Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Okos Otthon összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50901) noorbertt válasza tradeelek11 (#50887) üzenetére


noorbertt
őstag

Én köszönöm szépen. Amint idom engedi ránézek. :R

(#50902) E.Kaufmann válasza radio11 (#50899) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Tápról, a sajátomról, nem n+1. dugasztápról és nem szeretnék alizni.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#50903) gya/352 válasza E.Kaufmann (#50902) üzenetére


gya/352
tag

A végére eléggé leszükítetted a kört. Kb a semmire.

(#50904) dragon1993 válasza tototos (#50900) üzenetére


dragon1993
őstag

Ez szerint igen. [link]

(#50905) Degeczi válasza spst (#50894) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nálam pl. a telepítő nem állította be a feszültségfüggő teljesítményszabályozást, ami miatt többnyire alig több, mint nulla lett volna a napi termelés, mert egészen pár héttel ezelőttig folyton 250V környékén volt a hálózati feszültség, amire ha nagy teljesítménnyel el kezd rádolgozni az inverter, rögtön a 253V-os max fölé jut, ahol lekapcsol (vissza pedig csak akkor, ha mindhárom fázison 10 percig 250V alatt maradna - ami gyakran egész nem nem történt meg...)
De szerencsére alap jelszón hagyták a Solax invertert, így pár nap alatt be tudtam hangolni magam is úgy, h inkább akár 1 kW alá is lemenjen ilyenkor, mintsem teljesen lekapcsoljon.

Aztán fél év után végül alacsonyabbra állította a trafót két fokozattal a DÉMÁSZ, azóta nem sokkal 230V fölött van, így már öröm-bódottá, tud dolgozni lekorlátozás nélkül is, de addig életmentő volt a belépési lehetőség.

(#50906) E.Kaufmann válasza gya/352 (#50903) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A shelly labda még játékban van USB adapterrel, de akkor ezek szerint nincs más.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#50907) ViZion válasza Degeczi (#50905) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem is hónapokig kellett leveleznem a démásszal, mire állítottak rajta. Még csak ki sem értesítettek, időpontot nem közöltek... ehhh... de meglett, csak nem ez lenne a módja szerintem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50908) gya/352 válasza E.Kaufmann (#50906) üzenetére


gya/352
tag

A Shelly labdaval csak annyi lehet a gond hogy ritkan jelenti az allapotat.

(#50909) Degeczi válasza ViZion (#50907) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Dettó... hónapokon át leveleztem velük, h nem akarok konkrét időpontot kierőszakolni, de legalább annyit mondjanak, pár hónapon belül megoldódhat-e, vagy esetleg van vmi olyan technikai akadály, ami miatt akár éveket is várnom kell, mert tudnom kell, mire számíthatok, hiszen ha fönnmarad a túlfeszültség, tartalékolnom kell az éves elszámolásra, mert a saját fogyastásnak is csak töredékét tudta így megtermelni. De nem: "a szükséges indokolt műszaki beavatkozás tervezés alatt van, kérjük szíves türelmét". Aztán egyszer csak kiértesítés "szolgáltatás minőségét javító intézkedés miatti áramszünetről", izgatott várakozás - de semmi, változatlan maradt minden utána is... Egy hónappal később ismét ugyanez, és akkor végre valóban letekerték a trafót (itt szerencsére egyszerű volt a helyzet a folyamatos túlfeszültség miatt, nem volt arról szó, h néha alacsony, néha magas, amit nehéz lenne kezelni)

(#50910) E.Kaufmann válasza gya/352 (#50908) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ha már fél óránként lenne valami, tudna időben riasztani, ha gáz van a "szerverszekrényemben". Már csak egy jó 12V USB táp kéne, de a rendelt DC-DC modulokkal vegyesek az eredmények.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#50911) gya/352 válasza E.Kaufmann (#50910) üzenetére


gya/352
tag

Vegyél egy ilyet: [link]

(#50912) spider23


spider23
aktív tag

Árnyékolóra rezgés észlelőt milyet kellene venni ami ha nagyobb szél van akkor behúzatja az árnyékolót?
Néztem alin a zigbees vibráció érzékelőket. Ezek közül van ami ajánlott?
Vagy eleve szél érzékelő kellene?

(#50913) fo_di válasza spider23 (#50912) üzenetére


fo_di
őstag

én a szélmérő felé mennék

(#50914) LouiS22 válasza spider23 (#50912) üzenetére


LouiS22
veterán

definiáld a "nagyobb" szelet.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#50915) daninet válasza spider23 (#50912) üzenetére


daninet
veterán

ha távirányítós akkor vannak nem okos megoldások is rá. Szélmérő amiben van egy távirányító, betanítod neki a gombot ami mind felhúzza és simán kiadja az RF jelent ha nagy a szél.
[link]

Nekem ilyenem volt, de kibeleztem tettem bele ESP-t :DDD igazából működött, de így csináltam belőle egy teljes időjárás állomást

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#50916) spider23 válasza LouiS22 (#50914) üzenetére


spider23
aktív tag

Amitől már leszakadhat vagy tönkre mehet az árnyékoló. :D

(#50917) Jakszy


Jakszy
csendes tag

Sziasztok!
Paradoxot sikerült valakinek müködésre bírni Home assitantal.
Adatok: Panel:SP7000 v7.14.2 Ip modul: IP150+
Pai-t felraktam logban látom hogy ha mozgás van, de a log televan minden féle hibákkal majd egy idő után ledom időtúlépésre hivatkozva és ha nem figyelek le is tiltja a belépést!

(#50918) daninet válasza Jakszy (#50917) üzenetére


daninet
veterán

Szia!
Nekem stabilan megy ugyanez a panel. Itt a yaml konfigom: [link]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#50919) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Aqara HUB-ot használunk és olyan kérdésem volna, hogy ki lehet kapni a pirossan villogó jelzőfényt riasztáskor?
Semmi értelmét nem látom ennek. Csak felhívja az illetéktelen behatoló figyelmét arra, hogy mit és hol kell kihúzni...

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#50920) Jolida válasza balazs1022 (#50919) üzenetére


Jolida
tag

Ha van SMD kiforrasztó állomásod, mindent -is- ki lehet kapni belőle. :R
A garancia persze ugrik ...

(#50921) jakszy198908 válasza daninet (#50918) üzenetére


jakszy198908
csendes tag

Ezt a yaml configot hogy tudom elővarázsolni az én HomeAssistensem-ből.?

(#50922) daninet válasza jakszy198908 (#50921) üzenetére


daninet
veterán

Beállítások>Bővítmények>PAI>Konfiguráció 3pötty a sarokban, szerkesztés YAML-ként

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#50923) balazs1022 válasza Jolida (#50920) üzenetére


balazs1022
őstag

En is erre gondoltam. Ugyis tobb led van benne. A pirosakat kikötném :DDD

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#50924) Jakszy válasza daninet (#50922) üzenetére


Jakszy
csendes tag

Ugyan azokat használom mint te természetesen a felhasználónevet és a jelszavakat kicseréltem de továbbra is hiba van megint letiltott! És babyware-be se birok belépni. Megprobálom a risztó telepítőjét elérni nem hogy valamit bekapcsolt ami most szivat.

(#50925) Speederer


Speederer
senior tag

Sziasztok,
Szeretnék egy szenzort a HA-ba, ami megmutatja, hogy egy áramkör feszültség alatt van-e vagy sem. Hirtelen a Shelly EM jut eszembe ami ugye mutat feszültség értéket (is) és ezt már fel lehetne használni, de biztos vannak ennél olcsóbb megoldások is. Tudnátok esetleg alternatívát? DIN sínre pattintható a preferált.

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#50926) gya/352 válasza Speederer (#50925) üzenetére


gya/352
tag

Milyen feszultseget kell detektalni? 230V-ot vagy kisfeszultseget? Ertek is kell vagy csak az adott feszultseg megletet kell jelezni?

(#50927) Speederer válasza gya/352 (#50926) üzenetére


Speederer
senior tag

230V-ot, nem muszáj a konkrét érték, csak hogy van-e vagy nincs, nagyobb-e mint 0 vagy sem.

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#50928) Degeczi válasza Speederer (#50925) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont pár napja linkelte vki egy FB csoportban:
https://www.hestore.hu/search.php?q=MVPDM-1PHS

Ennek a kimenetét rákötetheted bármilyen beintegrálható cuccra, pl. Wemos Minire.

(#50929) Speederer válasza Degeczi (#50928) üzenetére


Speederer
senior tag

Király, köszi!

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#50930) ViZion válasza dbius (#50801) üzenetére


ViZion
félisten

Megvolt a frissítés, már nálam is ez van:
Inverter: V100R001C00SPC159, SDongleA-05 - V200R022C10SPC108
Sajnos nem csatlakozik, töröltem az integrációt és újraraktam, de akkor sem.
Tűzfal átengedi, az biztos, tracert szerint a külső routert is eléri és onnan málnás.
Ha eddig az a router tudta, h merre küldje az adatot, akkor azt csak nem felejtette el... :U
Több restart is volt, mindent mindennel restartoltam.
A log szerint (már nem tudom megnézni) valami wait volt és timeout, vagyis nem kapott választ a dongle-től...
File "/usr/local/lib/python3.12/asyncio/locks.py", line 212, in wait
    await fut asyncio.exceptions.CancelledError
The above exception was the direct cause of the following exception:
Traceback (most recent call last):   
File "/usr/local/lib/python3.12/site-packages/huawei_solar/huawei_solar.py",
line 178, in create     await huawei_solar._initialize()   
File "/usr/local/lib/python3.12/site-packages/huawei_solar/huawei_solar.py",
line 107, in _initialize     self.time_zone = (await self.get(rn.TIME_ZONE)).value

ehhhh...  

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50931) dbius válasza ViZion (#50930) üzenetére


dbius
veterán

Nyiss githubon egy ticketet, hátha a fejlesztő tud rá mondani valamit.

Próbáltad egyébként a slave id-t, valamint a portot is állítani?

(#50932) ViZion válasza dbius (#50931) üzenetére


ViZion
félisten

Slave ID 1, ha dongle van, a port 6607, de kipróbáltam minden variációt (mint írtam az első frissítés helyben volt, ott voltam és megnéztem az adatokat).
Elevated perm-et ki kell kapcsolni elvileg, nálam be volt, ezért is töröltem, h újra hozzáadjam (több kapcsolatot nem enged a dongle, gondoltam hátha ez segít...)

Ticketet nem nyitok, mert találtam már rá. Szép hosszú, többen jelezték, h szőr van a levesben. Van, akinek a reinstall és az elevated pipa törlése megoldotta, másoknak nem. A fejlesztő nekik azzal zárta a topikot, h ez hálózati hiba, sorry...

Na most nálam az udvaron van az antenna, 40m-re még jó a wifi, ennek meg csak 15m kell, ezt erősen kizárnám, másrészt a webre tölti az adatokat.

Valamit elkeféltek itt az elevated résznél, elvileg telepítői kódot is kéri már, addig nem jutott el nálam. :U
Ehh, erre ennyi időm volt, ha nem lesz frissítés, akkor majd kitalálok vmit, vagy mentés vissza, hátha azzal még jó, vagy láttam ilyen sdongle-ba UTP ami egy UTP->Wifi átalakítóval volt hálózatra kötve...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50933) ViZion válasza ViZion (#50932) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, megjavult... valóban hálózati dolog volt, egybeesett a frissítéssel, így erre nem is gondoltam. WAN oldalon is DHCP kell, mert anélkül csak a gateway-ig tart a világ a belső hálónak. Elég lassan hozza az adatokat, percekig 5 entitás volt csak, de működik.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#50934) ka64


ka64
tag

Sziasztok!
Előjáróban: Kezdő vagyok home assistantban. Sokat olvastam, videókat néztem, de nem sikerült megoldanom a problémát.

Egy automatizmust szeretnék létrehozni. Van egy midea klíma, meg egy sonoff hőmérő. Azt szeretném, hogy hétfőtől péntekig 8 és 17 óra között kapcsolja be a klímát, ha a hőmérő 21.5 fok alatti hőmérsékletet mér. A klíma bekapcsolása után -biztos ami biztos- állítsa be a klímát fűtés módba és 22 fokra.

Így néz ki a yaml fájl:

alias: "Dolgozó: klíma fűtés bekapcsolás"
description: ""
trigger:
- platform: numeric_state
entity_id: sensor.sonoff_a48007dac4_temperature
below: 21.5
value_template: ""
condition:
- condition: time
after: "08:00:00"
before: "17:00:00"
weekday:
- mon
- tue
- wed
- thu
action:
- service: climate.turn_on
data: {}
target:
device_id: 9f68141a897ff72387ea22ed676a8d11
- service: climate.set_temperature
data:
temperature: 22
hvac_mode: heat
target:
device_id: 9f68141a897ff72387ea22ed676a8d11
mode: single

Ha futtatom az automatizmust, akkor végrehajtja az actiont. A gond az, hogy automatán nem fut meg. Pedig a hőmérő 20 fokot mutat a home assistantban és szerda van 8 óra után.
Mit rontok el?

[ Szerkesztve ]

(#50935) dbius válasza ka64 (#50934) üzenetére


dbius
veterán

Rossz a trigger.

Triggerben ne adj meg hőmérsékleti értéket, így minden hőmérséklet változáskor triggerelni fog.

A condition részben add meg (feltételként), hogy ellenőrizze, hogy az adott hőmérséklet a kívánt érték alatt van-e.

Ha így adod meg akkor minden hőmérséklet változáskor a trigger miatt megnézi, hogy a beállított hőmérsékleti érték alatt van-e és csak akkor hajtja végre, ha teljesül a feltétel!

Szerk: itt egy részlet saját automatizmusból triggerhez:

alias: Fűtés bekapcsolása
description: >-
Gázkazán bekapcsolás ha a legalacsonyabb hőmérséklet a beállított érték alá
esik (fűtés célhőmérséklet)
trigger:
- platform: state
entity_id:
- sensor.legalacsonyabb_homerseklet
enabled: true

[ Szerkesztve ]

(#50936) daninet válasza Jakszy (#50924) üzenetére


daninet
veterán

a hibaüzenet?

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#50937) Jakszy válasza daninet (#50936) üzenetére


Jakszy
csendes tag

2024-03-06 11:37:06,139 - INFO - PAI.paradox.paradox - Using IP Connection 2024-03-06 11:37:06,394 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.connection - Connecting. Try 1/3 2024-03-06 11:37:06,397 - INFO - PAI.paradox.interfaces.ip_interface.interface - IP Interface: serving on ('0.0.0.0', 10000) 2024-03-06 11:37:06,398 - INFO - PAI.paradox.interfaces.ip_interface.interface - IP Interface started 2024-03-06 11:37:06,399 - INFO - PAI.paradox.connections.connection - Connection established 2024-03-06 11:37:06,400 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authenticating with IP Module 2024-03-06 11:37:06,410 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authentication Success. IP(114) Module version 20, firmware: 5.6, serial: 7202e003 2024-03-06 11:37:06,431 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Session successfully established with IP Module 2024-03-06 11:37:06,431 - INFO - PAI.paradox.paradox - Connecting to Panel 2024-03-06 11:37:06,538 - INFO - PAI.paradox.paradox - Panel Identified SP7000 version 7.14 build 2 2024-03-06 11:37:06,539 - INFO - PAI.paradox.paradox - Initiating panel connection 2024-03-06 11:37:06,663 - INFO - PAI.paradox.hardware.spectra_magellan.panel - Installer login 2024-03-06 11:37:06,765 - ERROR - PAI.paradox.paradox - Got ERROR Message: Partition in code lockout (too many bad entries) 2024-03-06 11:37:06,766 - ERROR - PAI.paradox.lib.handlers - Exception caught during message handling Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout 2024-03-06 11:37:06,769 - ERROR - PAI.paradox.exceptions - Unhandled exception in async loop(<_UnixSelectorEventLoop running=True closed=False debug=False>): Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout Task exception was never retrieved future: <Task finished name='Task-19' coro=<HandlerRegistry.handle() done, defined at /usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py:101> exception=CodeLockout()> Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout 2024-03-06 11:37:07,128 - INFO - PAI.paradox.interfaces.mqtt.core - MQTT Broker Connected 2024-03-06 11:37:07,764 - ERROR - PAI.paradox.paradox - Got ERROR Message: Partition in code lockout (too many bad entries) 2024-03-06 11:37:07,765 - ERROR - PAI.paradox.lib.handlers - Exception caught during message handling Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout 2024-03-06 11:37:07,766 - ERROR - PAI.paradox.exceptions - Unhandled exception in async loop(<_UnixSelectorEventLoop running=True closed=False debug=False>): Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout Task exception was never retrieved future: <Task finished name='Task-21' coro=<HandlerRegistry.handle() done, defined at /usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py:101> exception=CodeLockout()> Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout 2024-03-06 11:37:08,771 - ERROR - PAI.paradox.paradox - Got ERROR Message: Partition in code lockout (too many bad entries) 2024-03-06 11:37:08,772 - ERROR - PAI.paradox.lib.handlers - Exception caught during message handling Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout 2024-03-06 11:37:08,773 - ERROR - PAI.paradox.exceptions - Unhandled exception in async loop(<_UnixSelectorEventLoop running=True closed=False debug=False>): Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout Task exception was never retrieved future: <Task finished name='Task-23' coro=<HandlerRegistry.handle() done, defined at /usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py:101> exception=CodeLockout()> Traceback (most recent call last): File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 112, in handle await handler(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/lib/handlers.py", line 61, in __call__ result = self._handle(data) File "/usr/local/lib/python3.9/site-packages/paradox/paradox.py", line 651, in handle_error_message raise CodeLockout() paradox.exceptions.CodeLockout

(#50938) daninet válasza Jakszy (#50937) üzenetére


daninet
veterán

ugye a password-höz nem a pinkódot írtad amivel feloldod a rendszert a panelon?
Az ott 4 darab 0 kell legyen. De most várnod kell egy kicsit míg ujra engedi.
Kövesd az én yaml konfigom, csak az mqtt felhasználót/jelszót cseréld ki

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#50939) daninet válasza daninet (#50938) üzenetére


daninet
veterán

meg az IP címet

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#50940) 4D4M


4D4M
aktív tag

ZigStar UZG-01 belülről, ha valakit érdekelne esetleg. (még nem próbáltam ki)

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#50941) amargo válasza 4D4M (#47063) üzenetére


amargo
addikt

Ez a kód valahol elérhető?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#50942) Jakszy


Jakszy
csendes tag

2024-03-06 13:18:04,467 - INFO - PAI.paradox.interfaces.ip_interface.interface - Starting IPInterface Interface 2024-03-06 13:18:04,468 - INFO - PAI - Starting...
2024-03-06 13:18:04,468 - INFO - PAI.paradox.paradox - Connecting to interface
2024-03-06 13:18:04,469 - INFO - PAI.paradox.paradox - Using IP Connection
2024-03-06 13:18:04,758 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.connection - Connecting. Try 1/3
2024-03-06 13:18:04,761 - INFO - PAI.paradox.interfaces.ip_interface.interface - IP Interface: serving on ('0.0.0.0', 10000)
2024-03-06 13:18:04,761 - INFO - PAI.paradox.interfaces.ip_interface.interface - IP Interface started
2024-03-06 13:18:04,762 - INFO - PAI.paradox.connections.connection - Connection established
2024-03-06 13:18:04,763 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authenticating with IP Module 2024-03-06 13:18:04,771 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authentication Success. IP(114) Module version 20, firmware: 5.6, serial: 7.........3
2024-03-06 13:18:04,792 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Session successfully established with IP Module
2024-03-06 13:18:04,792 - INFO - PAI.paradox.paradox - Connecting to Panel
2024-03-06 13:18:05,690 - INFO - PAI.paradox.interfaces.mqtt.core - MQTT Broker Connected
2024-03-06 13:18:09,813 - ERROR - PAI.paradox.paradox - Timeout while connecting to panel. Is an other connection active?
2024-03-06 13:18:09,814 - ERROR - PAI - Unable to connect to alarm
2024-03-06 13:18:12,819 - INFO - PAI - Starting... 2024-03-06 13:18:12,820 - INFO - PAI.paradox.paradox - Disconnecting from the Alarm Panel
2024-03-06 13:18:12,821 - INFO - PAI.paradox.paradox - Clean Session
2024-03-06 13:18:12,822 - INFO - PAI.paradox.paradox - Cleaning previous session. Closing connection 2024-03-06 13:18:12,827 - ERROR - PAI.paradox.connections.protocols - Connection was closed: None
2024-03-06 13:18:12,828 - ERROR - PAI.paradox.connections.connection - Connection was lost
2024-03-06 13:18:12,831 - INFO - PAI.paradox.paradox - Disconnected from the Alarm Panel
2024-03-06 13:18:12,832 - INFO - PAI.paradox.paradox - Connecting to interface
2024-03-06 13:18:12,833 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.connection - Connecting. Try 1/3
2024-03-06 13:18:12,838 - INFO - PAI.paradox.connections.connection - Connection established
2024-03-06 13:18:12,838 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authenticating with IP Module
2024-03-06 13:18:12,845 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authentication Success. IP(114) Module version 20, firmware: 5.6, serial: 7........3
2024-03-06 13:18:12,865 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Session successfully established with IP Module
2024-03-06 13:18:12,866 - INFO - PAI.paradox.paradox - Connecting to Panel
2024-03-06 13:18:17,888 - ERROR - PAI.paradox.paradox - Timeout while connecting to panel. Is an other connection active?
2024-03-06 13:18:17,888 - ERROR - PAI - Unable to connect to alarm 2024-03-06 13:18:17,889 - INFO - PAI - Starting...
2024-03-06 13:18:17,890 - INFO - PAI.paradox.paradox - Disconnecting from the Alarm Panel
2024-03-06 13:18:17,890 - INFO - PAI.paradox.paradox - Clean Session
2024-03-06 13:18:17,890 - INFO - PAI.paradox.paradox - Cleaning previous session. Closing connection
2024-03-06 13:18:17,896 - ERROR - PAI.paradox.connections.protocols - Connection was closed: None
2024-03-06 13:18:17,897 - ERROR - PAI.paradox.connections.connection - Connection was lost
2024-03-06 13:18:17,899 - INFO - PAI.paradox.paradox - Disconnected from the Alarm Panel
2024-03-06 13:18:17,900 - INFO - PAI.paradox.paradox - Connecting to interface 2024-03-06 13:18:17,900 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.connection - Connecting. Try 1/3 2024-03-06 13:18:17,904 - INFO - PAI.paradox.connections.connection - Connection established 2024-03-06 13:18:17,905 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authenticating with IP Module
2024-03-06 13:18:17,912 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authentication Success. IP(114) Module version 20, firmware: 5.6, serial: 7........
2024-03-06 13:18:17,932 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Session successfully established with IP Module 2024-03-06 13:18:17,933 - INFO - PAI.paradox.paradox - Connecting to Panel 2024-03-06 13:18:22,952 - ERROR - PAI.paradox.paradox - Timeout while connecting to panel. Is an other connection active? 2024-03-06 13:18:22,953 - ERROR - PAI - Unable to connect to alarm 2024-03-06 13:18:23,956 - INFO - PAI - Starting... 2024-03-06 13:18:23,956 - INFO - PAI.paradox.paradox - Disconnecting from the Alarm Panel 2024-03-06 13:18:23,957 - INFO - PAI.paradox.paradox - Clean Session 2024-03-06 13:18:23,957 - INFO - PAI.paradox.paradox - Cleaning previous session. Closing connection 2024-03-06 13:18:23,961 - ERROR - PAI.paradox.connections.protocols - Connection was closed: None 2024-03-06 13:18:23,962 - ERROR - PAI.paradox.connections.connection - Connection was lost 2024-03-06 13:18:23,964 - INFO - PAI.paradox.paradox - Disconnected from the Alarm Panel 2024-03-06 13:18:23,965 - INFO - PAI.paradox.paradox - Connecting to interface 2024-03-06 13:18:23,966 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.connection - Connecting. Try 1/3 2024-03-06 13:18:23,971 - INFO - PAI.paradox.connections.connection - Connection established 2024-03-06 13:18:23,971 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authenticating with IP Module 2024-03-06 13:18:23,977 - INFO - PAI.paradox.connections.ip.commands - Authentication Success. IP(114) Module version 20, firmware: 5.6, serial: 72

(#50943) 4D4M válasza amargo (#50941) üzenetére


4D4M
aktív tag

Többek között a hozzaszolasban, amire reagáltál?

Vagy kérlek, fejtsd ki mire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

(#50944) amargo válasza 4D4M (#50943) üzenetére


amargo
addikt

Az csak egy része, ugye van benne pár hivatkozás más fájlokra is azokat kerestem.

Viszont közben meglett az említett gdrive-os könyvtár: [link]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#50945) sunavlys válasza ka64 (#50934) üzenetére


sunavlys
senior tag

Péntek hianyzik :C

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#50946) ka64 válasza sunavlys (#50945) üzenetére


ka64
tag

Ja, mert pénteken nem HO-ból dolgozom.

(#50947) Jakszy válasza daninet (#50936) üzenetére


Jakszy
csendes tag

Véletlenül rossz helyre írtam be a hibát! Ez a legfrissebb!

(#50948) Jakszy válasza daninet (#50938) üzenetére


Jakszy
csendes tag

De az is érdekes hogy a Babyware is csak eddig jut el

(#50949) LouiS22 válasza Jakszy (#50942) üzenetére


LouiS22
veterán

Pls használd a kódformázását, de a legjobb az lenne, ha pastebin-re tennéd ezeket, hogy ne legyen fél oldalnyi, a többség számára lényegtelen loggal tele az oldal.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#50950) daninet válasza Jakszy (#50948) üzenetére


daninet
veterán

ennek valami gyíkja van, vagy aki telepítette nem állította jól be. Soros porton kell kapcsolódni akkor és átnézni a BW beállításokat.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.