Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) darvinya válasza krystman (#8449) üzenetére


darvinya
titán

Hogy miért lehet átváltni most is az Ász csomagra?
Egyszerű, mert fizetsz azért hogy más csomagod legyen.(1000Ft/tarifa csomagonként)
Az akcióban ingyen lehet, de ahogy kiszámoltam összeségében drágább mint normál csomag.(itt figyelembe vettem a számhordozást, mert hiába huszas valaki a szolgáltatója nem a Telenor így az 59Ft/p-el szamolnak fel.)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8452) icons


icons
addikt

Üdv!

Egyenleglekérdezés (ha egyáltalán) mennyibe kerül? (172es számról)

Köszi!

(#8453) Watson25


Watson25
tag

Nemértem,hogy okostarifánál miért nem lehet a multimédia keretet nyomon követni a telenor onlineon.Sokkal egyszerűbb lenne,mint így sms-ben lekérdezgetni

(#8454) club1 válasza icons (#8452) üzenetére


club1
veterán

(#8455) icons válasza club1 (#8454) üzenetére


icons
addikt

Köszi! :B

(#8456) Prien válasza Something_ (#8448) üzenetére


Prien
addikt

Hmmm, úgy látom, nem sürgős még nekem Hipernetre váltani, van kezdeti nehézség bőven. A Flexi legalább stabil itt vidéken. Persze, tudom,hogy ez hálózati dolog, nem tarifa csomag, de remélem,hogy az ,,alacsonyabb árfekvésű,, szolgáltatások nem romlanak, ha már az újak még nem tudnak kiválóan működni... :U

A kevés is több a semminél.

(#8457) tomp válasza Prien (#8456) üzenetére


tomp
félisten

Épp az, hogy a nem hipernetes ügyfél fog szívni. Lásd én.

(#8458) Something_ válasza Prien (#8456) üzenetére


Something_
őstag

Hát eddig két hétig hibátlanul ment, természetesen változó teljesítménnyel, de nem volt rá panasz.

Ma már hívtak a Telenortól, csak autóban ültem, elvileg 5 óra fele hívnak újra és akkor cellainformációk alapján csinálnak valamit.

Azért érdekes, mert külső antennán tolom a netet itthonról, szóval ugyan ott van az antenna mindig. Lehet odébb vitték a tornyot??:D Habár a térerő az van, HSPA+ is, fel is csatlakozik.

A stick nem szar, mert 3 km-el odébb van net:(

(#8459) Something_ válasza Something_ (#8458) üzenetére


Something_
őstag

Hehe, most megnéztem próbaképp a hipernetet és működik:D

Hasít:D Mi lehetett a gond?:O

Ezt most mértem:

[ Szerkesztve ]

(#8460) Something_ válasza Something_ (#8459) üzenetére


Something_
őstag

Megint nem megy!!!!:D Térerő maxon, jelerősség 18.

(#8461) darvinya válasza Something_ (#8459) üzenetére


darvinya
titán

Ezt pinget nem nehéz teljesíteni.(35ms)
A nagy váltás előtt klikk aktiv időszakban 9ms-os pinget produkált.
Xperia X1 modemként.
Le/fel töltés pedig 10.2Mb/5.6Mb stabilan míg le nem szaladt a keret.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8462) club1 válasza darvinya (#8461) üzenetére


club1
veterán

Konkrétan a 9ms-ot nem hiszem el. Annak a telefonnak WLAN-on kellett a méréskor lógnia. Mobilneten olyan nem létezik. A 35ms pedig jó érték.

(#8463) darvinya válasza club1 (#8462) üzenetére


darvinya
titán

Az a gond, hogy nincs router-m.
Csak az X1 tudom router-nek használni.( nincs kabel netem, csak mobil)
A merésem (emlékeim szerint)2011.05.15-én történt Bp-en a 11 ker-ben.
De ezt nem sokáig élvezhettem, mivel itt szerelték át elsőként az újrendszert.
Így a május hó végen már haldokolt és azóta csak gond van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8464) darvinya


darvinya
titán

Na erre varjatok gombot!!!!
Ma reggel kaptam az sms-t, hogy a klikk szolgáltatásban lévő 100Mb aktiv.
club1 miatt rádugtam a gépre, hogy megmérjem most az új hálozat teljesítményt.
Az eredmény

Na ez után jött a fekete leves.
SMS a Telenortól elfogyott a keretem belassítottak.
Ezt állítják az ő mérőrendszerűk mérve(Ügyszolgon).
Én akarhogy is nézem a adatforgalmi számlálót ez csak 10Mb-t.
Pannon NET GPRS

Most mit tegyek mert az egyedi ügyfélszolg lesz..ja az embert.
A fogyasztóvédelemhez kéne már fordulni?!

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8465) Something_


Something_
őstag

Na még mindig nem megy a net...

Egy kis fejlemény:
tegnap ugye felhívtam az ügyfélszolgálatot, azt mondták, hogy 72 órán belül felhív a technikus kolléga.
Délután 5kor hívott. Azt mondta, hogy az ő rendszerük jó, nem érkezett panasz, biztos a stick fosta el magát. Azt mondta, hogy vigyem be a legközelebbi Telenor üzletbe és elküldik szervízbe, addig adnak cserébe egyet.
Bementem az Árkádba, hogy ez meg ez van, kérek cserét, mert szar a stick. (technikusra hivatkozva) Csaj nézett mint egy birka, hogy nem adnak cserét, mivel nincs nekik. Menjek el az Arénába, ott hátha van.
Elkocsikáztam az Aréna plázába, már messziről nyújtom a sticket, erre mondja a csaj:
- Max térerő, mégsincs net?
-Igen. - válaszolom.

Erre mondja, hogy ma kb 20-an voltak, hogy ez a helyzet, fejlesztik a hálózatot, ha pár napon belül nem lesz jó, hozzam vissza és elküldik a szervízbe, ami 2-3 hét múlva visszaküldi.

Szóval fasza. Én ezzel a stickkel dolgozom nap, mint nap, bevételkiesésem van, de ezek szarnak rá. A technikus az sem tudja, hogy fejlesztik a hálózatot, az árkádban lévő csaj, azt se tudja merre van arccal előre, az arénában lévő pedig halál nyugodtan közli, hogy szar a hálózat, várjak türelemmel(vagy adjam oda és 2-3 hétig várjak türelemmel)

Amúgy a X. kerületben sem működik, viszont Budán megy egyik ismerősnél.

(#8466) Prien válasza Something_ (#8465) üzenetére


Prien
addikt

Hát elég balkáni módon zajlik ez a fejlesztés, úgy látom. :(((

A kevés is több a semminél.

(#8467) Something_ válasza Prien (#8466) üzenetére


Something_
őstag

Szerintem x éven belül össze fog omolni az egész telekommunikáció itt Mo-n. Mert régi szar minden..

Amúgy telenoros a telefonom is sajnos, ma pl 5x azt írta ki, hogy kapcsolódási hiba (telefonálásnál), pedig maxon volt a 3g-s térerő. Olyat is szokott csinálni, hogy maxon van a térerő, recseg, ropog, megszakad.. de ahogy olvastam neten, ez nem csak nálam fordul elő...

(#8468) club1 válasza Prien (#8466) üzenetére


club1
veterán

Így van, ez az én meglátásom is. A Huawei valahogy jobban megoldotta a pirosaknál, bár lehet hogy drágább volt mint itt a ZTE...

(#8469) Watson25 válasza darvinya (#8464) üzenetére


Watson25
tag

A tegnapi napon nagyot csalódtam a telenorban.Délelőtt lekérdeztem az okostarifa multimédia keretem és még volt 178 megám.Csak opera minivel böngésztem napközben.Este letöltöttem egy 3megás programot,és jött is az sms,hogy lassítottak.Így semmi értelme nincs az okostarifának,hogy akkor korlátoznak amikor akarnak.

(#8470) leo81


leo81
aktív tag

Zalaegerszeg 7,2-es modemmel:

http://www.speedtest.net/result/1483979114.png

[ Szerkesztve ]

(#8471) Something_


Something_
őstag

Megjavult a Hipernet hál isten. Remélem nem gyakran lesz ilyen.

(#8472) s.malacka


s.malacka
tag

Sziasztok.
Létezik még EFR hangkódek aktiválása kód?
C3-00-hoz kéne telenor.
Köszi.

Windows Server 2008 R2 Enterprise

(#8473) leo81


leo81
aktív tag

Zalaegerszeg ZTE MF680-nal

http://www.speedtest.net/result/1484473375.png

[ Szerkesztve ]

(#8474) Something_


Something_
őstag

Ezt nem hiszem el. Megint nincs netem, ugyanaz a jelenség mint tegnap. Telenor, Hipernet21, ZTE Mf668A.

Ez azért egy kicsit botrány...

(#8475) Varszegig válasza Something_ (#8474) üzenetére


Varszegig
veterán

olvasd el, milyen önhype megy a telenor facebook oldalán. :W

(#8476) Something_ válasza Varszegig (#8475) üzenetére


Something_
őstag

Tudsz adni pontos linket? Nem találom sehol, csak, hogy hipernet kamion itt, ott...

(#8477) TiMoN


TiMoN
senior tag

Nagyon leadta a telenor, 1220 on már nem is kedvesek az emberrel Sőt bukóan viselkednek.
Csak megkérdeztem mikor lesz SE xperia mini pro -ból az újabb fajta telefon... mert konkurenciánál már van újabb széria... no meg kedvezményekről kérdezősködtem.
Kedvezmény nincs már új telefonra... csak új előfizura... Komolyan ha nem lenne 10 éves előfizetésem már itt hagytam volna az egészet. Ez tart vissza, de lehet nem kéne ezzel foglalkozni. :((( :W

-TiMoN-

(#8478) Varszegig válasza Something_ (#8476) üzenetére


Varszegig
veterán

pont ezek a kamionos dolgok alatti hsz-eket érdemes olvasni. Furamód, mindig ugyanazok hypeolnak, kicsit sem furcsa :(

TiMoN: Én 13 év után léptem le, ez ne tartson vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8479) Something_ válasza Varszegig (#8478) üzenetére


Something_
őstag

Ez vicc, hogy nem megy ez a szar...

Nem vagyok mazoista, azért fizettem elő 2 évre, mert olcsó, korlátlan és gyors. HA megy...

[ Szerkesztve ]

(#8480) club1 válasza Something_ (#8479) üzenetére


club1
veterán

Én két éve még mobilnet előfizetőjük voltam, akkoriban az "olcsó, korlátlan és gyors"-ból legalább kettő nem állta meg a helyét (full HSDPA lefedettségű helyeken sem) így aztán amint lehetett leléceltem tőlük.

(#8481) Prien válasza Something_ (#8467) üzenetére


Prien
addikt

A mobilinternetem Decemberig köt hűséggel, szerintem nem is írok alá egyelőre semmit. Megvárjuk,mi lesz ebből. Még az is lehet,hogy ha ennyien tipliznek, akkor jelentős akciók. :D Na, de kezem a biliben. A telefonommal meg vegetálok a mobilkvartettel...Ez a jelenlegi helyzetem.

A kevés is több a semminél.

(#8482) Zolesz007 válasza Watson25 (#8469) üzenetére


Zolesz007
őstag

Érdekes ez a telenor... én vagy 200 megát töltöttem mult hónapban, + megosztottam a netet tabletre, amin opera mobile-al nyomtam okostarifa 180-al és azon kívül, hogy néha vagy 3-4 perc, hogy legyen net, semmi lassítás, v SMS nem jött. Szerintem, néha csak hasraütés szerűen döntik el, mi multimédia és mi nem az.

Fold 5

(#8483) krystman válasza Something_ (#8458) üzenetére


krystman
őstag

A központból tudják állítani a cellát, sőt hogy mennyire szórjon is. Nekem egyszer egy hasonló esetem volt mint neked, hogy egyszerűen nem volt se GPRS se EDGE. Hívtam őket ezzel a problémával, mert több ismerősömnek sem volt, és kb.1óra múlva hívott a technikus, hogy állítottak a tornyon, és nézzem meg, hogy megye. És fullon ment egyből. Szóval ezeket már nem csillagkulcsal állítsák. :-)

(#8484) mr.kocka


mr.kocka
aktív tag

Kezd vicc kategóriába menni a Klikk mobilnet.. 2napja néha van net - néha nincs. 20percig müködik, utánna 2óráig nem.. aztán megjavul, és megint nem megy. Csak ezzel az a gond, hogy nekem meg fontos lenne, hogy folyamatosan menjen a mobilnet.. Pár nap még, és lejár ez a hónap, ha nem javul meg, rendelem megint a T-től, egyszerű ez.. :F
Másnál is vannak gondok, vagy csak nálam?
(BP., Belváros..)

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#8485) Varszegig válasza mr.kocka (#8484) üzenetére


Varszegig
veterán

pár hsz-szel ezelőtt írtam: hétfőn blaha-oktogon távon nem töltött be a google.hu a feleségem telefonján. Az én trésemen persze azonnal. Ennyit a bp belváros hipernetről...

(#8486) Watson25 válasza Zolesz007 (#8482) üzenetére


Watson25
tag

Ez a lassításos dolog is érdekes.-1.83mb a multimedia keretem.A marketről is 1megabittel töltök le,a skype is megy.A youtube és az online radio nem megy

(#8487) bandigno válasza mr.kocka (#8484) üzenetére


bandigno
senior tag

nekem is kb ugyanez van, de vidéken, 3G környezetben, de azt nem használom lassítás után! van amikor 5x nem megy és utána 2x igen, vagy épp fordítva! van úgy h egyáltalán nem tud csatlakozni, pedig full térerő...na meg ez a lassítás dolog, néha überlassú, néha meg mintha nem is lassítanák, pl siófokon múlt héten nem vettem észre belőle semmit! 1 hónap alatt 3x kaptam már sms-t h lassítanak mert túlléptem a keretet!!! most akkor mikor léptem túl és milyen keretet?? (tudom h a 100asat, a félreértések elkerülése végett...:) )ezek teljesen meg vannak zavarodva, tényleg hasra ütés szerű a lassítás! egyszer 54 mega után írtak h csókolom, ennyi volt erre a hónapra! :S

(#8488) Something_ válasza mr.kocka (#8484) üzenetére


Something_
őstag

Ugyanez van nálam is 3 napja Hipernet21-el. Bp 16. kerület.
Első másfél napban egyáltalán nem volt net, tegnap egész nap volt 1 órás szünettel(ilyenkor hol volt, hol nem volt..)
Ma 11-től pedig 5 percig van net, 10 percig nincs.

Kurvára idegesítő és szánalmas, mert a munkámhoz használom.

(#8489) mr.kocka válasza Something_ (#8488) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

Na, az bíztató, még gépen netezek, de mindjárt mennem kell el, és a mobilnetet kell használjam. De, akkor ma se fogok sokat netezni, hihetetlen jó...
Csak teljen le még ez a kis idő, aztán megyek én vissza a T-hez egyből.

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#8490) Something_ válasza krystman (#8483) üzenetére


Something_
őstag

Te egy kicsit félre értelmezted a problémámat:)

Maxon van a térerő, HSPA+ és fel tudok kapcsolódni minden gond nélkül. De nincs net. Jobb alsó sarokban korlátozott kapcsolatot ír, ami azt jelenti, hogy felcsatlakozott a hálózatra, de nincs net.

(#8491) draco31


draco31
veterán

A Telenor kisüti a telefont ha kérem tőlük. Persze pénzért..
A voda tudom, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#8492) mr.kocka válasza mr.kocka (#8489) üzenetére


mr.kocka
aktív tag

ma is botranyos volt net, most estere megjavult, de napkozbe botranyos volt..

Dream of my life.. // uj telefonszam: 06-30-551-99-71!!!

(#8493) darvinya


darvinya
titán

Na már teljes hülyének érzem magam!!
Pár hsz ezelött írtam a lassításról.
Most kb. 10 perce vagyok neten és lám csoda tőrtént, mert nincs lassítás!!!!?
Ezt most mire véljem????!
A Telenornál teljes a káosz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8494) Something_ válasza darvinya (#8493) üzenetére


Something_
őstag

Nem lassítottak be, egyszerűen szar a rendszer, mert valami "újítanak, karbantartanak, fejlesztenek". Legalábbis ezeket mondták az ügyfélszolgálaton és az aréna plázában a telenor boltban.

Egész nap szar volt, voltak jobb időszakok, de 80%-ban egy fos volt az egész.

Most pedig 5 percig jó, 5percig szar.

Amúgy mértem a sebességet, teljesen jó volt 7-9-12, ennek ellenére az oldalak nem akartak betölteni. (hipernet21, asztali gépen)

(#8495) tomp


tomp
félisten

Mai történések a netemmel:
Reggel olyan szar volt, hogy a speedtest alkalmazás 3x nem is indult el. Net kapcsolati hibát jelzett. Ha mégis elindult, nagy nehezen kiizzadt 1mbitet. Mérést követően csak az újra csatlakozás után akart menni a 3G. Azaz airplane on-off
14-18óráig jól ment. 2-3,6Mbit között. Azóta max 1mbit. De inkább 0,5-0,8Mbit. Egyidőben egy másik telefonon elindított mérés: 5Mbit. Nálam 0,81Mbit.
A másik teló 21mbites. Enyém 7,2-es. Nincs priorizálás mi??...

(#8496) darvinya válasza Something_ (#8494) üzenetére


darvinya
titán

Mint utaltam a fenti hsz-re melyben írtam klikk szolgáltatás 100Mb aktivá tétele után 10Mb kor belasítottak.
Ezt nekem sms-ben megírták.
"Az adatforgalmi kereted felhasználtad, mostantól belassítotunk"-vagy valami.
Az az érdekes még de. lassitva voltam utánna mentem dolgozni és este nyolc után léptem újra fel a net-re.
Akkor tapasztaltam, hogy nincs korlát.
Megnéztem mekkora a sebességem, EDGE-n(mivel a telon ezt használom, Opera mini) 230Kb/s.
Hát ez nem úgy néz ki, hogy korlátozva lennék.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8497) tomp


tomp
félisten

Holnap amúgy elbeszélgetek a telenorral. Kìváncsi vagyok mit fognak mondani.
Na meg rátérek az anyagiakra is azaz a jóváírásra.

(#8498) s.malacka


s.malacka
tag

Sziasztok.
Létezik még EFR hangkódek aktiválása kód?
C3-00-hoz kéne telenor.
Köszi.

Windows Server 2008 R2 Enterprise

(#8499) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Mit kell állítani (CM7-en), hogy megkapjam az MMS-eket? Mert mindig jön SMS, hogy kaptam MMS-t és a Telenor oldalán megnézhetem. :(

═════════════════════════════════════════

(#8500) darvinya válasza RootRulez (#8499) üzenetére


darvinya
titán

CM7 nem inkább WM7?
MMS adatfiók profil bevan-e állítva?
Üzenetnél MMS résznél elözökben leírtakhoz van kapcsolva?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.