Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13359) bwoay


bwoay
nagyúr

"majd egy modi kitakarítja ha akarja"

aki ráismer az idézetben a saját szavaira, annak üzenem:
a moderátor azt rakja ki, aki a koszt csinálja, és utána áll neki takarítani. Ennek szellemében OFFoljátok szét a topicot legközelebb (a szakértő kis barátoddal ;] ) A többiektől elnézést kérek, volt pár értelmes HSZ, ami áldozatául esett a tisztogatásnak.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13360) ezozo


ezozo
tag

Egy a gondom a ps3-al a boxal szemben nemlehet vinyóra másolni a játékokat ez boxnál okos találmány igaz tán egy éve lehet, sony tanulhatna ettöl a sz...r hárommagos dvd meghajtós elavult valamiből, és az a durva egyre jobbak és szebbek a grafikák és még nincs vége van még tartalék :) tehát ps3-ban még háromszor nagyobb tartalék rejtőzik :K

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13361) bwoay válasza ezozo (#13360) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát azért ez a HDD-re másolás a boxnál félig-meddig muszáj dolog, mert elég hangos a meghajtó, amit a PS3 BD-ROM-járól nemigen lehet elmondani.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13362) Def26 válasza ezozo (#13360) üzenetére


Def26
félisten

Csak győzd kivárni azt a fene nagy tartalékot...

bwoay: Jah, meg így nem is "fűt" feleslegesen a drive.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13363) ezozo válasza bwoay (#13361) üzenetére


ezozo
tag

igaz de a fejet is kíméli pl:MW2 multi, a terhelést is leveszi a meghajtórol és azért elég meleg a lemez játék után, boxomnál szinte semmi melegedése nincs a lemeznek sőt, a gép sem melegszik annyira gyorsabban betölt és játék sem akad be mint anno, szerintem csak előnye lenne,és a fej csere kb:24rugó és az gari után necces.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13364) bwoay válasza ezozo (#13363) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, a lemez nálam sem melegedett a boxban, de ez nem vígasztalt egyik alkalommal sem, amikor elküldtem a szervizbe 3LED-del ;) PS3 is telepít amúgy a winyóra, csak az nem opcionális, a fejlesztőkre van bízva, ezért játéktól függ. mondjuk úgy vagyok vele, hogy inkább csinálják meg úgy a fejet, hogy ez ne legyen sarkalatos szempont.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13365) ezozo válasza bwoay (#13364) üzenetére


ezozo
tag

Azt tudom hogy valamennyit telepít de lófütty megákat legalább pár gigát telepítene, boxom két éves még semmi baja nem volt kopp kopp :) kb félévente szétszedem kitakarítom eddig meghálálta, arcade-gépnek vettem egy évig lemezről toltam ahogy kijött ez a vinyós dolog kapott egy 120gb-os vincsit.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13366) kelzsoca válasza ezozo (#13365) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt tudom hogy nálam a Bioshock 5Gb-ot másolt fel a hdd-re, de tényleg eléggé játékfüggő, van amelyik csak tényleg pár mb-ot sajnos.

https://vertigostore.eu

(#13367) ezozo


ezozo
tag

Sziasztok a Aliens vs. Predator demo fentvan valamelyik storén mert nekem csak UK van ott nincs :(

[ Szerkesztve ]

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13368) DM-Fan válasza kelzsoca (#13366) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, a Bioshock pont azon üdítő kivételek egyike, amelyik ennyit felinstallál tényleg, de kb. sok másikat nem is tudnék mondani mondjuk a GT5P-ot leszámítva. Sajnos ritka az ilyen játék, mint a fehér holló és szerintem pontosan emiatt halnak meg a PS3-akban az olvasófejek előbb-utóbb: éjjel-nappal dolgoznia kell és ezt igen kevés optika viseli el tartósan, pláne nem az az olcsó fajta, amiket mai napig a PS3-akba szerelnek.

Ezért vagyok most dühös az Infinity Ward-ra is, mert ok, hogy fejlesztéskor erre nem gondoltak, de már több, mint két hónapja sír egy patch-ért a PS3-as tábor és egyszerűen sz*rnak a felhasználók fejére, csak nyomják orrba-szájba az optimalizáló és javító patch-eket, de HDD-install opciót nem hajlandóak kiadni. Pedig szerintem nem kevés felhasználót vesztenek ezáltal - pláne azokat, akiknek a MW2 füstölt el a gépe - pedig egyre több ilyen van. Szánalom. :N

Get Moded!

(#13369) ezozo


ezozo
tag

Vagy ez a ps3 védelem egyik gyenge pontja ha engednék lehet okosíthatová válna a ps3 és okosba felrakhatnánk a játékokat a vinyóra azt meg nem engedhetik.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13370) englandfan


englandfan
csendes tag

Valakinek nincs véletlenül eladó kontrollerje? :U

Vagy cserélhető játékra? Van egy GRID-em... :K

[ Szerkesztve ]

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#13371) kelzsoca válasza DM-Fan (#13368) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hát én ezért nem is szereztem be az MW2-t, mert szeretném kímélni a gépet, és nincs arra szükségem, hogy folyamatosan dolgoztassa a drive-ot a game, ennyit nem is ér az egész, inkább kihagyom.

(#13369) ezozo

Pedig a store-on vásárolt játékok is csak HDD-re települnek és onnan is futnak, sőt azok még meg is oszthatóak.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13372) bwoay válasza ezozo (#13365) üzenetére


bwoay
nagyúr

sok összefüggés nincs a boxra leginkább jellemző meghibásodások és a telepített GB-ok között. kb semmi.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13373) DM-Fan válasza kelzsoca (#13371) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen és pl. nem értem, hogy az Uncharted-ekben - annak ellenére, hogy hatalmas terek és textúrák vannak - mégis meg tudták oldani, hogy ne dolgozzon folyamatosan a BD-meghajtó és ha éppen dolgozik is (mert azért ott is dolgozik, hisz a játék nem telepít vinyóra semmit), akkor pedig úgy teszi, hogy nem is hallod. Ellenben a MW2-nél mintha szánt szándékkal arra mentek volna, hogy állandóan dolgozzon a léptetőmotor, össze-vissza ugrál végig a multi alatt. Felháborító.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13374) ezozo válasza bwoay (#13372) üzenetére


ezozo
tag

Azért van, mert a dvd meghajtó alatt van a vga így jelentössen csökken a hőtermelés és a 3-led és így nem 90-fokos a vga hanem 65-fokon üzemel és kisebb a megsülési esély miért nem rámbizták a box hütését lennének ötleteim :) Lehet a Store-rol kéne vásárolnom :F így kimélném a fejet és a megosztás sem rossz.

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13375) Kratos6633


Kratos6633
csendes tag

Ubuntu 9.04-et használok, de van egy kis problémám a flash megjelenítővel. PPC-n ugyebár nem lehet adobe-t használni erre van a gnash. A csomagkezelővel feltettem a gépre: firefox-plugin-gnash majd rámentem a youtube-ra és egy fekete képet mutat, bár nem írja ki hogy nincs flashplayer telepítve. Pl.: a citromailen is van néhány reklám ami flash-el megy azzal meg nincs gond. Valaki tudna segíteni??

(#13376) Shadowfax válasza DM-Fan (#13373) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ellenben a MW2-nél mintha szánt szándékkal arra mentek volna, hogy állandóan dolgozzon a léptetőmotor, össze-vissza ugrál végig a multi alatt.

Bocs a láma kérdésért, de ezek szerint csak multiban csinálja, single-ben illetve splitscreen-nél nem?

(#13377) bwoay válasza ezozo (#13374) üzenetére


bwoay
nagyúr

"Azért van, mert a dvd meghajtó alatt van a vga így jelentössen csökken a hőtermelés és a 3-led és így nem 90-fokos a vga hanem 65-fokon üzemel és kisebb a megsülési esély"

ezt mondd az én Elite-emnek ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13378) ezozo válasza bwoay (#13377) üzenetére


ezozo
tag

oksa igazad van, nem okoskodok tovább :)

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13379) ezozo


ezozo
tag

Leszedtem a BioShock első részt Store-ról para egy gém,és jön a második biztos durva lesz :B

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13380) DM-Fan válasza Shadowfax (#13376) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

De, csinálja single-nél is, de az különösebben nem izgat, mert azt pár óra alatt végigtolom egyszer Veteran fokozaton és kb. többet el sem indítom, viszont a multival még sok száz órát szeretnék játszani, ahogy eddig az összes többi COD-dal is tettem.

Get Moded!

(#13381) DM-Fan válasza ezozo (#13379) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem megvan a Bioshock dísztokos kiadásban. Valami elképesztően eltalált játék, meg merem kockáztatni, hogy az előző évtized egyik legjobb FPS-e. Nagyon jó a történet, nagyon jó a hangulat, prímán eltalált a karakterfejlődés, ahogy eleinte elindulsz egy csődarabbal, majd ahogy fokozatosan szerzed a plasmid-okat és a gene tonic-okat egyre táposabb leszel. Ugyanakkor megvannak a logikai részek is a hack-ekkel és meg is kell fontolni, hogy melyik irányba fejleszted a karaktered, így eltérő harcmodorokat alkalmazhatsz. Emiatt érdemes akár többször is végigjátszani, mert teljesen más lesz úgy a játékmenet. Ráadásul a játékban meghozott döntéseidnek megfelelően eltérő befejezést kaphatsz (á la Stalker).

Már nagyon várom a második részt. Plusz film is készül belőle (ezt pletykálják), aminek főszereplője talán Wentworth Miller lesz (a Szökés Michael Scofield-je). Lásd IMDb

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#13382) Shadowfax válasza DM-Fan (#13380) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszi a választ, akkor várok még a játék megvételével, úgyis drága, meg hátha lesz addigra valami patch is...

(#13383) Kratos6633


Kratos6633
csendes tag

A Slim-re szerintem azért nincs linux, mert a sony nem akarja, hogy linuxot telepítsenek és arra INGYENES játékokat készítsenek, eddig ez tökéletesen ment, de a napokban egy csávesz feltörte a ps3-at mint rendszert.

Ez azt jelenti,hogy lesz warez? :F

[link]

Hát mégsem sikerült a sony-nak ;]

(#13384) Kratos6633 válasza Kratos6633 (#13383) üzenetére


Kratos6633
csendes tag

[link]

Ez is érdekes.

(#13385) Kratos6633


Kratos6633
csendes tag

"Ubuntu 9.04-et használok, de van egy kis problémám a flash megjelenítővel. PPC-n ugyebár nem lehet adobe-t használni erre van a gnash. A csomagkezelővel feltettem a gépre: firefox-plugin-gnash majd rámentem a youtube-ra és egy fekete képet mutat, bár nem írja ki hogy nincs flashplayer telepítve. Pl.: a citromailen is van néhány reklám ami flash-el megy azzal meg nincs gond. Valaki tudna segíteni??"

Mármint ps3-on futtattam az ubuntu-t

(#13386) jookomak


jookomak
őstag

Én is feltörtem a ps3-at. bármit meg tudok tenni vele. még másolt x360 játékokat is tudok futtatni vele. bizonyítékom ugyanúgy nincs, mint a srácnak, de higyjétek el! amíg nem látok tuti információt, én egyszerűen nem hiszem el.
vagy marhaság az egész, vagy a gyereknek úgy van kódolva az agya, hogy bármit fel tud törni. 5 hét alatt a világon először, 21 évesen. :W

ha állítása szerint ps2-es játékokat is futtat, akkor pediglen a töretlen gép is tudná, ergo jöhet majd ilyen firmware. lehet a sony meglépi ezt, aztán már is egy okkal kevesebb szólna a hack mellett.

[ Szerkesztve ]

(#13387) ezozo


ezozo
tag

Igen eddig miért nem törte fel már a megjelenés útán is fel törhette volna 5-héttel az lett volna az igazi rekord vagy eddig nem ért rá mit csinált az Iphone-feltörése óta követtört és most fogyott el a kő :))

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#13388) kelzsoca válasza jookomak (#13386) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezen felül nem egy régi első generációs fat gépet kellett volna törni, hiszen azt már nem is gyártják, miért nem a friss slim géppel bohóckodott, jah tudom az nem volt otthon, meg nem lehet rá OP rendszert húzni, hardveresen sem támogatja a PS2 játékokat, és még lehetne sorolni :DDD

Valahol olvastam hogy azt nyilatkozta nem kell izgulni, mert neki nincs ideje erre, csak kíváncsiságból csinálta.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#13389) hordosjanos-


hordosjanos-
csendes tag

ps3mam van számitógépem nincs ,uhogy ezen netezek!vagy csak neteznék, mert semilyen videót ês zenét nemtudok megnézni és meghallgatni! Tudtok segiteni hogy mit tegyek?

jankedli

(#13390) nike_ válasza kelzsoca (#13388) üzenetére


nike_
addikt

Jaja, csak Linuxxal lehetne másolt játékokat nyomni, nem? Azt meg már önmagában felrakni is bonyolult :)

(#13391) benecz


benecz
tag

Én még nem tartok attól hogy tényleg feltörték volna a gépet.Meg ha így is van,rengeteg időbe telne mire elérne kis hazánkba,és még ott van a jó magyar munkásember,akinek meg kellene csinálnia.Én speciel nem engedném h szétkapja a 75k-ba került gépem....

(#13392) kelzsoca válasza nike_ (#13390) üzenetére


kelzsoca
félisten

Így van csak fat gépekre működhet ez a dolog, de még ha használható megoldás is kerekedik belőle, akkor sem fog úgy elterjedni mint PS2-n vagy Xboxon a warez.

Aki warezolni akar az eddig is megtalálta a számításait, aki nem az vette a PS3-at, és az eredeti játékot hozzá, valszeg ezután sem fog biztonsági másolattal játszani, és még a gépet is meg kellene buherálni, hardveres és szoftveres úton is :)

https://vertigostore.eu

(#13393) Mazsika válasza kelzsoca (#13392) üzenetére


Mazsika
őstag

hardveres én biztos nem módosítanám hardveresen.. ha szoftveresen meg lehet oldani akkor biztos jobban elterjedne! ha hardver modd is kell hozzá akkor még biztos nem fog annyira terjedni! :N

Dáccsika

(#13394) Kratos6633


Kratos6633
csendes tag

Meg azért más érzés ha megvan az originált a polcon, mintha csak egy ócska másolt izé, ráadásul ha csak blu-ray másolaton lehet nyomni a gameket az meg nem ér semmit mert a jóégnek van blu-ray írója. Azért az a srác többet is írhatott volna, lehet hogy tényleg csak kamuzott :W

(#13395) gabesy


gabesy
tag

Én nem fogom feltörni a PS3-t, még ha el is fog terjedni.

Más: A napokban megvettem az Army Of Two játékot. Gondoltam jön haverom 7végén, és elütjük az időt. El is ütöttük rendesen. Este 9-től fél 2-ig toltuk szünet nélkül.

Mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon jó game!

Gabesy

(#13396) Djuree válasza gabesy (#13395) üzenetére


Djuree
félisten

sajnos a 2. része nagyon el lett baszva :( az 1 nekem is nagyon bejött....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13397) nosferatue válasza Edgeri (#13323) üzenetére


nosferatue
tag

Úgy tudom UK store csak egy bizonyos dombornyomott kártyatípust fogad el, ha jól emlékszem valami blue visa. Nekem még nem sikerült oda kártyát beregelni, US store viszont elfogadta barátnőm dombornyomott kártyáját. Egyszerűbb megoldás, ha veszel neten PSN kártya kódot, itt ph!-n is találsz az apróban olyat, aki foglalkozik ezzel, illetve van néhány netes bolt is. Egyik barátom pont nemrég vett egy 20 dolcsis kártyát, teljesen korrekt és gyors volt a szolgáltatás, pay-pal-on keresztül fizetett.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13398) Edgeri válasza nosferatue (#13397) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi! US Storeból már többször vettem játékot, VISA kártyám van (OTP). Most viszont DLC-ket szeretnék letölteni EU-s játékokhoz, azért kellene most az UK storeból letöltenem. Viszont anno azt olvastam, hogy az nem fog menni. Pár magyar boltban is árulnak font alapú PSN kártyát (20 és 50 Fontost), viszont azokra rátesznek.
Mindegy rápróbálok VISA-val, aztán másnem marad a PSN kártya...

Üdv, Edgeri

(#13399) Kratos6633 válasza Djuree (#13396) üzenetére


Kratos6633
csendes tag

co-op ba tényleg élvezetes az 1. rész és még olcsó is volt (3500 Ft). Egyedül viszont gyorsan meglehet unni, 7 óra alatt végignyomtam, 2. nem volt kedvem, ráadásul a legnehezebb fokozat is babaszintű. Azért megérte :))

(#13400) BaliJack válasza Edgeri (#13398) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Itt szerintem nem tesznek rá sokat, de lehet külföldről ezeket is rendelni: Shopto.
UK Store-on az American Express Blue kártyájával lehet rendelni; korábban Gebriel kolléga adott hírt erről.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.