Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) icecave válasza GALARDO (#21648) üzenetére


icecave
nagyúr

Kipróbáltam/megnéztem ezeket az enyémen gyorsan:

1. Erről nem tudok nyilatkozni, kibontva minden rendben, az idő majd megmondja, mi lesz a kerettel.
2. Dokkoló, ezen nincs mit kipróbálni.
3. Könnyű igen, de nem annyira,hogy gagyinak hasson. Ezt élőben kell érezni, számomra pont jó így, mert ugyanúgy lejön a minőségérzet, mint eddig. Az,hogy még mindig zizeg a kameralencse, vagy vibramotor, vagy mittudomén, szerintem sokkal zavaróbb.
4. Kijelző rendben, szép nagyon, szebb mint i4, de nekem az i4 is teljesen rendben volt.
5. Kipróbáltam full sötétben, ez bizony nem világít sehol, ahol nem kellene.

(#21652) vadászcsiga válasza jimhun (#21650) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem sokan vannak. Hideg van?

(#21653) Totheground válasza icecave (#21651) üzenetére


Totheground
addikt

Épp az előbb vettem kezembe a 4-et, mert valamit azon kellett leszednem (lefelejtettem az amcsi store kérdéseit, és az újnál megkérdezte :DDD ). Már így 3 nap használat után a 4 egyszerűen baromi nehéznek és vastagnak érződik.
Meglepő.

Szerk.: bleeding itt sincs

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#21654) korpicschess válasza vadászcsiga (#21652) üzenetére


korpicschess
veterán

Reggel 6kor azért elég sok, vagy nem? Nem vagyok tisztában az almáért-álással.

Totheground:
Érdekes. Eddig a könnyű telefonok játéknak tűntek. ;] No offense, mindenki rájön, hogy jó a könnyebb.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21655) icecave válasza Totheground (#21653) üzenetére


icecave
nagyúr

A jót könnyű megszokni, ez tény.

(#21656) DanielK válasza vadászcsiga (#21649) üzenetére


DanielK
addikt

Jófej akarok lennie. :DD közben sikerült, kb 20 perc után feltenni a kontaktokat.
manchester85: a netet meg se próbálom. :DDD
Egy jó dolog van ebben a nokiában (felfedeztem a beállításokat böngészve) a levél nehezéken kívül :D Az hogy ha lefordítom (plexivel lefele), akkor a csöngés lenémul

[ Szerkesztve ]

(#21657) manchester85 válasza icecave (#21655) üzenetére


manchester85
addikt

Holnap apámnak is meglesz az 5, vagy nem. :DDD

i6 Silver

(#21658) vadászcsiga válasza DanielK (#21656) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja hogy holnap kapod meg az 5-ot? Akkor azt már fel lábon is...

(#21659) icecave válasza manchester85 (#21657) üzenetére


icecave
nagyúr

Majd a voda eldönti :D

(#21660) DanielK válasza DanielK (#21656) üzenetére


DanielK
addikt

arra még jó lesz, hogy a neveket rátehetem vele a sim kártyára is. (sosem lehet tudni)

én is így vagyok vele, vagy lesz (remélem) vagy nem. :))

(#21658) vadászcsiga : úgy tervezem.

Banyek, nagyon másolni akartak nokiáék. Van ezen a szaron egy oldalsó csúszka, ami ugye lezárja a képernyőt és feloldja. Most friss szoftvert tettem rá és van a kijelzőn egy balra csúszka is, amivel fel lehet oldani a kijelzőt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#21661) manchester85 válasza icecave (#21659) üzenetére


manchester85
addikt

Jaja! :DDD

DanielK!

"Az hogy ha lefordítom (plexivel lefele), akkor a csöngés lenémul"

Ennél csak egy jobb lehetne: ha ki is kapcsolna. :U

i6 Silver

(#21662) jimhun válasza vadászcsiga (#21652) üzenetére


jimhun
senior tag

Hat kb 5 fok :), de igazbol minden szolgaltatonal lehet kapni, ugyhogy gondolom nem nagyon kellett felni hogy elfogy.
En is megfogdostam de "szerencsere" nem nagyon fogott meg, ugyhogy egyenlore nem valtok I4-rol. Meg felek az uj csatlakozotol is mint a tuztol :)

(#21663) vadászcsiga válasza jimhun (#21662) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi a félelmed?

(#21664) jimhun válasza vadászcsiga (#21663) üzenetére


jimhun
senior tag

Igazabol van par gyonyoru szep es eleg draga dokkolos speaker-em, amikbe az i4 gyonyoruen beleilleszkedik (meg szep latvanyt is nyujt :) ), ez mellett stabilan is ul benne. Egyszeruen nem tudom elkepzelni egy atalakitoval hogy hogyan nezne ki. Mindenesetre se nem stabil se nem szep nem lenne.
Kidobni meg nem akarom oket.

Ettol fuggetlenul magat a csatit jobbnak tartom mint a regit csak nekem ez draga mulatsag lenne valltani.

ja, egy kerdes azokhoz akiknek van ilyen Earpod-juk. Mennyire lehet ezt osszehasolitani mondjuk egy Sennheiser cx300 II-vel? Nagyon messze van tole minosegben?

[ Szerkesztve ]

(#21665) korpicschess válasza jimhun (#21664) üzenetére


korpicschess
veterán

Látatlanban is azt mondom, hogy messze. Már csak a kialakításból adódóan. Na nem mintha a CX300-II hű de jó lenne.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21666) icecave válasza jimhun (#21664) üzenetére


icecave
nagyúr

Én annyira nem bízom benne,hogy ki sem bontottam. :D Lehet inkább beszerzek egy normális headsetet (Sennheiser cx500 II és CX680 van, de azokon nincs mikrofon), vagy egy bt-s MW600 lesz, aztán arra rádugom amelyiket akarom, vagy már nézegettem korpicschess Brainwavz Beta-ját (bár már lehet meg sincs neki). Még nem tudom,hogyan döntök. Ha BT-n keresztül nem jelentős a minőségromlás kábeleshez képest, akkor lehet előbbi lenne jobb döntés.

vadászcsiga: jatélleg' :)

[ Szerkesztve ]

(#21667) vadászcsiga válasza icecave (#21666) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még van neki, ott van az aláírásában,

(#21668) korpicschess válasza icecave (#21666) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezt egyszerű leellenőrizni. ;)
szerk.: megeloztek. Amugy eleg jo arat kapnatok ezert az uj headsetert nem? Talan belehallgatok majd egyszer egybe, elozo volt nekem, de el tudok aludni nelkule... ;]
szerk2: erről jut eszembe h ha eladom az S2őt az új jelölthöz lehet nem is lesz jó az M4-em.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21669) tildy válasza korpicschess (#21665) üzenetére


tildy
nagyúr

Na olyanom volt, fel ev alatt kiment a jobboldali ... Na akkor es ott eldontottem, maradunk csak a jo oreg AKG-nal.
Fura modon azonos hasznalat mellett , fel ev utan is tokeletesen szol.

Nem ertem, a gyartok miert nem agybadugos fulest csomagolnak a telokhoz. Nekem ezek a regi tipusuak ( es az uj apple fules is) kiesik a fulembol, hasznalhatatlan.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21670) jimhun válasza korpicschess (#21665) üzenetére


jimhun
senior tag

Ja lehet hogy a cx300 nem a legjobb, igazabol en is keresem a jobbat, a tokeleteset de nem nagyon tudom mit kellene beszereznem.Teszteknel mindehol ezt dicserik. Persze vannak dragabbak, de azok nem biztos hogy jobbak. Kiprobalni persze nem lehet.

Esetleg ha valaki itt tudna ajanlani olyant ami jobb megkoszonnem.

(#21671) icecave válasza korpicschess (#21668) üzenetére


icecave
nagyúr

Biztos jó árat kapnék, de szerintem asszonynak odaadom ipodhoz most a régifajta Apple-t használja, neki biztosan lesz egy hangminőségbeli ugrás, főleg, mivel agybadugósakat ki nem állhatja.

(#21672) korpicschess válasza tildy (#21669) üzenetére


korpicschess
veterán

CX400-II-m volt, 1 év utan a jackje lett kontaktos ami nem akkora problema. Brainwavz M4 szerintem több, mint fél éves, semmi baja. Igaz vigyázok rá, csak tokban hordom stb..
szerk: én is csak agybadugosat tudok használni. elsőre lehet fura, de szvsz osszehasonlithatatlan.
szerk2:
fülesből szerintem feltörekvő márkát érdemes, Brainwavz, Breyerdinamic, Xears (német) , Soundmagic stb.. , (esetleg Superlux, de az fejes inkább)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21673) tildy válasza jimhun (#21670) üzenetére


tildy
nagyúr

Probalj ki egy-ket AKG-t is.

A CX300-II , paperboxosunk volt, nem tudom mar hol van, de nem nyerte el a tetszesem, az biztos. Igen, eleinte gyonyoruen szolt. Par honapig.

Sajnos miota a K324 megvan, azota nem lattam, nem is tudom hol van. Most mondja Esmein otthon, es hiaba volt egy alkoholos tisztitas, rovid idon belul megadta vegkepp magat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21674) GALARDO válasza GALARDO (#21577) üzenetére


GALARDO
addikt

Úgy néz ki, hogy megvan mely iPhone 5-ök kopnak. Ha minden igaz, akkor a 36-37. héten készült iPhone-okkal van a gond. Az enyém a 36-ban lett összerakva. Meg is látszik. Hamarosan jön a cikk...

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21675) korpicschess válasza tildy (#21673) üzenetére


korpicschess
veterán

A bejáratás sokat számít. Minél drágább motyó, szerintem annál többet. M4-et megvettem, azt mondtam, hogy ennyi pénzért ez mi... bejáratás után megtáltosodott. Később visszahallgattam a cx400 2be mielőtt eladtam, nagyon tré volt.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21676) Tomics válasza GALARDO (#21674) üzenetére


Tomics
addikt

Ehh...

PH! addikt since 2004

(#21677) jimhun válasza korpicschess (#21672) üzenetére


jimhun
senior tag

igazabol a Xears-on en is gondolkodtam mert dicserik nagyon, de most melyiket? Van vagy 50 fajta :)

(#21678) korpicschess válasza jimhun (#21677) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezt nem tudom megmondani. Nálam csak egy bejáratásnélküli XN1 járt (ha jól emlékszem) és marha jó volt. Erről vannak sztem logout cikkek.
Ha Xears kell, akkor themebuilder-t keresd az aprón. 100%ig korrekt.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21679) icecave válasza jimhun (#21677) üzenetére


icecave
nagyúr

Mikor olvastál utoljára a Xears-ről? Mert pár hónapja, mikor volt nekem is stb, azóta folyamatosan csak mindenkinek szétmegy, elromlik, akadozik a csere, stb. Részemről soha többé... a topikban is mondták pár hónapja, amilyen jó volt, annyira szar lett. Lehet, azóta most megint jó irányba változott a helyzet.

(#21680) korpicschess válasza icecave (#21679) üzenetére


korpicschess
veterán

Hangra nem voltak rosszak sosem. Driver flex kb minden típusnál volt viszont.

Ha valaban tré lett, akkor kár érte. Amióta megvan az M4 nem olvasgatok a témában.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21681) vadászcsiga válasza korpicschess (#21678) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az én brainwavzomat kb 1 éve vettem de még mindig nem jarattam be. Melyik a legjobb? Tudnátok linkelni egyet?

(#21682) Jojo5 válasza jimhun (#21670) üzenetére


Jojo5
őstag

Nekem volt CX200\CX300\CX300 II\CX400\CX500 és mind megpurcantak vagy a bal vagy a jobb oldali része... általában a jacknél... :W

amit most kinéztem, azt icecave kollega ajánlotta és a CX680i lenne az, az erősített kábel miatt... :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#21683) mondomén válasza vadászcsiga (#21681) üzenetére


mondomén
őstag

Ha 1 eve megvan akkor már bejárattad.:)

@Jojo5
Nekem a-jays one van most. M4 után vettem, ami előtt egy CX400 volt. Olyan ahangja mint az CX400-nak, csak ez még nem tört meg, nem gubancolódik és már egy mosást is túlélt.:D

[ Szerkesztve ]

(#21684) icecave válasza korpicschess (#21680) üzenetére


icecave
nagyúr

Az tuti, a hanggal nem volt gond, csak a kábelezéssel, és a ragasztással. Mondom,azóta lehet rájött a Thomas is, hogy valami nem frankó és nem kib*szásból akarnak annyit cseréltetni.

Jojo5: hát igen, ha azt is elb*szod, akkor benned van a hiba. Nálam jól bírja.

[ Szerkesztve ]

(#21685) korpicschess válasza vadászcsiga (#21681) üzenetére


korpicschess
veterán

Ugye minden zenével járatódik. Csak így hozzászoksz folyamatosan. Egyébként a sajátot veszteséges zajokkal, jó erősítőn járattam... hogy miből mennyit, passz, eltérő. Kb azonos arányban, esetleg középtartományból többett, olyan 30 órát adtam neki.
Fehér zajból (magas, remélem nem keverem most, félig alyzom már az ágyban csak telóról pötyögök) kevesebbet szabad egyszerre, ilyet is olvastam, hogy ne károsodjon.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21686) jimhun válasza Jojo5 (#21682) üzenetére


jimhun
senior tag

Kerdes hogy a hangzassal hogy voltal megelegedve. En 3 eve ezt a cx300-at hasznalom es semmi baja.

(#21687) Jojo5 válasza mondomén (#21683) üzenetére


Jojo5
őstag

ez a-jays is jól néz ki, nagyon tetszenek ezek a lapos kábel típusok...
a gubanc nekem is néha problema, de inkább a törés ami kikészít...

icecave: jó, te tekersz a szobacangán\vagy edzel a teremben és ott használod max. én azért kicsit aktívabban nyúznám, zsebbre vágnám stb... :P

jimhun: őszintén ? ha a hangzás sz@rabb is, de tartósabb a cucc akkor bevállalom... :U

ui: már odáig jutottam, hogy a gyári fülest használtam a sok kinyírt senheiser után... mit ne mondjak, ez a f#s is megtört és legalább sz@rul is szólt... :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#21688) vadászcsiga válasza mondomén (#21683) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kb 5x használtam mert nem igazán tetszik a sok magas kevés mély. Akkor még minek bejaratni mi? :)

Ja, a másik negatívum hogy úgy össze tud tekeredni a kábel, felbssza az agyam kvára.

[ Szerkesztve ]

(#21689) icecave válasza Jojo5 (#21687) üzenetére


icecave
nagyúr

Én sem a kezemben tartom, zsebben van, mozog, nyomódik, stb.

(#21690) Blaise


Blaise
veterán

Én is füllgalgatón érlelődök még mindig :D

A végső jelöltek a Sennheiser MM30i illetve az SE MW600 (ez ugye bluetooth + Fm rádió is van benne) Gondolkodok rajta, hogy neten rendelek egy MW600-at, aztán ha nagyon gáz, akkor élek a 8 napos elállási jogommal...

(#21691) korpicschess válasza vadászcsiga (#21688) üzenetére


korpicschess
veterán

Milyen füles az? Sennheiseres hangkép után lehet fura. Ktt mindent elnyom a mély. Én azt nem szeretem. Max tömegközlekedésen, ott elmegy.

Blaise: MW600-at szerintem max a vevő miatt. Az nekem is jól jönne párszor.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21692) mondomén válasza vadászcsiga (#21688) üzenetére


mondomén
őstag

Ja hát ki gondolta volna, hogy 1 év alatt így széthasználtad. :D Ilyen barna, fehér meg mit tudom én milyen hangokkal szokták járatni. Valaki írt cikket itt logouton róla asszem.

@Jojo5
Ja-ja, azért imádom a flat kábelt, mert megfogom jack-nél, elengedem a többi részét és már ki is van gubancolva.:)

[ Szerkesztve ]

(#21693) icecave válasza mondomén (#21692) üzenetére


icecave
nagyúr

(#21694) korpicschess


korpicschess
veterán

Na de elég nekem mára! Bealszom. csoki all

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21695) vadászcsiga válasza korpicschess (#21691) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Brainwavz béta

Kezeket a paplan fölé, cső

[ Szerkesztve ]

(#21696) icecave válasza korpicschess (#21694) üzenetére


icecave
nagyúr

Lassan én is, holnap valahogy fel kell kelni reggel. :D

(#21697) Blaise válasza korpicschess (#21691) üzenetére


Blaise
veterán

Annyira nem lehet rossz a hozzáadott füles, régen az SE P1i telefonomhoz egy HPM-70 fülest vettem ~4 ezer pénzért, nem volt szar.

(#21698) GALARDO válasza Blaise (#21697) üzenetére


GALARDO
addikt

Jaj de szerettem, ezt a fülest....na meg a w800-at is. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21699) C4mp3r válasza Blaise (#21697) üzenetére


C4mp3r
addikt

w850i-hez nekem is ilyen volt, ket problema volt veluk, hogy konnyen megtort a kabel, illetve hibas lett a csatlakozo a szennyezodes miatt es hol szolt az egyik fules hol nem.

egyebkent a hangminosege nem volt rossz

(#21700) jimhun válasza Blaise (#21697) üzenetére


jimhun
senior tag

En is nagyon szerettem a W890i-vel egyutt...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.