Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51727) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Elnézést, ha bugyuta lesz a kérdés még sosem volt ilyen tévém,és szeretnék helyére rakni pár dolgot. Ma érkezett meg az új tévém : LG Oled55bx
[link] Ez alapján a videó alapján beállítottam, Beraktam ezt az éjszakai módot. Gondolom napközbe majd lehet állítgatni az eredeti és az éjszakai mód között. Főleg játékra tervezem így a game módot addig nem tudom beállítani amíg meg nem érkezik a ps. Azt olvastam, hogy automatikusan beállítja majd a hdr, meg kb mindent így semmi dolgom nem marad kivéve a VRR.
A kérdésem az lenne, hogy ismerősöm azt tanácsolta az Oled fényt tévézésnél 0-ra vegyem játékra is max 40-re van állítva neki. Nem teljesen értem ez mi célt szolgál. Vagy lesz e valami károm ebből. Most 30-40 között van tévézésnél is. Illetve beraktam egy youtube videót, és minden elállítódott, ott is beállítottam most már megmaradnak a beállított értékek?
Illetve a gamma 2.2-re kellett rakni ezt sem értem hogy miért jobb mint az 1.8 mondjuk :D
Illetve jobb ha fix számot adok meg Oled fénynél mint az eneriga takarékos beállítás?
Köszönöm a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.