Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53025) ladik válasza sideburns (#53022) üzenetére


ladik
csendes tag

Köszönöm a segítséget.

Fényképezője most is van, amivel képes bármekkora homályt megörökíteni, így ha már veszünk neki egyet akkor legyen látható a javulás.
A MM-ban kezembe fogtam a kiállított gépeket, vaktában ellőttem egy-két fotót jó párral, demonstrálva az anyós használati mikéntjét. Sony dsc-hx60 és a Canon SX-710 volt, ami a gombot lenyomva élvezhető képeket produkált a kijelzőn visszanézve. (ráadásul a Canon még piros is volt, ami plusz pont :) )
Ezekkel próbáltam, de nem tudtam teljesen elrontott képeket csinálni. Persze szerintem neki sikerülne, azért írtam a 70 %-ot. A kicsi kompaktokat kipróbálva közel se volt ilyen fényes a kép.

Méretben nem nagy a különbség az s200 és a fent említettek között - itt azért nem tükörreflexes gépekről beszélünk- így azon nem nagyon aggódok.

Megnézem majd az S200-at, barátságosabb a 70e Ft-al, mint az említett LF1 és XQ2 100e Ft-ja. Mivel a méreteltérés nem jelentős, így ennyiért inkább az LX-7 maradna.
Ha van még esetleg ötletetek 60-70e Ft környékén full kompakt vagy egy kicsivel nagyobb kategóriában, akkor azt szívesen venném.

Esetleg Lumix DMC-TZ60?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.