Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) Celtis válasza rothfb (#52790) üzenetére


Celtis
veterán

Én is így voltam vele sokáig, de Eagle 77-es cserepanelje után azt mondom, hogy van ami (szinte) tökéletes. 55-ösben szerintem nem nehéz kifogni jót, kivéve ha tényleg van egy ilyen rosszul sikerült széria.

(#52802) buci868 válasza rothfb (#52790) üzenetére


buci868
csendes tag

Leülük vele szembe és a két széle fehér háttérnél csúnyán bekékül, még sárga háttérnél is a szélek nagyon minimálisan bezöldülnek azé az már eléggé tinting....
Sajnos ha ez így van ahogy mondod akkor lehet nem az én világom lesz az oled pedig a kontraszt meg a fekete tényleg lenyűgöző ....
Ha már keresni kéne a tintinget vagy is nagyon minimálisan lenne jelene az oké valószínűleg elengedném a dolgot, de amik nálam voltak darabok azoknál szembe tűnő volt sajnos ....

(#52803) Celtis válasza buci868 (#52802) üzenetére


Celtis
veterán

Megértelek, én is emiatt adtam fel az OLED vonalat egyelőre.

(#52804) buci868


buci868
csendes tag

amúgy szerintem bekerülhetne a tinting téma az összefoglalóba a hátrányok részhez....

(#52805) Norbi8 válasza Pityke78 (#52779) üzenetére


Norbi8
csendes tag

Nekem sikerült. Először csak nem választottam a Vodafone-t, ami után már tudtam szerkeszteni, de nem kezelte az ékezeteket. Aztán blakey tanácsára átállítottam csak az országot (minden más magyar maradt) Egyesült királyságra és a csatornákat ugyanúgy tudom szerkeszteni, de most az ékezeteket is kezeli a tévé !

PSN: Norbi819

(#52806) Pityke78 válasza Norbi8 (#52805) üzenetére


Pityke78
őstag

Közben nekem is összejött egy fórumtárs segítségével.

Én Svédországot állítottam be és most már Vodafone (UPC) alatt is lehet csatornákat tetszőleges sorrendbe állítani, illetve a guide-ban az ékezeteket is megfelelően kezeli. :))
Köszi a segítséget! :C

(#52807) KTTech válasza Nonner (#52798) üzenetére


KTTech
veterán

Ha BPi vagy, akkor a Panashopban biztosan meg lehet nézni őket (valamelyik boltjukban, ha még megvannak...).

Az Oppo felskálázásánál (sokkal) jobb minőséget ad az nVidia AI skálázója, érdemesebb azt használni majd, nem csak netes tartalmakra, hanem helyiekre is.

A Sony-k sem rosszak, de inkább az AG9-et érdemes megnézni (a 8-as se rossz, persze).

A HZ1000 és 1500 közt csak a hang az eltérés, minden más azonos. Csak a HZ2000-nél van eltérés képminőségben is (a válogatott, egyedi panelnek köszönhetően).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#52808) Nonner válasza KTTech (#52807) üzenetére


Nonner
tag

Nem vagyok pesti, de ha tényleges vásárlásra kerülne a sor, ezér eljönnék és személyesen megnézném ott + ellenőrizném is a kiválasztott tv-t a fent említett tinting, pixelhiba és hasonló nyalánkságok miatt. Ennyi pénzért legyen megfelelő.

Ha Shield ennyivel jobb ebben, mint az Oppo, akkor nagyon megéri a pénzét!!

Köszi, az AG9-et is belerakom a kalapba és nézem az árak alakulását.

Akkor nekem elég a HZ1000 a házimozi erősítő miatt.
A HZ2000 a jelenlegi OLED csúcs, olvastam már róla több tesztet, ezért is írtam tegnap, hogy nagyon jó vétel volt 750-ért. Ha meglett volna rá a keret, lecssaptam volna rá egyből.

(#52809) Landon válasza nightsong (#52767) üzenetére


Landon
őstag

Én a helyedben ezt tenném:

-HA valóban nagyon zavar a tinting (minden TV-n lesz valamennyi. Aki azt állítja neki nincs pici sem, kérem a képet ide a topicba :) ) akkor gondold át még egyszer a dolgot és hogy megéri e a következőket:

Mielott eldöntöd hogy cserélsz, minden szir-szart nagyítóval nézz át a TV-n. Ugye ez nem egy túl jó ötlet ha kicsit is úgy érzed nem cserélnél mert ha keresel akkor találsz problémát. :)

Amennyiben mégis tesztelnel, ezeket nézd meg:

1: 5%, 2%, 1%-os slide-ok este, vaksotet szobában a következő képi beállításokkal: expert dark, oled 30.
>Amit ez kihozhat problémaként:

> Vertical banding
> Vignetting
> Reverse vignetting
> Panel egyes részei világosabbak mint mások

2: Sarga, bézs, fehér slide-ok, Cinema PM-ban.
>Amit ez kihozhat problémaként:

> Horizontal banding - sajnos több 2020-as panelt erint. Egyenlő távolságra lévő halvány szürkés, horizontális csikok. Rendkívül zavaró játékoknál amikor a kamerát fel-le mozgatod egy világos, egyszinubb hátteren.

> "Grid/crosshatch pattern". Sajnos ismét csak több 2020-as panelt erint de inkább HDR tartalomnal látszik valószínűleg a peak brightness függvénye is a dolog de többen látják SDR fehér test slideokon is. Úgy néz ki mintha egy szabályos apró haloszeru minta lenne a kijelzőn.

> Tinting - ez adott ugye.

3: The Meridian, Marco Polo, es egyéb az AVS Forum CX Owners kezdő post-jában fellelhető sorozatok adott részletének megtekintese.
>Amit ezek kihozhat problemakent:

> Tolerancia feletti, túlzott poszterizacio. Sokan állítják a 10-es széria bizonyos panelei túlzott mértékben eredményeznek poszterizaciot és a problémát csak a panel cseréje oldja meg.

> Colour banding - hasonló történet mint a poszterizacio.

> Macro blocking - szintén kép feldolgozási problémábol adodo gond hasonlóan a felső kettőhöz.

> A fentieken kívül kihozhatnak meg vertikális bandinget és más egyéb nearblack/grey uniformity problémát.

4: halott pixelek. Már csak hab a tortán ha van. :)

Na ha ezen mind átment a TV és még mindig meg vagy vele elégedve akkor én lehet nem cserélném. Kiváltképp ha annyira nem látható a tinting amennyire az elején írtad. Az esélye hogy a fenti problemakbol jelen lesz egy vagy több szignifikansabb mertekben sajnos nagyobb mint kéne.

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#52810) syIex válasza Landon (#52809) üzenetére


syIex
veterán

Ez egy hasznos komment köszi.
Nekem holnap jön a CX, de ezeket végig nézem rajta és csak utána teszem be a helyére, mert lehet egyből kerek is másikat. :DDD :((
Bar remelem jót fogok kifogni belőle és nem kell ilyenekkel szórakozni, de azért majd félmilliós tétel esetén azért nem tolerálok sok hibát.. :F

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52811) Landon válasza syIex (#52810) üzenetére


Landon
őstag

Én őszintén a horizontal banding, crosshatch pattern miatt néznek csak test slide-okat már. Ezek olyan dolgok ami miatt instant visszavágnám a TV-t. Tinting, vertical banding, es halott pixel is lesz mindig. Ha contentben nem látod akkor nagyon nem stresszelnek rajta. Erre jok a fentebb említett sorozatok bizonyos részletei. :)

A héten cserél az LG panelt nálam 55-os CX-en, 3 kövér horizontális csík miatt. :) Nagyon kíváncsi leszek de már őszintén belefáradtam a folyamatos stresszelesbe. :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#52812) balpityu


balpityu
csendes tag

Sziasztok, valaki vett mar UPC vagyis Vodafone elofizetes melle esetleg 55CX3 et? A garancia resze erdekelne foleg(gyartoit irnak, de esetleg itt is lenne kiterjesztett)a konstukcio viszont szamomra is megfelelo(99,9 elore, majd 24x13,5eFt) ma beszelek veluk, de hatha valaki mar talizott vele. Koszi!

Üdv:István

(#52813) syIex válasza Landon (#52811) üzenetére


syIex
veterán

Lehet csak azokat csinálom meg ez esetben. :K
Cinema PM egy program akar lenni és ott tudom állítani el az előtte felsorolt színeket? :B

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52814) ΞΔGLΞ válasza Landon (#52809) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

. Aki azt állítja neki nincs pici sem, kérem a képet ide a topicba

Már bedobtam...

(#52815) syIex válasza ΞΔGLΞ (#52814) üzenetére


syIex
veterán

Tv típus és forrása? :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52816) Landon válasza syIex (#52813) üzenetére


Landon
őstag

Cinema picture mode. Nálam annak volt olyan az alap beállítása, hogy nagyon látszott meg álló kép mellett is a 3 csík.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#52817) 3L1T3 válasza hito (#52554) üzenetére


3L1T3
addikt

Melyik QLED kerul fele annyiba mint az oled? A belepo szint talan ... de azt egy napon se lehet emliteni. Pont ez a baj a qled tularazott

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#52818) Crus válasza buci868 (#52802) üzenetére


Crus
őstag

Szerintetek ez mennyire gáz? Viszont semmiféle más gondja nincs, se banding, se dead pixel.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#52819) salapp válasza 3L1T3 (#52817) üzenetére


salapp
addikt

Hát, ez tényleg érdekes felvetés. Röviden: lehet, hogy igaz, de bármikor kiállok amellett a korábbi véleményem mellett (bátyámnak sajnos van), hogy pl. egy 6-os szériás kúled egy darab gőzölgő foschtömeg, attól, hogy QLED-nek nevezik.
Nemrég az 55GZ950 399-ért volt kapható, 55AG8 is.
Amik a fenti oledek lába nyomát egyáltalán nyaldoshatják bizonyos szempontból és legolcsóbban:
55Q80TA: normális helyen 330-tól
Sony legjobb "qledje": 55XH9505 legjobb áron normális helyről 400-tól indul.

Crus: ne görcsöld túl! Élvezd, használd!

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#52820) krx21 válasza Crus (#52818) üzenetére


krx21
nagyúr

Légy elégedett... ;)

(#52821) Celtis válasza Crus (#52818) üzenetére


Celtis
veterán

Tinting szempontból ez kiváló.
Ha van is nagyon minimális, az vízszintes kiterjedésű, ami sokkal kevésbé észrevehető normál TV-zés során.

(#52822) Locutus


Locutus
veterán

Sziasztok

Most végülis hogy állunk LG OLED fronton a gsync, hdmi vrr támogatással?

Egy BX-et szemeltem ki a B8 helyett. Működik ezen Ampere kártyával rendesen már a HDMI 2.1, gsync, stb? Vagy van még valamilyen bug?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#52823) Segal válasza Locutus (#52822) üzenetére


Segal
veterán

Minden működik :))
Igaz nekem CX48, de gondolom BX-en is megy.
4k, 120Hz, G-Sync, HDR, RTX :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52824) xerobyte válasza Locutus (#52822) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Működni működik minden már, amiről én tudok, hogy a near black gamma shift HDR VRR 120-nál még meg van. Ez a korábbi near black flickeringgel szemben már tényleg csak az ultimate power userek (sőt, inkább a műszerek) által észlelhető képromlás (softosan fw-ből csúsztatták a gammát ebben a módban, játéknál ez tényleg nem lesz para).

[ Szerkesztve ]

(#52825) Chaser válasza Segal (#52823) üzenetére


Chaser
titán

vettél rá valami plusz gart, ha igen hol?
úgy látom már lecsúsztam minden értelmes 55bx/cx ajánlatról ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52826) Calogero válasza Crus (#52818) üzenetére


Calogero
addikt

Amíg normál használat mellett nem látsz semmit addig nincs gond. Használd

(#52827) syIex


syIex
veterán

Ez milyen szerintetek?
Most üzemeltem be és jön a többi teszt is.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52828) Locutus válasza Segal (#52823) üzenetére


Locutus
veterán

Akkor BX-en nincs semmi különbség ilyen szempontból?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#52829) syIex válasza Landon (#52816) üzenetére


syIex
veterán

Csak színház módot találtam a kép beállítások között és az lett ilyen sárgás bézs színű viszont én nem látok benne semmilyen csíkot vagy egyebet. Viszont a Tintig az sajna adott...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52830) syIex


syIex
veterán

Viszont egy eddig nem látott hibába ütköztem. Apple TV-t használok lassan egy éve és ilyennel még nem találkoztam. Egyszerűen elkezd vibrálni és pattogni a kép. A Hdmi kábel lehet rossz vagy mo okozhatja?
[Itt a hiba...]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52831) blakey válasza syIex (#52830) üzenetére


blakey
félisten

A menüt tedd SDR-re (nem értem miért DV-re állítod), a TV HDMI bemenetére engedélyezd az "Enhanced" módot. Első körben az Apple TV menüje legyen 4K/SDR/420, ha oké akkor próbáld ki 444-en, ha úgy vibrál akkor kábel hiba.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#52832) brucezly válasza Pro Koryak (#52787) üzenetére


brucezly
csendes tag

Akkor pontosítok.

Az én szememnek az SD felskálázásban jobban teljesít a Panasonic. 4k-ban is(pl hz2000). De ez az én véleményem. Az én szememnek úgy tűnik, hozzáteszem, apple tv-boxot és egyéb jó felskálázó algoritmussal rendelkező külső eszközöket még nem próbáltam.

(#52833) syIex válasza blakey (#52831) üzenetére


syIex
veterán

Felajánlotta magától aztán rá nyomtam. Vissza tettem simán és így megy. Érdekes, hogy miért okozott ilyet a DV? :F

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52834) Segal válasza Locutus (#52828) üzenetére


Segal
veterán

Az biztos hogy kevesebb a hdmi rajta, kissebb a fenyero es gyengebb a proci.
Nalam eleve a 48as meret miatt ki lett zarva a B szeria meg akkor mar a komolyabbat szerettem volna venni ha raszanom.magam.
Lattam anno egymas mellett c9 es b9et es ott latszott nemi kulonbseb.
Persze ez otthon c szeria nelkul nem feltetlen lathato csak ugye a tudat :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52835) Strezi válasza syIex (#52833) üzenetére


Strezi
őstag

Határon van a kábel. Hibák vannak, ami egyik módban pár (al)pixelnyi elszineződés, az DV-ben lehet teljes fejléc, adat csomag vesztés, ami után már nem tudja a tévé "kikódolni" a szinteret. Felismeri a hibát, és szemét helyett inkább fekete képernyőt ad. Szerintem ;)

Kábel csere, akár csak egy próba idejére ki tudja ezt szűrni.

[ Szerkesztve ]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#52836) ΞΔGLΞ válasza syIex (#52815) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

77-es cx...

Ilyen volt


ilyen lett

(#52837) syIex válasza Strezi (#52835) üzenetére


syIex
veterán

Köszi. Veszek egy 2.1 kábelt és kiprobalom majd. :R

Mas, a távirányítóval ugyan tudom irányítani a Telekomos STB-t, de a Guide megnyomásával a kábeles én befogott csatornák jönnek be csak. Erre van valami megoldás vagy azt buktam vele? :o

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52838) Locutus válasza Segal (#52834) üzenetére


Locutus
veterán

Fényerő? :) 20-on használom a B8-at is... nem hiszem, hogy ez releváns különbség lenne. Vagy HDR csúcsfényben annyira észrevehető?
Igazából engem csak a hdmi 2.1 gsync 4k120 miatt érdekelne a váltás B8-ról, mert amúgy ezzel is teljesen elégedett vagyok.
60-80e ft különbséget nem látom megalapozottnak a BX CX között. Ugyanakkor alig találni bárkit a neten, aki BX-szel és Amperrel használna Gsyncet. Szóval lehet elhamarkodott lenne a döntés még. Attól tartok, hogy nehogy ehhez a szükséges firmware updatet (ha egyáltalán kell, ez se derül ki sehonnan) csak majd valamikor egyszer hozza ki az LG... vagy akkor se.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#52839) Segal válasza syIex (#52837) üzenetére


Segal
veterán

Nagyon nem mindegy hogy milyen kábelt veszel. Az elsővel nekem is voltak problémák. A második már tökéletes :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52840) Segal válasza Locutus (#52838) üzenetére


Segal
veterán

Piszok egyszerű a megoldás a problémádra.
Megrendeled a neten a BX-et, elmész érte vagy kiszállítják és van 14 napod eldönteni hogy bejön neked vagy sem. Ha nem akkor visszaviszed és elhozod a CX-et.
Szerintem mennie kell a G-Sync-nek, de persze ezt ne kezeld tényként csak részemről egy gondolat. A 2019-es tv-k kapták pluszba ezt. A 2020-as szerintem alapból tudja.
Enyémen a dobozon is ott van eleve a G-Sync felirat.
A többi az 100% hogy megy. A kábel a nagyon fontos, mert az viszont okozhat problémákat ha silány.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52841) ΞΔGLΞ válasza Locutus (#52838) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A BX egy újracsomagolt B9, parasztvakítás drágán...
Ha fontos a mozgásmegjelenítés (nem kicsit), ha fontos a gyorsabb rendszer, egyszerűen a szebb kép, akkor az a 60-80 ezer kb lóf...ütty...

(#52842) syIex válasza Segal (#52839) üzenetére


syIex
veterán

Ajánlani tudsz olyat ami tuti jó? :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52843) undercover


undercover
senior tag

Üdv! Ha szeretnék egy CX-hez egy nagyon jó hdmi 2.1-es kábelt mi számít most a legjobbnak? Mert van pár lehetőség és tudom, hogy nem mindegyik ugyanolyan jó.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#52844) Chaser válasza Locutus (#52838) üzenetére


Chaser
titán

ha cx mellett megy a gsync akkor bx mellett is menni fog, semmi hw-es dolog nincs bennük, nincs gsync modul, csak gsync ready minősítést kapnak - vagy jól megy, vagy nem megy jól, adott hw környezet függvénye -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52845) Segal válasza syIex (#52842) üzenetére


Segal
veterán

Tudnék persze, csak az nvidiás hiénáskodásod után inkább mégsem. :N Karma :K
Majd valaki más :))

undercover: Ment pü

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52846) syIex válasza Segal (#52845) üzenetére


syIex
veterán

:R :R

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#52847) Chaser válasza Segal (#52845) üzenetére


Chaser
titán

legyél már annyira úr hogy megosztod vele, az élet úgyis kib@szik majd vele mert nepperkedett ;] - amúgy meg jól tette, ha van rá bolond vevő, utóbbi oldalon sokkal nagyobb gondok vannak -

szerk:
már a ph se bírja ( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52848) Segal válasza Chaser (#52847) üzenetére


Segal
veterán

Akkor is ezt mondanád ha OLED-ből lenne hiány? Nála garantáltan vehetnél napi legjobb áron...
De hogy legyen meg az igazságérzeted, ilyet vettem. Ezzel nincs probléma.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#52849) Chaser válasza Segal (#52848) üzenetére


Chaser
titán

ezt :K rá is rohadna ;] én is akartam 5xxx cpu-t venni, a drága msrp árat meg is adtam volna érte, de egy ft-tal se többet :N ha mindenki ezt csinálná nem lennének nepperek... - egyébként vettem 3070-et boltból "olcsón" - de amíg úgy csinálják mintha szívműtéthez kellenének ezek a sz@rok, addig lesznek akik "kihasználják" a "szerentcsétleneket" ((( :
egyébként nem igazságérzet, de most ha úgy érzed is hogy ganaj az ember - szíved joga -, attól még viselkedhetsz úrként :R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#52850) Crus válasza Chaser (#52849) üzenetére


Crus
őstag

Történetesen engem is vastagon érint a 3080 hiány. Ezek a... nem írom le kik... azzal szórakoztak napokon át, hogy ott ültek a gép előtt és nyomkodták az F5-öt, hogy ha van végre készleten 3080, akkor megvegyék, majd adták is el. Nekem pont így nem jutott 3080 TUF értelmes áron, mert mire elvittem volna, elvitte itt más, hogy aztán 100k haszonnal eladja az aprón.

A PS5-tel ugyan ezt csinálták nem kevesen. Nekik nem kellett, de mástól ELVETTÉK a lehetőséget, hogy esélye legyen egy olyan hardverre, amiből amúgy is kevés van.

Segal-nak van igaza és abszolút jogos az ellenérzése. Ez nem kereskedelem, ez nettó lehúzás, nepperkedés a legaljából.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.