Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46651) mohabá 007 válasza Diabo6 (#46627) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

.. "Itt konkrétan b.sznak segíteni "... :((( :(

Ha tudunk segítünk.Választ valszeg azért nem kaptál,mert a fórumtársaknak nincs F astrába való dönthető 1 pár első ülésük.Ez viszont nem azonos azzal,amit fentebb írtál.Válaszként jobb lett volna ha hasonlót olvasnál?:
" nekünk nincs,de el lehet húzni a bontókba,lehet kutakodni,aki keres,előbb,utóbb talál."

A fórumtárs,akinek a segítőkész fórumot belinkelted,ott is jelen van.(IIwynog) Itt is,ott is lehetetlen problémát felvet,kap rá válaszokat,igér,aztán marad a mély sötét csönd.Ezt egy idő után aztán a fórumtársak megúnják,és nincs válasz. :(

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#46652) haddent válasza F_Gergely (#46596) üzenetére


haddent
addikt

Declare sajna nem :DDD pedig azért 10 ezer fölött jön meg azélet ;]

A legerősebb 1.6 dízelen meg mit lepődtök meg? Mindig is úgy volt, hogy van benzines széria, a dízeles széria meg mindig 1-2 decivel nagyobb mint a benzines. Na most a legnagyobb benzin 1.4, be is jött hogy 1.6 a dízel. Vagy azt hittétek majd cska abenzint herélik ki 1.0 liter 3 hengerré? ;] Vicc, szerintem többet fogyasztanék mint az az autó :C

Calogero amikor még csak világít, akkor még a villogásig vagy 30km, és még onnantól vagy 20 a kiakadt kijelzőig, és még menne szerintem de ott már nem emberkedtem vele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46653) mohabá 007 válasza Calogero (#46650) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Még a trabim is tud 50km-t. :))

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#46654) deicide válasza Calogero (#46637) üzenetére


deicide
veterán

Ezt honnan gondolod? Én több helyen azt olvasom, hogy jönni fog az OPC majd 2017-ben talán és az, ahogy eddig is, 3 ajtós lesz. GTC viszont valóban nem várható.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#46655) mohabá 007 válasza haddent (#46652) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

4liter százon? :DDD

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#46656) Declare válasza Calogero (#46650) üzenetére


Declare
őstag

Nalam kettö fokozat van. Ha eg a lampa, meg amikor villog :) egyszer kiprobaltam, amugy en max negyedig engedem leejteni a naftat, utanna tankolok. Nem latom ertelmet ennek a kicentizesnek.

(#46652) haddent Neked honda kell akkor legközelebb....bar ott is turbosodnak (civic typ-s)

(#46649) zeg lenyeg, h mindenki szeresse a kocsijat :))

(#46651) mohabá 007 van meg ilyen emberke itt, akinek ha problemaja van 2 percenkent beirja, hogy naaaaa valaki naaaaa, naaa mar..... es szemelyes sertesnek veszi, ha nem kap valaszt....

Mondjuk bevezethetjük, mint uj topic szabaly, hogy minden hosszaszolasra, mindenkinek reagalni kell :D

kezdem en: (#46644) Diabo6:
Szia! Nem nincs F astra dönthetö ülesem eppen es köszönöm, de nem, a csere lehetösege sem erdekel. Tovabbi szep napot! Szia!

Ti jöttök :D

[ Szerkesztve ]

(#46657) Calogero válasza deicide (#46654) üzenetére


Calogero
addikt

Totalcaros cikkben olvastam hogy nem lesz 3 ajtós.
Ebből gondoltam OPC-nek nem csinálnak külön kasznit.

(#46658) deicide válasza Calogero (#46657) üzenetére


deicide
veterán

Nos, kiderül majd, de nem lenne jó, mert 5 ajtós OPC-t én nem fogok venni, akkor marad a Golf R400 vagy a Focus RS. Bár ezek sem feltétlen lesznek 3 ajtósban. Egyelőre bizakodó vagyok.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#46659) Declare válasza Calogero (#46657) üzenetére


Declare
őstag

Ha van a golfnak, lesz az Astranak is szvsz :K

(#46660) Findzs


Findzs
addikt

Gergöke88 és Declare:

Nekem megérne 1 millió forinttal olcsóbb árat egy olyan kocsi amiben 664km vagy 15ezer de akár 30ezer km
van és 1 éves

Nem emlékszem, hogy a linkelt autók közül bármelyik tesztautó lett volna :U
De ez csak egy 5 perces keresés utáni opció volt nem kell ezen ennyit lovagolni

Engem pl. teljesen hidegen hagy ez a sok választható lehetőség ami a mai kocsikban van, pl. ülésfűtés, kanyarkövető xenon, kormányfűtés, masszázsülés, az a takargatós ledes fényszóró, automatikusan sötétedő tükrök, digitális klíma stb.
én ezeket úri mulatságnak tartom amiért 1 ft -ot sem lennék hajlandó fizetni, kövezetek meg érte ha akartok
bármelyik új fapados kocsiba szívesen beleülnék (ha ingyen adnák)
nekem volt kispolszkim, trabantom, tudom mihez viszonyítani a mostani g astrámat ami egyenesen luxus jármű a maga fapados kivitelével hozzájuk képest

a biztonsági felszereléseknek van értelme

ha nyernék a lottón mondjuk 100 milliót, besétálnék egy opel kereskedésbe és megvenném a legalapabb kivitelű k astrát egy alap szívó benzines, motorral én már boldog lennék :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#46661) Declare válasza Findzs (#46660) üzenetére


Declare
őstag

Miert kövezne meg barki? :)

Egyreszt vannak a szokasok es igenyek. Ha mondjuk nem vezetsz gyakran este, valoban felesleges a xenon/led, ha jobbara ismert utakon jarsz, valoban felesleges a navi.

A masik meg, hogy addig tünnek ezek a dolgok uri huncutsagnak, amig nem hasznalod öket egy ideig legalabb rendszeresen. Utanna megszokod, megszereted es hianyozni fog. :)

Harmadreszt, meg hogy valakit erdekelnek e ezek a dolgok vagy sem. Engem peldaul baromira erdekelnek...iszonyat szivesen hasznalnam a led lampat, a tablafelismerö rendszert stb...mindent :)

(#46662) Calogero válasza Findzs (#46660) üzenetére


Calogero
addikt

Nem vagyunk egyformák... ezért szerintem sem kell megkövezni senkit.
Mindenki olyan felszereltségű autót vesz ami számára megfelel (csak Opel legyen ;] )

Declare: Én is voltam az automata váltóval. A főnököm A6-os audiát vezettem egy pár napig.. Onnantól automata váltónélkül nem kell autó.

Nálam ez az alap: automata váltó, xenon,digi klima, tempomat (még jobb ha távolságtartó is (volvo után))
Az ilyen masszírozós fűthető ülések, napfénytető, az nekem nem jön be.
Igaz a Volvóba van fűthető ülés, de eddig nem volt bekapcsolva, csak a téli csomag többi része a fűthető kormány a fűthető első szélvédő és a fűthető ablak spriccoló.

[ Szerkesztve ]

(#46663) Diabo6 válasza mohabá 007 (#46651) üzenetére


Diabo6
senior tag

Igen, sokkal jobb lenne, ha legalább annyi válasz érkezne, hogy itt nem találok. Esetleg keressek rá itt és itt.
A fórumtárs kérdésére is rendkívül egyszerű válaszolni. Pl.: nem lehet leszedni.
Érdekes módon más fórumokon is vannak ilyen válaszok, de legalább reagálnak rá.
Nem azt várom el, hogy 2 percen belül rögtön érkezzen rá kielégítő válasz, hanem ha már opel fórum, ami az ilyenek miatt lett kitalálva, legalább valaki reagáljon. Esetleg valaki őstag is jelezheti, aki tudja, hogy itt ne is keressek F astrához semmit, mert itt mindenki új kocsival mászkál.

(#46664) F_Gergely válasza Diabo6 (#46663) üzenetére


F_Gergely
őstag

ilyenekre ott a hardverapro, fórumban nem hirdetünk semmit.

(#46665) Gergőke88 válasza Diabo6 (#46663) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerinted egy alapvetoen IT forumon fogsz talalni...?! :U

(#46666) Declare válasza Calogero (#46662) üzenetére


Declare
őstag

Automata valto eddig engem nem fogott meg. Csak a kormanyvaltos a sportossaga es a gyorsasaga miatt, de annyira nem erzem magamnak fontosnak.

Viszont a kormanyfütes az erdekel :D elöször amikor ilyet olvastam, akkor felröhögtem, aztan több helyen hallottam, hogy jo.....ezek szerint Neked is bejön :) ez tenyleg ennyire franko? K astraba is opcio lesz :))

(#46667) Diabo6 válasza F_Gergely (#46664) üzenetére


Diabo6
senior tag

Köszönöm

(#46668) F_Gergely válasza Gergőke88 (#46665) üzenetére


F_Gergely
őstag

simán találhat, én is tudok innen két embert így hirtelen akik bontottak vectrát, vettem is tőlük cuccokat :D

(#46669) zeg válasza Declare (#46656) üzenetére


zeg
senior tag

Mivel munkaeszközöm A-ból B-be, ezért amit ésszerű anyagi keretek közt meg lehet tenni, azt megteszem és megbecsülöm, ahogy a szerszámaimra is vigyázok.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#46670) AMD Power válasza deicide (#46658) üzenetére


AMD Power
titán

Tuti lesz belőle OPC.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46671) diablo1984


diablo1984
veterán

németben a héten láttam 2db új k astrát, mindkettő 5 ajtós volt sötétbarna és sötétkék metál színben, az egyiken az opel embléma is a hátulján takarva volt, pár autó különbséggel előztek meg Frankfurt felett.(valszeg tesztpéldányok voltak) astra turbo volt mindkettőn, az ugyanúgy az 1,6 turbót jelöli k-nál is, mint a j-nél?

annyit már tudok, hogy k astrám az nem lesz sosem, egyszerűen nem tetszik a hátulja(azt láttam javarészt).....

élőben a hátsó lámpái jobban kiállnak a kasztniból, már szinte civic-esen......

[ Szerkesztve ]

(#46672) AMD Power


AMD Power
titán

Ha nem lenne ilyen messze tuti beneveznék rá. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46673) mohabá 007 válasza F_Gergely (#46668) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Igen,de a fórumtárs "csak" cserélni akar,és nem venni.

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#46674) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!
Öregapám F Astrájába (1,6 16v) kellene komplett motor. Valami facebook csoportot meg valami bontót tudnátok ajánlani? Itt a környéken (Veszprém és környéke, nem igazán találtunk). Van autószerelő ismerős Pesten, szóval jöhet pesti bontó. :R

(#46675) HoaryFox válasza Tomi0703 (#46674) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Facebook csoport

Szoktak lenni komplett motorok eladásra

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#46676) AMD Power


AMD Power
titán

A GM egy laza 900 milliós bírsággal megússza :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46677) Declare válasza diablo1984 (#46671) üzenetére


Declare
őstag

nem vagyunk egyformak :))

szerintem bitang jo, nekem nagyon tetszik :K

[ Szerkesztve ]

(#46678) diablo1984 válasza Declare (#46677) üzenetére


diablo1984
veterán

fotózni lehet jó szögből, de a golf 7-es csíkfényes lámpáit gyúrták át egy felül beszűkített opelre(elvégre ez egy astra). nekem a j kerekebb formája jobban bejön(kombiba meg főleg), ezt a k segget még szoknom kell.....

(#46679) AMD Power válasza Declare (#46677) üzenetére


AMD Power
titán

Egyetértek. Persze a szépség mint mindig szubjektív. :B



Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46680) haddent válasza Declare (#46677) üzenetére


haddent
addikt

Nem is tudom... szép de nem szebb mint az eddigiek, de azok se ennél. Nekem ebben egy picit túl soka hajlítás meg az az opel jel itt már nem leszedhető bitang óriás nagy dög :DDD A lámpa az nagyon szép. Sőt ha ránézek így hirtelen akkor az egész nagyon szép. Nem tudom na. Nekem is szokni kéne meg mondom nekem ezek a márkajelzések már túl "pofánrugó" méretűek. De ez vonatkozik a mercikre is akikneka hűtőmaszkjuk egy 5 méteres köcsögcsillag is :DDD

(#46681) AMD Power válasza haddent (#46680) üzenetére


AMD Power
titán

Vagy még aki áttért erre a brutális nagy barom márkajelzésre az Mercin kívül az a Renault. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46682) Calogero válasza diablo1984 (#46671) üzenetére


Calogero
addikt

Ha 1.6-os jelzést láttál akkor az diesel lehetett, ha Astra turbót akkor vagy 1.0 vagy 1.4

Motor választék: [link]

(#46683) Declare válasza haddent (#46680) üzenetére


Declare
őstag

Nekem pont az élek meg a hajlitasok tetszenek. Az opel jel meg pont hogy kisebb, kb fele akkor mint a H n volt :) nem leszedhetö....ez a problema engem mondjuk nem erint :)

Ja amugy a mercinek a meteres atmeröjü csillagai tenyleg "erdekes"....ennel mondjuk jobban zavar a belsejükben az a kinai tabletre emlkeztetö board computer, amit kicsit kezd atvenni mindenki....es nem ertem miert, amikor embert nem hallotam meg akinek tetszene. :U

(#46682) Calogero sima 1.6 jelzes nem lehet rajta, az opel mindig melle irja, h cdti. Az ujakon meg asszem szam nincs is csak annyi, hogy cdti vagy turbo (mint ahogy a kepen is van amit linkeltem).

(#46678) diablo1984

ez a golf7 hatulja. Nyilvan mivel mind a kettö ferdehatulju 5 ajtos, nyilvan hasonlosagnak kell lennie, de a design szvsz teljesen mas :)

[ Szerkesztve ]

(#46684) diablo1984 válasza Calogero (#46682) üzenetére


diablo1984
veterán

csak simán turbo volt, nem ecoflex, csak turbo

mmmmiiiii? csak 1.0-ás és 1,4-es turbo benzines van?????

Declare: nem is azt mondtam, hogy ugyanolyan, csak a csíkfényű lámpa mostanában vw konszernes, annyi erővel mondjattam volna civicetis, annak áll így ki a hátsó lámpája a síkból....

[ Szerkesztve ]

(#46685) Declare válasza diablo1984 (#46684) üzenetére


Declare
őstag

Az elsö, az 1.4 ecotec az nem turbos. Az viszont pl a Nemeteknel nem is elerhetö. Csak 1.0 turbo vagy 1.4 turbo van. Fordnal, vw nel mar regebbota csak turbos van. Szerintem a turbo nelküli 1.4 es gyartasat is le fogjak allitani, csak amig meg van, addig beleteszik ebbe.

Nyilvan a kisebb gyarak igy tudnak költseghatekonyan müködni, hogy van 1-2 benzines, 1-2 dizel aztan vege. A nagyobb motorok a magasabb kategoriaban lesznek elerhetöek a jövöben (bmw, audi, merci). szvsz :)

[ Szerkesztve ]

(#46686) AMD Power válasza Declare (#46685) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam a jövőbeli nagy "álom" motor a 1.6 szívó ami J-ben van. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46687) diablo1984 válasza Declare (#46685) üzenetére


diablo1984
veterán

a j-nél még volt 1,6 turbo is tudtommal, azt egyszerűen kidobták?

AMD Power: igen, nekem is, mint már párszor írtam és kombiban..... :U

(#46688) Declare válasza diablo1984 (#46687) üzenetére


Declare
őstag

Az összes motort kidobtak kis tulzassal :) , meg az egesz Astrat a 0 rol epitettek ujja (padlolemez, stb).

Mondom szerintem a költseghatekonysag az oka. Most gyartanak 2db benzines blokkot es 1 db dizelt. Kis modositasokkal kiadjak ezeket 2-3 teljesitmennyel es ennyi. Hogy az az 1.4 szivo honnan jön az passz. Nem Szentgothardon gyartjak? Vagy ott is turbot gyartanak? Szerintem ez kifuto motor lesz meg egy darabig elerhetö, aztan rolo. Vagy a keleti piacokra megtartjak passz.

GTC re leszek kivancsi hogy jön e, jo lenne, azert az hozza tartozik az astra sorozathoz :B

mas: a zene temahoz: Van egy nagyon lelkiismeretesnek tünö srac, aki hangtechnikaval foglalkozik, szerintem hozza fogom elvinni a kocsit. Kap uj hangszoro szettet elöre, meg szigetelest az elsö ajtokba. Meg a hatso resz szigetelesen is gondolkozom, majd megkerdezem, mit javasol. Menetzaj ellen, szerintem jo lenne.

Baromi összetett ez a kocsi hangtechnika basszus. Azt mondjak a nagyok :), hogy ez a gyari cucc igy egy 10 es skalan, max 1 es (de legalabb nem 0 :D ). Ha ezeket megcsinaltatom elörelephetek ugy a 2 es szintre :D

(#46689) diablo1984 válasza Declare (#46688) üzenetére


diablo1984
veterán

kisköbös benzinessel tartható az e6-os norma, azért van még a palettán, mert sokan még mindig rühellik a 3 hengeres ezres turbó motorokat....

(#46690) F_Gergely válasza Declare (#46688) üzenetére


F_Gergely
őstag

Szerintem kissé túl van misztifikálva ez a dolog, ha átlátja az ember mit miért és hogyan egyáltalán nem nagy ördöngösség. Én úgy vagyok ezzel, hogy számomra a legjobb akkor lesz ha magam megcsinálom, mert akkor tudom hogy van kivitelezve.
Hangszigetelő anyagokat lehet kapni, én is olyan céghez mentem akik kifejezetten ezzel foglalkoznak (hangszigetelés). Hangszórónál mindenki másra esküszik, és nagyban befolyásolja a rendszert hogy milyen zenét hallgatsz.
Ugyan ilyen téma a hangszórók száma, vannak akik arra esküdnek hogy elég a két első ajtóba 1-1 hangszóró és szevasz. Én nettó baromságnak tartom, de mások vagyunk.
Kicsit utána olvasol megcsinálhatod magadnak is csak kicsit kell az elektronikában is elmélyülnöd, hogy a vezetékezést megcsináld. A legtöbb gyári cucc egyébként tényleg ótvar, bár én mondjuk pl a Bose rendszerét kifejezetten szeretem.

(#46691) Declare válasza F_Gergely (#46690) üzenetére


Declare
őstag

Itt a gyari alatt nem a Bose rendszert ertem :DDD nyilvan az nem az opel astra kategoria. Söt opelben nincs is szerintem bose.

En ezzel ugy vagyok, hogy amihez nem ertek, azt nem csinalom. A hangtechnika egy ugyan olyan önallo es komoly szakma, mint barmi mas. Az mas kerdes kinek mi az igenye. Nyilvan egy Astraban telorol mp3 at hallgatva az autopalyan, nem is tudnam kihasznalni es meghallanai a millio forintokba kerülö, arany vezetekes bose rendszer elönyeit. Ezert kell nekem olyan aki ezzel foglalkozik, ert hozza. Ha nekem azt mondja 2 hangszoro jobb mint 10, az adott autoban, adott igenyhez siman elhiszem neki. Sok helyen olvasni ezt. Nyilvan zenei stilustol is függ.

En arra nem szannek se idöt, se energiat, hogy en legozzak meg olvasgassak ezek utan, plane nem allnek neki szerelni. Engem ez nem erdekel :B Te szeretsz ezzel foglalkozni. En lemosom, lewaxolom, kitakaritom, ilyeneket szivesen megcsinalok, de hogy szetszedjem a kocsit, meg összerakjam....nem :B :N

Arrol nem is beszelve, hogy biztos nem tudnam ugy felrakni a szigetelest, ugy beallitani a hangszorokat, ugy kivalasztani mi a lehetö legjobb, mint valaki aki lelkiismeretes es ezzel foglalkozik. Asszem most talaltam ilyen emberket :K ha sikerül összehozni a dolgot, majd beszamolok rola ugyis.

(#46692) Borokafa válasza diablo1984 (#46687) üzenetére


Borokafa
őstag

Gyártjuk hozzá az 1,6-os turbos(SIDI) hengerfejet is , de még elég kicsi a darabszám
AMD: - tényleg jó ez az 1,6 szívó ha nem akarsz nagyon sportoskodni. Alul is van nyomatéka alig kell forgatni. 7 lityivel elvagyk városban is. (Nem Bp. az más kategoria)

[ Szerkesztve ]

(#46693) F_Gergely válasza Declare (#46691) üzenetére


F_Gergely
őstag

omegában volt gyári bose, illetve audiban hallottam még mindkettő nagyon kellemes volt :)
Én mondjuk 20 éve zenélek, lehet ezért gondolom úgy másik kicsit túlspirázzák ezt a dolgot :D
Legjobban úgy fogod észre venni a különbséget, hogy egyrészt nem lesz dobozhangja (pl g astrában elviselhetetlenül szar a gyári rendszer, vectrában kifejezetten jó a gyári rendszerekhez képest), illetve egy csomó hangot/hangszert hallani fogsz amit amúgy nem. Pl mikor megvettem a vectrát és hallgattam a zenéket és feltűnt hogy bazzeg ezt se hallom, azt se hallom, teljes frekvenciák hiányoznak. És itt jön ki igazán a különbség a gyári és az utólag beépített rendszerek között. Sokkal színesebb, nagyobb frekvenciatartományt fed le az utólag berakott rendszer.
Én mindig utána olvastam annak ami érdekel, eléggé műszaki beállítottságú vagyok, nyilván tudom mik a határaim, de pl mosogatógép tönkrement, nem is volt kérdés hogy atomjaira szedem és megcsinálom. Ugyan ez a mikrónál is. Kocsinál sem volt másképp, multi, forrasztó, aztán hajrá. Egy motort nem szednék ki, bár ha lenne egy faja műhelyem, zsiráffal meg aknával, biztos nem szarakodnék :D
Kókányolni, gányolni nem szeretek, viszont mindig utána olvasok, melóban, vagy lefekvés előtt vagy amikor időm van.
Kifejezetten utálok bármit is szerelőhöz vinni, én szeretek eszüttyögni vele, akár 4-5ször összerakni/szétszedni, viszont ingyen van, és tudom hogy jó mert én csináltam. :)
Na meg minek fizessek olyanért amit én is megtudok csinálni.

(#46694) diablo1984 válasza Borokafa (#46692) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem akkor az 1,6 szívó tökéletes lenne! :K

(#46695) Declare válasza F_Gergely (#46693) üzenetére


Declare
őstag

Vilagos, nem vagyunk egyformak :) En ha tudok olyan szerelöt, akihez mondjuk nyugodt szivvel odaviszem a kocsit, hogy cserelje le az olajat es azt korrekten, korrekt aron megcsinalja, en meg a szabadidömet arra forditom, amit szeretnek, akkor nekem ez igy jo :)

Legnagyobb bajom a hangcuccal az, hogy autopalyan 130-140 körül alig lehet hallani. Nyilvan ez egetrengetöen nem fog megvaltozni, de minden pozitiv valtozasnak nagyon tudnek örülni. :)

(#46696) JanR válasza AMD Power (#46686) üzenetére


JanR
addikt

Addig amíg nem vezetted azt az autót. Mindenképp próbáld ki, szerintem gyalázat az a motor a J-ben.

(#46697) AMD Power válasza Borokafa (#46692) üzenetére


AMD Power
titán

Én már abból kinőttem! :) Az én elvárásaimnak biztos megfelelne. ;)

Most nem sok értelme lenne kipróbálni. Egy 60Le 1.4 motor után szinte minden megváltás lenne. Az más kérdés ,hogy még az előtt egy G 1.4 16 vagy egy 1.6 16v lesz, azután milyen lenne az a J 1.6. Mire az én árkategóriámban lesz a J Astra az még nagyon messze van. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46698) JanR válasza AMD Power (#46697) üzenetére


JanR
addikt

A H-s 1.6-s astra egy rakéta a J 1.6-shoz képest. Számomra mocskos nagy csalódás a J-ben ez a motor. De még az 1.4-s H-s is jobban megy nála. Egyszerűen a J-s képtelen "ugrani" egy lomha s*** lett az a motor :U

(#46699) Calogero válasza JanR (#46698) üzenetére


Calogero
addikt

Számomra mocskos nagy csalódás a J-ben ez a motor. De még az 1.4-s H-s is jobban megy nála.

:Y

Pedig azt hittem az 1.4 H párosításnál nincs rosszabb...

(#46700) Declare válasza Calogero (#46699) üzenetére


Declare
őstag

en is ezt akartam irni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.