Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) whited


whited
addikt

A star wars force mittoménmivel játszott valaki mert öcsém mániás rajongó és nemtom megvegyem-e neki :) ? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12552) Edgeri válasza k. (#12544) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én ezt beszoptam egy Ebay-es fehér kontrollerrel :O

Üdv, Edgeri

(#12553) Edgeri válasza whited (#12551) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én végigtoltam az SW Force Unleashed-et. Nem vagyok egy nagy sw fan, ennek ellenére tetszett, szerintem jó játék, szép és élvezetes, nem fogtok csalódni benne.

Üdv, Edgeri

(#12554) k. válasza Edgeri (#12552) üzenetére


k.
őstag

Hát sajnos jópáran megszivták:S
Bár mondjuk az durva hogy senkinek nem tünt fel hogy kamu. Én mondjuk úgy állapitom meg a ps2es sony memakriról hogy kamu-e hogy milyen a csomagolása. Sony logo stbstb minden stimmel csak épp kisebb a papir meg ilyesmi. Itt is lehetett ilyen csavar. De hát ezt baromi nehéz észrevenni.

(#12555) whited válasza Edgeri (#12552) üzenetére


whited
addikt

:(
miből lehet tudni hogy eredeti? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12556) whited válasza Edgeri (#12553) üzenetére


whited
addikt

köszi akkor megvan a karácsonyi utó ajándék :D
multizni lehet? :F :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12557) salival


salival
aktív tag

A pendriveomra (FAT32) rátettem egy divx-es filmet és nem látja a ps3. Mi lehet a probléma?

YNWA

(#12558) Djuree válasza salival (#12557) üzenetére


Djuree
félisten

az hogy nincs szeme a ps3-nak :DDD
bocs...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12559) szasanyi válasza Edgeri (#12553) üzenetére


szasanyi
félisten

A multicímek közül nálam az a favorit, és meg is vettem az Ultimate Sith Edition változatát. A csere ugyanis kevesebbe került, mintha letöltöttem volna a Store-ról a hozzávaló add-on tartalmat. Mondjuk az ottani ár - az alapjátékhoz ugye pluszban - jó nagy baromság... :U

(#12560) benecz válasza Djuree (#12558) üzenetére


benecz
tag

A lóvéval mi a helyzet?Visszautalta a tag? :U

(#12561) whited válasza szasanyi (#12559) üzenetére


whited
addikt

köszi a tippet :)
naruto ultimate ninja storm-al játszott valaki?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#12562) jookomak válasza salival (#12557) üzenetére


jookomak
őstag

1. hsz szerinti könyvtárstruktúra kell a ps3-nak a pendrive-hoz.

(#12563) Djuree válasza benecz (#12560) üzenetére


Djuree
félisten

á francokat. csak igérget hogy már 1 hete átutalta meg minden. mondom akkor már rég itt kéne lennie. mondtam neki adjon tranzakciós számot, azt mondta küldi, de azt sem küldte már 2 napja. telót még felveszi, de sztem ez már halott ügy. mind1 leszarom, dugja fel magának az ilyen tetű szar alak. majd hétfőn még egyszer felhívom, beszélek vele, aztán ha nem megy jól beolvasok neki és hagyom a fenébe. nem jelentgetem fel, nem is vagyok otthon a lakóhelyemen, feljelenteni meg csak ott lehet.
írtam vaterának is, basznak válaszolni. az is egy szar banda...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12564) kelzsoca válasza Djuree (#12563) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát ennyi volt a történet, én nem akartam vészmadár lenni, de már az elején mondtam, hogy lehetséges hogy csalóba botlottál Te is és még páran akik szintén így jártak, viszont én a helyedben megnézném ki adott neki negatívot, és azokat az embereket felkeresném a helyedben, mivel ha jól láttam volt olyan is aki feljelentéssel fenyegette meg, és szerintem meg is tette ellene.

https://vertigostore.eu

(#12565) benecz válasza kelzsoca (#12564) üzenetére


benecz
tag

Hát igen,én is gondoltam,hogy ez lesz.Én azért a helyedben tennék feljelentést.Pénzedbe nem kerül,és egyszer talán lesz belőle valami.Mert ha sok emberrel megtette,akkor előbb utóbb ha egy nagyobb "buliba" belekeveredik,akkor előveszik..és ott lesz a neved,meg hogy átvert.Amúgy ebben az esetben az e-mailek sokat érnek.Telefonszám,bankszámlaszám ilyenek.....
Vesztenivalód nincs.A 30k feljelentéssel is elveszett,és anélkülis.De legalább adnál magadnak egy esélyt,hogy hátha.....vannak nagyon mákos emberek....pl egy barátom 3 éve elhagyott egy akkor még komoly telefonnak számító n73-at a vonaton,és visszajuttatták neki,pedig simán eltehették volna neki.Tehát a remény hal meg utoljára....

[ Szerkesztve ]

(#12566) Vazallus


Vazallus
tag

Én HongKongból vettem fehér rezgős Joyt de az hála isten eredeti..

"Mr. Salieri sends his regards"

(#12567) Djuree válasza kelzsoca (#12564) üzenetére


Djuree
félisten

nem is kapott 1 negatívot sem. mert mihelyst utaltam neki inaktív lett. ügyes a srác. gondolom több nevet is regisztrált vaterán.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12568) Daffy válasza PhoenixK (#12517) üzenetére


Daffy
őstag

"A bluray, dvd, nem feliratos dvix lemezek lejátszása lemezről ha jól értem nem probléma neki ahogy belső HDD ről sem ? Gondolom iso fájbol nem fog filmet lejáccani ? Csak ha az isot is kitömöritem ?"
Blu-ray, DVD és a legtöbb felirat nélküli xvid megy rajta. ISO-t természetesen nem fogja lejátszani.

Khm,khm....HUlyeseget azert ne mondjunk,foleg ha meg se gyozodtunk rola...A PS3 rohogve lejatsza az ISO kiterjesztest....Akadas es kephiba nelkul.Egy arva netkabellel van osszekotve a PS-em a PC-mel.Illetve egy PS3 MEdia Server nevu progi es kesz.
Szoval azert mielott kijelentunk vmit ,nezzunk utana.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12569) gordonfreemN válasza Daffy (#12568) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Hát hülyeséget azért nem mondott, mert PS3 önmagában nem képes erre (amiről szó volt szerintem), de neked is igazad van persze, csak kis kiegészítéssel.
[link]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12570) PhoenixK válasza Daffy (#12568) üzenetére


PhoenixK
őstag

Mielőtt átmész kioktató módba, olvass vissza egy kicsit... :(((
Arról volt szó, hogy a PS3 önmagában PC nélkül le tudja-e játszani az ISO file-okat! Azzal tisztában vagyok, hogy PC-ről a megfelelő progival akár a .marikanéni formátumot is ki tudja stream-elni.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12571) Edgeri válasza k. (#12554) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát Budapestről nem látszódott a Hong-Kongban lévő kontroller :DDD

Üdv, Edgeri

(#12572) Edgeri válasza whited (#12555) üzenetére


Edgeri
senior tag

A youtube-on találtam pár videót, ahol többen is összehasonlítják az eredeti és a hamis kontrollert, ezek sokat segíthetnek (sajna rajtam már nem). De anélkül, hogy kézbe vennéd a csomagolást/kontrollert, nem fogod tudni megállapítani melyik a hamis és melyik a kamu. Illetve asszem a CECHZC2U modelltípus fehérben az a biztos kamu.

Üdv, Edgeri

(#12573) Edgeri válasza whited (#12556) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ha jól tudom, nincs benne multiplayer, de keress rá a neten (gamespot.com, ign.com stb.), az a biztos.

Üdv, Edgeri

(#12574) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Látom az előző kérdésemre nincs megoldás még, viszont van egy uj: a PS3 meghajtójára fel lehet másolni filmet?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#12575) salival válasza jookomak (#12562) üzenetére


salival
aktív tag

Megvolt az is de úgy sem működött, de már mindegy media serverrel megoldottam.

YNWA

(#12576) kelzsoca válasza gordonfreemN (#12574) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, miért ne lehetne :K

https://vertigostore.eu

(#12577) k. válasza Edgeri (#12571) üzenetére


k.
őstag

Az mennyire beteg már, hogy elkezdek nézni neten egy fake joy vs orig joyos vidit erre kapásból kiszúrom melyik a fake. Pedig úgyanúgy fehér volt mindkettő:D a vidi meg tök homályos:D

Asszem nőkéne..:D

(#12578) Daffy válasza PhoenixK (#12570) üzenetére


Daffy
őstag

Valoszinuleg az En PS3-am egy speicalis,csak amerikai piacra keszult PS3.
Ugyanis ALAPBOL lejatsza az ISO kiterjesztest....

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12579) k. válasza Daffy (#12578) üzenetére


k.
őstag

És azt szabad tudni hogy? Pendrivera rátolod és csá?:S

(#12580) Daffy válasza k. (#12579) üzenetére


Daffy
őstag

nem pendrivera,hanem egy laptop vinyot hasznalok erre a celra.Ugyanugy USB-vel csatlakozik.Gondolom ezek teljesen erdekes es hihetetlen dolgok...

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12581) k. válasza Daffy (#12580) üzenetére


k.
őstag

Csak azért néztem ,mert énmég nem próbáltam de ha szerinted megy akkor a mai nap folyamán esetleg kipróbálom:)

(#12582) Daffy válasza k. (#12581) üzenetére


Daffy
őstag

Karacsonyra kaptam a gepet a felesegemtol.Elotte nem erdekelt semmi ilyesmi.Pusztan kivancsisagbol raraktam a kis vinyomat es lejatszotta az ISO filet.Semmit nem trukkoztem meg varazsoltam.Leirtam amit tapasztaltam.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12583) Daffy válasza Djuree (#12563) üzenetére


Daffy
őstag

Regebbi hsz-edben olvastam hogy 300 dollar a PS3 amerikai ara...
Az ara 349.99 Ez a hivatalos ara a 250GB-os slimnek.Ha legkozelebb vmit olcson akarsz megszerezni inkabb keress meg es hazakuldom Neked.PS3-at nem tudok mert 50 ezer felett vamkoteles,Az elerhetosegeimet megtalalod az adatlapomon.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12584) kelzsoca válasza Daffy (#12583) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálunk itthon sem sokkal drágább a PS3, az ilyet valóban nem érdemes több dolog miatt is "hazaküldeni"

Játékok milyen árban mozognak?

https://vertigostore.eu

(#12585) Daffy válasza kelzsoca (#12584) üzenetére


Daffy
őstag

Hasznaltak 14-30 dollarig,ujak 49,99-tol felfele.De itt rengeteg bolt van ami hasznalt jatekokkal foglalkozik.Csak ahol En lakok,500 meteres korzetben van 3.

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12586) kelzsoca válasza Daffy (#12585) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, főleg a használt játékokra gondolok, és hát a konkurencia miatt, mint Te is írod megy az árverseny rendesen :)

Illetve ott jobban van pénz új játékot venni, és mondjuk az 1x végigjátszott (vagy még azt se) játékot cserélgetik :)

https://vertigostore.eu

(#12587) Daffy válasza kelzsoca (#12586) üzenetére


Daffy
őstag

[link]
Ez peldaul egy uj jatek.Erdekessegkeppen masoltam be.A jatek interkativitasa szamomra legalabbis,megdobbento..

[ Szerkesztve ]

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12588) Djuree válasza Daffy (#12583) üzenetére


Djuree
félisten

oks, kösz.

de jó neked bakker, járhatsz knicks meccsekre, a madison-ba :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12589) kelzsoca válasza Daffy (#12587) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egyébként, ha másért nem is már a kamera miatt megéri a game, mivel itthon 10k körül megy csak a kamera (új ár)

https://vertigostore.eu

(#12590) Daffy válasza Djuree (#12588) üzenetére


Daffy
őstag

Pont arra van idom :-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12591) Djuree válasza Daffy (#12590) üzenetére


Djuree
félisten

én csinálnék rá időt az tuti, bármi áron :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12592) Daffy válasza Djuree (#12591) üzenetére


Daffy
őstag

Gyerek,csalad,melo...Soroljam meg? :-)

Electric Warriors---www.electricboogie.hu

(#12593) anjani182 válasza Daffy (#12587) üzenetére


anjani182
őstag

Húú, egy ilyen jöhetne :DDD dedó vagy nem, akkor is kipróbálnám :C

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#12594) nike_ válasza gordonfreemN (#12537) üzenetére


nike_
addikt

Hai!

Nem lehet, mivel az Original téma havonta 2x változtatja a háttér színét. "The XMB's default background color changes depending on the current month of the year, and it changes brightness depending on the time of day. Major color changes occur on the three days before the 15th and 24th of each month, while the color gradually changes between those dates."

Üdv!

(#12595) k. válasza nike_ (#12594) üzenetére


k.
őstag

De lehet színt választani.:S Ott kiválasztja a feketét oszt jónapot.

(#12596) tammolna


tammolna
csendes tag

Ma egesz nap Little big planeteztem es megintcsak ra kell jonnom, hogy mar csak ezert a jatekert megerte megvenni a PS3-at! :)

(#12597) PhoenixK válasza Daffy (#12578) üzenetére


PhoenixK
őstag

Megkérdezhetem, hogy hogyan játsza le, és milyen tartalmat? Nekem 3.15-ös SW van a gépen, és egyáltalán nem látja a .iso file-okat pendriveról.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12598) k. válasza tammolna (#12596) üzenetére


k.
őstag

Én ma nekiáltam a tanulás után ps2n test drive unlimitedezni csak betolt egy 160kmes szakaszt, igy ps3ra váltottam és gt5öztem. Na nekem azért érte meg:)

(#12599) PhoenixK válasza k. (#12598) üzenetére


PhoenixK
őstag

Engem a Flower fogott meg legjobban... Egész napi stressz és idegbaj után simán el tudok lenni vele egy-két órát! Szerintem már 18-20 alkalommal végig is játszottam. :DD

szerk1: Na jó, az LBP, az Endwar és az Army of Two se semmi...

szerk2: nameg asszony kedvencei, az Uncharted 1-2, bár ezeket inkább csak moziként nézem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12600) tammolna válasza PhoenixK (#12599) üzenetére


tammolna
csendes tag

Az endwarrol eddig nem hallottam, most raneztem de nekem a strategiai jatekok PS3-on nem jonnek be a RA3-at probaltam, de az iranyitasa megszokhatatlan volt :(.

Az uncharted mar nekem is itt csucsul a polcon, csak azert nem kezdek bele, mert ki kell mennem nemetbe 1 hetre es nem akarom felbehagyni :).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.