Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#46651) Bacusuz válasza M.Zs. (#46649) üzenetére


Bacusuz
őstag

Este próbáltam, de nem csinálja meg.
Hibát ít ki.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#46652) szabifotos


szabifotos
senior tag

Sziasztok!

Ezt hívják természetes halálnak? :) Kezdjek aggódni? Bár áprilisra úgyis SSD van tervezve a helyére, HP notiban. De pont december óta van nálam (használt gép). Lehet nálam nem stimmel valami? pl. táp? :F

KÉP

[ Szerkesztve ]

(#46653) skL86


skL86
tag

Sziasztok, viszatérő problémám, hogy a filmek akadnak, ha nem az ssdről játszom le őket -hanem a külső vinyóról -, de előző oprendszerrel semmi gond nem volt ezzel, most tettem új oprendszert (mindkettő win10), most megint akadnak. Volt hardver csere, de jóval erősebbre váltottam rx 480, fx 8370 16 Gb ram, tehát a hardverrel nem lehet gond, de vinyónál azt látom, hogy 100%-ra ugrik a leterlheltsége a videó lejátszás közben.
Mi lehet a gond? Vinyó, vagy kodek gond? Régebben is volt már ilyen problémám, de már nem emlékszem mitől jött rendbe.

Köszi előre is.

(#46654) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok
Erre volna ötletetek?
Sajnos rossz helyre írtam be.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#46655) Sanchez638 válasza Bacusuz (#46654) üzenetére


Sanchez638
addikt

Levenni a betűjelet erről és a optikai meghajtóról. Utána a merevlemezre rakd vissza. Törölni semmilyen adatot nem fogsz vele.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#46656) Bacusuz válasza Sanchez638 (#46655) üzenetére


Bacusuz
őstag

már minden meghajtó aminek "D" volt a jele át lett nevezve

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#46657) Bacusuz válasza Bacusuz (#46656) üzenetére


Bacusuz
őstag

sikerült, csak újra kellett indítanom...
köszi :R

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#46658) King Unique válasza Bacusuz (#46657) üzenetére


King Unique
titán

A Windowsnál olykor nem árt egy restart. Illetve olyan is előfordul, hogy "beragad" a meghajtó betűjele. Utóbbi van, hogy magától helyreáll, de máskor csak egy ki- és bejelentkezés / újraindítás után.

[ Szerkesztve ]

(#46659) Bacusuz


Bacusuz
őstag

lefuttattam egy tesztet
mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#46660) SP4C3 válasza Bacusuz (#46659) üzenetére


SP4C3
veterán

HDDRegenerator, ha újból előjönnek, akkor kuka. Ha van lehetőséged cserélni, akkor kuka.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46661) szajmon1001


szajmon1001
csendes tag

Sziasztok,
segitsegeteket szeretnem kerni Windows (win10) feltelepiteseben (Asus laptop). Ket napja megadta magát a Windows 10 Bekapcsolas utan fekete kepernyo...a Windows próbálja magát kijavítani...hibakereses stb. Probaltam egy rendszervisszaallitast csinalni...de nem volt egy darab előző verzió sem elmentve....rendszerlemezzel is probalkoztam semmi eredménye. Eljutottam odáig hogy ujra az egesz nem szamit...C meghajtó le új win fel. Na itt amivel meg soha nem találkoztam, nem engedi letörölni a particiokat (hibaüzenet error partíció nem törölhető) ekkor volt három particiom,egy 90 giga a windowsnak,egy par mega 100 mb rendszerfajlok,es egy harmadik ami volt a D meghajtom. A nulla e az egyes partíciót nem engedte torolni a d meghajtót meg nemnis szerettem volna.Ujrainditas utan megprobalkoztam ujra a telepítéssel 0 es 1 particiom nem volt (amit eleve nem is engedett törölni) egy partíció maradt a D meghajtó amit onkentesen leformazott...vagyis gondolom Én mivel 500 gigabol 500 szabad hely van feltüntetve. Akkor erre a maradékra szerettem volna akkor feltelepiteni a wint...termeszetesen nem engedi...se torolni se formázni..semmit.Új partíció létrehozását sem engedi,egybol feldob egy hibakodot Hiba: 0x80070017.megprobaltam shift f10 el parancssorbol kitörölni ezt az egy megmaradt particiomat...termeszetesen sikertelenül.
Valakinek valami ötlete? A Windowst egyebkent pendriverol probalom
telepíteni. Mielőtt beütött a baj, tapasztalható volt melegedés, belassulás...
Köszönöm

(#46662) liksoft válasza szajmon1001 (#46661) üzenetére


liksoft
nagyúr

:(((
Az adatmentésben válaszoltam. Kérlek, ne dobd több helyre egy napon belül a kérdésed, mert nagy valószínűséggel ettől nem kapsz hamarabb választ, de legalább növeled a rendszert, és átláthatatlanabb lesz egy-egy kérdés, ha a Tiéd nem oda való.

HDD megmentése itt, adatmentés ott.

Köszönöm!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#46663) szajmon1001


szajmon1001
csendes tag

Probaltam innen torolni de nem sikerült.Koszonom

(#46664) Rixilend


Rixilend
tag

Udv. 2 Seagate Barracuda 3tb-os hdd-t szeretnek raid 0-ba fuzni es a rendszer egy Samsung 850 Evo 250gb-os ssd-n van. Lehetseges raid 0-ban hasznalni a 2 hddt az ssd nellett? Bios-ban atraktam ahci-rol raid-ra a kontrollert es osszefuztem a ket hdd-t de akkor nem tolt be a rendszer? Van erre valami megoldas? Koszi.

(#46665) bolic válasza Bacusuz (#46659) üzenetére


bolic
őstag

Amúgy jól jegyezd meg hogy a WD Green mint WD 2TB WD20EZRX szigorúan csak adattárolásra szolgál! Pl. rajta torrentezel, játékot és programokat is onnan futtat, láthatod hogy "egyszerhasználatos" az EZRX lemezek, nem érdemes többször felülírni az adatokat.

Nekem van 13db WD Green winyó a cipősdobozban és szekrényben, egyik problémája sincs.

Le kell vonni a tanulságot, bizony. :U :N

Másik topikban általános használatra nem ajánlott kategória. :W

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#46666) nubu015

Sziasztok!

Egy ismerősöm kapcsán fura problémába futottam és segítség kellene hogy rohanjon-e új hdd-t /ssd-t) venni vagy ne.

Pár napja használtan vett Lenovo M73 Tiny-ben lévő 500Gb-os seagate csinálja a következő furcsaságot:
-Win81 telepítés után rögtön feldobtam egy hd sentinelt, ami azt mutatta hogy pár napot ment a gép, és hogy 97% a teljesítmény xxxx adatkapcsolati probléma stb.
-Két napig telepítettem és a teljesítmény folyamatosan esett ( napi 1-2%-ot) és az adatkapcsolati problémák száma meg folyamatosan nőtt.
-De semmi akadás/fagyás/kékhalál vagy bármi probléma.
-Szétkaptam, kábel nincs szétcsúszva, de megnyomogattam és továbbra is esett a teljesítmény.
-fél órára betettem a hdd helyére egy ssd-t de azzal nem írt ki semmi hibát ( bár lehet hogy tovább kellett volna tesztelni, de nem volt időm rá)
-A haver már egy hete használja a gépet, neki sincs semmi baja vele, de továbbra is nőnek a hibák, és csökken a teljesítmény. (ő nem érez semmit ebből)
Tegnap már így nézett ki hdsentinelben a vinyó:

Előre is köszönöm ha valaki tudna valami okosat mondani erre ! :R

[ Szerkesztve ]

m.

(#46667) MaxxDamage válasza nubu015 (#46666) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Első lépés a kábel csere (újra) !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#46668) nubu015 válasza MaxxDamage (#46667) üzenetére

Szia!

Köszi a gyors választ, de az elég nehéz lesz! :(
Ez egy egyedi mini pc tök egyedi kb. 2cm-es kábellel,
és ráadásul a hdd felé egybe van a tápkábellel.

m.

(#46669) pjen válasza nubu015 (#46668) üzenetére


pjen
félisten

Akkor a HDD-t kéne átrakni egy másik gépbe,legalább kiderülne mi a hiba.

(#46670) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Öcsémnek vettem ajándékba egy 750Gb-os winchestert, de (szerintem) a táp nem bírta, így mikor beleraktuk, egy pillanatra felpörgött, kattant aztán annyi. Azóta meg se mozdul. Kapott egy másikat helyette, meg egy jobb tápot, az működik. A rossz winyó az új táppal se mozdul. Gondolom megfőtt. Az lenne a kérdésem, hogy ez teljesen kuka, vagy valahogy meg lehet menteni, esetleg alkatrésznek el lehet pár százas ajánlatért passzolni? Van olyan, aki még tudja hasznát venni? Kösz!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#46671) SP4C3 válasza kriszwells (#46670) üzenetére


SP4C3
veterán

Küldd vissza annak, akitôl vetted.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46672) kriszwells válasza SP4C3 (#46671) üzenetére


kriszwells
aktív tag

Ez már három hónapja volt, most csak eszembe jutott, hogy itt porosodik. Másrészt valószínűleg nem hibásan adta el, hanem én hibáztam.

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#46673) pjen válasza kriszwells (#46672) üzenetére


pjen
félisten

Ha addig ment a gép azzal a táppal,akkor max nem ismeri fel,de agyonvágni nem szokta.Legalábbis nem egyből.

(#46674) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Próbálgatom ezt a hdd regeneratort.

Le futott az 4 óra alatt, teszt+javítás volt bepipálva, a progi egy boot usb-ről volt indítva.
Kb 4 óra után közölte hogy nincs kész, bios sata controller ahci módba van, kapcsoljam át compatible IDE módra.
Megtettem, újra lefutott, majd ugyan ez az üzenet fogad...

Ötlet?

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#46675) SP4C3 válasza kriszwells (#46672) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha nem elég a táp, akkor általában levágja a fejet, kattog...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46676) SP4C3 válasza Bacusuz (#46674) üzenetére


SP4C3
veterán

Használj régebbi verziót.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46677) nubu015 válasza pjen (#46669) üzenetére

Igen, ez jó ötlet, csak ez a haver gépe, ő meg már az ország másik felében dolgozik,
nálam csak pár napig volt míg feltelepítettem és beállítottam neki.
No és most így ennyiből kellene okosnak lenni, hogy vegyen-e új hdd-t/ssd-t vagy ne.
De majd kitalálok valamit.
Mindenesetre köszi ! :) :R

m.

(#46678) fcb77


fcb77
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 2 TB-os WD Elements Desktop külső merevlemezem (https://www.wdc.com/products/external-storage/wd-elements-desktop.html). Eddig működött, de most azt produkálja, hogy miután rádugom USB-n egy gépre, akkor elindul, kigyullad elől rajta a LED és folyamatosan égve is marad, a gépen megjelenik az, hogy USB-n csatlakoztattam egy eszközt, az Eszközkezelőben is látszik, viszont a meghajtók között már nem jelenik meg. Tehát a tartalmát már nem tudom böngészni. Néztem HD Sentinel-ben, és az is kijelzi a meghajtót, viszont csupa kérdőjeleket ír a tulajdonságaihoz, mint a kondíció, stb.
Lehetséges, hogy kezd megdögleni a HDD?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#46679) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Valaki erre?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#46680) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Barátnőm gépébe (lenovo z510) SSD-t tettem, és közben az sshd-nál erre lettem figyelmes.

Mitől történhetett ez? Vigyáz a gépére, nem trehány, nem 1000 éves gép, esetleg a laptop sok hurcolásától lehet. Lehetséges, hogy az sshd-nál csak a 8gb ssd használódott el (túl sokat volt használva)? Valahogy lehet lassítani a sshd halálát, mennyire megbízható így? (most épp minden le van mentve róla).

Kuka már az egész, vegyünk egy másik laptop hdd-t (a mostani 240-es ssd mellé), vagy még ez egyelőre jó. Mennyire oroszrulett ezen tartani adatot?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#46681) varmi2 válasza ArthurShelby (#46680) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ez mikori hds? Mert, ha valami régi verzió, akkor meg kell nézni egy frrisel.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#46682) SP4C3 válasza ArthurShelby (#46680) üzenetére


SP4C3
veterán

Mûködési idô: 241 nap 13 óra
Az minden, csak nem új.

Hddregenerator-t ereszd rá, hátha..

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46683) ArthurShelby válasza varmi2 (#46681) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Még a 4.60-os (ez volt meg a gépemen). Majd megnézetem akkor a legújabbal is

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#46684) ArthurShelby válasza SP4C3 (#46682) üzenetére


ArthurShelby
addikt

3-4 éves gép. A teszt már megvolt mikor vettük, és a teszt 2013-12-05-ös.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#46685) yimm


yimm
aktív tag

Üdv.

Akadt egy kis problémám.
Van egy WD Elements 2TB noti külső winyóm.
Sikerült fél méterről leejtenem, de úgy, hogy lehúztam a kábelről az asztalon, és kicsúszott a kezemből.
Most ha rá dugom gépre, akkor felpörög és el kezd csipogó hangot adni, de a windows nem látja.
Lehet még vele valamit kezdeni a papírnehezéken kívül?

Köszi előre is.

(#46686) SP4C3 válasza yimm (#46685) üzenetére


SP4C3
veterán

Ejtsd le mégegyszer. Beragadt a fej, ha nincs mentenivaló rajta, akkor a tokot megtarthatod, hdd benne kuka. Esetleg garancia?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46687) yimm válasza SP4C3 (#46686) üzenetére


yimm
aktív tag

Csak filmek vannak rajta. Akkor próbálkozom a leejtéssel :R
Nem segített , ugyanúgy csipog
Gari nincs

[ Szerkesztve ]

(#46688) swtrooper


swtrooper
csendes tag

Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mit lehet tenni ebben az esetben:

1. van egy Samsung winchesterem amin 8 évnyi emlék van és régen még nem volt divat nálunk a biztonsági másolat
2. ez a winchester kiégett a molex csatlakozónál kapott lángra
3. a hdd nem pörög fel, természetesen bios sem látja, egyszóval teljesen halott.
4. adatmentésre sajnos nincs több száz ezer foritom de:
5. szereztem egy ugyan olyan hdd-t ,a sorozat száma is egyezik, egyszóval 100%-os egyezés, és az a winyó jól működik. A kérdésem, hogy hogyan lehetne ezen módon megmenteni a halott hdd-t? Elektronika cseréhet nem értek sajnos, meg semmi ilyesmihez. Hogyan tovább?

Előre is köszönöm!

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#46689) SP4C3 válasza swtrooper (#46688) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem nagy mutatvány. Alul 5-6 csavar fogja az elektronikát a hdd testéhez, azokat kicsavarod, lejön, másikra rádobod, csavarok vissza, kész. (néha nem érintkezôkkel, hanem flatkábellel csatlakozik a motorhoz középen. )

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46690) swtrooper válasza SP4C3 (#46689) üzenetére


swtrooper
csendes tag

És milyen csavarhúzóval? És nem kockázatos ez?

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#46691) Sanchez638 válasza swtrooper (#46690) üzenetére


Sanchez638
addikt

Csak kicseréled az elektronikát. Itt még a régebbi hdd-nél az a jó, hogy nem nagyon lesz gondod ha másik ugyanezafajta elektronika megy fel. (Mivel az újabbaknál ez már bajos.)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#46692) swtrooper válasza Sanchez638 (#46691) üzenetére


swtrooper
csendes tag

Értem. ha esetleg nem jön össze véletlenül nem tud valaki olyan adatmentőt aki viszolyag (pl 25-30 000 ért) elvállal ilyesmit? Ez csak hozzávetőleges tippelt érték. Köszi a véleményket fórumtársak!

Csak személyes átvétel! A találkozóra FELKÉSZÜLTEN érkezzen, nem tudok mindig visszaadni, nem vagyok pénzváltó, sem ATM kezelő, kérem a pénzt előre kikészíteni köszönöm. Unatkozók, imbecilek, "bocsimégsemkell", link alakok ne írjanak!!!!

(#46693) Sanchez638 válasza swtrooper (#46692) üzenetére


Sanchez638
addikt

Hát a kókány adatmentés amivel lehet ront az, biztos 10-30e-ft...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#46694) edeleny


edeleny
őstag

Van egy WD Caviar Green 1 TB-os vinyóm. (WD10Ears-00MVWB0)
Sokáig nem használtam, külső tokban volt.

Elővettem, de nem jó!

A BIOS látja, tökéletesen felismeri! De ha rá van dugva az alaplapra a windows el sem indul. Megy az elején a homokóra.... :(
Érezni, hogy felpörög, néha valami kattógó hangot is kiad magából!

Teljesen kuka, vagy lehet rajta segíteni valahogy?

(már nincs rajta semmi, mert azt is kipróbáltam, hogy telepítek rá windowst, és majd az formázz, ott látta de nem tudott vele mit kezdeni!)

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#46695) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Üdv!

Van egy külső vinyóm amit valamilyen oknál fogva raw-nak lát a windows. Kicsit utánaolvasgattam és leszedtem az AOMEI progit ami viszont már ntfts-nek mutatja. Na akkor most mi a teendőm? Mert egy kicsit elvesztettem a fonalat :U .

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#46696) SP4C3 válasza Dan-szan (#46695) üzenetére


SP4C3
veterán

Ha nincs rajta menteni való, akkor simán format és kész. :)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46697) King Unique válasza Dan-szan (#46695) üzenetére


King Unique
titán

Ha RAW lett a lemez és tele van fontos adatokkal, akkor az a teendő, ami egy hasonló kérdésre adott válaszban is le volt írva. Ellenben, ha nincsen rajta semmi fontos, vagy például a tartalmáról már van biztonsági másolat, akkor mehet egyből az újraformázás / újraparticionálás.

[ Szerkesztve ]

(#46698) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok.
Jelenleg még üzemelő nem rendszer hdd-n futtattam a hdd sentinelt , mert akadt pár problémám az elmúlt napokban vele.

2017. 03. 07. 18:21:43,#199 Ultra ATA CRC Error Count 0 -> 466 ezt naplózta a hdd sentinel.
Mi lehet a hiba?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#46699) SP4C3 válasza MikaVejneGI (#46698) üzenetére


SP4C3
veterán

kábel.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46700) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Win10 a HDD -t javítani szeretné , engedjem neki ? (felajánlotta a rendszer) beraktam Sata kábellel (mert kimenteném róla amit még lehet) és restartot kért... mert javítani kell a HDD-t ... valamit csinált rajt (csak nem tudom mit) :U :B
Azóta gyorsabbnak tűnik a másolás is...vagy csak rosszul látom :) ;) kitudja!

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.