Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65201) jociolaszi válasza szabogabor10 (#65199) üzenetére


jociolaszi
tag

nézz be ebbe a fórumba
DIGI Net Mobil és MobilNET
minden nap olvasom ezt is

[ Szerkesztve ]

(#65202) Landsmann válasza Viktor0610 (#65200) üzenetére


Landsmann
addikt

De ez már régi előfizetés. Na, majd akkor utána nézek.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#65203) Landsmann válasza Landsmann (#65202) üzenetére


Landsmann
addikt

Praktikum Perfekt van neki. 53 Ft-os percdíjjal. Az szép. Csodálkozott is, hogy gyorsan elfogy az egyenlege. Néztem az ÁSZF díjszabását, de nem derül ki belőle egyértelműen, mennyibe kerül a váltás Kárytás tartifára.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#65204) prozodus válasza Landsmann (#65203) üzenetére


prozodus
őstag

Asszem, ingyenes, de ha van pofájuk pénzt kérni érte, mint anno pl a roaming bekapcsolásáért*, akkor is gondolom, max 1000.

* Ezt még akkor is volt pofájuk elkérni ÚJRA, amikor pedig BE volt kapcsolva, de megszüntették a díjcsomagomat, és ezért automatikusan áttettek másikba...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65205) simpley válasza Landsmann (#65203) üzenetére


simpley
őstag

Igen, ingyenes a váltás, viszont úgy tudom csak személyesen van rá lehetőség. (nem 100%, próbáld meg a 1220-on is) :)

signed by simpley.

(#65206) asdf_ válasza simpley (#65205) üzenetére


asdf_
veterán

Titkos koddal megy 1220-on is.

(#65207) Landsmann


Landsmann
addikt

Valamikor talán a mymenu-ben is volt. Most nincs tarifacsomag váltás.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#65208) simpley


simpley
őstag

Ismerősöm számhordozni akar, -18 Ft az egyenlege. Sikerülhet neki? :F :))

signed by simpley.

(#65209) prozodus válasza simpley (#65208) üzenetére


prozodus
őstag

Igen, talán meglesz.

Legalábbis telenortól el-re láttam példát -2000-rel (feltöltős).

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65210) simpley válasza prozodus (#65209) üzenetére


simpley
őstag

Az szép... :DD Pedig azt hittem nem sikerülhet.

signed by simpley.

(#65211) Viktor0610 válasza prozodus (#65204) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem emlékszem ilyen díjra.
Mikor volt ez? :U

Samsung Galaxy A54

(#65212) prozodus válasza Viktor0610 (#65211) üzenetére


prozodus
őstag

Regen... Lehet, h tul fiatal vagy hozza? :D
Mikor szunt meg a Happy? Mert azt hiszem, az volt ("minden 19"). Most nem talalom a neten az evet. Arra emlekszem, h eppen nyaralni indultam, es meg bekapcsolni is alig birtak, iszonyat benak voltak, napokig nem birtak megoldani, es a vegen is csak azert, mert letettem uri modoromat, kikeltam magambol, es lass csodat, hirtelen megoldottak... De h ez melyik nyaralas volt pontosan?... Legalabb 10 eve kellett, h legyen, max 14.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65213) darvinya


darvinya
titán

Törölve…

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#65214) prozodus válasza darvinya (#65213) üzenetére


prozodus
őstag

Es mi van az aszf-ben? Vagy neked az mindegy?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65215) 4Grider válasza darvinya (#65213) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az aktuális ÁSZF szerint már korlátozzák a MyChat irányú forgalmat is.
És fontos tudni, hogy feltöltős rendszer esetén ha az ÁSZF-be bekerül egy ilyen változás, azt tudomásul veszed az újabb feltöltéssel, mivel a feltöltéssel új, határozott idejű szerződést kötsz az aktuális ÁSZF szerint...

(#65216) darvinya válasza 4Grider (#65215) üzenetére


darvinya
titán

Erről a változásról semmilyen értesítést nem küldtek.
Ezzel megszegve EU-s törvényt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#65217) 4Grider válasza darvinya (#65216) üzenetére


4Grider
nagyúr

A szigorítás pont EU szabály miatt történt...

(#65218) darvinya válasza 4Grider (#65217) üzenetére


darvinya
titán

EU törvény kimondja, hogy minden ilyesfajta lényegi váltotásról értesíteni kell.
Na, erről semmilyen értesítést nem kaptam.

Jobban érthetőbb legyen, most már lelővik az adatforgalomat, lassítás helyett.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#65219) 4Grider válasza darvinya (#65218) üzenetére


4Grider
nagyúr

Most felelnek meg a jogszabálynak, előtte nem feleltek meg. A törvényi feltételeknek megfelelő működésre való átállásról nem kötelesek téged személyesen értesíteni, elég az ÁSZF-ben való feltüntetés.

(#65220) zseko


zseko
veterán

Fuh, de felhúztak most. Épp most hívott egy ügyintéző hölgy, hogy rábeszéljen egy másik csomagra, és nem volt hajlandó elfogadni, hogy nem érdekel, agresszíven nyomta a süket dumáját, azt sem várva meg, hogy végigmondjam amit akarok, hanem folyamatosan belebeszélt :W :W Többször is emelt hangon kellett rászólnom hogy hagyja abba, pedig aztán egyáltalán nem szokásom így beszélni :(((

HR24.hu

(#65221) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Gyanús nekem, hogy nemsokára vagy új szolgáltató fog jönni, vagy mindenki egységesen korlátlan mindent fog adni nyomott áron. Mert amit én kaptam csomag ajánlatot, azt nem lépné meg amúgy a Telenor sztem. A blue L+ 6990Ft-ért ajánlották...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#65222) Rage47


Rage47
veterán

Hellodatásokat mikor zaklatják? :p

(#65223) tomp válasza Rage47 (#65222) üzenetére


tomp
félisten

Kollégámat már zaklatták. Még a nő akadt ki, hogy miért nem vált. Mi az, hogy nem kell neki a Blue+ hűséggel... :DDD

(#65224) trec12 válasza *Mukeey* (#65221) üzenetére


trec12
addikt

Akkor meg kell fontolni hátha lesz jobb is máshol. :) Amúgy tényleg jó ár publikusban. (azért a 40 Ft-os sms egy kissé hogy is mondjam na.... :O )

[ Szerkesztve ]

(#65225) *Mukeey* válasza trec12 (#65224) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ja az büntet, cserébe 8gb netet dobnak.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#65226) zseko válasza tomp (#65223) üzenetére


zseko
veterán

Engem is ma, 3 hsz-el korábban be is írtam. Az mondjuk kimaradt, hogy HD-s vagyok.
Igen agresszív volt, meg se várta hogy végigmondjam amit akarok, belepofázott állandóan. Valamelyik Blue+ csomagot akarta adni, 100 perc beszéd+1GB net, és mellé a 100GB net most akciósan talán 6500ért(?) vagy valahogy így, őszintén szólva nem emlékszem, mert nem is érdekelt és onnantól nem figyeltem rá amint kiderült, hogy csomagot akarna váltatni, csak megvártam amíg végigmondja amit akar, ami őróla nem volt elmondható. Az se érdekelte, hogy sokszor 20 percet se beszélek le a mostani ötvenből, csak az, hogy nekem elég a 100GB net is. Utána meg 'fenyegetett', hogy jól gondoljam meg, mert később hiába gondolom meg magam, ezt a 'nagyszerű' ajánlatot már nem fogom megkapni.
Kit érdekel. A több vagy korlátlan telefonálást meg lehet oldani sok más módszerrel ha nagyon kellene, a korlátlan mobilnetet viszont nemigen. De egyszerűen nem lehetett értelmesen beszélni vele.

HR24.hu

(#65227) bul07 válasza *Mukeey* (#65221) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet ezért
Román határ mellet, majd a semmi közepén. (Se perc alatt ledobták a tornyot)

(Románok között)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#65228) DonMaster


DonMaster
addikt

hülyék , ki az aki oda dobja a szabadságát? senki .

500mb utána 32kbps-es csomagról váltottam anno , mikor nem használtam kikapcsoltam és spórolni kellet egész hónapban, most max akkor kapcsolom ki a mobilnetet mikor lefekszem hogy ne pityegjen értesitök email-ek miatt. Amíg ezt a szabadságot ebben az árban nem tudják biztosítani addig ,,I,, ezt nekik váltást.
Ez olyan mint ha Németországban élnék és a ferrari-val a pályán mehetnék 300-al ha akarok , és valaki kérné hogy költözzek Magyarországba ahol legjobb esettben is csak 130-al mehettek, pedig a kocsi bírná a 300-at, ezt az érzést ki az aki cserélné a szabadságot a korlátozottal. vicc.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#65229) Littoral válasza zseko (#65226) üzenetére


Littoral
aktív tag

Ugyanakkor ne legyetek biztosak abban, hogy nem kezdeményezte az ügyfélszolgálatos "munkatárs" a csomagváltást. Egy régebbi, kellemetlen tapasztalat után mondom.

(#65230) Hosssszu válasza Littoral (#65229) üzenetére


Hosssszu
őstag

Na hát azért az nagyon nagyon durva lenne! :Y

(#65231) Viktor0610 válasza Littoral (#65229) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha így is volt (amit kétlek), a rögzített telefonbeszélgetés alapján meg kell reklamálni, majd vissza kell állíttatni a csomagot.

Samsung Galaxy A54

(#65232) Littoral válasza Viktor0610 (#65231) üzenetére


Littoral
aktív tag

Én is pontosan így jártam el, bár én is kétségbe vonhatnám a szavaidat, ahogy te az enyémet.

[ Szerkesztve ]

(#65233) viktorhu válasza Hosssszu (#65230) üzenetére


viktorhu
veterán

Én UPC-vel jártam úgy, hogy felhívtak, hogy adnának ingyen egy mobilnet sticket, egy kolléga beszaladna valamikor az irodába. Mondom oké, nem leszek bent, valaki majd átveszi. Szóltam, hogy jön majd egy UPC-s, átvették a csomagot, és a papíron ott volt, hogy telefonon megrendeltem újabb egy év hűséget :)

(#65234) so_ha


so_ha
senior tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék Tőletek! A számhordozás esetén a Telenor feltöltő kártyás maradvány összeg visszaigényelhető, vagy "elveszik" ilyen estben? Ha visszaigényelhető, akkor azt a hordozás előtt, vagy után kell igényelni? Más nevére szóló számlára is kérhető ez esetben a visszautalás? (édesanyám telefonszámáról lenne szó, de neki nincs bankszámlája, illetve úgy tudja, hogy többször feltöltötte az egyenlegét, hogy ne szűnjön meg a száma, de a töredékét sem beszélte le)

Választ előre is köszönöm! Üdv so_ha

(#65235) Hosssszu válasza viktorhu (#65233) üzenetére


Hosssszu
őstag

Úgy látszik mindenhol vannak "lelkes" ügyintézők. :(

(#65236) Viktor0610 válasza Littoral (#65232) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a te eseted vonom kétségbe, az nyilván megtörtént, hisz' leírtad.
Én a most, zseko által említett hívásra értettem, hogy nem hinném hogy megtörtént a váltás.

Samsung Galaxy A54

(#65237) Viktor0610 válasza so_ha (#65234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak adategyeztetés vagy fel nem töltés miatt megszüntetett telefonszám egyenlege igényelhető vissza.
Hordozáskor nem.

Samsung Galaxy A54

(#65238) Littoral válasza Viktor0610 (#65236) üzenetére


Littoral
aktív tag

OK. Azt azért lássátok meg, hogy én - ettől függetlenül - egy ún. "elégedett ügyfél" vagyok, többek között azért, mert a kedvenc franchise-boltomban elsőrangú kiszolgálást és hozzáállást kapok.

(#65239) so_ha válasza Viktor0610 (#65237) üzenetére


so_ha
senior tag

Köszönöm szépen a választ!

(#65240) zseko válasza Littoral (#65229) üzenetére


zseko
veterán

Hát ha van olyan hülye, hogy a hangfelvétel mellett mégis meg merné lépni ezt, bizton számíthatna egy feljelentésre is. Megnéztem azért az appban, a HD-t írja most is. Egy jó darabig nem is fognak olyan csomagot összerakni egyik szolgáltatónál sem, ami nekem ettől jobban megérné.

HR24.hu

(#65241) viktorhu válasza Hosssszu (#65235) üzenetére


viktorhu
veterán

Sajnos minden szolgáltatónál vannak ilyen sales-esek, Vodánál is hazudott már értékesítő, hogy ne azt kérjem, amire szükségem van, hanem amire több jutalékot kap, OTP-nél is rendeltek már nekem "tévedésből" nagyobb jutalékot hozó terméket ahelyett, amit én kértem stb, anyunak Telekomos intézett nagyobb csomagot, mint amit rendelt, a reptéri banki értékesítési átverésekről nem is beszélve - arra építenek, hogy a többség nem reklamál, és úgy látszik, hogy a jó számokért cserébe azt a pár panaszt meg elnézik nekik a társaságok.

(#65242) prozodus válasza viktorhu (#65241) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem is volt már ilyen tré ügyfélszolgához szerencsém. És még a hangfelvételt is eltüntették, "eltűnt" furcsa módon...
Mondjuk, addig jártattam róla a számot minden adandó alkalommal, h végül megunták, és 5 év után! de visszaadták a pénzem :)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65243) Rage47 válasza Viktor0610 (#65231) üzenetére


Rage47
veterán

De a HD csomag csak valami promóciós csomag volt, nem? Azt meg gondolom úgy veszik el, ahogy akarják. Persze nem ismerem a szabályokat.

(#65244) DonMaster válasza Rage47 (#65243) üzenetére


DonMaster
addikt

nem
promocios a hello tenlenor volt.
a hd nem promocios. csak zárt csomag. de nem promocios.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#65245) martonl válasza so_ha (#65234) üzenetére


martonl
senior tag

Igen, visszaigényelhető. Miután elhordoztad, tehát megszűnt a szerződésed. Kérheted (szerintem) tetszőleges bankszámlára,vagy postai úton.

(#65246) martonl válasza Viktor0610 (#65237) üzenetére


martonl
senior tag

De, lehet hordozáskor is. Közelmúltban csináltam is. Nem hagyjuk bennük.

[ Szerkesztve ]

(#65247) Viktor0610 válasza martonl (#65246) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kolléga/kolléganő hibázott.
A rendszer fel is hívja a figyelmet a folyamat indításakor, hogy hordozás esetén nem igényelhető vissza az egyenleg.

Két hozzászólás meg pláne felesleges volt ennek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#65248) prozodus válasza martonl (#65246) üzenetére


prozodus
őstag

Vissza is kaptad?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#65249) martonl válasza prozodus (#65248) üzenetére


martonl
senior tag

Igen, bankszámlára.

(#65250) martonl válasza Viktor0610 (#65247) üzenetére


martonl
senior tag

Nem, szerintem kevés volt a két hozzászólás. Akkor még1x:
[link]

Annyit kell pontosítanom, hogy a neveden kell lenni a bankszámlának, és ezek szerint a Telekom postán nem küldi ki, nekem a Vodánál emlékeim szerint megkérdezték, én tőlük igényeltem vissza telefonon.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.