Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65301) Rendo84 válasza 4Grider (#65300) üzenetére


Rendo84
senior tag

Dehogy is.
Na fel lett töltve a kártyája itthonról és most hívható.
De ha én hívom itthonról T mobilos előfizus csomagról, akkor tőles is vonni fog a kártyájáról pénzt?
Elnézést ha láma a kérdés, de nincs tapasztalatom-e téren.

[ Szerkesztve ]

(#65302) 4Grider válasza Rendo84 (#65301) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha tutira Németországban (EU-ban) van, akkor fogadott hívásért ott nem fizet. Ha Svájcban (az nem EU), akkor igen.

(#65303) martonl válasza Rendo84 (#65301) üzenetére


martonl
senior tag

Nem fog vonni pénzt.
[link]

4Grider: ha rendesen le van tiltva a teló, azzal wifin lehet legfeljebb netezni, fel se fog jelentkezni a hálózatra. Én csak ilyennel találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#65304) megyei93


megyei93
csendes tag

Sziasztok! Ismerősömnek gondja akadt az MMS küldés fogadással. Minden helyesen van beállítva neki a hozzáférési pontoknál. Mondtam neki hogy töltse le az appot. Arra gondoltam esetleg nincs e neki kikapcsolva ez a szolgáltatás. My telenor appba benne van az mms szolgáltatás ki be kapcsolás lehetőség? Én nem Telenoros vagyok ezért kérdezek. :)

(#65305) 4Grider válasza megyei93 (#65304) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálunk letiltható az MMS.

(#65306) Rendo84


Rendo84
senior tag

Köszi mindkettőtöknek. :R

(#65307) vond


vond
MODERÁTOR

Sziasztok!

Telenorosként mi a legjobb zenei előfizetés/csomag/szolgáltatás/stb.?

Régóta egy minimál flottás csomagban vagyok (olcsó percdíjak, havi 200MB internet, semmi extra), ehhez vettem nemrég egy MyTV közepes csomagot. Így most nagyjából 6400 forintot fizetek havonta.

Nem nagyon ismerem a Spotify-t, Deezer-t, és társait. Viszont szeretnék valami online és offline is használható zenés megoldást, természetesen minél kisebb ráfizetéssel. Mire érdemes benevezni?

Illetve ez már lehet, hogy egy kicsit OFF, de a zenei tartalmak mennyisége hogyan aránylik egymáshoz? Melyik szolgáltatásban elérhető a legtöbb dal? Funkciókban van komoly különbség?

Előre is köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#65308) tomp válasza vond (#65307) üzenetére


tomp
félisten

Szia!
Az, hogy mi a legjobb eléggé szubjektív. Mindenkinek más. Nekem például Tidal HiFi zenei előfizetésem van. Ehhez korábban a MyMusic szolgáltatást használtam de most már korlátlan Hello Data Start tarifával megy.
Spotify-ból van ingyenes de reklámos opciója. Ha szeretnél online is zenét hallgatni akkor érdemes a MyMusic egyik variánsára előfizetni.

(#65309) vond válasza tomp (#65308) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi, ránézek. ;)
Ez a MyMusic tök jónak tűnik, és nem is olyan drága.

Igazából még magam sem tudom, mi lenne nekem a legjobb megoldás. Többször neki akartam már állni "összeszedegetni" magamnak offline (bár ezt lehet, hogy le se kéne írnom), de elég durva meló lenne, és semmi időm rá. Persze jó lenne, ha bárhol lehetne online keresni, és hallgatni, meg hogy offline is le lehessen menteni őket.

A Spotify ingyenes verzióját próbáltam egyszer. Alapvetően tetszene is, de rögtön az első 2-3 órában belefutottam egy olyanba, hogy bizonyos előadótól több dalt sem találtam fent. Ott egy kicsit elment tőle a kedvem.

Van még korlátlan Hello Data?

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#65310) tomp válasza vond (#65309) üzenetére


tomp
félisten

Én már több éve nem hallgatok offline zenét. Nehogy már tároljam a zenéket... App elindít és bármilyen zene kell a gyűjteményemből ott van.
Tidalon is van 1-2 olyan album ami nem található meg. Hello Data van még de már nem lehet előfizetni rá.

(#65311) zseko válasza vond (#65309) üzenetére


zseko
veterán

Nekem van Deezer és Spotify is, gyakorlatilag ~2012-13 óta, mióta használom őket, egy zenét töltöttem le, ami a csengőhangom, de azt is megvettem a Google Play Zene-n, mert így volt a legegyszerűbb. Ja, olyanom is volt egy ideig :)

Mindegy melyik zenei stream szolgáltatást nézed, mindig lesz olyan ami nem elérhető valamelyiken. Az a szép, mikor magyar előadónál, magyar zenei albumon lévő, random magyar számoknál írja, hogy ez a zene nem elérhető az országodban :DDD

Egyébként ha nem az ingyenes verzióval van használva a Spotify/Deezer, akkor le lehet tölteni a zenéket, és lehet offline módban is hallgatni, azaz net nélkül.

HR24.hu

(#65312) nyisziati válasza zseko (#65311) üzenetére


nyisziati
veterán

Én Deezert használok, elég jó.
Ha belefutok olyanba, hogy valami nincs fönt, letöltöm YouTube-ról. A Deezer tudja kezelni a saját MP3 fájlokat is.

(#65313) vond válasza nyisziati (#65312) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na igen, ez is hasznos funkció, de ahogy látom, a Spotify pl. nem is tudja. :( Van olyan zene, ami ott nincs fent, a Deezer-en meg nem engedélyezett az országban. De utóbbira akár fel is tudom tölteni. Akkor nekem elérhető lesz, nem?

Meg az még nagyon jó lenne, ha tudnám tag-elni a dalokat. Pl. van egy szám, ami "pop", meg "80s", meg "feelgood", meg még amit csak szeretnék. És amikor zenét hallgatok, akkor több ilyet is megadhatok, és az alapján megy a lejátszás. Valamelyik tudja ezt a funkciót? Vagy ez csak playlistek-be pakolással oldható meg?

Bocs a sok OFF-ért. :B Át kéne mennem ezzel egy másik topikba, de ahogy látom, csak Spotify van, ami megy is rendesen. Nincs ilyen össz-zenei beszélgetős hely valahol?

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

(#65314) darvinya válasza vond (#65313) üzenetére


darvinya
titán

Ajánlom [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#65315) nyisziati válasza vond (#65313) üzenetére


nyisziati
veterán

Persze, amit feltöltesz, azt el is éred.
Tag-elni a Deezer nem tud, csak playlist-et kezelni.
Össz-zenei topikról nem tudok, bár nem is kerestem. Ha találsz, szólj. :))

(#65316) prtvlogan válasza prtvlogan (#63135) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Végre megszabadultam ettől a szartól..Örülök, hogy nézhetem a twitchet, youtubot, és annak is, hogyha lesz steam-en olyan játék, ami hétvégére ingyenesen kipróbálható, akkor nem kell azon morfondíroznom, hogy hétfőig lejön-e a telenor hálózatán, hogy ki tudjam próbálni, vagy sem. Mivel egyértelműen több felhasználót enged rá a telenor a tornyaira, mint amit azok elbírnak, így a kecskemét közelében élők most fellélegezhetnek, kb 0,2 - 1.5 mbit-el több sávszél jut mindenkinek a környéken, mivel átlagban ennyi jutott nekem.

Ez lett helyette 1500 Ft-ért drágábban. 300/50 a garantált...

(#65317) Viktor0610 válasza prtvlogan (#65316) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

... 9, 10.

Viszlát, és kösz a halakat!

Samsung Galaxy A54

(#65318) Syl válasza prtvlogan (#65316) üzenetére


Syl
nagyúr

És ezt is viszed magaddal laptopon az ország (Európa) minden tájára? :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#65319) Hosssszu válasza Syl (#65318) üzenetére


Hosssszu
őstag

Igen!
Csak kell hozzá néhány méter ilyen ;] :

(#65320) Somatom válasza Viktor0610 (#65317) üzenetére


Somatom
veterán

Hagyjad! Ha ezzel ki tudta váltani, akkor nem kellett neki mobilnet. Nálam otthon fordított a szitu. Nagynénémmel aláíratott a Telekom egy új szerződést, megnövelt sávszélességgel. Ennek még a töredékét sem tudtam mérni egyszer sem. Az én Telenoros mobilnetem még a gyengébb napokon is a dupláját tudja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#65321) zseko


zseko
veterán

Na, jön a VoLTE :) Most küldtek róla sms-t, hogy 72 órán belül aktiválják.

HR24.hu

(#65322) Viktor0610 válasza zseko (#65321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, lett egy pár új, támogatott teló.
Samsung S8, S8+, S10, S10+, S10Edge :K

Samsung Galaxy A54

(#65323) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#65322) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

A honlapon még nem írja, de már működik is.
Köszönjük Telenor! :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#65324) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!
Micro SIM helyett nano SIM kell az új mobilba. 2 évnél régebbi, így elvileg ingyen cserélik. Ez esetben új PIN kód lesz? Szüleimnek ez lehet hátrány...

Pixel 6a

(#65325) snooze válasza fecs (#65324) üzenetére


snooze
veterán

Pin kodot lehet változtatni,a régit vissza lehet állitani,és nem kell ujat megjegyezni..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#65326) KrizsanBalaz


KrizsanBalaz
csendes tag

Hali,

kis sugast kernek toletek. Telenoros nettel probalnek torrentezni, Android 8.1-el, de mindehol azt irjak, hogy nem lehet APN-t allitani rajta. Kicsit meg vagyok love es nem talalok semmi hasznos infot. Valakinek otlet? :)

Thx!

(#65327) DonMaster válasza KrizsanBalaz (#65326) üzenetére


DonMaster
addikt

mobilon torentezni ? megöli az eemc memot.
ha áttolod gépre és azon torenteznél ahoz nem kell apn-t váltani . oszd meg a netett, vagy wifi-n vagy usb-vel és megy . ha a mobilon vagy az androidos eszközön a sim bevan regelve alapbol kap beállitási sms-t. amivel megy a mobilnet. és azt tovább osztva lehet torentezni. ha mobilon tennéd azt inkább ne a mobilod érdekében.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#65328) KrizsanBalaz válasza DonMaster (#65327) üzenetére


KrizsanBalaz
csendes tag

Jah, ize, ugy csinalom. WiFi van megosztva, es azon net. Viszont a torrent nem megy. A Deluge aktiv port teszt is hibat ir. A tuzfalat mar lelottem, hatha az a baja, de meg csak tapogatozom. Az APN allitast legalabb mar megtalaltam benne :/

(#65329) DonMaster válasza KrizsanBalaz (#65328) üzenetére


DonMaster
addikt

de mi nem megy a letöltés? van elég seeder? vagy a feltöltés utobbi max paszivban ha jol tudom, azon nem tudsz változtatni.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#65330) KrizsanBalaz válasza DonMaster (#65329) üzenetére


KrizsanBalaz
csendes tag

Sem a le, sem a feltoltes. Pedig mar minden tuzfalat is kilottem.

Ugy remlik a masik telefonomat anno atallitottam online APN-rol, net-re. Nem ez kellett a torrenthez? Reg volt mar, es nem emlekszem pontosan. Az a gond, hogy nem tudom a gepen, vagy a telon van a hiba :)

(#65331) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Részletre vett telefonomat hogyan tudnám kifizetni? Nincs hűségem, online fizetem a számlát, de a Walletban nem tudok többet fizetni, mint a számla. Mi ennek a technikai menete?

(#65332) sfdrakex válasza TomPack (#65331) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

My.telenor.hu oldalon tudsz előre fizetni részleteket.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#65333) Viktor0610 válasza KrizsanBalaz (#65330) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha a telefonon megy a net, akkor semmit nem kell átállíts a megosztáskor sem.
Ha a telefonon megy a net, de a megosztásnál nem megy a torrent, arra nincs ötletem.

Samsung Galaxy A54

(#65334) TomPack válasza sfdrakex (#65332) üzenetére


TomPack
őstag

Köszi! Ezt nem is tudtam!
Amikor kifizettem, akkor kapok valami számlaszerűséget róla? Mert el szeretném adni a telót, és valamivel igazolni szeretném a leendő tulajnak!

(#65335) jociolaszi válasza TomPack (#65334) üzenetére


jociolaszi
tag

Mád bocsi de ha részletre vetted a telefont azt csak hűséggel lehet hiába kifizeted, a hűség még megy a telefonszámra tovább.

(#65336) DonMaster válasza Viktor0610 (#65333) üzenetére


DonMaster
addikt

nincs seeder/leecher .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#65337) Hosssszu válasza jociolaszi (#65335) üzenetére


Hosssszu
őstag

Mi köze a hűségnek a telefonhoz? :F

Nem azt írta hogy a szolgáltatást akarja felmondani, azt írta a készüléket szeretné eladni.
A kettő nem ugyanaz a dolog.

(#65338) sfdrakex válasza Hosssszu (#65337) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Amíg hűséged van telefon vásárlás miatt, addig nem adhatod el a telefont. Akkor se ha kifizetted, mivel az ára a vállalt hűség miatt olcsóbb volt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#65339) jociolaszi válasza sfdrakex (#65338) üzenetére


jociolaszi
tag

Pontosan! Így akartam fogalmazni én is.

(#65340) Mr X válasza Hosssszu (#65337) üzenetére


Mr X
veterán

A részletfizetést két év hűséggel kötik tudtommal. Hogy van még élő részletfizetése (ami max 22 hónap lehet) úgy, hogy a hűségideje már lejárt?

(#65341) TomPack válasza sfdrakex (#65338) üzenetére


TomPack
őstag

Hello Data mellé vettem a telót részletre. Nem tudok hűségről, és a teló sem volt olcsóbb, annyiba került mintha feltöltőkártyával vettem volna.

(#65342) sfdrakex válasza TomPack (#65341) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha nincs hűség, akkor minden oké.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#65343) Hosssszu válasza sfdrakex (#65338) üzenetére


Hosssszu
őstag

"mivel az ára a vállalt hűség miatt olcsóbb volt"
És ez miért zárja ki azt hogy eladjam?
Olcsóbb volt persze, de attól még a hűség marad, nem mondja fel az ember a szerződést.

Nincs a fejemben az ÁSZF, de szerintem simán el lehet adni.
Sarkítva ez olyan, mintha elhagynám a készüléket. El sem hagyhatnám, mert akkor jönne a készülékár kedvezmény visszakövetelése a Telenortól? :F

(#65344) TomPack válasza sfdrakex (#65342) üzenetére


TomPack
őstag

Valahol reméltem, hogy nem lesz ezzel probléma! ;]
De igazából arra lennék kíváncsi, hogy kapok-e bármiféle bizonylatot arról, hogy a telefon kivan fizetve! Tehát a vevőmnek tudom-e valamivel bizonyítani, hogy nem fogják tiltani.

(#65345) Viktor0610 válasza TomPack (#65344) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Netes kifizetésnél nincs bizonylat emlékeim szerint. (Már rég törlesztettem ki telefont neten.) A számlán van rajta, mikor az utolsó törlesztő kiszámlázásra kerül, hogy 0 forint a fennálló törlesztés összege.

Samsung Galaxy A54

(#65346) Hosssszu válasza TomPack (#65344) üzenetére


Hosssszu
őstag

Viktor0610 megelőzött.

A mytelenorban írja a fennmaradó törlesztőrészleteket.
Fapados megoldás, de ha nincs más akkor talán két screenshottal (előtte-utána) meg tudod nyugtatni a leendő vevőt, hogy már nincs fennmaradó részlet a telefonra.
De gondolom valami bizonylatot kell adniuk a befizetésről (akár elektronikusan is), máskülönben nehezen tudnák elkönyvelni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#65347) Prien


Prien
addikt

Sziasztok! Megy valakinek Hipernet Home 4G+ sebességen?
Vagy csak a sima 4G érhető el ezeknél a csomagoknál?

A kevés is több a semminél.

(#65348) 4Grider válasza Prien (#65347) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs ilyen priorizálási lehetőség a Telenor hálózatán. Ha valahol van 1800 és 800 MHz is aggregálva, és az eszközöd LTE-A-s , akkor mennie kell még egy praktikumon is. De az ország nagyobbik felében csak 800 MHz-es 4G van önmagában...

(#65349) bron


bron
újonc

Sziasztok.

Telenor kártyás s10+ 2 évre?
Mi ez?

(#65350) Prien válasza 4Grider (#65348) üzenetére


Prien
addikt

Köszi, csak azért érdeklődöm, mert mezei telekom kártyával 4G+ sebességem van ugyanott, ahol az internetre kihegyezett telenor "csak" 4G. A hálózat (vidék) meg ugyanaz...elvileg.

Elsőre furcsa, de lehet megér egy SIM cserét.

A kevés is több a semminél.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.