Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51551) Farkassacred válasza Segal (#51550) üzenetére


Farkassacred
őstag

Ezt honnan lehet tudni? Mi nálunk szerintem aki ilyen" drága tévét vesz, az általában mindig a nagyobbat keresné a polcokon.
Mégy egy gyors kérdés. Konzolon van bármi hasznom abból, ha a tv 2,1-es hdmi-t tud, de én egyáltalán nem játszok fps-t..?!

[ Szerkesztve ]

(#51552) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Jobb akciok soran mennyire szokott leesni a 65os oledek ara? Nem feltetlen a legujabbakkal szemeznek... ;)

(#51553) Madwe válasza Farkassacred (#51551) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, mind a 120hz miatt (ami meg nem csak fpsnél fontos, autós, platformer, minden címnél az. Kérdés hány játék lesz ilyen persze) mind a vrr miatt is.

(#51554) Farkassacred válasza Madwe (#51553) üzenetére


Farkassacred
őstag

vrr nem lényeges, autós meg max a gta lenne.. Szemezgetek a sony tévékkel is, csak azért kérdeztem. Szimpatikus masinák azok is.

(#51555) Madwe válasza Farkassacred (#51554) üzenetére


Madwe
nagyúr

vrr nem lényeges? érdemes megkérdezni erről az xsx tulajokat akik valhallával játszanak, ami vrr nélkül maga a screen tearing pokol :U

(#51556) ImACeltic válasza Madwe (#51555) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nem éppen a VRR okozza Xbox-on a screan tearinget? Mintha ezt mondta volna az NX Gamer-es csávó a videóban, hogy simítja az fps-t, de tearinget okoz. PS5-ön nincs screen tearing a Valhalla-ban.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#51557) Segal válasza Farkassacred (#51551) üzenetére


Segal
veterán

Mert itt nincs tavalyi akciós, se B model. Ha ekkorát szeretnél akkor veszed vagy vársz.
Meg merem kockáztatni hogy az idei 48-as tv ára végig az 55-ös fölött fog maradni.
Persze jövőre eltűnik ez az előny, de szerintem idén hülyék lennének durván beárazni az 55 alá.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#51558) Madwe


Madwe
nagyúr

Ha már vrr, kis fix pár xsx+c9/cx vrr gondokra: [link]

(#51559) Pickle Rick válasza Madwe (#51558) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Ez gondolom bx szériánál is meglesz. Jövőhét elején érkezik egy xsx-hez... kezdjek aggódni, hogy szívni fogok vele én is? :F

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#51560) Madwe válasza Pickle Rick (#51559) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem kell :) fw frissítéssel s pc módban vrrban kb minden jó, egyedül a flickering az ami még javításra vár. De vrr-ban továbbra is az oled a legkevésbé problémás panel jelenleg, fald-okkal több a gond.

(#51561) Draken


Draken
őstag

Sziasztok! Mindenki a C/cx-et használja vagy épp akarja megvenni. Kicsit kevesebb hsz születik bx-el kapcsolatban. Mi lenne ennél a hátrány cx-hez képest? Alzán egész jó áron megy.

(#51562) Pickle Rick válasza Draken (#51561) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

[link] Itt egy osszehasonlitas.

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#51563) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Napok óta nyaggat a B9 az új szoftverrel. valaki feltette már, tapasztalatok? Köszi

(#51564) Madwe válasza Draken (#51561) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nézd meg ezt, egész jól összefoglalja: [link]

(#51565) Xtanol


Xtanol
csendes tag

Sziasztok, reményekedem hátha ti okosabbak lesztek nálam. Bocsi ha offtopik lenne!

Pár napja vettünk egy vadonatúj LG OLED TV-t, melyel egy eléggé komoly problémánk van. USB-n keresztül a videólájtszás szinte lehtetlen. Egy 500 GB-s nvme külső SSD-ről próbáltunk több fajta videót is megnyitni és a következőt tapasztaltuk:
-A 4K-s videó szinte el se indult 2-3 mp-enként töltött fél perceket.
-A Full HD HDR Dolby-s videófájl hasonlóan mint a 4K pár másodpercenként akadt majd fél perceket töltött.
-Sima mezei Full HD minden extra nélkül kb. 2-3 perc lejátszás után akadt meg és töltött fél perceket.
Minden egyes akadás után a videót gyorsított sebességgel lejátszotta kb. akkora időintervallumig amennyit megakadt.
Bárkinek bármi ötlet ez mi lehet? Az előtő mezei 120.000 ft-os panasonic tv-nk simán vitte a 1080as filmeket külső ssd-n át. Tesztek mind azt írják, hogy bírnia kéne még a 4K HDR-t is.
Legfrisebb firmware és lejátszó szoftver.
Gyári visszaállítás segíthet ezen? Vagy bármi ötlet?
Előre is köszönöm! Millió hála!

(#51566) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Sziasztok!

3 hete probalom magam meggyozni, hogy nem kell az az oled, de latva a képet nem megy... sajnálok ennyi pénzt TV-re, de asszem nem bírom ki. A panasonic Hz-980-at néztem 65 méretben (630 ezer edigitalban). Tudtok esetleg LG-ből hasonló árban ilyet vagy jobbat? Őszintén, imadom az LG távirányítót és a web os-t, viszont nagyon dícsérik a panát vásárlói véleményben és az elődje a gz950 állítólag bestbuy volt. LG-ből talán a CX3 a kategória társa asszem, de nem értem, mert külföldön csak CX van itt meg cx3 és 9. Panakrol semmi teszt sehol, valaki hozzáértő tud mondani valamit?

[ Szerkesztve ]

(#51567) Gigicuci válasza alaves (#51527) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Köszönöm neked és a többieknek is a segítséget, megpróbálom így beallítani.

(#51568) Madwe válasza Palesztin994 (#51566) üzenetére


Madwe
nagyúr

A cx3 az a cx, 3la az alverziója :)

[ Szerkesztve ]

(#51569) Palesztin994 válasza Madwe (#51568) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

és akkor mi a cx9?
úgy értem minden tesznél, bárhol n ézem csak CX-et írnak, honnan tudjam melyik? Csak mert a 3-mas 629, a 9 es 950 ezer ft. :D

(#51570) Gigicuci válasza Palesztin994 (#51566) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Én pont egy HZ980-al baratkozom, a képminősége nyilván parádés, a színei/mozgás nagyon ott van. Amiért én ezt a modellt választottam az a szuper tükröződésmentesítése a képernyőnek. Utoljára a Q90R-nel lattam hasonlót, persze nem akarok túlzásba esni, de tény h jó.
Viszont van itt a családban egy XH90 is, és a HZ980 menüje, annak kezelhetősége és hozzá a távirányító nos... kiábrándító a Sonyhoz képest. Egyszerűen lassú és nem jó használni.
Javaslom h mindenképpen próbáld ki egy MM-ben mert ha ennyire szereted az LG-t akkor a Panát kín lesz használni. De ha csak a forrás gomb nyomogatására használod, a képében nem fogsz csalódni! :)

(#51571) Madwe válasza Palesztin994 (#51569) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ugyanaz (többnyire) csak másik ország piacára szánt, a magyarra a 3ast forgalmazzák. Ezért írnak mindenhol a cxről, mert az a termék a többi a régiós változat kódja.
egyetlen különbség h a 9be 2x3 tuner van míg a 3ban s 6ban csak 1x3 , így a 9essel tudsz egy adót nézni s közben felvenni egy másikat egy pendrivera/merevlemezre.

[ Szerkesztve ]

(#51572) KTTech válasza Gigicuci (#51570) üzenetére


KTTech
veterán

A HZ980 helyett inkább nézd meg az HZ1000-es modelleket. A HZ980-as gyakorlatilag még a tavalyi technológia... az 1000-esek sokkal jobbak (minden téren).

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#51573) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

a

[ Szerkesztve ]

(#51574) Gigicuci válasza KTTech (#51572) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Annak is ilyen mattos a képernyője?
Amúgy köszi a tippet csak árban, elnézve az árukeresőt a HZ1000 jelentősen többe kerül sajnos. El se tudom képzelni milyen jó lehet..Ez a hz980 volt egy árban a CX-el, rámentem az egzotikusra. :)

(#51575) Palesztin994 válasza Gigicuci (#51570) üzenetére


Palesztin994
aktív tag

Én pont egy Sony XH950-et akartam venni, de asszem mégis oled lesz... 2010-ben vettünk egy pana plazmát szüleimmel, még mindig azt használják, pont ugyan olyan a távirányítója, mint a 2020-as hz980-nak... :@
Nekem most egy alap LG-m van, de a távirányítótól tényleg nehezen válnék meg, a lejátszó meg mindent lejátszik, összes ncore 4k formátumot, remélhetőleg az új LG is ilyen lenne, de ugye pl Sonynál sem lenne gond, mert ott meg androidra tudok tölteni lejátszót, panáról nem tudok sokat ezügyben sem... Persze talán a képminőség az elsődleges, de eléggé dícsérik a CX-es LG-t így szerintem nem lenne rossz választás, állítólag tükröződése sem rossz. Persze meghallgatnék olyat is, aki ezt a TV-t használja, vagy látta élőben a kettőt. Holnap mondjuk lemegyek MM-be, de ott nem egymás mellett lesz a kettő. :/

(#51576) GuruZone válasza Xtanol (#51565) üzenetére


GuruZone
őstag

ott valami nem kerek, első körben nem a tévében keresném a hibát. egy mezei pendrivera dobj rá valami 2160p anyagot.

ha így is rossz, akkor nyilván valami alaplapi nyűgje lehet , irány a szerviz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#51577) MultiDoodad válasza GuruZone (#51576) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Sziasztok, olvastam hogy volt akinek akadtak problémái C9/CX-n az xbox series x-el. Nos úgy tűnik, hogy az B9-n nincs jelen, legalább is nekem eddig minden remekül megy. Egyedül a Cod warzon-ban van sötét helyeken valamiért némi villódzás amit nem tudok hova tenni...

(#51578) Madwe válasza MultiDoodad (#51577) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az vrr gond ami még megoldásra vár lgtől (ha a fényerőt 49re veszed akkor eltűnik elvileg, valamennyi sötét részlet vesztéssel jár persze): [link]

(#51579) MultiDoodad válasza Madwe (#51578) üzenetére


MultiDoodad
aktív tag

Az az érdekes, hogy csak a cod-ban jelent meg eddig, ott sem túl zavaróan.

(#51580) daneel_hu válasza Palesztin994 (#51566) üzenetére


daneel_hu
addikt

"3 hete probalom magam meggyozni, hogy nem kell az az oled, de latva a képet nem megy... sajnálok ennyi pénzt TV-re, de asszem nem bírom ki."

:R :DD

(#51581) Xtanol válasza GuruZone (#51576) üzenetére


Xtanol
csendes tag

most megyek venni nagyobb pendriveot. Eddig mindent külső SSD-vel intéztem. A sima 1080 HDR az akadás mentesen ment a kis 30as kingston pendriveon szóval reménykedek, hogy az SSD volt a ludas. 4K teszt hamarosan, most meg irány az alza! :D

(#51582) Kaba válasza daneel_hu (#51580) üzenetére


Kaba
veterán

Tegnap reggel volt pl.az Emagon egy 65 colos Oled 365 ezerért és 55 colos cx is 420 ezerért,állítólag jövő héten lesz az MM nél is CX 55-ös 360 ezerért,tehát ha nem sürgős és figyelmes vagy akkor ki lehet fogni Oledet is akciósan.

(#51583) rappit4


rappit4
őstag

Sziasztok!

CX vásárlás előtt állok és még az ABL-el kapcsolatban vannak félelmeim. Egy Pana GT60ról jövök és eléggé háklis vagyok ezekre a jelenségekre. A kérdésem igazából az lenne, hogy akkor végülis miket lehet kikapcsolni a szervíz menüben a legújabb firmwaren aminek az ABL-hez van köze és ha ezek ki vannak kapcsolva úgy mennyire zavaró ez a dolog? (Ja és egy infra képes androidos telóval elő lehet csalni a szerviz menut vagy kulon telo kell?) Csakis filmre és játékra lesz használva a TV.
Köszi elore is a valaszt :R

(#51584) daneel_hu válasza Kaba (#51582) üzenetére


daneel_hu
addikt

Persze. Felesleges a BF-en pörögni, sajnos a legtöbb BF-akció átbaszás.
Ha mégsem, akkor más alkalommal is meg tudod venni jó áron ezeket.

Az árakat leginkább az befolyásolja, hogy hány hét van még a következő generációs készülékekig, és hány hét telt el a jelenlegiek megjelenésétől számolva. A BF novemberi időpontjai ezekkel nagyjából egybeesnek, de nem kell parázni attól, ha valaki lemarad a BF-ről.
A karácsonyi időszak amúgy sem túlságosan akciós, mert akkor mindenki mindent megvesz. Most ez különösen így lesz a covid miatt.

Ha engem kérdezel, január-február lesz a legalkalmasabb oled-vételre.
A Panasonic és a SONY, Phillips modelleknél nem tudom mikor van váltás, a Panánál nagyjából egybeesik a LG-vel? Tehát CES-bemutató, majd március-április környékén megjönnek az első modellek?

[ Szerkesztve ]

(#51585) daneel_hu válasza rappit4 (#51583) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nekem 65E8 van, észre sem veszem amikor az ABL dolgozik. :)
Azért nem 2005-öt írunk már.

(#51586) Madwe válasza rappit4 (#51583) üzenetére


Madwe
nagyúr

Abl-t nem tudod kikapcsolni szervíz menüben csak az asbl-t (auto static brigthness limiter?) ami a statikus világos részeken kapcsol be. Azt se ajánlott kikapcsolni, de az abl-t ha lehetne se lenne érdemes - nem csak a beégés de az energiahasználat miatt is kapcsol be, nem képes annyi naftát lekezelni rendesen az elektronika, problémákhoz vezetne.

kövezzetek meg, de engem nem hogy nem havar az abl de egyenesen szeretem. Eleve csak hdr esetén kapcsol be, filmeknél iszonyat ritkán észlelhető, játékoknál jellemzőbb h feltűnik, de ott se nagyon. S én örülök neki, h egy sötét jelenet után egy hirtelen világos nem égeti ki a szemem, én ezt egy featurenek s nem limitációnak élem meg :)

láttad már egy x szériás olednél az abl-t, vagy csak olvastál róla/videokon nézted? Érdemes élőben megnézni olyan kürülmények között ahol használnád (félhomály/sötét szoba)

[ Szerkesztve ]

(#51587) rappit4 válasza Madwe (#51586) üzenetére


rappit4
őstag

Köszi ez megnyugtató, akkor ezt az ABSL-t hivják TPC-nek a szervíz menüben?
Még élőben nem láttam egyébként. Használtan tervezem venni, amint eladom a Pana GT60-at és majd akkor kipróbálgatom.
Milyen teszt anyagot érdemes lefuttatni, ami kihozza a bandinget megy a hasonlókat?

(#51588) Madwe válasza rappit4 (#51587) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az lesz az, igen: [link]
Én ezeket szoktam tesztre használni:
[link] [link] [link] [link]
ezt megállítgatva pixel s subpixel hibákat keresni [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#51589) rappit4 válasza Madwe (#51588) üzenetére


rappit4
őstag

Szuper köszi!
Masik téma. Valaki használ nem HDR képes sima 1.4a HDMI-s erősítőt hasonló TV-vel? Ha jól értem az egyetlen opcióm egy AVR Key féle HDMI elosztó ami szétdobja a hang és a képi jelet az erősítő felé. Ennek a hátránya az lenne, hogy akkor csak 1 forrást tudnék 4k hdr-el hajtani. Van erre esetleg valami workaround?
Pl az nem működhet, hogy ARC-al összekötöm a TV-t és az erősítőt és a TV-be kötöm be a forrásokat. Ez esetben a TV másik bemenetein bejövő forrás hangját ki tudja a TV küldeni ARC-on az erősítőbe?

(#51590) Madwe válasza rappit4 (#51589) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, erre való az arc. Truehd, dolvy atmos nem megy át rajta viszont pl, csak tömörített dolby 5.1 pl

(#51591) rappit4 válasza Madwe (#51590) üzenetére


rappit4
őstag

Áhh az úgy nem olyan jó. Ha jól értem akkor csak az EARC képes továbbvinni a HD audiot. De egy olyan erősítőnél meg tök mindegy, mert gondolom az már átvinné a HDR képet is. Akkor marad az AVR Key cserélgetése. :U

(#51592) Madwe válasza rappit4 (#51591) üzenetére


Madwe
nagyúr

Olyanból viszont nem tudom létezik e 40gbps feletti elosztó, szerintem csak 18asok vannak, azaz hdmi 2.0 lesz a max sávszéled. Persze lehet nem kell neked a 2.1
igen, earc lenne a megoldás, s az az erősítő valóban vinné a hdr-t is (azonban 2.1-et jelenleg még egy erősítő se tudja rendesen hibás chip miatt)

[ Szerkesztve ]

(#51593) ΞΔGLΞ válasza daneel_hu (#51584) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Felesleges a BF-en pörögni, sajnos a legtöbb BF-akció átbaszás.

Ebben az országban (magyar) mindegyik az, ha valami 50%, vagy több leakciózva, ha esetleg valami csoda folytán 2 perccel a belépés után már nem virít az arcodba, hogy elfogyott, vagyis kosárba tudod rakni, mire a pénztárhoz érsz vele, már nincs is ott.
A magyarokkal ezt is meglehet tenni, erre jó példa volt a tegnapi edigi BF, amiről egyáltalán nem lehet elmondani, hogy BF. Az USA-ban (ami a hónap utolsó pénteke), olyan VALÓS leárazások vannak, amiért emberek tapossák egymást és jogosan tapossák egymást, mert olyan mértékű leárazások vannak.

Ezzel szemben itt, előtte felemelik az árat, hogy aztán olcsónak tűnjön BF-re, vagy a fent említett példa, hogy ami tényleg olcsó, az nem létezik.
Tegnap végig követtem egy ilyen termék "nem létezését", 6:02-kor már elfogyott volt kint, akiknek sikerült a kosárba rakni, fizetéskor már nem volt ott, tehát két tetves perc telt el.
A komment szekcióba elkezdtek írni, persze a valóságban minőségi termék így sorban kapta az 1 csillagot, de ez a cégnek szólt.
És mi történt?
Mint kivételesen tegnap sokat szörföltem a netem, mert volt időm, ami ritka, ezért, kb félóránként az edigi oldalára is nyomta megy f5-öt. Az emberek 99!%-ka ócsárolta a céget, persze megjelent 1-2 olyan, aki írta, hogy ő kettőt is vett és már 5:55-kor készenlétben állt meg ilyenek.

Mennyire életszerű az, hogy veszek egy terméket mondjuk 6 órakor, de a 6:05-től visszajárok olvasni az értékeléseket és bizonygatom, hogy nekem már pedig sikerült venni, mikor már ott van 50 negatív hsz emiatt. Hát semennyire és akkor mi történik?
Puff az összes hsz eltűnik, 2020 végén az edigi diktatórikus módon törölget, ami negatív színben állítja fel. Kezdődik újra, de innentől már többen írják, hogy mentik a hsz-ket és megy a feljelentés a GVH-hoz.
Aztán újra eltűnik, vagy 50 komment, és kezdődik újra, közben mindig megjelent néhány én tudtam venni kamu ember, aztán valamikor 2 óra tájban az egész oldal törölve lett.
Ez ma MO és ez az edigi a párjával együtt az emag-gal.
Ezek a büdös életben nem fognak bármit BF-re komolyabban leakciózni valósan, mert két forintért az anyjukat is... etc.
Tehát ezt fenntartással kell fogadni és pontosan úgy van, ahogy írod is átb@szás az egész ez Mo-n.

(#51594) daneel_hu válasza ΞΔGLΞ (#51593) üzenetére


daneel_hu
addikt

Úgy ahogy tetszik mondani. :(
És sajnos nem büntet eléggé a GVH évek óta, néha persze van egy-két enyje-bejnye. Talán az EMAG-ot hurcolták meg néha... de a többiek is keverik a xart.

Nem sok verzió van pedig, és könnyű meglátni az átbaxást.

1. Napokkal BF előtt felemelik listaárra a készülékek árait, majd BF napján ebből %-os hirdetéseket kipakolva "engednek". :)

2. A hirdetésekben megjelenő termék valójában nem is kapható, percekkel később jelzik, hogy elfogyott. Most vagy nem is volt, vagy volt jó esetben 1db amire lecsaptak.

3. Az eladhatatlan gagyi szarokat meghirdetik. Még ez esetben azt mondom némileg valós az akció, de a fenti 2 esetben egyáltalán nem. :(

(#51595) blakey válasza ΞΔGLΞ (#51593) üzenetére


blakey
titán

Azért lehet megtenni, mert van aki így viselkedik. Csak akkor működik a dolog. Addig amíg az emberek így viselkednek addig nincs olyan cég amelyik ezt ne használná ki. USA-ban idiotizmus amit művelnek és azt nagyon nem kéne átvenni de ez sem jó ami a többi országban folyik, többek közt nálunk is. Szinte az összes nagy online kereskedés is ezt csinálja. Aki tudatos vásárló és keresi a megfelelő terméket az nagyjából tudja, hogy mi a jó ár és azt is, hogy nem feltétlenül a BF-en lévő a jó. Én akkor veszem meg amikor szükségem van rá és megvan a pénzem, nem érdekel, hogy 3 hónap múlva 20%-al olcsóbb lesz. Egyébként előfordultak jó vételek, volt pl. féláron router. Persze nem az én igényeimnek, de előtte mindig a duplája volt. Szóval azért vannak jó árak, de nem biztos, hogy téged vagy engem pont "megérint", mert nem nekünk szól.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#51596) GuruZone válasza Xtanol (#51581) üzenetére


GuruZone
őstag

:)) nem azt mondtam, hogy emiatt szaladj el penyóért :)

én is SATA-s SSD-ről filmezek, ha gyorsan lerántok valami 70 gigás cuccot. Egy aliexpresses USB-C-s Ugreen házban van benne.

amellett egy 5 TB-os WD vinyó van még rádugva.

nálam 10/10 filmet játszik, de ez az arány az előző LG tévéimnél (UM7100, UH605V) sem volt más.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#51597) rappit4 válasza Madwe (#51592) üzenetére


rappit4
őstag

Igen ahogy nézem ez csak 18Gbpst tud :( Ejj, sehogy sem jó ez. Vagy 4k 120hz vagy HD hang, választhat az ember :DDD . Mindegy, mire a next gen konzolok tudni fogják a 4k 120hzet addigra gondolom lesz 40gbps-es avr key is, vagy beújítok egy hdmi 2.1es AV procit.

Kis érdekesség
Ma reggel 408ezer forint volt az 55CX3LA az Euronicsben. Le is akartam csapni rá, mire felvették a hölgy azt mondta 430ezer, frissitem az oldalt es nekem is atugrik 430ezerre. :W

(#51598) Palesztin994


Palesztin994
aktív tag

Értem, köszi! :)

(#51599) Pityke78


Pityke78
őstag

Na, megvan a LG65CX TV....most fogom kicsomagolni, összerakni. :))

Első bekapcsolásnál, alap beállításoknál kell valamire figyelnem?
LG TV-m még soha nem volt.

Illetve OLED kapcsán bejáratás most kell, nem kell?

Köszi

(#51600) daneel_hu válasza Pityke78 (#51599) üzenetére


daneel_hu
addikt

Gratulálok, sok örömet hozzá!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.