Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52501) huncutka1029 válasza MrBazsi (#52499) üzenetére


huncutka1029
addikt

Az LM 2012-es sorozat.
Olyat, újat kapni, már szinte lehetetlen.
Hol találtad? nem valami visszavitt, javított cucc????
Ha eebből választanál, akkor mindenképpen a 660S-t vedd meg, ahhoz 2 táv jár, és az az évjáratának felső kategóriás tv-je volt.
LA-ból a 740-es felel meg kb neki.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#52502) koti válasza huncutka1029 (#52498) üzenetére


koti
tag

Én is most cseréltem le az LG 47 LW5500-at LG 55 LB650V-re. Szerintem is jobb volt a képe a réginek. Én úgy gondolom, hogy a felbontás határa miatt minél nagyobb képátlót használnak természetes, hogy gyengül a kép. Persze ez egy kicsit szubjektív dolog, mert nem látom egymás mellett a 2 készüléket. Ettől függetlenül elégedett vagyok az LB-vel. Felhősödést nem nagyon látok. A négy sarokban van halványabb folt, de TV műsor nézése közben ez nem látható. Egyetlen dolog a hátránya a menü lassúsága. Az agyondícsért WebOs sem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#52503) direwolf válasza huncutka1029 (#52498) üzenetére


direwolf
őstag

Egyetértek a véleményeddel, de... az a helyzet, hogy a tvkbe jelenleg a gyártók valami számomra teljesen ismeretlen okból nem fejlesztenek olyan szoftvert ami felvenné a versenyt akár egy android média stickel. Egyik gyártó sem, nem csak az LG. A hardver pedig adott, pl. az LB szériában igen komoly ARM proci ketyeg, bőven elég memóriával. Androidot kisujjból tolná vajsimán. Az LG kezében ott a WebOS amivel jelenleg akkora ziccert hagy ki, hogy ha fociban történne ez, már agyonverték volna a szurkolók. Értem, hogy a fejlesztés idő és pénz, de a bétatesztelést nemár a végfelhasználók szívják végig. Ráadásul úgy, hogy a hibabejelentések, fejlesztési ötletek nagyrészt süket fülekre találnak.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#52504) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!
Tudtok olyan beállítást hogy az erősítő kapcsolójával tudjam kapcsolni a tv-t ne kelljek 2 kapcsolót használnom?

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#52505) vigyori78 válasza direwolf (#52503) üzenetére


vigyori78
őstag

de... az a helyzet, hogy a tvkbe jelenleg a gyártók valami számomra teljesen ismeretlen okból nem fejlesztenek olyan szoftvert ami felvenné a versenyt akár egy android média stickel. Egyik gyártó sem, nem csak az LG.
Ez a helyzet az úgynevezett nagy nevű gyártókra sajnos amit én sem értek.
De van ellenpélda: MITV2 ,ráadásul az ára is kiváló főleg, hogy sound bar-ral együtt adják remélem hamarosan EU-ban is árulni fogják mint a telefonjaikat.

(#52504) Zjunior
Milyen erősítő ?
Esetleg fordítva ?
Két dolgot egyszerre 1 gombnyomásra hdmi arc-al tudsz kikapcsolni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#52506) koti válasza Zjunior (#52504) üzenetére


koti
tag

Valami olyan tanítható távirányító aminek van Master gombja. Logitech univerzális távirányítók. (Pl. Logitech 300, vagy Logitech One+)

(#52507) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

tavaly focivb közben tapasztaltuk, LA620, LA660-nál rossz volt a kép, elmosta elhúzta a gyors mozdulatokat. nagyon zavaró volt. a régi ld szériámnak sokkal jobb képe van. akárhogy állítgattuk semmi javulás. plussz filmnézésnél szintén zavaró volt az hogy a sarkok bevilágítottak. tudom h az Lm széria már 2-3éves, de hamár kiadok 150-200k-t egy tévéért ne legyen rossz a kép...
ezek amiket néztem Lm szériák elvileg újak, de ezt úgyis ellenőrizném vásárlásnál. 15 k köztük a különbség, huncutka azt mondod a Magic távri alapból jár a 660hoz?.
Az La740et nem ismerem...

[ Szerkesztve ]

(#52508) koti válasza koti (#52506) üzenetére


koti
tag

Igen még a HDMI-CEC is megoldás lehet.

(#52509) rongylab válasza laccczka (#52484) üzenetére


rongylab
tag

Neked nem tv kell akkor hanem egy laptop. Ezért szidják a tv-t, nem tv akarnak hanem mindent egybe...

[ Szerkesztve ]

(#52510) net91


net91
senior tag

Elérkezett az idő, hogy lecseréljem a régi TV-ét.
A smart tv-ket nem ismerem, ez lesz az első, így minden tanácsot megköszönök a vásárlással kapcsolatban.
A közeli áruházban körülnézve három típusú tv-t találtam számomra megfelelő árban:

Samsung UE40H6400
Panasonic TX-50 AS500E
és az LG tévéket:
LG 42LB670
LG 42LB671
LG 42LB620
LG 42LB650
LG 42LB580

Kérdésem, hogy az LG-nél a különböző számok, milyen eltéréseket, frissítéseket tartalmaznak.
(illetve, a másik két típussal összehasonlítva, mit lehet elmondani róluk?) Melyiket ajánljátok?
Köszönettel

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#52511) freestailo válasza net91 (#52510) üzenetére


freestailo
őstag

az lg hivatalos oldalán nagyon szépen össze lehet hasonlítani a típusokat!

(#52512) Stevenstyle válasza huncutka1029 (#52498) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Szerinted belekötés, szerintem meg korrekció. Nem kell, hogy egyezzen a véleményünk. volt egy variáció én mondtam egy másikat ennyi. (nem kell méregdrága lejátszó, akár egy wdtv-live is megteszi, keret függvénye csak ne a legolcsóbb androidos vackot vegye mert ki fogja tőle tépni a haját).

Arról, hogy személyes támadásnak veszed ha kijavítalak arról sajnos nem tehetek. Egy felskálázott képre én továbbra sem merném azt mondani, h nagyon szép ;) javítani javít optimális esetben, de csodák sajnos nincsenek.

Tegyük fel, hogy veri, akkor is kicsi az esélye, hogy talál újat.

Direwolf: és ne felejtsük el, hogy ezt a ziccert úgy képes kihagyni, hogy már egy ideje megvették a rendszert. Kicsit az érzése az embernek, hogy maguk sem tudták, hogy mit kezdjenek vele. Persze mondhatnánk, h készül az LG-nél a saját fejlesztésű SOC és majd azzal, de szerintem sem a hardver a fő probléma. Az idei androidos SONY-kra kíváncsi leszek, ha majd megérkeznek. Vajon ott is ugyanez lesz a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#52513) laccczka


laccczka
tag

Köszönöm szépem a segítő hozzászólásokat. :R

A mérőszalag is egy jó ötlet. :DD

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#52514) Iceman05


Iceman05
csendes tag

Sziasztok!

Ps4-hez, 3d filmekhez, netezéshez és jó minőségű filmek pendrive-ról lejátszásához keresek tévét, 100 és 110 cm között. Ezt a kettőt találtam, szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Lg 42LB670V
http://www.220volt.hu/LG+Electronics+42LB670V

Samsung UE40H6500
http://www.220volt.hu/Samsung+UE40H6500

(#52515) pjen válasza laccczka (#52513) üzenetére


pjen
félisten

Nem vicc,az ,MM es eladóval együtt méregettük,és nála is volt centi pont ez okból.

(#52516) TRob1 válasza Iceman05 (#52514) üzenetére


TRob1
veterán

LG topikban milyen válaszra számítasz? :F

¤ R'n'R ¤

(#52517) laccczka válasza pjen (#52515) üzenetére


laccczka
tag

Nem is viccként kezeltem.
Csak egyszerűen örültem a jó ötletnek. :K

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#52518) #94529552 válasza net91 (#52510) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az LG 42LB670 és 671V-t javaslom, a kettő tv-nél egy eltérés van, hogy az utóbbinál egy árnyalattal sötétebb a fémburkolat, és általában jobb áron meg lehet venni. Szép kép, jó felszereltség, minőségi külső design, jó mozgásmegjelenítés, és a játékhoz szükséges alacsony input lag jellemzi őket. Itt egy gyors összehasonlító táblázat [link] , igaz francia nyelvű, de ha kell, a google fordító megoldja a problémát.
Iceman05 LG fórumon vagyunk, de azonfelül, akinek számít: az LG-nél a webshop-ból vett tévéknél is
a gyári szerviz látja el a garanciát 2 évig, a többi márkánál meg általában csak bolti garancia van. Ez csak egy szempont, és nem mindenkinél fontos.

[ Szerkesztve ]

(#52519) Shingen válasza Iceman05 (#52514) üzenetére


Shingen
addikt

Ha ez a kettő közül szeretnél választani, és mivel ez Lg topic akkor a Lg 42LB670V válaszd. :)
Nem hiszem sokan lennének itt olyanok akik a samsungról véleményt tudnának mondani, mind inkább az Lg-ről. Keresőben találhatsz sok véleményt a Tv-ről, de inkább a 671V néven keresd.

風林火山

(#52520) Steven028


Steven028
csendes tag

Én szintén vásárlás elött állok.Van két kiszemelt nekem is:
LG Electronics 49UB820V
LG Electronics 47LB731V
És jelenleg egyiket se tudom személyesen megnézni,a vétel is úgy néz ki netről lesz.Érdekelne hogy ki melyiket ajánlja.Hogy maradjak a sima Full HD-nál vagy kevés tartalom mellett is érdemesebb-e venni Ultra HD-t.

(#52521) Shingen válasza net91 (#52510) üzenetére


Shingen
addikt

Elsősorban neked kell tudni mire használnád a Tv-t, illetve szükséged lenne-e smart illetve a 3D részére.
Aztán ahogy ajánlották az Lg oldalán össze tudod hasonlítani őket.
Ha esetleg az Lg készülékek közül sikerülne a listát szűkíteni az már jobb lenne.
Árat sem határoztál meg mennyit szánnál rá.
De a listád alapján a Lg-ből a LG 42LB671 a legjobb választás! :)

(#52520) Steven028

" Érdekelne hogy ki melyiket ajánlja.Hogy maradjak a sima Full HD-nál vagy kevés tartalom mellett is érdemesebb-e venni Ultra HD-t. " Ez az amit neked kell eldönteni.
Sok hozzászólás/tapasztalat az UHD-ről nincs ezen a forumon.
De a keresőben a 730V vagy a 731V találsz infokat :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#52522) net91 válasza freestailo (#52511) üzenetére


net91
senior tag

Összehasonlítottam 4 terméket, (42LB582, -650, - 670, -671) 99.9999999999%-ban egyformák. Ha ennyire egyformák, akkor nem értem, árban miért szóródnak annyira.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#52523) Shingen válasza net91 (#52522) üzenetére


Shingen
addikt

Nem lehet ennyire egyforma :)

Főleg a LB580. Csak pár pl. LB630 lefelé nem webos op rendszer van a Tv-n.
Lb580: nincs 3D, Magic Remote - mozgásérzékelős távirányító előkészítés van csak rajta, tehát nem tartalmazza a magic vevő egységét (ezáltal nincs MR hozzá), nincs mico pixel control, 2.0 hangrendszer van, stb.

Ha Lg mellet döntesz és van rá kereted a 671V vagy 670V vegyed. :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#52524) Steven028


Steven028
csendes tag

Tényleg azt jó hogy mondod WebOS nincs is a 49UB820V tipuson.Ezt nem is vettem észre..(A 3D hiánya még annyira nem is lenne vészes.)Jah amúgy bocsi nem mondtam hát olyan max 250ezer az amit erre szánok.Még annyira nem volt időm ebbe a témába tájékozódni.Csak amit árukeresőn láttam.Ami elsődleges felhasználás az természetesen Blu-ray.És persze jóval 42 col felett választanék akár 55LB671V.Na mindegy hát majd nézelődöm még és probálok a héten eljutni majd valamelyik üzletláncba.Mert azért csak jó személyesen is megnézni melyikbe milyen kép van(még ha nem is ott veszem).Mert ahogy látom néha 10-20 ezer forint árkülönbség van.De azért ha tudsz ebbe a 250 ezresbe kategóriába konkrét tipust ajánlani :R

(#52525) pjen válasza net91 (#52522) üzenetére


pjen
félisten

Ha csak Tv nézésre használod, így igaz.Viszont kell lenni választéknak,hogy a vevő ne menjen más gyártóhoz.

(#52526) farkas-j válasza vigyori78 (#52505) üzenetére


farkas-j
őstag

Nekem tetszik az a MITV2. Jól csinálják a Kínaiak. Minek kitalálni újat, ha van egy bevált, gyors, széles támogatottságú oprendszer. (A Linux kernelek úgy tűnik nem rosszak ;) ) Ha ezzel bejönnek Európába, a TV gyártók felköthetik a gatyájukat (vagy magukat). Hiába na, nem csak bóvlit tudnak gyártani a nagy fal tövében. Van nekik űrrakétájuk is. Csak hazai példaként, a Telenor a teljes mobiltelefon-rendszerét lecserélte Kínai ZTE-re. Működik, jó és sokkal olcsóbb a konkurenciánál. A Koreai gyártók már drasztikusan megérezték a Kínai technikát a mobil piacon. Egyre nő a kínai mobiltelefonok részesedése a piacon. A számítástechnikában a Lenovo pl. szinte lenyomott mindenkit. Úgy látom ez lesz a TV technikában is. És be kell látni meg is érdemli mindkét fél! Talán most a Sony ébredt időben (ideje volt), az LG meg a Samsung viszont jól elvan a babérjain a maga saját oprendszereivel. Ahogy direwolf írta, minket használnak a gyártók bétateszternek, ráadásul ezt velünk is fizettetik meg. Bosszankodhatunk a saját költségünkön. :W (Egyébként a Microsoft is kapcsolni látszik Android ügyben.)

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#52527) OldMike válasza net91 (#52522) üzenetére


OldMike
őstag

A teljes listádat nézve eléggé nem azonos kategóriát néztél. A Samu 6400-nak a Panasonicnál nagyjából az AS6xx sorozat felel meg (nem az AS5xx), az LG-nél pedig legalább az LB650.
Nem feltétlenül beszéllek rá az LG-re (bár ez LG topic :) ), mert nem mindenkinek azonos az elvárása, viszont ha az LG megfelelő, akkor én is az LB67x-et ajánlom.

42LM660S

(#52528) OldMike válasza Diamond500 (#52488) üzenetére


OldMike
őstag

A 32-es és a 42-től felfelé lévő paneleket az LG gyártja, és IPS típusúak (talán még az 50-esek közt lehet még kivétel), a 37-est és a 39-est viszont nem. Utóbbiak leginkább az AUO gyártmányai, és x-MVA típusok.

42LM660S

(#52529) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok! Van egy LG 42lb650v TV-m, és éppen most konfiguráltam be egy OpenWRT a router-en, hogy a router-re kötött külső HDD-re töltse torrent-el (Transmission) a filmeket, és miniDLNA-van indítson DLNA szervert. De ez men is annyira érdekes (mármint itt off), hanem az a baj, hogy a TV-n nem látom a szervert. Igazából semmit se látók. Az "Input" gombot megnyomva kellene látnom a DLNA szervert az "Antenna" és a "HDMI"opciók mellett? Vagy ha nem ott akkor hol? Csak hogy tudjam, hogy egyáltalán működik e a DLNA szerver, vagy csal én vagyok hülye a TV-hez, hogy nem látom?

(#52530) voros89


voros89
tag

Sziasztok!
Lb671v tv műsor felvételénél nektek milyen tapasztalataitok vannak? Nekem jelentkezett egy kis hangcsúszás de elképzelhető hogycsak az öskori vinyómnak a sebessége nem megbízható?
MÁS:
Kivitelezhető ennél a típusnál az hogy egy tv műsort nézek és közbe egy másikat felvesz a készülék?

(#52531) TRob1 válasza geza844 (#52529) üzenetére


TRob1
veterán

Smartshare/Eszközök-ben?

¤ R'n'R ¤

(#52532) jézusom válasza geza844 (#52529) üzenetére


jézusom
addikt

Smartshare-ben kellene látnod. Mondjuk nekem nem nagyon működik ez a routeres dlna.(tplink wr2543nd openwrt)

(#52533) net91


net91
senior tag

Köszönöm a válaszokat.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#52534) Stevenstyle válasza voros89 (#52530) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Az elsőre nem tudok mit mondani, nem hinném, h a hdd okozhat ilyen jelenséget max, ha tényleg vmi Ferenc Jóska korabeli cuccról van szó :D) , de ha van másik a közelben akkor egy próbát megér. Ellenben olyannal már találkoztam, h maga az adásnál volt csúszás. Talán RTL II-nél.

Felvenni az egyiket, nézni a másikat nem tudsz. Ha ez fontos akkor set-top box a megoldás.

(#52535) #94529552 válasza voros89 (#52530) üzenetére


#94529552
törölt tag

Le kellene tesztelni másik tévén, vagy újabb HDD-vel, esetleg vezeték csere? Felvevős Mediabox lehetne megoldás az egyidejű tévézés/felvételre.

(#52536) geza844 válasza jézusom (#52532) üzenetére


geza844
aktív tag

Ha hazaértem megnézem. Mi nem működik nálad?

(#52537) jézusom válasza geza844 (#52536) üzenetére


jézusom
addikt

Látom megosztásként az openwrt-t, de a pendrive tartalmát nem. Raktam rá zenét, képet, filmet, tökmindegy.

(#52538) geza844 válasza jézusom (#52537) üzenetére


geza844
aktív tag

miniDLNA-ban be vam állítva a pendrive útvonala? Amúgy nem csat ext4 fájlrendszert lehetne használni? A pendrive nem NTFS?

(#52539) szaszalino válasza #94529552 (#52465) üzenetére


szaszalino
csendes tag

Itt nem a nyavalygáson van a hangsúly. A hangsúly ott van, hogy a 620 sebbegése lenne az elfogadható egy 730-tól minimum. Minimum, hiszen a 620-as esetében, jóval régebbi készülékről van szó.
Amúgy, már rothadtul ellenszenves az is, hogy ha valaki negatívan ítél meg valamit LG téren, akkor arra az egyénre már úgy ugrassz, mint akinek fizetnek érte, hogy kussoljon.
Én is LG tulaj vagyok, de ha nem érzem azt, hogy a 2014 széria előrelépés lenne szoftveresen, de a LED technika sem sikerült a legjobban. Veled ellentétben, én nem érzem magam a legboldogabb LG tulajnak. Igenis beszélni kell a hibákról, nem csak az előnyökről, elvégre a mi fogyasztó társadalmunkból keresnek pénzt ezek a cégek.

Személyeskedő megszólítás törölve

[ Módosította: philoxenia ]

(#52540) Lacko84


Lacko84
aktív tag

üdv. Épp filmezni szeretnénk. Filmeket ráhúztuk a külső hidd-re befogtuk a tv-be. Csatlakozott filmek mappába beke mentünk kiválasztottuk az adott filmet és azt írja ki hogy Instabil kapcsolat! Ez mi a sz...r? A kapcsolat nem stabil. Ellenőrizte a kapcsolat állapotát. Kihúztuk vissza ugyan az....

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#52541) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Külső hdd-re. És bedugtuk akart lenni az előbb. Lemaradt hogy 50Lb650 a tv és Lg 500-as külső Hdd ha esetleg számít... eddig nem volt ilyen probléma vele... előbb nem is látta a tv csak ilyen kis kattogó hangot adott ki a hdd....

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#52542) #94529552 válasza szaszalino (#52539) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az is ellenszenves hogy személyeskedsz, meg szórakozol mások nevével, pedig ez tiltott ezen a fórumon. A helyesírás meg a stílus sok mindent elárul...
A másik meg az, hogy az itt lévők csak segítenek egymásnak a tévék keresésében, használatában, pl. mit hogy kell tekergetni rajta. A nyavalygást meg nem itt kéne tenni, hanem a gyári képviseletnél, az itt lévők nem gyártják és nem tervezik a tévét. Tehát semmi értelme ugyanazon a dolgon rágódni százszor. Vásárlás előtt mindent meg lehet tudni egy adott tévéről, azzal kellene kezdeni, és nem beesni ide és hőbörögni, ha valami nem tetszik, mint egyesek teszik. Lehet kérdezni normálisan is, és nem rögtön szitkozódni, káromkodni. Mert van ám itt kultúra!

[ Szerkesztve ]

(#52543) huncutka1029 válasza Lacko84 (#52541) üzenetére


huncutka1029
addikt

hibás lesz az usb kábel amit a vinyóhoz használsz.
Vagy túl hosszú, és vékony, így a nagy feszültség esés miatt a vinyó folyton újraindul, vagy meg van törve valahol.
Próbálj másik vezetéket. Vagy agy y kábellel, két usb-ből tápot adni.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#52544) Diamond500 válasza OldMike (#52528) üzenetére


Diamond500
senior tag

Köszönöm a válaszod!

(#52545) farkas-j


farkas-j
őstag

Megnézné valaki, hogy működik e a TV-jén a Klikk TV? Ez az MTV1, MTV2, DUNA, és DUNA WORLD digitális csatornáin kellene működjön Internet kapcsolattal. Kb. 2-3 hete még jó volt, most a párom visszanézne valamit, de nem működik. (LA tulajoknál Beállítások -> Opciok -> HbbTV -> be. Piros gomb megnyomásával jönne be.) Szeretném kiszűrni, hogy ez egyedi probléma vagy változtattak valamit, és az LG már nem kezeli. Előre is köszönöm!
FIGYELMEZTETÉS: Ha ez be van kapcsolva, akkor bizonytalanná válhat a Miracast és ViDi kapcsolódás!

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#52546) huncutka1029 válasza farkas-j (#52545) üzenetére


huncutka1029
addikt

szia,

Csütörtök óta nem megy.
M1 nél nem is írja az info sáv, M2 duna m3-nál kiírja hogy van ilyen szolgáltatás, de nem jelenik meg a mediaklikk logó, és nem elérhető nálam sem.. :(

Ln 570R
Lw5590 -en tesztelve

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#52547) farkas-j válasza huncutka1029 (#52546) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm szépen, "megnyugodtam", hogy nem nálam van a gond. Vajon akkor kinél pattog most a labda???

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#52548) huncutka1029 válasza farkas-j (#52547) üzenetére


huncutka1029
addikt

Lehet, hogy Viktor király erre is adót akar kivetni, és fizetős lesz.... ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#52549) szaszalino válasza #94529552 (#52542) üzenetére


szaszalino
csendes tag

Én nem sértődöm meg. Arra meg végképp s**k, hogy Te a helyesírásomat javítgatod, ha erre van szükséged, tedd tovább is, öngyilkos nem leszek miatta elhiheted.
Nekem csak az a fura, ha valakinek negatív élménye van, azt Te azonnal lehurrogod, vagy nyávogásnak veszed. Igazad van, ez nem a gyártó oldala, nem itt kell reklamálni, de ha van negatív észrevétel, ne akarjuk már a szőnyeg alá söpörni, mert az még attól létezik. Azt meg, hogy valaki végképp megszabja, hogy nyávoghatunk-e, pont ettől fórum a fórum. Elég egyoldalú lenne csak ömlengést olvasgatni.

[ Módosította: philoxenia ]

(#52550) zzolee82


zzolee82
újonc

Sziasztok ! Vettem nemrég egy LG 42LB650V smart 3D-s tv-t . 3D-s filmeket vagyis "mkv" formátumú HD filmet szeretnék nézni rajta , de nem támogatja . Jelenleg laptoppal összekötöm és úgy nézem , rövid távon ez jó de valami stabilabb kellene . Ki mit használ , vagy hogy oldja meg ?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.