Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) vj0c1 válasza Csocsesz75 (#46101) üzenetére


vj0c1
aktív tag

A 671 grafit színezésű, és csak ez a különbség a 670 és 671 között, a káva színe. Én eredetileg 670-est akartam venni, de egyrészt pont nem volt raktáron, másrészt az Atomtv tulaja meg is győzött róla, hogy sokkal faszásabban mutat a grafit, mint az ezüst, és őszintén szólva nem bántam meg. :)

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#46152) Technoman


Technoman
őstag

Aki TV vásárlás előtt áll. Átmegyünk amerikaiba :) A jövő hét pénteke Black Friday-nek nyilvánította az Extreme Digital.

[ Szerkesztve ]

(#46153) dWan


dWan
tag

#46141-re valaki??

(#46154) csaba1203 válasza #94529552 (#46145) üzenetére


csaba1203
addikt

:R :R :R

(#46155) vj0c1 válasza dWan (#46141) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Melyiket érezted mélyebbnek a 850v-t? (uhd miatt gondolom..)

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#46156) Sir81


Sir81
aktív tag

Valaki tud feldobni képet a bevilágításról az alábbi modellről?

LG 32LB650V

(#46157) OldMike


OldMike
őstag

Ezt az LM620 topikba írtam, de itt talán többen látják:

[link]

42LM660S

(#46158) dWan válasza vj0c1 (#46155) üzenetére


dWan
tag

Köszi a választ :)

Igen, azt. De ha logikusan nézem hd filmek esetében nem fogom érzékelni hogy uhd. Bd50-es filmek felbontása milyen amúgy?

(#46159) #94529552 válasza dWan (#46153) üzenetére


#94529552
törölt tag

A (#46145)-ben én is írtam rá választ. :)

(#46160) bozsozso válasza Technoman (#46152) üzenetére


bozsozso
őstag

Már várom, hogy hátha lesznek jó ajánlatok. Most itt nálunk a miskolci stop shopban van late night shopping, ahol van euronics. Bár nem tudom tényleg értelmes ajánlatok szoktak-e lenni ebben és a fekete pénteken. Bár az euroba benéztem semmi értelmes tv-jük nem volt gondolom csak a készleten lévőkre vonatkozik.

(#46161) huncutka1029 válasza Sir81 (#46156) üzenetére


huncutka1029
addikt

direct lednél nincs bevilágítás, ott clouding (felhősödés lehet) minden tvnél letérő mértékben.
google: LG clouding a varázsszó

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#46162) keljoe1970


keljoe1970
csendes tag

Sziasztok!

Mint sokan szintén tv vásárlás előtt állok. A kiszemelt tv a 42LB671V, mert a legjobb képet adta az MM-ben a többi mellett, de elbizonytalanodtam az "árukeresőn" található vélemények közt olvasott két negatívum kapcsán

1. Mit jelent, hogy nem lehet leválasztani az USB-t?
2. Nem játszik le avi. formátumokat.... A gyereknek sok filmje ilyenben van, jó lenne ha meg is tudnánk rajta nézni. Esetleg lehetséges-e hogy HDD-re másolás előtt, más a tv által ismert formátumú kiterjesztést adok neki, mert pl. ez számítógépen működött, kipróbáltam.

Egyéb:

3. Ha szeretném kipróbálni a filmek lejátszását boltban saját HDD-ről, azt milyenre formázzam? NTFS vagy FAT32?

4. Érdemes megvenni a készüléket most ajándékba az edigitálnál (mivel a hangprojektorra eddig nem gondoltam, nem tudom megér-e ennyit) vagy szerintetek maga a tv akciós lesz náluk a blackfriday-on egy hét múlva?

[ Szerkesztve ]

(#46163) dWan válasza #94529552 (#46159) üzenetére


dWan
tag

Nem is láttam, köszönöm! :)

Esetleg ezekről a modellekről nem tudsz tesztet?

(#46164) vj0c1 válasza keljoe1970 (#46162) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Nekem semmi baj nincs az usb leválasztással, mondjuk én pendrive-val nyomtam eddig, és szerintem lejátsza az avi-t, bár még nem próbáltam. (50LB671V)

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#46165) wong kok wah válasza keljoe1970 (#46162) üzenetére


wong kok wah
senior tag

1. Elvileg csak úgy lehet leválasztani, hogy kikapcsolod a TV-t. De nem történik semmi ha csak simán kihuzod....

2. Lejátszik .avi formátumot is.

3. NTFS

4. pass... ahogy gondolod, ha neked megér annyit....

(#46166) huncutka1029 válasza keljoe1970 (#46162) üzenetére


huncutka1029
addikt

1
nem fogsz olyan tv-t találni amit ne húzna le valaki.
USB leválasztás nem szükséges hozzá, de ha szeretnéd a gyorsmenüben van rá lehetőség.
2
AVI formátum is Divx, sok féle van belóle, előfordul olyan aminek a kódolása nem lesz jó (100 ból 1)
ha más kiterjesztést adsz neki, átnevezed, még nem lesz jó.
Vannak konverter progik, pl TS muxer, makeMKV 1 perc alatt átkonvertálják a tv-nek megfelelő formátumra.

HDD-t minek formáznál FAT32 re? hogy ne lehessen rá 4GB-nél nagyobb filmet másolni?
Jó az NTFS, azt használja, a DVR / time shifthez is jó már így

Nermrég írták, hogy Ló@t ajándék, ugyanannyi ha külön-külön megveszed.
A hangprojektor nem sokkal jobb mint a tv saját hangszórói.
Akkor is jobban jársz, ha megveszed a tv-t 140K-ért, és 15-20K ért veszel egy ár aktív hangfalat.
Hogy mit találnak ki Black Fridayra, nem tudom, de nem hiszem, hogy sokkal olcsóbb lesz....
Mondjuk ha türelmes vagy, érdemes megvárni, veszíteni valód nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#46167) wong kok wah válasza wong kok wah (#46165) üzenetére


wong kok wah
senior tag

az avi-t mondjuk csak úgy teszteltem , hogy WIFI halozaton keresztül PC-ről Streambe...
de mindjárt kiprobálom simán USB ről is

(#46168) vj0c1 válasza keljoe1970 (#46162) üzenetére


vj0c1
aktív tag

menü

film

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#46169) wong kok wah válasza wong kok wah (#46167) üzenetére


wong kok wah
senior tag

lejátsza, csak elöször regisztrálni kell a a vod.divx.com oldalon a lejátszó app -et a TV-n
Smart share \ beallitasok \ regisztracio

(#46170) gergotakacs


gergotakacs
tag

Sziasztok!

LG 55LM660S led tv-hez keresek kulso HDD-t 500GB, 1Tb körül. Melyiket ajánljátok amit biztosan tud kezelni a tv? köszi!!

(#46171) keljoe1970 válasza wong kok wah (#46169) üzenetére


keljoe1970
csendes tag

Srácok, ez gyors volt, le a kalappal, köszönöm. A kérdés a típust illetően eldőlt, mert HDD lesz rajta a gyereknek és nem lesz naponta ötször leválasztva. A vásárlás időpontja kapcsán még agyalok, mert látom 145 körül a 220-ban is lehet kapni és úgy olvastam, az elég megbízható bolt.

Egyébként mennyire "teljes értékű" a böngésző? Bármit meg lehet nézni rajta a neten? Lehet amatőr kérdés, de ismerősi körben csak egy 2-3 éves Samsung és egy Panasonic van és a gazdáik szerint mindkettőn csak bizonyos lapok látogathatók app-okkal (ha jól mondom).

(#46172) vj0c1 válasza keljoe1970 (#46171) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Még nem próbáltam nagyon, de elvileg igen, ugyanolyan mintha gépen neteznél, csak lassabb művelet. Google Earth-on böngészni elég fun rajta. :D

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#46173) LucasGrant válasza #94529552 (#46145) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

850 és a 830 esetében sokkal nagyobb difik vannak mint a talp, webOS vs. Netcast, usb 3.0, 4db HDMI, stb stb.

(#46174) iviivi75


iviivi75
tag

Super jött frissités tv hez gondolom facebook hiány miatt is,me má több mint 2 éves nem sokkal a tévém,és van facebookom nagyszerü,bár amit elvettek ustream,social center annak lüttek sajna végleg ugylátom .

(#46175) dWan válasza LucasGrant (#46173) üzenetére


dWan
tag

Néztem a linkelt oldalt és erre jöttem rá én is. De mivel pc-re fogom kötni, így a böngésző akár el is maradhat, usb megint nem lényeges. Panel, illetve kép szempontjából viszont nem találok eltérést. Ilyen tekintetben van valami?

Megnézve az uhd-k képét, azt kell mondanom, hogy tényleg nagyon szépek. De, egy üzletben tuti valamilyen extra felbontású demót játszanak, ezért is lehet észrevenni. De a jelenleg "elérhető" bd50 filmek is full hd felbontásúak. Tehát ez alapján felesleges 850-et vennem. Szóval ha nem kell UHD, akkor 200k-ig 42"-nál mi a best buy?

(#46176) #94529552 válasza LucasGrant (#46173) üzenetére


#94529552
törölt tag

Bocsi, pont ezért írtam, hogy lényeges különbség. Netcast vagy webos másodlagos, és mivel mindkettőn van legalább 1 db hdmi 2.0 , tehát innentől a csatlakozók szintén nem meghatározó tényezők. Nálam mindig elsődleges a szép kép, stabil működés, és a kiváló passzív 3D hatás.

[ Szerkesztve ]

(#46177) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Sziasztok!

LG 40UB800V miért ilyen olcsó UHD (4K) felbontású kijelző ellenére?

⭐ Stella

(#46178) mima1017


mima1017
tag

Sziasztok
Lg32ln575s tvhez milyen magic remoteot tudok csatlakoztatni?
Ar 3006sztetek jo hozza?

(#46179) #94529552 válasza dWan (#46175) üzenetére


#94529552
törölt tag

A legjobbak 42"-os méretben a 700V-730V típusok. [link], [link]
radi8tor1 Talán azért, mert "csak" 40"-os, és 3D nincs benne. És bevezető ár.

(#46180) radi8tor válasza #94529552 (#46179) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kijelzőjéről mit lehet tudni? Közép vagy felső kategória?

⭐ Stella

(#46181) #94529552 válasza radi8tor (#46180) üzenetére


#94529552
törölt tag

Eddig azt se tudtam, hogy létezik ilyen, szóval..az összes infóm ennyi: LG 40UB800V

(#46182) Tékozló válasza SenorDave (#46136) üzenetére


Tékozló
tag

Igen, főleg ebben az esetben. Az élkiemelő nem az amúgy is éles és vonalas grafikáknál jó, hanem pont fordítva a gyenge felbontású, ill. nem éppen éles anyagoknál jöhet jól, különösen ha az optimálisnál messzebbről tv-zel. Közelről akár ocsmány is tud lenni, mert szétesik a kép tőle, de messziről igen is tud jótékony hatása lenni. Igaz a sima élesség növelése sokkal finomabb ilyen téren, de az nem ugyanaz.

(#46183) *H* válasza mima1017 (#46178) üzenetére


*H*
aktív tag

Üdv,

AN-MR400

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#46184) huncutka1029 válasza radi8tor (#46180) üzenetére


huncutka1029
addikt

az uhd mindenképpen a felső kategória, de ez a modell egy teljesen fapados belépő modell.
Szerintem tipikusan olyanoknak találták ki, akik akarnak vágni hogy micsoda szuper tv, de nincs pénzük egy normális modellre.
Kicsit túlzó hasonlat, de olyan mintha vennél egy lamborghinit, fekete lökhárítóval, és acélfelnivel, 1,2 tsi motorral, mert az 12 millával olcsóbb, de mégis csak egy lambó. :DD

Ennyiért kapsz 2"-lal nagyobb 3D felső közép kategóriás tévét. mint pl: LB830V

Ahogy előttem is írták nincs még sok UHD tartalom, így teljesen felesleges még ilyet venni.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#46185) direwolf


direwolf
őstag

Találtam az avsforumon egy jó magyarázatot a TruMotionre és a RealCinemára:
"You need Real Cinema on and TruMotion off if you want 5:5 pulldown for 24p sources. Turning Real Cinema off will cause the TV to use 3:2 pulldown for 24p sources. Having TruMotion on for 24p source will cause to TV to create 4 extra frames for every frame in a 24p signal."
Tehát, ha 24fps filmet nézünk, akkor a RealCinemát érdemes bekapcsolni, hogy ne legyen interpoláció vagy pulldown.

szerk.: csak azt nem magyarázzák el, hogy mi van, ha 50fps a source (broadcast) :F

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#46186) Watt25 válasza direwolf (#46185) üzenetére


Watt25
veterán

Illetve mi van akkor, ha 24p a forrás és mindkettő be van kapcsolva? (Bár a tapasztalatom az, hogy a kép akkor sem ugrál, tehát 24 egész számú többszöröse a képfrissítés.)

Ha már tapasztalat, egy régi megjegyzésemet módosítanom kell.
Egyszer régen azt írtam, hogy az LV5590 tévém esetén, amennyiben TimeShift-elve nézzük a műsort és megnyomom a REC gombot, akkor nemcsak visszaáll a valós időbe a kép, de a felvétel is ott kezdődik, vagyis a múltban nem lehet elkezdeni a felvételt. Lehet, hogy egy frissítés módosított ezen, de nemrég megtapasztaltam, hogy nem így van. Simán meg lehet azt tenni, hogy visszatekerem a műsort oda, ahonnan el szeretném kezdeni a felvételt és a REC gomb megnyomására a TimeShift-elt rész átkonvertálódik felvétellé.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#46187) direwolf válasza Watt25 (#46186) üzenetére


direwolf
őstag

Szerintem a TruMotin "erősebb". Ha az be van kapcsolva, mindenképp interpolál. Hogy a RealCinema hogy viszonyul ehhez, azt nem tudom. Lehet, hogy olyankor nem is számít, mert amúgy se tud 5:5 pulldownt ha interpolálgat. Passz. Jó lenne, ha ezek érthetően, szépen technikai szinten el lennének magyarázva, de csak a marketing bullshit megy nekik :(

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#46188) Maddoxtomi


Maddoxtomi
tag

Sziasztok,

Sikerült vennem egy LG55ub820-at. Gyönyörű, tetszik, mindaddig örültem neki, amíg a saját tartalmakon túllépve, rákötöttem a T-home set topboxra. Ugyanis mindenre figyeltem a vásrlásnál, csak arra nem, hogy hiába jön nekem közel 60csatorna, mind 576p -s adás 50Hzen.

Ezt már ez a 4k-s csoda TV se bírja olyan szintre javítani, hogy ne legyen nézhetetlenül pixeles, elmosódott. Főleg egy focimeccsnél.

Mivel nem játszik az a megoldás, hogy 60csatorna helyett beérem kb. 10db fullHDval (nincs a lakóhelyemen másra lehetőség). Ezért a kérdésem felétek az lenne:

Ha visszaviszem a TV-t és elhozok helyette egy 55"os fullHD-s darabot, ezek a 576p-s adások mennyivel lesznek nézhetőbbek olyan pixelszámon. Nyilván ott is érezni fogom az 1080p-be lévő letöltött tartalom meg a gagyi 576p -s TVadás közti különbségeket, de javítani fog rajta annyit, hogy nézhető legyen mondjuk egy focimeccs?
Vagy alapvetően a képátló nagyságával van a probléma és maradjon a 4k de legyen 48"-50"?
Esetleg mind a kettő gondot jelent és legyen 1080p és kisebb képátló?

Távoltág a TV és köztem 4méter.

(#46189) huncutka1029 válasza Maddoxtomi (#46188) üzenetére


huncutka1029
addikt

Na pont ezt kérdeztem néhány napja, mert ezt láttam én is egy üzletben, mikor nem a demo ment rajta.
Cseréld ki nagyon nagy fhd-ra, az kiváló lesz.
Az 570i-t simán felkonvertálja nézhetőre, ott nem lesz baj.
Köszi a megerősítést, ma is tanultam, valami újat.
5 évig még tuti nem veszek UHD-t.
:R :R

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#46190) Watt25 válasza Maddoxtomi (#46188) üzenetére


Watt25
veterán

Részletkérdés, de 576p adás nincs, minden SD adás 576i. (Legfeljebb a box konvertálja át.)
Én egy kicsit mondjuk nem értem a dolog. Eddig nem tűnt fel, hogy a csatornák többsége SD? Sajnos még kevés HD csatorna van Magyarországon. Nem igazán értem, azt sem, hogy miért vártál csodát. Csodák nincsenek, SD adás egy 55-ös tévén soha az életben nem fog tűrhetően kinézni. (Bármilyen tévé is az.)
Törekedni kell rá, hogy a legtöbb HD csatornára előfizess. (Gondolom, ha UHD tévére telik, akkor ez sem gond. :) )

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#46191) Maddoxtomi válasza Watt25 (#46190) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Igen, csak hogy egy 32"os HDready TV-n ez nem tűnik fel az embernek, hogy ez az 567i ez kevés :).

Ez a "telik rá" kérdés meg arról szól, hogy a várostól (Miskolc) 8km-re lakok, ahol csak a T-Home elérhető, kb 10db HD csatornával. És nem az, hogy földhözvágna az a pénz, hanem az, hogy egyszerűen nincs rá lehetőség :).

(#46192) direwolf válasza Watt25 (#46190) üzenetére


direwolf
őstag

"Csodák nincsenek, SD adás egy 55-ös tévén soha az életben nem fog tűrhetően kinézni. (Bármilyen tévé is az.)"
Nincs igazad, plazmán teljesen nézhetőek voltak azok az sd csatornák amiknek megvolt a sávszélessége a kódolásban. És az LCD-n is jók, de nem annyira.
Pl. egy 1,5 órás dixv-ből, ha egy 1,5gigásat nézel annak nagyon más a minősége mint egy 700 megásnak, nemde?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#46193) Watt25 válasza Maddoxtomi (#46191) üzenetére


Watt25
veterán

ahol csak a T-Home elérhető, kb 10db HD csatornával. És nem az, hogy földhözvágna az a pénz, hanem az, hogy egyszerűen nincs rá lehetőség
Igen, ez sajnos ismerős, egy időben én sem voltam valami jó helyzetben. Gondolom a probléma az, hogy semmilyen kábeles szolgáltatásra nincsen lehetőséged előfizetni. Mert a megoldás mindenképpen az lenne. Kellemetlen.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#46194) huncutka1029 válasza Watt25 (#46190) üzenetére


huncutka1029
addikt

Kicsit eltúlzod, tűrhető az, főleg ha felkonvertál.

Tény, hogy HD adás való rá igazán, de abból főzz ami van

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#46195) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Többen is jelezték, hogy az sd adás uhd-n mocskosul csúnya...akiknek a tv adás fontos, vegyen felső kategóriás full hdt, azon nézhető.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#46196) hadogabi1 válasza Zsmester89 (#46195) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Sd adások közül csak pár db rossz. Igazából úgy jellemezném itt a upc nél nálunk 55ub850v -s tv-vel. Amiből elérhető nálunk upcnél a hd csatorna az sd -be nézhetetlen. A többi sd-vel nincs gondom. Pl sport1 sd -be nézhetetlen sport1 hd-be tökéletes. Comedy central sd-be nem hd-s mivel nincs belőle upc-nél de sd-be is bőven eléri a nézhető színvonalat nem olyan mint a többi. Sokkal szebb mint a m1,m2,rtl,tv2,sport1,sport2, és egyéb csatornák sd-i amiből van hd is már. De ezer ft nem nagy dolog havonta.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#46197) Maddoxtomi válasza hadogabi1 (#46196) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Nyilván itt sokunknál nem az a gond, hogy 1000Ft havonta és akkor megvan a fullHD, hanem az, hogy erre nincs lehetőség mert a területen nincsen kiépítve rá a rendszer, tehát nincsen mire előfizetni.

UHD-t ne vegyen aki olyan környéken lakik olyan lehetőségekkel (mint pl. én is), hogy nincs fullHD-ra mód.
Sport tökéletesen nézhetetlen, amivel próbáltam: box, tenisz, focimeccs, kosárlabda. felkonvertálva pixeles, elmosódott, élvezhetetlen. "eredeti" módban megjelenítve, ami annyit tesz, hogy a kijelző közepén viszonylag kicsiben megjeleníti de az is szétnyújtott nagyított 576 lesz, még abban sem nézhető, (jóval 55"alatt lehet, hog ez megoldás lenne, ekkora méretnél, ahogy mondani szokták, adtunk egy pofont a sz*rnak).
Ami nem sport az egyébként nézhető. Látványosan rosszabb még egy 720p-nél is, de nézhető.

Esetemben egy csere lesz UHD-ról FullHDra, aztán bízok benne, hogy ott már minden tűrhető lesz. (Akinek tapasztalata van főleg sportokkal kapcsolatban az írjon.)

(#46198) SenorDave válasza Tékozló (#46182) üzenetére


SenorDave
tag

Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ :R

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#46199) Watt25 válasza Maddoxtomi (#46191) üzenetére


Watt25
veterán

Pont most futottam bele ebbe a hírbe. 20 HD csatorna.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#46200) #94529552 válasza Maddoxtomi (#46197) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jól értem, hogy analóg csatornákat nézel? Mert az nem javasolt a digitális tévéknek, még akkor sem, ha csak Full HD-s. Ha a kábelszolgáltatódnál nincs, akkor műholdas szolgáltatásra érdemes váltani. Ott az SD is százszor jobb minőség.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.