gombot kell nyomkodni, pár próbálkozás után sima ügy a megtalálása sötétben.
PSről elég neki a HDMI kábel (nem próbáltam, de szerintem ami itt érkezik hang azt is kiadja), az audiót a kis hangszórócskáin fogja majd nyomni. Bár ez utóbbi csak kényszermegoldás, a hangszórói nagyon gyengék, mély hangokat még a messziről se ismeri.
De ha nem kell USB port, dönthetőség, forgathatóság és fél col illetve jobban bejön a matt káva akkor a 2494HS jobb megoldás, ami 55 ezertől indul - Ha ekkora Samu monitorban gondolkozol.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12944) babli


babli
tag

Regeltem PC-n UK Store-ra, de az istennek sem akarja elfogadni a jelszavam belépésnél.
Már harmadszor váltottam jelszót, de semmi...

Ötlet???

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12945) Edgeri


Edgeri
senior tag

Valaki tud olyan szervízt, ahol kontrollert javítanak? Az egyik analóg gombot kellene lecserélni, még talán alkatrészem is lenne hozzá. Csak mielőtt én nekiesnék, gondoltam megkérdezem.

Üdv, Edgeri

(#12946) kelzsoca válasza babli (#12944) üzenetére


kelzsoca
félisten

És végigment a regisztráció?

(#12945) Edgeri

Esetleg itt: [link]

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12947) babli válasza kelzsoca (#12946) üzenetére


babli
tag

Végig ment, persze.

Minden ok volt, címgenerátorral csináltam, gmail-es címemet regiztem be.

Reg successfull, belépés, incorrect... :S

3szor cserlétem jelszót, semmi, ugyanaz!

A japán PSN-el nem szívtam ennyit b@ssza meg! :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#12948) kelzsoca válasza babli (#12947) üzenetére


kelzsoca
félisten

De külön usert csináltál a gépen neki nem?

Nekem van:

- USA
- UK
- Japán
- Magyar

És nem volt gond egyikkel sem, elsőre ment minden.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12949) k. válasza shioriharu (#12938) üzenetére


k.
őstag

Teendők:
Fejmosás hideg vizzel
Autoba beülsz
Sony szerviz elött megálsz
Bemész
Orditasz de úgy igazán
Kérsz egy új gépet

Kb ennyi és meg van oldva:D

(Hogy a }{@&#ba csinálhatnak ilyet? 11 hónap? Jézus isten...

(#12950) babli válasza kelzsoca (#12948) üzenetére


babli
tag

Eddig csak USA és JAP regem volt, persze külön-külön userrel...

Mindkettőt PC-n csináltam, melóhelyen, ebédszünetben! Otthon már csak létre kellett hozni a ps-en egy új felhasználót és a pc reggelt jelszóval/névvel belépnem.

Ugyanezt a módszert követtem most is, UK regnél.

Otthon még megpróbálom PS-ről is, ha nem megy kérek reget kölcsön.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.