Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101251) Tim82 válasza Kbali (#101249) üzenetére


Tim82
nagyúr

Más telefonnal, USB-s eszközzel is ugyanezt csinálja az az USB port?

Egyébként sajnos az alaplapra van integrálva, nem külön cserélhető daughterboard-on van.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#101252) sqpp válasza Kbali (#101249) üzenetére


sqpp
őstag

Nálam is ez van Pixel 3-nál, amikor Type C-re kötöm T480-on :D

(#101253) Tikakukac válasza sqpp (#101242) üzenetére


Tikakukac
titán

Backup gépek, garázsos olajozós-zenélős-porállós-random elmebeteg torrentezős dolgok, szimplán ritkaság gyűjtés, meg persze mindennapi használós is van a családban vagy 3.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#101254) Flashcash válasza sqpp (#101242) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

-T520 fixen otthon munkára használom, 1600x900 felbontású LG kijelzővel és a régi kiosztású billentyűzettel teljesen jó.
-X220 MC7710 4g modemmel, Intel 7260 wifivel, LP125WH2-SLT1 kijelzővel hordozható gépként használom, mobilnettel, szintén munkára.

[ Szerkesztve ]

(#101255) Tim82 válasza sqpp (#101242) üzenetére


Tim82
nagyúr

X220 (16 GB RAM-mal, IPS kijelzővel, i5-2520M procival, 240 GB Crucial M500 SSD-vel) - fő gép, ezen csinálok kb. mindent. Normál felhasználó vagyok, így netezést, multimédiás tartalomfogyasztást, office-jellegű dolgokat, meg NAS menedzselést, telefon ROM cserét, némi játékot stb. takar a "minden".

R61 (8 GB RAM, 240 GB HP SSD, C2D T9300 proci, 15" 1400*1050 felbontású IPS kijelző) - másodgép, hetente 1-2 alkalommal ülök le elé (a nappaliban van, a hálótól legmesszebb - akkor ülök általában oda, ha nem akarom zavarni a barátnőmet alvásban). Kisebb mértékben, de ez is mindenesgép.

Mindkettő gépen Ubuntu 18.04 fut, Mate ablakkezelővel, mindkettőben AC-s wifi van, az X220-ba évekkel ezelőtt egy LTE modemet is tettem. Mindkét gép dokkolva van, az X220-at azért szoktam hurcolni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#101256) Penguin95 válasza sqpp (#101242) üzenetére


Penguin95
senior tag

X230 Tablet: Ez a fő laptopom. Ezt viszem magammal ha kell, ezen filmezek, ha nincs kedvem kimászni az ágyból, stb. Plusz tervezem majd kisebb játékokra is használni, csak ahhoz nem túl ideális az az egyetlen 4GB-os RAM, ami jelenleg a gépben van.

T500: Még akkor vettem, mikor CAD-et tanultam. A benti gépek olyan trágyák voltak, hogy inkább összespóroltam a havi 4,000 Ft-os zsebpénzemből erre a gépre (60,000 Ft volt akkoriban). Egy ideig ez helyettesítette az asztali gépemet is, aztán 2017 elején nyugdíjaztam, és most más használja háztartáson belül netezésre. Ezen felül tartalékgép, ha megmurdálna az X230.

T43: Ezt tavaly vettem, mikor még nem volt pénzem az X230-ra, de a T500-at már nem hurcolászhattam csak úgy, mert más használta. Később terveztem befogni ideiglenesen NAS-nak, de inkább letettem róla a hangos hűtés, és a gyatra teljesítmény miatt. Most tartalékként pihen a szekrényben.

T41: Ez pedig a T43 elődje volt. Gyönyörű állapotban van, bővítve lett szinte mindennel, csak sajnos ezt az alaplap GPU elhalálozással jutalmazta, immáron másodszor. Pedig ez már egy T42-es lap volt. Tervezem majd feléleszteni, mivel van itthon egy Intel grafikus lassítóval megáldott R51-es lap, csak nincs idegem teljesen szétkapni a gépet.

(#101257) sqpp


sqpp
őstag

Köszi a részletes válaszokat mindannyiótoknak, én speciel otthoni gépre az adatlaponban lévőt használom. De az ugye nem Thinkpad, aztán hordozni a T480-at az akksi és a teljesítménye miatt.

Gondolkozok egy másodikon, mert imádom, de nem hiszem hogy hasznát venném, mi másra kellene még ugyan :D

Melyik volt az a régebbi Thinkpad vagy csupán Lenovo termék, amelynél asszem le lehetett csatolni a kijelzőt és tabletként használni?

[ Szerkesztve ]

(#101258) Tim82 válasza sqpp (#101257) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pl., de van Thinkpad Tablet néven futott termékvonal is.

Asztali gép nekem is van, de gyakorlatilag csak játékra használom.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#101259) sqpp válasza Tim82 (#101258) üzenetére


sqpp
őstag

Megvan, X41 elvileg. Nem levehető, de kicsavarható :D

[ Szerkesztve ]

(#101260) Tim82 válasza sqpp (#101259) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valamit nagyon elnézel. Annak nem volt levehető a kijelzője. (Volt olyanom.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#101261) MineFox54 válasza sqpp (#101259) üzenetére


MineFox54
őstag

X41 tabletre gondolhatsz, de egyébként a 230-as generációig bezárólag mindig volt tablet, jelenleg is egy X230 Tabletről írok.
Egyébként ez a 230T az elsődleges gépem, Win7 van rajta, sajnos bizonyos egyedi szoftverek miatt (fényvezérlő pult) maradnia kell Windowson, dual bootot nem szerettem volna, így a héten jön egy X200.

Jelenleg a másodgépem,( aminek egy az egybeni helyettesítésére fog jönni az X200, dokkolva) , az egy IBM Thinkcentre ( :) ) romjaira épített C2D konfig. Ezen Linux van, konkrétabban Debian+i3+polybar. Filmnézés, böngészés, stb. célokra van befogva.

[ Szerkesztve ]

(#101262) [w]


[w]
őstag

álmodtam volna, hogy valakinek volt egy frankó driverpack-je, amiben szépen könyvtárakba rendezve voltak a különböző eszközök driverei? :F

most így eléggé kerestem, de pont ezt nem találtam meg, a biztonsági másolatomat szétrágta a kutya... :(((

szerk.: T420-hoz keresgélnék

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#101263) Tim82 válasza MineFox54 (#101261) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lecsatolható kijelzőt említett, az meg nem volt a Helix-ig.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#101264) MineFox54 válasza Tim82 (#101263) üzenetére


MineFox54
őstag

"Nem levehető, de kicsavarható " előtte is csak "asszem le lehetett csatolni"-t írt.

[ Szerkesztve ]

(#101265) sqpp válasza Tim82 (#101263) üzenetére


sqpp
őstag

Igen, sorry, utána javítottam is, csak először tablet módban láttam és azt gondoltam, akkor levehető, de így még jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#101266) Silεncε válasza MineFox54 (#101248) üzenetére


Silεncε
őstag

Pont ugyanígy használom (máshogy már tuti idegösszeroppanást kaptam volna..), de így is sz@r. Mindegy, ennyi baja legyen, amúgy imádom, kis méret, minden nap nálam van, kell valamit bütykölgetni-gyors megnézni, előkapom, SSD-vel 10mp alatt bebootol a windows vagy az ubuntu, aztán lehet is csapatni.

(#101267) Tim82 válasza MineFox54 (#101264) üzenetére


Tim82
nagyúr

A pontosság kedvéért írtam le, nem láttam a szerkesztését.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#101268) bb.bocs


bb.bocs
őstag

Én egy w530assal hasítok első körben (mindent eljavítottam már rajta, patika állapotú, sehol egy repedés törés. i7 3740qm proci ( agyaltam 3940xm re bővíteni :D ) 16 gb ddr3l ram (32 volt benne, aztán lett egy jó kis nasom, és a felét abba tettem.) ujjlenyomat olvasó, színkalibráló fullhd kijelző smart card olvasó,"új" hibátlan magnéziumváz, nagy aksi, k2000m videókari,dokkoló 3g kártya, 240gb msata ssd (+ átalakító, mikor hogy), egyszerű dokkoló, magyar világítós bill.2 töltő. Első körben ezt terveztem cipelni magammal, aztán rájöttem hogy van súlya, annyira nem vicces :D a kijelzőnél kis karc van de e miatt nem cserélném ki a kijelzőt.
Win10 (eredeti lesz ha újrahúzom mivel a win7 matricát belehet ugye aktiválni most)

Kollégám felajánlotta az ö kintről rendelt x230t-jét és "átvettem" tőle.
i7 proci, 16gb ram, 240ssd (msata azóta...) 3g modem, vettem dokkolót,magyar világítós bill, tollal is és ujjal használható képernyő tablet módban. a két aksit nem bírtam egy nap szinte folyamatos átlagos használat mellett lemeríteni. Hátránya a gépnek, tűző napon nem látsz semmit :D most jön meg hozzá a touchpades komplett rész, ott van egy kis hiba, meg egy kis repedésféleség van egy helyen de nm látható csak ha nagyon nézni akarod :D (belül nem tudom milyen a váz...) ezt a gépet használom cipelősnek, filmezésre, ha meló van melóra,ha itthon valamit tesztelni akarok vagy beállítani nem kell csesztetni a gépet, vagy ha két gép kell hozzá csak előkapom :D + nem nagyon futottam bele ilyesmibe itthon,így "kiváltságosnak" érezhetem magamat xD a kijelzője pöpec, mondjuk az IPS nek is megvan egy egyedisége, de hát hátrányok előnyök...
Win10 (eredeti mivel a win7 matricát belehet ugye aktiválni most) osx linux (már így "nyertem" meg)

Ezenfelül van egy egpus átalakítóm is, amihez volt régebben videokártya is, de csak a w530-as géppel teszteltem, ott nagyon bevált a történet,de aztán rájöttem hogy nem mondhatom magamat nagy játékosnak, max egy hl2-öt végigtolok vagy vlmi, arra meg bármi jó kb :D (bár a hl tablet módban nem nagyon vezérelhető :D nem is tudom miért )

(megvolt a napi mezőzésem xD , igazából lényeg a lényeg hogy örülök hogy van b megoldásom ha a val valami történne. ( ne történjen) )

Összességében ind tartaléknak, mind akár melóhoz, vagy igazából bármikor bármihez jól jöhet kategória az x230t, és ha mégis megválnék tőle, tuti elviné vlki. (mondjuk az árában nem vagyok biztos hogy meg is kapnám érte :D ) mindkét gép még 5 év múlva is gép lesz, megkockáztatom 10 év múlva is. Jó ötlet volt anno kollégámra hallgatni és lecserélni a drága csillivili modern dellt egy üzleti Lenovóra. :)) :) :)

agyaltam a w530-astól megválni, de annyi melóm és pénzem van abban hogy olyan legyen amilyen, hogy még ha csak a polcon is állna akkor sem adnám el, mert annyit nem adnának érte. ( bár felmérem szivesen azt ki mennyit adna érte,de ez más téma,és úgysem kapnék érte annyit :D)

[ Szerkesztve ]

(#101269) sutszi válasza [w] (#101262) üzenetére


sutszi
veterán

Nekem volt egy ilyen pakkom még anno 2017 decemberéből. T420 driver pack

Azért nagy változások nem történtek azóta... :DDD
Ami igen azt Win Update lereagálta.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#101270) Kbali válasza Tim82 (#101251) üzenetére


Kbali
nagyúr

Köszi az ötletet, majd tesztelem még.

(#101271) [w] válasza sutszi (#101269) üzenetére


[w]
őstag

á, szerintem ez volt vagy legalábbis nagyon jó gyűjtés! köszönöm!!! :R összefoglalóba vele! :K

cmdr PETER W. VOLKOV

(#101272) Chaser válasza Tim82 (#101244) üzenetére


Chaser
titán

kaszálták a dc-t is, szép:) megnéztem jobban azt a billt, nyomorított karakter gombokkal kihagyom az biztos, fel se tűnt
láttam, h levehető az alja csavarok után, elkényeztetett a 2570/8570p, csavar nélkül, már hozzászoktam, nem mintha sűrűn venném le, de néha belenézek csak úgy ( :
ramot nem tudom, mintha itt is taláéllkoztam volna kompatibilitási gonddal, de nem tudom user error volt-e

bb.bocs
3740qm van a 8570-emben, venni kellett hozzá egy másik gépet, de megérte:) az szimpla hd kijelzős volt, pwm-es is, az enyém hd+ ips közeli pwm free, 2x8gb ram, 500-as ssd, ez most az "erőgépem", két akku, kb 3 töltő, dokkoló - többi sallangot már eladtam:d - 8570w is van fenn jó áron, szemezgetek azzal is :d de ott nem lenne megállás, 32gb ram, 1tb ssd ( :

szerk:
820 g1 lesz valszeg a kis gép, azt hittem eírta az eladó, h hd ips és tn van benne, én csak fhd-ról tudtam, ua. a kategória mint az x240, azt a gépet ismerem, de csak sima hd tn-nel mocsok volt - mint minden gép - köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#101273) cigam


cigam
félisten

"Resetelni" szerettem volna egy T520-at. Induláskor nyomtam a kék "ThinkVantaga" gombot, és arra kértem hozzá gyári állapotba. Húzta a csikot, másolt ezerrel, majd újraindításkor nem sikerül betölteni a rendszert:

A partíciókiosztás:
1. SYSTEM_DRV meghajtó 1.5GB (rendszer)
2. Windows7_OS meghajtó 898.7GB (elsődleges)
3. LenovoRecovery meghajtó 31.3GB (elsődleges)

Mit bénáztam el? Hogyan tudom helyretenni?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#101274) darvinya válasza cigam (#101273) üzenetére


darvinya
titán

Valószínű törölte magát a Win-t is.
Kéri alap lemezt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#101275) Tikakukac válasza cigam (#101273) üzenetére


Tikakukac
titán

Szemetes win format, rendes win fel és csak a kellő dolgok felrak. És örül.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#101276) Tim82 válasza cigam (#101273) üzenetére


Tim82
nagyúr

Itt azt írják, hogy valószínűleg sérült a recovery partíció.

Vagy hagyod a gyári recovery-ről való Windows-telepítést, vagy írnak egy ImageX nevű MS tool-ról, amivel meg lehet próbálni a recovery partíción lévő lemezképfájlok kimentését. Ez a tool vélhetően ez lesz.

Nem próbáltam, nem volt még ilyen gondom (utoljára T60-on használtam a gyári előre telepített Windows-t, de ott volt hozzá nekem lemezen telepítőkészlet).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#101277) bb.bocs válasza Chaser (#101272) üzenetére


bb.bocs
őstag

nem hangzik rosszul így látatlanban. :) én még ha okosabb leszek akkor whitelist okoskodást akarok kivitelezni. :)

[ Szerkesztve ]

(#101278) cigam


cigam
félisten

Van akinek van T520-hoz való telepítő lemeze?
Serial-t hogyan tudom kiolvasni? Nincs az alján matrica.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#101279) Shadowfax válasza cigam (#101278) üzenetére


Shadowfax
addikt

Akku alatt is megnézted?

(#101280) barnam_ válasza cigam (#101278) üzenetére


barnam_
nagyúr

[Lehet hülyeség...] T420-hoz való nem lehet jó hozzá? Az van.

(#101281) Tikakukac válasza cigam (#101278) üzenetére


Tikakukac
titán

Szereted te a fájdalmat és szenvedést ;]

Aggregátor: Az biztos, hogy x220 és x230 bukta. Hogy 20-asok mennek-e... nem vagyok ebben biztos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#101282) cigam válasza Shadowfax (#101279) üzenetére


cigam
félisten

Na ott pl. nem kerestem :B
Aggregátor
Nemtudom mennyire más a T420. Majd este jobban szétnézek (Meg livelinux alól átnézem a partícióit mik vannak rajta)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#101283) cigam válasza Tikakukac (#101281) üzenetére


cigam
félisten

Tudom, tudom "ej vadász te sz@pni jársz ide". De kíváncsi vagyok rá.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#101284) Chaser válasza bb.bocs (#101277) üzenetére


Chaser
titán

én nem hackelem tovább, ennyi bőven elég, ennyit se akartam, de nem tudtam kihagyni a hd kijelzős 8570-et k_vad i7-tel, ha már olyan jó áron volt:) szerencsére ahol átvettem mellette volt bolt is, megrendeltem a 2x8 ramot, ssd-t meg előtte való héten vettem talán, gyors upgrade volt, és megdupláztam a gép értékét ((( : :d

cigam
sztem is akku alatt lesz, 510-nél még ott volt, 520-ast már nem láttam, ha nem pwm-es lett volna az is, talán olyan gépem lenne, vagy 530 esetleg

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#101285) cigam válasza Chaser (#101284) üzenetére


cigam
félisten

Igen, ott volt.
Közben a megoldás is meg lett:
Az első kicsi (1.5GB-os) partíció "boot" jelzését át kellett rakni a középső "nagy" partícióra, és már indult is a friss ropogós W7.
Köszi tippeket, segítséget!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#101286) bb.bocs válasza Chaser (#101284) üzenetére


bb.bocs
őstag

ssd nélkül gépet használni... hát manapság már butaság. (persze kivétel a nincsen rá pénz, idős vagyok, intel p4-es a gépem, és a nem érdekel ne akarjá lehúzni :D )

(#101287) Tikakukac válasza bb.bocs (#101286) üzenetére


Tikakukac
titán

Az idős vagyok az az érv, ami pont nem él. Mert én pontosan tudom mikor döglik a HDD és emiatt nem is kezdek el megint kiadni taskot, pont egy idősebb vagy laikus nem tudja és kezdi lefagyasztani a gépet. Az SSD borzalmasan sokat tud segíteni azoknak, akik megszokták, hogy tablet vagy telefon szinte azonnal reagál, laptop meg valamiért nem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#101288) Chaser válasza cigam (#101285) üzenetére


Chaser
titán

ma is tanultunk valamit:)

bb.bocs
biztosan, de én nem ssd nélkül használtam előtte sem a gépeimet, egy 250-es 840 evo-m volt, talán már 5 éves, azt cseréltem egy 500-as 860 evo-ra - lehet ezt is cserélem 1tb-osra, 500-as meg megy rackbe v másik gépbe -, a 2x4 ramomat meg 2x8-ra - előtte levő 2x8-amat akkor épp eladtam:d de már sok éve 2x8 van a gépben, akkor úgy döntöttem eladom, osztán' meggondoltam h mégis kell, majdnem annyiért vettem újat 5 év garral, mint előtte egy hónappal eladtam a régit...engemnefélcs' :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#101289) bb.bocs


bb.bocs
őstag

szerintetek hogy tudnám a két feketét egyesíteni egy színárnyalattá? ha a kettőt egyberakom sajnos nem ugyanolyan :( (külföldről rendeltem)

(#101290) sqpp


sqpp
őstag

Ti hogy takarítsátok a billentyűzetet? Főleg, ha a gombok alá megy be a kosz?

Azt tudom, hogy ki lehet szedni, de csak asszem magát a modult, vagy így akkor lehet "mosni" is?

(#101291) bb.bocs válasza sqpp (#101290) üzenetére


bb.bocs
őstag

kompresszorral, a tetejét meg gomb szélét pedig ilyen antibakteriális törlőkendővel. Egyszer mostam ki véletlenül egy w530as billentyűzetet, összekevertem... kiszárítottam, bedugtam,de azt hiszem az edc rész halt meg benne :D

[ Szerkesztve ]

(#101292) sqpp válasza bb.bocs (#101291) üzenetére


sqpp
őstag

Félek, hogy az erős lenne picit hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#101293) bb.bocs válasza sqpp (#101292) üzenetére


bb.bocs
őstag

én gyengén toltam át.
na a két cucc ahogy nézem nem ugyanaz, egy helyen térnek. ami benne van az65.4vc03.001, amit vettem az meg 04W6811 ... szuper... kidobtam 5000et :( mondjuk belemenne, de látszik a bal oldalon a kül. :( :( :(

(#101294) Penguin95 válasza sqpp (#101290) üzenetére


Penguin95
senior tag

- Lefotózom a billentyűzetet, mielőtt bármit csinálnék.
- Elkezdem lekapkodni a billentyűzet gombjait, majd kapnak egy melegvizes-szappanos mosást.
- Míg száradnak, festőecsettel kipucolom a billentyűzet másik felét, ami a gépben maradt. Szükség esetén használok tisztítókendőt is.
- Ha megszáradtak a gombok, szépen visszarakosgatom őket.

Elég macerás, de 1-2 évente egyszer kibírom, két nagytakarítás között meg elég csak néha tisztítókendővel áttörölnöm. Ami viszont buktató, hogy leszedésnél, felrakásnál vigyázni kell, nehogy eltörjön valami, plusz a tisztítószerrel is csak óvatosan, nehogy olyan legyen, ami kárt tesz a gombokban. Ezt a módszert amúgy a T41-től kezdve az X230T-ig mindenen kipróbáltam már, egyiknél sem okozott gondot.

(#101295) sqpp válasza Penguin95 (#101294) üzenetére


sqpp
őstag

Akkor úgy véled a T480-nál is leszedhetőek a gombok?

(#101296) cigam


cigam
félisten

T520-at használ valaki W10-el? A telepítő szerint se az Nvidia 4200, se az integrált Intel VGA nem kompatibilis vele. Hosszútávú tapasztalatok?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#101297) Tikakukac válasza sqpp (#101295) üzenetére


Tikakukac
titán

Ööö, okés, ez így rendben is van. Na. Akkor mondom, hogy mi az amit csinálj. A fentebbit ne. Semmiképpen sem. Van az a biztos kéz, van az a Fortuna asszony alatti nap amikor ezt törés nélkül megúszod. Egyébként ezt én sem csinálnám, nem is csinálom soha semmivel. Max a kóla-vízkáros gépet, ha még menthető. De ez is ritka. Ez istenkísértés.
Asztaliban, mechanikus okés. Évi egyszer megcsinálom. De ott 1 gombban több az anyag, mint egy teljes T480 billzeten.
Körtepumpa, 2 fajta ecset és Clin meg mikroszálas. És ha kell óráig csak ecset, kifúj, töröl. A legdurvább macskaszőrös ügyfeles gép is kész 1 órán belül. Lehet tisztább lenne a kupak alatt ha levenném, de egy gomb az 2-3-4k. 60 gombnál 2 darab gazdasági totálkár egy billzeten.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#101298) donjohnson válasza sqpp (#101295) üzenetére


donjohnson
addikt

inkább ne szedd ki a gombokat. baromi macerás visszarakni.
ha eltörik az egyik kis fül, akkor meg cserélheted az egész billt egy gomb miatt, mert nem is hiszem, hogy kapni külön. ilyesmi amúgy: [link]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#101299) bb.bocs válasza donjohnson (#101298) üzenetére


bb.bocs
őstag

anno játszottam ilyesmivel, de idegtépő , a kis fehér vackok tudnak törni, idővel elveszítem a türelmemet :D ez nekem kínzás kicsit :D megcsináltam egy részét, de inkább szétszedek 5 gépet minthogy ezeket a nyomorult fehér vackokat szedjem szét, rakjam össze és pattintgassam be remélhetőleg törés nélkül :D szóval nekem marad a kompresszor :D az is érdekes dolgokat tud kihozni :D

(#101300) sqpp válasza donjohnson (#101298) üzenetére


sqpp
őstag

XD elég volt az első pár másodperc, akkor inkább ecsetelek :D

Köszönöm mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.