Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46951) zsocy válasza slashpm (#46950) üzenetére


zsocy
őstag

Klipschet nem hiszem hogy sokan hallottak volna innen, szerintem itthon nem is lehet megvenni csak külföld.
A Magnat viszont kapható (muziker-nél), elvileg kipróbálható is, 26 ezerért olyan fejes amit leírtál hogy keresel. Plusz a Magnat over-ear, a többi az on-ear, tehát kényelmesebb (lehet).

Hidd el Bodznak, nem a levegőbe beszél :) Próbáld ki a Magnatot, vagy kénytelen vagy lottózni a Klipschel, vagy bejön vagy nem...

[ Szerkesztve ]

(#46952) Tin válasza PuMbA (#46949) üzenetére


Tin
veterán

a hallás szubjektív. szerintem kb elég, ha az ember annyit tud, hogy mélykiemelt, magaskiemelt, V vagy flat a preferált hangzása, és onnantól már a fülére van bízva. de amúgy meg, reggel vagy este, tél vagy nyár, hangulat, a figyelem, és minden más befolyásolja, hogy éppen mit hogyan hallasz. még az érzéseid is.

mondjuk ott a massive attacktől a group four c szám. szted ha meghallgatom a nyitott, szivacskiszedett hd555-ön ezt a számot, akkor nem azt hallom benne, mint amikor az album megjelent, és full betépve hallgattuk maxra felcsavart 100W-os mélynyomón kettő darab 5W-os magas hangszóró kíséretében? és rohadt mindegy, mennyi benne a mély ezen vagy azon a fülesen, mert akkor is azt az érzést hozza vissza. ja, és voltam a koncertjükön is a pecsában, na az mondjuk még durvább volt:D

(#46953) Bodz válasza slashpm (#46950) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Utoljára mikor a Klipsch árát néztem még 20-22k körül volt itthon (ha jól emlékszem), ezért gondoltam, hogy 25-ért belefér a Magnat.

DTX 501p?

[ Szerkesztve ]

(#46954) QbHead


QbHead
aktív tag

Sziasztok!

Itthonra keresek egy V karakterisztikájú (ejj de szíp szó :DDD ) de inkább mély erősebb fejhallgatót a szánt összeg kb 15k. Új és használt is szóba jöhet lehetőleg Circumaural zárt vagy félnyitott kialakítással. Ha újonnan van valami jó akkor vagy magyar boltból venném de nem riadok vissza az ebay-től sem. Egy ASUS xonar dg-ről használnám ami lehet le lesz váltva egy DX-re.

Előre is köszönöm a segítségét minden kedves kollégának :R

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#46955) Bici válasza QbHead (#46954) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem a Superlux 681 EVO lesz a te barátod.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#46956) QbHead válasza Bici (#46955) üzenetére


QbHead
aktív tag

Még éppen elkaptam a szerkesztés előtt az írásod :DDD hát tényleg nem néz ki valami strapabírónak a creative :D eddig akkor a superlux a nyerő még meglátom hátha ajánl valaki mást (eddig tetszik)

Köszi a segítséget :R

ugye az Superlux HD681 EVO és a Superlux HD681 EVO WH között annyi a különbség hogy a wh=white?

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#46957) Bici válasza QbHead (#46956) üzenetére


Bici
félisten

Igen, white. :K

A CAL! részt azért töröltem, mert saját tapasztalat alapján olyan kicsi előnye van csak a CAL!-nak, pár számnál kifejezetten drága forrásról, ami nem éri meg sem a felárat, sem a fokozott sérülékenységet.
Legalábbis szerintem.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#46958) #56474624 válasza Tin (#46932) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem ez tévedés, hogy a flat okvetlen laposan szól. Sőt, szerintem a legszínesebb, legizgalmasabb hang a teljesen semleges, még a V után közvetlen hallgatva is.
Élőben első sorokban élvezem legjobban a hangversenyt, nekem az a hangzás a csúcs. Azok a fejhallgatók, amik úgy adják vissza a közel mikrofonozott felvételeket is, mintha messzi hátul ülnél a zenekartól, azok valóban laposan szólnak, de az meg már csal. Igenis, ha közel mikrofonozták, adja úgy vissza, bármi más a maszatolás kategória.

(#46959) Tin válasza #56474624 (#46958) üzenetére


Tin
veterán

én nem hallgatok hangversenyt:) amiket meg én hallgatok, azokban pedig általában hangsúlyosabb a mély, vagy ponthogy kevés, ezért jobban illik bele a többlet. de ez is csak megszokás kérdése, meg persze főleg ízlésé. neked az jön be, ha minél inkább azt hallod, amit élőben hallanál, nekem meg az, ha mélytöbblet van, és a magas is kicsit jobban ki van emelve.

(#46960) .DLL válasza slashpm (#46950) üzenetére


.DLL
veterán

Akkor Creative Aurvana Live :D

Ja most vettem észre, hogy az oldal alján voltam és van még 10 hozzászólás...

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#46961) #16820480


#16820480
törölt tag

Rátettem a Bw HM5 bőr falú velúr párnákat a TH900-ra, mert a gyári bőr kezdett kicsit melegíteni, viszont mivel ezek nem vékonyodnak előrefelé, így kicsit ércesebbnek érzem a magasakat vele. Ha rányomom enyhén a fejemre a fejes első részét, hogy lelpítsa a párnákat kicsit, akkor jobb lesz sokkal, de nem igazán tudom úgy tartani állandóan. Van esetleg valami hasonló párna, ami ilyen (mű)bőr oldalfalú velúr, és előre vékonyodó? A Focuspad párnákra gondoltam, de a fotók alapján annak a hátuljára rá van ragasztva(?) az a műanyag keret, amivel fel lehet erősíteni, azzal meg nem megy rá a Fostexre.

(#46962) Bodz válasza #16820480 (#46961) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igen, a focuspad ragasztva van.

(#46963) .DLL válasza #16820480 (#46961) üzenetére


.DLL
veterán

Hoppá, meg is lett a TH900? :C

Bocsánat, ha volt róla már szó. : )

(P.H.)

(#46964) #16820480 válasza .DLL (#46963) üzenetére


#16820480
törölt tag

Á nem, csak a boltban cserélgettem a párnákat. Beköltöztem hozzájuk, jó fejesek vannak, és megspórolom a lakbért is :))

Szóval igen, nem volt róla nagyon szó, csak úgy nyomokban emlegettem még, mert nem is tudom, hogy mit írjak róla. De majd írok. :K

(#46965) Tulku válasza #16820480 (#46964) üzenetére


Tulku
veterán

Mitíjál, mitírjál...hogy mi lesz a következő! :D

(#46966) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
keresek egy jó fülest mobil használatra.
• kiszolgál egy Fiio Q1-dac-ot
• jobb, mint az eddigi sennheiser px100, de hordozhatóbb, mint a HD595
eddig nyitottak voltak, elviekben nem zárkózom el a zárttól, gondolom ezen a szinten már nem döngenek :D
• zenékben inkább a '90 előtti pop-rock, akusztikus zene, kevés klasszikus (de inkább részletező, szellős hang, nagy tér, semmint zsíros basszusok, dögös hangnyomás)
• hordozható (ez alatt azt értem, hogy nem akkora böszme, mint a HD 595, hanem kisebb, akár utcán is felvehető lenne, esetleg összecsukható, (de nem kizáró ha nem) és strapabíró (apokalipszis után is tudjam használni :D)
• inkább suprraural, már csak a méret miatt is (de semmiképp nem fülbe dugós)
• ár olyan 10-20 közt de jó ár/érték legyen
• lehet használt is, de legyen beszerezhető, nem valami egzotikus cucc.
• otthon nem használnám, arra van már. először gondoltam rászánom a célra a HD-t, de nagy, esetlen, nem utazni való

-------------------------------------
amit ismerek, a Koss Porta, de az nincs sokkal a px 100 fölött
sok jót olvastam itt a beyer dtx 501p-ról is ami most féláron van a muzikernél (igaz fehér...:( az menyire vállalható...? úgy értem nem túl nőies?)
meg jókat olvastam a beyer DT 235 -ről is (de gondolom ennél az 501 azért komolyabb ugyanannyiért)
mit javasolnátok még, melyiknek érdemes utánanézni?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46967) .DLL válasza Wolfskin (#46966) üzenetére


.DLL
veterán

Tippnek felírhatod a JVC HA-S500-at is. ;)

(P.H.)

(#46968) Bodz válasza Wolfskin (#46966) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Vállalható, szerintem nem nőies. 11 igen jo ár érte.

(#46969) Wolfskin válasza .DLL (#46967) üzenetére


Wolfskin
őstag

megnéztem, az a JVC már kicsit nagyobb darab, mint a Beyer 501.... meg pont az az exotikum, sehol nem lehet kapni. legalábbis a gugli szerint. vagy van erre valami forrás?
az általam felsoroltakból az 501p lenne a legjobb vétel? én is azt gondolom, hogy elég jó ár érte... AKG, Sennheiserben ebben az árkategóriában érdemes megnézni valamit?

@Bodz: csak mert az av-onlne oldalán a videóban azt mondja a srác, hogy "az nagyon nőies, szinte már rózsaszínes árnyalató azt csak nőknek ajánlanám"
Viszont félárban van... dilemma... :D

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46970) Bodz válasza Wolfskin (#46969) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Jaj, av online... :U Mar a színek se mennek...
Lattam mar fehéret élőben, nem igazan tűnt rozsaszinesnek.

JVC-t eBay-rol, Japánból.

Esetleg ott van meg a HD229, de azt feltétlen hallgasd meg vásárlás előtt, pofára lehet vele esni. Vaaagy (de ezt meg nem hallotta senki) a Superlux HD562. Jo kis HD25 koppintas külsőre.

[ Szerkesztve ]

(#46971) Tin válasza Wolfskin (#46969) üzenetére


Tin
veterán

50 ezres fülesnél azt mondanám ne vegyél nőies színt, ha már ennyi pénzt kiadsz. de 11-ért simán megvenném én is, kit érdekel, hogy mit gondolnak mások?:D

(#46972) hide5


hide5
csendes tag

Hali!
Sürgős lenne!

Tudja valaki, hogy mi a különbség Beyerdynamic DT 880 (250 ohm) pro és Edition változatok között. Ha csak a fejpárna kialakítása más, és a hangjuk tök egyforma, akkor melyik a praktikusabb? Azért kérdezem, mert mindkettőt akciózzák 66500-ért, és venni akarok egyet.
A Beyer honlapján csak az Edition változat szerepel, akkor ez az újabb kiadás?

Kösz előre is.

[ Szerkesztve ]

A rest kétszer fárad. A többiek egész életükön át!!

(#46973) EQMontoya válasza Tin (#46971) üzenetére


EQMontoya
veterán

de 11-ért simán megvenném én is, kit érdekel, hogy mit gondolnak mások?:D

Szóval van az a pénz (és ezek szerint nem is olyan sok), amiért bevállalod, hogy nőiesnek tűnj. Hát jó. ;]

Same rules apply!

(#46974) Tin válasza EQMontoya (#46973) üzenetére


Tin
veterán

nem ismersz, de rólam nehéz azt mondani hogy nőies, még rózsaszín fejhallgatóval is:D amúgy meg, tényleg tökmindegy, féláron simán megéri. persze én ennyiért inkább az agyonsztárolt 681 evót próbálnám ki, de az meg nem hordozható.

(#46975) Wolfskin


Wolfskin
őstag

igen, a JVC. erre írtam, hogy egzotikum... ha japánból kell rendelni. de biztos jó. am jobb, mint a beyer 501p? mert meghallgatni nem fogom tudni :D azért ez most az etalon, mert félárban van... ami nagyon vonzóvá teszi.
a superlux nekem már egy kicsit nagy szerkezet, elég közel van a "nagy fejhallgatókhoz" ránézésre, de kíváncsi vagyok hogy szól. tavaly 5900 is volt, azt mutatja az árgép :O
a sennheiser tetszik azt is meg fogom hallgatni. egyetlen hátránya ránézésre, hogy nem összecsukható. de ez nem kizáró. meg hogy ilyen trendi, tarka színekben van. ami szintén nem kizáró, de... bevállalom én a nőies, csipkés fejhallgatót is, van az az ár :D :D
mondjuk még attól tartok kicsit, hogy jobban koszolódik. vagyis jobban látszik rajta. mondjuk a párnáján egy idő után. pont egy strapa fölesnél. vakszeg nem véletlen, hogy csak a fehéreket akciózzák ki.

esetleg nyitottban valami ebben az árban, ami jó vételnek számít? a zajszűrés-ki-be nem nálam nem szempont.

de köszi az eddigi tippeket is! :R

update:
681 evo, na az macsó füles, a fülesek BMW-je :D de erre a pozícióra ott van nálam a hd600, ami szintén elég férfias megjelenést tud kölcsönözési :P :DDD

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46976) #16820480 válasza Tulku (#46965) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem lesz következő :N Ha lenne, akkor talán valami hasonló kategóriás planár, de nem vagyok benne biztos, hogy hiányzik. Pedig... :B

Wolfskin: Nőies? Szerintem semmiképpen :N

[ Szerkesztve ]

(#46977) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Keresek egyik családtagomnak egy fejest, ami megfelel a következőknek:

- olcsó (max. 5k)
- circumaural
- legyen kényelmes hosszú távon is
- legyen kifejezetten strapabíró, mert a leendő tulaja nem tud vigyázni a cuccaira
- nyitott, félig nyitott, vagy olyan zárt, ami nem szigeteljen túl jól
- a hang csak annyira fontos, hogy ne legyen fárasztó, vagy agresszív semmilyen téren

forrás: alaplapi hangkártya, tablet, TV

Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#46978) Wolfskin válasza #16820480 (#46976) üzenetére


Wolfskin
őstag

A Sennheiser HD 25 SP II az milyen? Mondjuk a beyer dtx 501p-hez képest? Mert tudnék venni egyet használtan 16-ért... Az egy élő modell? Meg lehet hallgatni valahol? És a minőségbeli különbség arányos az árával? (30-50eFt-okért van fenn árgépen)
"nagyszerű azon DJ-k számára, akiknek a mixelésre való összpontosításhoz a külső zaj hatékony kizárására van szükségük." - ezt olvasom róla. ez nem valami jó ómen... :F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46979) .DLL válasza Bici (#46977) üzenetére


.DLL
veterán

Max 5k-ért strapabíró fejest? Ami ráadásul cirkumaurális, hogy nagyobb legyen tehát a kevés pénzből a kínaiaknak vékonyabb anyagokat kell önteniük. :D Vagy legyen kényelmes... Hajjaj. Mondanám ugye a Retro DJ-t ami a kábelét leszámítva nehezen elpusztítható, viszont nem kényelmes (kivéve ha veszünk rá puhább, nagyobb párnákat íbélyről)
A max 5k-ba gondolom a 7-8k már nem fér bele. :D
Marad a Sony XD150, JVC RX300, Philips SHP 2600

(#46978) Wolfskin : 2011-ben ezek a variációk voltak, azóta megjelent egy HD25 Aluminium aminek a háza elvileg megegyezik az Amperior-ével, a hangjuk is hasonló. Az SP a gagyibb változat nem is 50 körül láttam az utolsó árát, hanem "csak" 30 körül, de 15-16 ezret valószínűleg így is megér. Sajnos nincs vele tapasztalatom, csak az 1-II, Alu- és Amperiorokkal, ezek kültéri használatra szerintem tökéletesek, a hangjuk pörgős, feszes, dús.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#46980) #16820480 válasza Wolfskin (#46978) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az egy jó fejes, de szerintem lehet, hogy sok lenne a mélye neked. Viszont egy próbát megér mindenképpen.

(#46981) Wolfskin válasza #16820480 (#46980) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, ha egy ilyen DJ fejes, akkor biztos nem nekem való... jó lesz az a dtx 501s már érzem... annyira adja magát...
az a baj, hogy sok időm nincs utánajárni, próbálgatni és ez viszonylag periférikus része az életemnek (van otthoni fülesem), ritkán lesz használva, ezért is nem akarok sok időt tölteni a válogatással, meghallgatással, inkább megbízom a kollektív tapasztalatban és csak arra a párra megyek rá, amik itt leszűrődnek.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46982) Wolfskin válasza balint107 (#46916) üzenetére


Wolfskin
őstag

Adobe Auditionban meg lehet csinálni. hagysz egy 3-5 mp üres részt, ahol csak a zaj van, nincs hasznos jel, ezt kijelölöd "zajprofilnak" és leszedi az egész hangsávról. szar helyen készült interjúkat egész szépen ki tudtam tisztítani régen

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46983) Bici válasza .DLL (#46979) üzenetére


Bici
félisten

Kössz, esetleg nyitott / félig nyitott nincs ebben a kategóriában?
Jelenleg egy Philips SHP2000-et nyúz kölcsönbe, de az nem tudom, menniyre strapabíró... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#46984) Bodz válasza hide5 (#46972) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nem egyforma a hangjuk. A Pro szárazabb, kicsit kompresszaltabb hangú. Nekem volt, remek füles, de csak akkor vedd meg ha hallottad es egész biztos vagy benne, hogy rá van szükséged.
Most nem neztem, de mindketto ott vn a Beyer honlapján, csak mas kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#46985) Wolfskin válasza .DLL (#46979) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, azt hiszem, ez mindet elárul: "HD 25-SP II - The cheap version of the HD 25, without split headband; 85 Ohm impedance; different driver. This headphone sounds significantly different and not as good, and is not recommended. "

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#46986) Bodz válasza Wolfskin (#46975) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A nyitott, hordozhatonak szánt fejhallgató ritka állatfaj. Hirtelen 20 alatt nem is jut eszembe ajánlható.

(#46987) Primary92


Primary92
senior tag

Van egy Maxell Retro DJ-m, egy ideje nem használtam, aztán most vettem észre, hogy nagyon megkeményedett a fülpárna huzata. Házilag lehet valamivel "kezelni"?

(#46988) Bodz


Bodz
Topikgazda

Most latom, van Hardverapron egy Harman Kardon CL 10-ert. Nem tudom milyen, de eleg olcso.

(#46989) TaMo


TaMo
csendes tag

Sziasztok!

Olvasgatva a topic öt elkezdtem kacérkodni az itthon irreális árú, de külföldről a leírások szerint nagysagrendekkel olcsóbban beszerezhető Audio Technica A900x típussal.

Eddig alapvetően in-ear-t használtam, de egy visszatérő fülgyulladás miatt muszáj lesz váltani.

A cél egy zárt fejes, első sorban zenére, amiben a komolyzenétől a dallamos rokon át a popzenéig sok minden megtalálható a tuc-tuc típusú számok kivételével. Persze kicsi filmezés vagy játék is szóba jön néha, de nem ez a fő szempont.

Szeretném ha a Samsung S5 is meghajtaná, de alapvetően egy Xonar D2X lenne a forrás.

Ilyen paraméterek mellett jó választás lenne, vagy valami mást ajánlanátok.

Illetve az ebay, amazon mellett van e valamilyen megbízható forrás, ahol jó áron beszerezhető?

"Különös kapcsolat van a nehéz és az értékes között!"

(#46990) hide5 válasza Bodz (#46984) üzenetére


hide5
csendes tag

Nyertél, tényleg mindkettő ott van. :((( A pro változat a studio kategóriában, az edition az otthoniak között. Gondolom a studio változathoz valamit varázsoltak a szivacsokkal vagy más "takarókkal", hogy pontosabb legyen a hangja.
Mivel DT 990-es hangját is száraznak mondják, marad a sima 880-as. Egyet már hallgattam (sajnos, csak a 32ohm-osat), és teljesen beleszerettem. Még, hogy nincs mélye? Van annak, csak jó hanganyag kell. A Dali demo CD-n van egy szám, olyan basszussal indul, hogy beleremeg a fejed. Nem volt gond. Bezzeg egy sub-ra kihegyezett Sony úgy betorzított, hogy ihaj.

Köszönöm a tanácsodat!!

A rest kétszer fárad. A többiek egész életükön át!!

(#46991) Samtya válasza Primary92 (#46987) üzenetére


Samtya
senior tag

Visszapuhítani szerintem nem lehet, én leszedegettem róla a kemény réteget, órákig tartott. Így szövetborításúvá vált a párna és mivel puha lett (puhább még az újnál is), kényelmesebb is. A hangja sokkal világosabb lett, de azért van még valamennyi mély is benne. Szigetelés szempontjából minimum félnyitottnak számít így, mindent hallok a külvilágból.

#46983 Bici: Sennheiser HD407 használtan 4k. Nyitott, de tele-szivacsa van. Vagy circum a Senn HD201, de az meg zárt + 2m kábel. 3k használtan. Tartósságuk kérdéses.

(#46992) .DLL válasza hide5 (#46990) üzenetére


.DLL
veterán

Jaja, a DT880 basszusa nagyon szilárd, jól kottázható és egészen mélyre is le tud menni, a Shure 840 pl. jóval feljebb kihal, pedig az zárt fejes.
A 32 ohm-osnak van egyébként a legtöbb mélye, a 250--es és a 600-as azért kissé szárazabb, megfogottabb (és nehezebben is hajtható megfelelően), de lehet egy kicsit melegíteni a hangján: [link] ;)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#46993) FLx válasza FLx (#46766) üzenetére


FLx
addikt

Na, így majd egy hét után azt kell mondjam, nem jött be a K550. Rá kellett jönnöm, hogy ez a zártság nem nekem való, szóval nyitott vonalra evezek inkább. A héten hallgattam normális forrásból zenét, flac, fejhallgató erősítő, HD580 és hát minden tekintetben jobban tetszik. Szóval most ott vagyok, hogy kéne valami nyitott cucc, ami a HD580 kategóriája, az ára már nem érdekel, de komolyan. :D

(#46994) Samtya válasza FLx (#46993) üzenetére


Samtya
senior tag

HD600 ;) Pioneer SE-A1000, Philips SHP9500, ATH-AD900X
Ha azt írod, hogy nem számít az ár akkor itt brainstorming lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#46995) schawo válasza FLx (#46993) üzenetére


schawo
titán

Akkor miért kell lecserélni a HD580-at? If it ain't broke, don't fix it.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#46996) DJZoliboy válasza .DLL (#46992) üzenetére


DJZoliboy
aktív tag

Szia!

Az a filc eltávolítós dolog működne a Beyer DT770 Pro 250 Ohm-os verziójával is? :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#46997) FLx válasza schawo (#46995) üzenetére


FLx
addikt

Mert ez sajna nem az enyém. :) :) Egyik haverom adta kölcsön.

(#46998) schawo válasza FLx (#46997) üzenetére


schawo
titán

Akkor tessék venni 580-ast, vagy 600-ast, ami (szinte) tök ugyanaz. :P

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#46999) DJZoliboy


DJZoliboy
aktív tag

Sziasztok!

Mi a különbség a 3 fejhallgato között? DT 770 Pro 250 Ohm DT 880 Pro 250 Ohm és DT 990 Pro 250 Ohm között, melyik basszus orientáltabb? és Tudtok vmit a DT 1770 Pro 250 Ohm-rol?
Köszönöm! :)

(#47000) demars válasza .DLL (#46992) üzenetére


demars
addikt

Szia. DT880 hol most a legolcsóbb? (Lehet külföld is, csak sokszor olvastam, hogy hamisítanak sok fejest, emiatt félek önfejűleg választani)
Olvastam a cikked, nem tűnik bonyolultnak. A 880 -ról is jókat olvastam, meg tetszik is.
Kényelem...?? Hallgatható órákon keresztül nem analitikus füllel...??

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.