Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) k. válasza Paarthurnax (#12298) üzenetére


k.
őstag

Neaggódj a magam 17 évével én is öregnek érzem magam. Kb 4 éve csak symbianos telómim vannak és nézegetem a következőt de az kitétel hogy symbianos legyen. Hogy miért? Mer nincs kedvem valamit újra megtanulni meg ha ezt megszoktam akkor maradjon is igy:D
Szóval az hogy konzolozol még nem az öregség jele:D

(#12302) kelzsoca válasza k. (#12301) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor viszonylag fiatal vagy még hozzám képest, én közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz sajnos :)

https://vertigostore.eu

(#12303) k. válasza kelzsoca (#12302) üzenetére


k.
őstag

Hát igen:)
Szerencsére szüleim viszonylag jó kerestek(most kevésbé hála a válságnak) és a nyári munkákból is jött pénz igy azért mindig meglett amit szerettem volna. Namost ha én valamit szeretnék azt mindig vásárlás elött megismerem tájékozódom stb.Ebböl a szempontból azért sokkal tájékozottabb vagyok-szerintem- mint jópár nagyöreg:D
Bár az néha megdöbbent hogy egyes témákban-pl számitógép- már most jobban tudok dolgokat mint egyes felnőtt szakemberek....

(#12304) Djuree


Djuree
félisten

azért még pc-re mindig 10x annyi játék jön ki mint konzolra.
pc-re én is tudok kis egyszerűbb játékokat írni, konzolra már nem igen :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12305) gordonfreemN válasza k. (#12303) üzenetére


gordonfreemN
addikt

voltak és lesznek mindig dolgokat jobban és kevésbé tudók (vagy csak kevésbé érdeklik öket egyes részletek, vagy már nem), másban lehet te tünnél velük szemben olyannak, amilyennek te látod öket, illetve megint mások lehet pont így gondolnak rólad, és meglepödnek magukon...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12306) benecz válasza k. (#12303) üzenetére


benecz
tag

Ez szerintem is így van.Ha valaki rendesen utánanéz egy adott terméknek,valószínűleg többet fog érteni hozzá,mint az aki az adott termék eladásaiból él.Néha ha a MM-ban járunk megviccelem az eladókat pár ravasz kérdéssel,és ha nincs ráírva a papírra,akkor nem tudja :DD
Picit vicces...

(#12307) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!

15/1,5 sávszélességű UPC netem van, Linksys wrt54gl router-rel.
PC-n kábellel megvan ez a sávszél.
Laptopon vez nélkül is.
PS3-on vez nélkül a menüben internet tulajdonságok menüpontban viszont csk 2,8-at ír.
Valamit állítanom kell a konzolnál, vagy ennyit elvesztek a wireless kapcsolat miatt?

Más:
UK store-ba regisztráltam.
Van különbség a store-ok tartalma között? Valamelyik bővebb kínálatú, mint a másik?
Hány store létezik?

Kösz!

(#12308) benecz válasza wrathchild (#12307) üzenetére


benecz
tag

A sávszélességről nem tudok mit mondani,de egy szakértőbb ember tudni fogja.Amúgy én is észrevettem,hogy picit lassabban szedi a cuccot a ps,mint ha pc-vel tölteném,de nem vészesen lassabb.
Sok store van,az USA,Angol,és Japánba érdemes regelni,itt van a legtöbb tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#12309) k. válasza gordonfreemN (#12305) üzenetére


k.
őstag

Én azokra értettem akik nagyon sokat ezzel foglalkoznak és én mégis jobban tudom náluk pedig saját magam tanultam meg autodirakta módon.
Azt elismerem hogy én egy rakat más dologban hülye vagyok de amihez nem értek nem pofázok bele(mint ahogy sokszor sokan teszik) vagy nem mondom azt hogy igen én ezt igy tudom és közben mégse.

(#12310) Marked


Marked
tag

Battlefield: Bad Company 2 public bétájára már nem lehet jelentkezni PSN-en? Vagy ha igen, hol? Sehol nem találtam. (USA-ba regelt PSN accountom van)

[ Szerkesztve ]

(#12311) salival


salival
aktív tag

Sziasztok! Idén karácsonykor én is beléptem a klubba egy 120 gb-s PS3 Slim-mel. Remélem hasznos tagja leszek a csapatnak. Esetleg a különböző játékstílusokból miket ajánlotok kezdésnek?
szerk: Assassin's Creed demója nincsen fenn a Store-on?
szerk2: A GT5 demóját nem találom. Honnan lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#12312) atos30


atos30
aktív tag

Valakinek talán hasznos, ha meghal az olvasófej:

http://www.rockfordpcrepair.com/ps3lasercompatiblechart.htm

ebay-en 38-50 fontig lehet rendelni a lézerfejeket.

Ha jól láttam, akkor olvasófejhibás ps3-at lehet venni 50 font környékén- plusz ha veszel hozzá új fejet, akkor kb:30 ezresből van egy működő ps3-ad.

[ Szerkesztve ]

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#12313) kelzsoca válasza salival (#12311) üzenetére


kelzsoca
félisten

Több store is van, attól függ melyikre regiztél be!

EU, USA, Japán általában ezekre érdemes.

Akció-kaland:

Uncharted 1-2 (kötelező darabok)

https://vertigostore.eu

(#12314) salival válasza kelzsoca (#12313) üzenetére


salival
aktív tag

UK, USA van. A Japánt megnézem.

YNWA

(#12315) kelzsoca válasza salival (#12314) üzenetére


kelzsoca
félisten

A GT5 demoja szerintem már mindenhol fent van :)

https://vertigostore.eu

(#12316) jookomak válasza kelzsoca (#12315) üzenetére


jookomak
őstag

Már a time trial verseny kliensére gondolsz? Mert az ugye nem demo, más meg nincs fönn. gt5p-t már olyan 5k-ért meg lehet kapni konzolboltokba, annyit megér szerintem.

akcióból én is csak megerősíteni tudom az uncharted 1-2, verekedősből tekken 6, street fighter 4, autóst mást nem érdemes venni, mint a gt5 (ha kijön) elvégre elég komplex játék lesz a nascar és rali versenyekkel. shift, dirt elmegy, de nem váltják meg a világot. god of war collection mindenképp beszerzendő a 3. rész eljövetle előtt, ha bejön a stílus.
egyébként figyeltétek, hogy a gametrailers év végi díjazásán a legtöbb kategóriába győzedelmeskedik az uc2? nem is gondoltuk volna micsoda kincset vettünk.

(#12317) kelzsoca válasza jookomak (#12316) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen arra gondoltam :R

Verekedős játékból én a: Soul Calibur IV-et ajánlom.

Illetve mászkálós ügyességiből a Little Big Planet.

A God of War játékot én is ajánlom :K

https://vertigostore.eu

(#12318) whited


whited
addikt

hy
most tervezem ps3 vételét :) :)
szóval tényleg inkább fat-ot érdemes venni?azt mondjék a slim hüttése elég gyenge és ha mákom van akk lehet rajta linux meg a ps2es gémeket is viszi
pls help ha tudtok hol érdemes venni leirnátok? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12319) k. válasza whited (#12318) üzenetére


k.
őstag

Natehát:
A slimbe kisebb hűtés került azért mert kevésbé melegszik igy nem raktak feleslegesen akkorát mint a fatbe. Semmi baj a slimekkel:)
Linux nem megy rajta gondolom valami chip hiányzik. Nem is fog menni soha.
Ps2 kompatibilitás sem megy talán majd megoldják egyszer de max akkor ha kifut a ps2(1-2 év még). És akkor is úgy mint most a ps1nél. Újra meg kell netröl venni a játékot.

(#12320) whited válasza k. (#12319) üzenetére


whited
addikt

tehát akkor mellyiket érdemes venni?fat vs slim, nem kell a nagy hdd az nem szempont de h van 2 joy az jó pont meg 1-2 játék se ártana :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12321) k. válasza whited (#12320) üzenetére


k.
őstag

Nekem fat van és odavagyok érte de ha tellik újra akkor slim:)
Joyt meg vateráról használtan veszel 5 ropiért(gyári sony). Szóval nem vészes összeg. Játékokat meg tucatnyi helyről vehetsz használtan.

(#12322) whited válasza k. (#12321) üzenetére


whited
addikt

honnan érdemes venni slimet?
:R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12323) Djuree


Djuree
félisten

na elvileg visszautalta a srác a pénzem. holnap kiderül. azt mondta külföldön vannak cégei. érdekes. de elérhető telón még mindig...
ha visszajött a pénzem akkor magától a sony japán központjából veszek gépet az tuti, nem szarakodok mégegyszer :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12324) k. válasza whited (#12322) üzenetére


k.
őstag

(#12325) k. válasza Djuree (#12323) üzenetére


k.
őstag

Szerintem egy sonyszalon pl az árkádban is elég lesz:D
Ha mész a japán központba akkor- persze a te számládra- veledtartanék:D

(#12326) Vazallus válasza whited (#12322) üzenetére


Vazallus
tag

Szerintem a Multiformat-ból.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12327) Paarthurnax válasza Marked (#12310) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

A bétához a kulcsot az ausztrál gamspot oldalon lehetett kérni. Talán még lehet, de figyelik az IP-t, hogy más országokból ne próbálkozzanak. Nekem is onnan van, pedig ritkán nézem az oldalukat, de pont akkor látogattam oda, amikor elkezdték. :) Mázlim volt.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12328) Zoliboy95


Zoliboy95
tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan kell párosítani a PS3-at a PS3-távirányítóval...

Ha kérhetném priviben válaszoljatok!

Előre is köszönöm!

Üdv.Zoli

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#12329) PaJa1


PaJa1
őstag

Lehet, hogy jött azóta valami új firmware a PS3hoz amikor utoljára próbáltam rajta a G25öt. Nyáron még csak PC kompatibilisnek írták a kormányt de most néztem, hogy PC és PS3 kompatibilisként van jelölve a Logitech oldalán a G27el együtt. Lehet, most már jó lenne a kuplung is :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12330) PhoenixK válasza Zoliboy95 (#12328) üzenetére


PhoenixK
őstag

A használati utasítás ide vágó része

Settings -> Accessory Settings -> Register BD Remote Control
A regisztráláshoz nyomd meg egyszerre a távirányítón a Start és Enter gombokat (ha jól emlékszem) Egyébként ki is írja lépésről hogy mit kell csinálni! Kicsit várni kell vele, nekem majd' 1 perc volt, de kitartás!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12331) wrathchild válasza wrathchild (#12307) üzenetére


wrathchild
tag

Üdv!
15/1,5 sávszélességű UPC netem van, Linksys wrt54gl router-rel.
PC-n kábellel megvan ez a sávszél.
Laptopon vez nélkül is.
PS3-on vez nélkül a menüben internet tulajdonságok menüpontban viszont csk 2,8-at ír.
Valamit állítanom kell a konzolnál, vagy ennyit elvesztek a wireless kapcsolat miatt?
Más:
UK store-ba regisztráltam.
Van különbség a store-ok tartalma között? Valamelyik bővebb kínálatú, mint a másik?
Hány store létezik?
Kösz!

(#12332) DM-Fan válasza wrathchild (#12331) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem hinném, hogy bármit is el kellene vesztened a sávszélből WiFi-kapcsolatnál. Nekem Linksys WRT54G routerem van és a maximális sávszélt kapom a PS3-on is (feltéve, ha a PC-m nem foglal le aktuálisan éppen valamennyit). Egyébként alapesetben dinamikusan oszlik meg a sávszél a routerhez kapcsolódó eszközök között, tehát hacsak nem állítasz be valamilyen korlátot, akkor a maximálisan rendelkezésre álló sávszélt kéne kapnod a PS3-on is.

Get Moded!

(#12333) kelzsoca válasza wrathchild (#12331) üzenetére


kelzsoca
félisten

Van különbség a store-ok tartalma között? Valamelyik bővebb kínálatú, mint a másik?
Hány store létezik?

Általában igen, de ez jobbára csak időbéli különbség, tehát ami megjelenik a Japán store-on, az még lehet csak pár nap múlva fog megjelenni az USA vagy EU store-on.

Hogy mennyi van, hát ezt nemtudom, de amire érdemes regizni:

EU, USA, Japán

Itt találsz segítséget a Japán store regisztrációhoz: [link]

https://vertigostore.eu

(#12334) tammolna


tammolna
csendes tag

Sziasztok!

Milyen kompatibilis cordless controllert ajanlotok PS3hoz (dualshock 12ert kicsit huzos...)?

Mas:
Valaki esetleg nem ad guitar hero-t berbe, hogy eldonthessem kell-e ez nekem? :)

Udv,
Tamas

(#12335) k. válasza tammolna (#12334) üzenetére


k.
őstag

Tudom hogy ez félmegondás de használt sixaxisban nem gondolkodtál? Vaterán van belőle. Én is úgy vettem. 5k hibátlan gyári állapotú és persze sony:D

(#12336) tammolna válasza k. (#12335) üzenetére


tammolna
csendes tag

Koszi a tippet. rakerestem, h. sixaxis, de 0 talalatot adott ki... :(

[ Szerkesztve ]

(#12337) k. válasza tammolna (#12336) üzenetére


k.
őstag

Akkor sajna eladták. Én 4900ért vettem az enyém kb 3 hete. Hibátlan, gyönyörű állapotú a cucc. Várni kell elöbb útobb feltesznek újra egyet.

(#12338) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Srácok! Régi ps1 kart csatlakoztattam a gépemhez, usb áttalakítóval, menüben minden fasza viszont egyik játékban sem működik, azért van mert nem támagoatja a játék?:)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#12339) k. válasza Buldozer99 (#12338) üzenetére


k.
őstag

Ps2nél volt olyan nálam hogy az EA által kiadott cuccoknál ellenörzi hogy ps2es joy van-e csatlakoztatva. Lehet itt is ezt ellenörzi.

(#12341) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

konzolokszervize.hu-ról mi a véleményetek?

Ezt néztem ki.
A két játék hozzá a Resistance meg a Motorstorm.

(#12342) kelzsoca válasza Gabesz1019 (#12341) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát nagyjából ez a két játék használtan 8k körül alakul, így megéri szerintem.
Mivel az alap gép 69k körül alakul.

Szerintem a bolt is rendben van.

https://vertigostore.eu

(#12343) benecz válasza kelzsoca (#12342) üzenetére


benecz
tag

Én speciel azt a 2db játékot 2k/db áron vettem,igaz,az jó bolt volt :)

(#12344) PaJa1 válasza Gabesz1019 (#12341) üzenetére


PaJa1
őstag

Ha neked kell az a két játék akkor árban szerintem is ok, ha nem és mégis megveszed akkor el tudod cserélni/adni.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#12345) kelzsoca válasza benecz (#12343) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát jó, de ezek egyszeri akciós árak, nyilván mindenkinek nem lehet ekkora szerencséje, de az tényleg jó ár volt értük, annyiért engem is érdekelne :DDD

https://vertigostore.eu

(#12346) Siera válasza Gabesz1019 (#12341) üzenetére


Siera
senior tag

a konzolokszervizét ismerem.Eddig csak onnan rendeltem.Jó arc az eladó,max arra eleht panasz,hogy lusta feladni másnap,és csak pár nap múlva kapod meg :DDD

Amúgy akinek sikerült,az hogy regisztrált be az ausztrál gamespotra bf2 kód miatt?Hogy leeht kikerülni az IP figyelést? :U

Amúgy meg nekema GoW 3 demója is úgy lett meg,hogy az 1ik srác playstation Communityn megadta vagy 100 embernek az accát és a kódját,és mindenki le tudta szedni aki akarta.esetleg valaki nekem is megadná? :U Nem vagyok rosszéletű! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12347) Zoliboy95 válasza PhoenixK (#12330) üzenetére


Zoliboy95
tag

Köszike. Sikerült. Igazából az volt a baj, hogy le volt merülve az elem. Üdv.

A 95 a nevemben nem azt jelenti, hogy 95-ben születtem. :-)

(#12348) Paarthurnax válasza Siera (#12346) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Látom nem adtad még fel. :) Most nem játszottam már vagy egy hete és hiányzik. :DDD
Ha otthon lennék, akkor tudnék kérni egy regisztrációs kulcsot az ausztrál gamespot-on keresztül, de attól tartok, hogy a játék szerverei is Ausztráliában vannak és nem lenne túl jó pinged. Traceroute-al megnéztem, az USA-n keresztül kapcsolódok mindig Európához, röpke 23 ezer km légvonalban.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#12349) szasanyi válasza wrathchild (#12331) üzenetére


szasanyi
félisten

802.11g esetén az elméleti sávszélesség ugye 54Mbit/s DE a gyakorlatban elért maximum csak 19Mbit/s! Ez is ideális esetben, azaz az elért sávszélesség tovább romlik a távolság és a közbeeső falak számának arányában, így akár komoly veszteséged is lehet. Én pölö PC-n (vezetékes asztali antennával) 15/10Mbps sebességet látok viszont az 50/30Mbps sebességű netből, míg ez az érték PS3 esetében (ugyanabban a helyiségben, csak ugye gyengébb a vételi képessége) már csak 5Mbps. :U Ez is a WiFi sajátja, úgy mint ahogyan az előnyei is... ez van.

(#12350) benecz


benecz
tag

Egy barátom gépéről át szeretném hozni a mentést,érdeklődnék hogy hogy kell ezt megoldani?Pendrive? :U :U

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.