Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Júniusi SAH

1.-től Apollo 11 lunar modul 10266 - 90 ojró , vipeknek felvarró ajándék készletenként

utána rocket ride ajándék készlet adott összegű vásárlás után

1.-től kínai újéves sárkányhajós készlet - 50 ojró
gyanús, hogy vinni fogják, ha más nem a sok figura miatt

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27652) zsistvan válasza Ereshkigal (#27646) üzenetére


zsistvan
tag

Jó ötlet.
Köszönöm.

(#27653) #75376384


#75376384
törölt tag

Van valamilyen fizikai formája a VIP pontoknak? Kártya formájában vagy bármi kézzel fogható.
Illetve, ha eljutok egy hivatalos Lego boltba (nem Bp legostore), akkor ott tudok VIP pontokat használni?

(#27654) Throme válasza Djuree (#27644) üzenetére


Throme
veterán

Szép munka! Sokkal egyszerűbb MOC-okat építettem meg, ilyen-olyan útmutatók alapján. A fényképes megoldásnál volt olyan részlet, amit nem lehetett látni, volt LDD file is, ami könnyebb építést feltételezett, de nem volt könnyű, mert a sorrend kicsit összevissza volt. Elsőre többször kellett bontani, mert nem lehetett már az adott részt az egészbe beilleszteni. Szóval el tudom képzelni egy ilyen hatalmas témánál ez hatványozott sz.pást jelentett.

Grat hozzá!

(#27655) LÁZ válasza #75376384 (#27653) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Legónál tudsz igényelni kártyát /emailben/, amit kipostáznak, hozzánk legközelebb bécsben van hivatalos bolt 2 v3, ott is szívesen adnak kártyát, ha arra jársz. ;)

a hivatalos boltokban szintén tudsz a pontjaidból vásárolni.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27656) Throme


Throme
veterán

Lányommal megépítettük a 40188, ceruza-toll tartót.

A garázs alapját érdekes elemekkel töltötték ki:

úgy látszik ezekből a kis alkatrészekből túltermelés történt :DDD

Több funkciós szett. Lányom remekül eljátszott vele... a fűnyírós bácsi ki-bejárt a garázsba.
...és még tollakat is tárolhatok benne :)

Maradt néhány plusz alkatrész, köztük egy ilyen:
(az alkatrész listát is nézegettem, honnan hagyhattam ki.....)
Nem, baj, elfér.

(#27657) wrrs


wrrs
tag

A [70672] készletet nálunk kirakták a Tesco polcaira 999-ért. Ezen felül több olyan apróság is van, pl. [70683] ami 999-ért van kirakva. No comment... :D

(#27658) lm83 válasza wrrs (#27657) üzenetére


lm83
őstag

Hol van a nálunk? :)

(#27659) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27660) wrrs válasza lm83 (#27658) üzenetére


wrrs
tag

Kisebb Tesco, szóval nem egetverő a kínálat, de amúgy:

[Tesco]

(#27661) Fr0z3n válasza wrrs (#27657) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Már csak az alkatrészek miatt is megéri, holnap nálunk is szét nézek. Köszi a tippet.

(#27662) lm83 válasza wrrs (#27660) üzenetére


lm83
őstag

Értem, hét megnézem majd holnap itt pesten.
Kiírva volt ennyi, vagy a leolvasó hozta így, vagy mindkettő? :)

(#27663) Peathee válasza LÁZ (#27651) üzenetére


Peathee
aktív tag

Nekünk van sárkányhajós csapatunk, már csak ezért is elfogy pár dobozzal nálunk is :)

(#27664) Peathee válasza csigay2k (#27645) üzenetére


Peathee
aktív tag

Nekem meg megfelezték a rendelést, és csak egy dobozt kapok. Pedig kettőt kifizettem előre. Remélem az a pénz visszajön...
Holnap hozza a GLS a csomagot, vagyis perceik vannak hátra, hogy visszautalják a pénzt mielőtt indul a panasz áradat... :(((

(#27665) koncsik válasza csigay2k (#27650) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jó hír!
Nekem semmi kommunikáció, a helyzet: Rendelés státusza: Kiszedés alatt - ez WTF jelent?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#27666) #75376384 válasza LÁZ (#27655) üzenetére


#75376384
törölt tag

Akkor boltba betérve is tudok igényelni ez a lényeg. A magyar nyelvű s@h nem sokat segített (vagy csak rossz helyen néztem) azért is kérdeztem meg itt. Köszi az infókat. Hozzám perpillanat 3 óra vonatra van a legközelebbi, de biztos el fogok menni párszor. :D

Ja a Lego amúgy túlélte a költözést. Bírtam amikor a költöztető srác (aki nem hivatalosan az csak van hozzá kocsija) mondta nekem “látom te gyűjtő vagy és vigyázol a dobozra” majd a mondat közben úgy be feszítette a dobozokat az egyik szekrény fiókjába, hogy majdnem hangosan rákiabáltam. Éreztem ahogy a karton felsír.

[ Szerkesztve ]

(#27667) Janaboy válasza koncsik (#27665) üzenetére


Janaboy
veterán

Kiszedik a gyerek szájából ;]

Janaboy

(#27668) Fr0z3n válasza Janaboy (#27667) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Az másik topik :P

(#27669) koncsik válasza Janaboy (#27667) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:))

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#27670) Djuree válasza Throme (#27654) üzenetére


Djuree
félisten

Köszi! :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27671) Djuree


Djuree
félisten

Tegnap voltunk a tescoba a gyerekekkel. Mondom megnézem a legókat, meg a lóf*szt, a kis beülős műanyag kocsik hamarabb voltak kitéve, le is ragadtunk, ordítottak ha el akartam vinni őket, kaptak egy egy kiskocsit, nem volt vészes ára, mondjuk tényleg f@sz@ verda, gyereknapi kiegészítés, de a legókhoz már nem jutottam el mert le se akartak szállni róla, az egész tescoba végig kergetőztek a kisautón. :DDD
a lego még nem érdekli őket...de ami késik... :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27672) Fr0z3n válasza Fr0z3n (#27661) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hát nálunk semmi nincs ilyesmi. Csütörtökön lett feltöltve, azóta hozzá se nyúltak. Kong az ürességtől.

(#27673) xedos válasza LÁZ (#27629) üzenetére


xedos
addikt

Hu... mivel megvolt a nagy (7784) - nekem gagyi - egyszerűbb kisebb.
A nagy meg túl nagy túl sötét volt :-)
Kb ez a Speed Champion méretű:

(#27674) Victoryus válasza Fr0z3n (#27672) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Jó, hogy megnézted, legalább nem kell kitekernem nekem :D

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#27675) LÁZ válasza xedos (#27673) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nagy nekem is megvan, de ez minifig scale, és sztem a formája is korrekt, úgyhogy biztos behúzás, a brickvaultnak van egy minifiges moc-ja 1740 elemmel :DDD , az még babább :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27676) Djuree válasza LÁZ (#27675) üzenetére


Djuree
félisten

ne mutogassá ilyet itt b+ mert félő hogy megépítem és akkor a zasszony megöl...újra és újra. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27677) LÁZ válasza Djuree (#27676) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

halottnak a csók :DDD , mindenesetre a listán fent van nálam is ez a mok.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27678) xedos válasza LÁZ (#27675) üzenetére


xedos
addikt

Bakker! Örülök, hogy nem vagyok Batman Fan- ez jobb mint az UCS!!!!!!!

(#27679) b12gege válasza LÁZ (#27675) üzenetére


b12gege
csendes tag

Ha már pont témánál vagyunk, akkor előjövök a farbával.

Tudom, hogy néhányan itt szentségtörésnek gondolják, de én mégis keresnék 1-2 partnert az előbb említett Batmobile összeépítési útmutatójának megvásárlásához.

Sőt, 2 másik tervem is van, amik még ennél is húzósabbak. Az egyik a Mad Max-es War Rig, a másik pedig a T-800-as mellszobor.

Ha valakinek lenne kedve betársulni és közösen megvenni a leírásokat, keressen bátran!

(#27680) zsistvan


zsistvan
tag

Ha valaki szeretne Apollo Saturn V rakétát az most nagyon jó áron tudja megvenni az Alzanál.

(#27681) xedos válasza b12gege (#27679) üzenetére


xedos
addikt

Ne má... ez a WAR RIG nagyon bejövős!!!!

(#27682) #75376384 válasza b12gege (#27679) üzenetére


#75376384
törölt tag

Most minden kötekedés nélkül. Képes lennél 100k-120k körül kiadni, hogy beszerezd az elemeket, de sajnálsz egy teljes árat (ami a töredéke az egésznek) az értelmi szerzőtől? Ha házat terveztetnél is így vélekednél a tervezőkkel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#27683) koncsik válasza csigay2k (#27650) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"...az Ön megrendelését készlethiány miatt nem tudjuk teljesíteni..." :W - nekem is megjött az üzenet, felhívtam őket meg írtam is az ekereskedelem e-mail címükre, a telefonos nyilván semmit sem tud, kiváncsi leszek mit válaszolnak és mikor utalják vissza a pénzt... (vagy lehet, hogy csak befoglalják? meg kell néznem a számlámon...)
Te léptél valami, vagy maguktól javítottak? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#27684) koncsik válasza koncsik (#27683) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

csak befoglalták... kár, nem lehet annyira anyázni :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#27685) b12gege válasza #75376384 (#27682) üzenetére


b12gege
csendes tag

Szerintem az előző kommentemből kiderült, hogy IGEN, sajnálnék annyit kiadni érte. Próbálom költséghatékonyan kihozni és ebbe még nálam belefér, hogy ketten esetleg hárman osztozzunk a leírásokon.

Nem akarok ebből vitát, meg sárdobálást, megértem az aggályokat, tiszteletben tartom a véleményeket, ettől függetlenül még mindig keresek olyanokat, akik esetleg bevállalnák. ;)

A háztervezős felvetés nem igazán helytálló jelen helyzetben.

(#27686) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

van pár dizájnja a srácnak :Y

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27687) csigay2k válasza koncsik (#27683) üzenetére


csigay2k
csendes tag

Írtak egy helyesbítést, hogy még várni kell rá, szval most várok...
2 rendelésből egyet én is kifizettem (Mack). Ha lemondják, morcos leszek

(#27688) Ereshkigal válasza LÁZ (#27686) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nekem inkább Mansell autója kéne. Senna minifiggel. :)

[ Szerkesztve ]

(#27689) koncsik válasza csigay2k (#27687) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"Kollégáinknál utánaérdeklődtünk, hogy valamilyen módon ki tudjuk-e szállítani Önnek a kért Legót. Amint kapunk választ, azonnal értesíteni fogjuk." - legalább igyekeznek megnyugtatni kultúráltan, már ezt is értékelem... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#27690) kbalage2 válasza b12gege (#27685) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Szerintem meg ha a Le*in és társai nem férnek bele a topicba akkor ez se férjen bele.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#27691) Saccco válasza Ereshkigal (#27688) üzenetére


Saccco
nagyúr

Milyen bünti lenne belőle, ha valamelyik két pilóta összehozná ezt a mai időben. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27692) Throme


Throme
veterán

Én dobtam egy "support"-ot a Ramones -ra.
Remélem nem éri el a 10k-t és nem lesz belőle Ideas, meg sorozat, mert túl sok bandát szeretek, és nicsn helyem mindent kiállítani a lakásban :B

(na jó, azért jó lenne egy ilyen sorozat, persze nem ideas keretén belül.... )

(#27693) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

rakétás ajándék június 5-től a sah-ban

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#27694) wrrs


wrrs
tag

Ejj, dejó, hogy nincs rá keret. :)

[70676]

(#27695) Throme


Throme
veterán

Ma ismét megépítettünk egy klassz kis szettet, a Lego Brand Store személyében, 40305

Szerintem adja egy Lego üzlet hangulatát. Lányom ezzel is nekiállt játszani, neki is bejön az ilyen kis épület. Tudom nem egy Assembly Square, de az én "gyűjteményemben" jó helye lesz...

(#27696) bobafett válasza zsistvan (#27639) üzenetére


bobafett
tag

Az egyik legos csoportban most van egy fullos 10243 35e Ft-ért.

(#27697) wrrs


wrrs
tag

Najó, így már király! :Y

[10266]

(#27698) Djuree válasza wrrs (#27697) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon fasza!

jó helye lesz a saturn meg a shuttle között. :K :C

lehet vajon ugy rendelni h megkapjam hozzá azt a kis játék űrrakétás szettet is? 5.-től? bár lehet addigra kifogy mint anno a saturn... :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27699) Freddy76 válasza bobafett (#27696) üzenetére


Freddy76
addikt

Az nagyon jó ár.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#27700) LÁZ válasza Djuree (#27698) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ki lehet várni az 5-ét, de sztem gyanús, hogy 1-2 nap alatt backorder lesz, a kisrakétára azt írják, hogy csak 5-6.án lesz ajándék.

mondjuk attól még megkapod, ha backorder, max külön, a kérdés az, hogy az apollo backorder kitart e 5.-ig. :F

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.