Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#47651) Pros válasza Doky586 (#47650) üzenetére


Pros
tag

BIOS Gyártó . . . . . . . . . . . . . . . . . . : HPQOEM - 0 InsydeH2O Version 05.05.26F.23 InsydeH2O Version 05.05.26F.23 még ez tünt fel, hogy ez szerintem nem gyári bios ami van rajta.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#47652) Doky586 válasza Pros (#47651) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor a Bugos Bios -al így jártál..

(#47653) Pros válasza Doky586 (#47652) üzenetére


Pros
tag

Igy vettem a notit kéztől de akkor jol látom, gondolom, hogy ez nem gyári bios, és ez is lehet probléma forrás? Kérdés korábbi f22es biost lehet e vissza tenni ami a gyártó honlapján van? És megnézni úgy mit mutat.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#47654) Pros válasza Pros (#47653) üzenetére


Pros
tag

Nem bugos a bios, a hp oldalán is ez van fent. Komoly ez a kavarás a középkategóriás gépeknél.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#47655) Chriss76


Chriss76
csendes tag

Üdv,

Van egy WD Blue 500Gb-os (WD5000-AAKX) vinyóm, menet közben lefagyott, ez egy másodlagos tároló SSD mellett. Ha a gépben van benne lefagyasztja a rendszert, nem áll fel a windows 10.
USB-ként csatlakoztatva felismeri a vinyó típusát, de úgyszintén lefagy az op rendszer vagy hosszadalmasan beolvas, de nem történik semmi. Vinyó szépen pörög, nincs rendellenes hangja.
Adatmentő cégen kívül lehet még kezdeni vele valamit?
Csak az adatokat(fotók) szeretném kinyerni.

Köszi!

(#47656) Glaz-dozfhut válasza Pros (#47646) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Az eszközkezelőben válassz egy másik drivert az IDE vezérlőknél. A beépített AHCI driver jó lenne. Meg amit észrevettem, bár nem lemezes dolog teljesen, de az SSD-re ír; a virtuális memória méretét lecsökkenthetnéd 10 000 MB-ról, ha már 8 GB fizikai RAM-od van.

- Glaz-doz-fhut -

(#47657) Pros válasza Glaz-dozfhut (#47656) üzenetére


Pros
tag

Ok köszi ránézek majd. De vicces, hogy linux alatt minden szép és csodás win 10 meg csak fel fel pörgeti a hddt. :) ha meg a szabványos vezérlöt lecserélem a 6gen. Intel-re még az eszközkezelőböl is eltünik a hdd! :(

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#47658) mgergo76 válasza Chriss76 (#47655) üzenetére


mgergo76
csendes tag

Szia!

Próbáld meg Hirens Boot CD-vel, vagy valami linux distroval indított rendszer alól lementeni az adatokat egy másik hdd-re.
Úgy tűnik, a win10 alatt vannak néha gondok a hdd kezeléssel, Pros fórumtárs is birkózik vele.

Üdv: Gergő

(#47659) Chriss76 válasza mgergo76 (#47658) üzenetére


Chriss76
csendes tag

Köszönöm! Egyszer volt, hogy bejött, minden fájl látható, párat tudtam is másolni, de nagyon lassan, meg le is fagyott.

(#47660) szabog4


szabog4
aktív tag

Nem egészen vagyok biztos, hogy megfelelő topikba írok-e még a win7 csoportba is betettem, hátha az lesz a ludas!

Sziasztok!

Történt velem, hogy csináltam helyet a gépen. C:/ 12gb D:/13 lefeküdtem, másnap bekapcsolom a gépet és a C-n 1gb D-n 24gb lett.

Még is hogyan? Nem tudok dolgozni így. Nem tudom mi került át D-ről C-re, mivel ÉN nem nyúltam hozzá.
HDD-m döglődik? Vírus csaknem, NOD véd. Nem tudom mi lehet.

Bármiféle ötlet?

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#47661) Saltwater válasza Chriss76 (#47659) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Szia!
Hibás szektorok vannak a fájlrendszer adminisztrációs területén, plusz a hibás szektorok miatt a winchestered offline szkenneli a felületet, ez okozza a további lassulást.
Adatmentőnél remélhetőleg (még) nem túl drágán megúszhatod, vagy készülj fel pár hetes mentési időre, és egy viszonylag alacsonyabb mentési arányra.
Csak az a baj, hogy amíg heteket botladozik a meghajtód, további hibákat hoz létre a felületen, így ha mégis adatmentőhöz fordulsz, már nem lesz könnyű dolga :-(

https://hdd-adatmentes.hu

(#47662) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy bármilyen játékot ha el indíttok akkor a winyóm kattogó hangokat ad,mindha ki be kapcsolna.Teszteken meg másolás közben teljesen jó,Sentinel szerint is.Valamikor 40 perc játék közben csinálja ezt

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#47663) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszíves, mert már az őrület határán vagyok...
Egy hetes lenovo laptopról van szó. Egy napja 100%-kon pörög a HDD.
Tegnap újra raktam a Win10-zet a fájlok megtartásával, de ugyan az maradt a jelenség.
Így képtelenség rajta dolgozni.
A feladat kezelőben a folyamatosan változik a legtöbbet "fogyasztó" szoftver.
Vírus nincs.
Sentinel szerint minden ok.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#47664) pjen válasza martinkeet (#47663) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem mentsél le mindent,aztán teljes formázás,telepítés.

(#47665) martinkeet válasza pjen (#47664) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Igen, most indítottam.
Így belegondolva akkor kezdődött amikor egy hotel nyilvános WIFI-jén voltam... :F
...bár nem hiszem, hogy összefügg
Köszi!

(#47666) SP4C3 válasza martinkeet (#47663) üzenetére


SP4C3
veterán

"Vírus nincs." - De van, azt írtad win10-van rajta... :(((

Egy két napig eltekergeti a hdd-t amíg minden beáll (értsd: leszedi a sok "frissítést", bloatware-t, cache-el, prefetch-el és más nagyon hasznos baromságokat csinál.)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#47667) King Unique válasza SP4C3 (#47666) üzenetére


King Unique
titán

Mért, talán a többi Windows tiszta telepítés után nem tekeri, ott nincs "belakás"? Például a közkedvelt 7-es ráadásul képes akár csak pusztán a WU-s kereséssel órákig, vagy napokig nyúzni a gépet, ha azt nem piszkálják meg külön az itteni topikjában is leírt módon. Szóval ennyi erővel ráfoghatnád ezt a "vírus" dolgot a többire is, vagy éppen XY programra, ha azok terhelik a gépet... :U Amúgy meg nyilván nettó hülyeség és kb. semmi köze nincsen az OS-nek ilyen értelemben a vírusokhoz...

[ Szerkesztve ]

(#47668) martinkeet válasza SP4C3 (#47666) üzenetére


martinkeet
aktív tag

Igazad lett.
Még az újrahúzás előtt, a biztonsági mentés után kettő óra hosszára magára hagytam a gépet, és visszaesett a HDD 50%-ra.
Ujraindítás után fogadott a ilyenkor szokásos "frissítések telepítése...."
Azt viszont nem értem, hogy ez miért tartott kb 5 óra hosszáig. Erős középkategoriás a laptop.
A képernyőt állandóra állítottam, és már a hotelben is magára hagytam órákra bekapcsolt állapotban. :F
No mindegy...

(#47669) Pros


Pros
tag

Valaki nem tudja esetleg, hogy a hdd-nél valahogy be lehet állitani hogy folyamatosan müködjön ne legyen alvó állapota. Nem windosba értem hanem magánál a hdd-nél. Mert ha felpörög az odd helyén a hdd akkor a bios is látja, de olyan mintha a noti bios meg a win10 ugy kezelné mint egy odd.

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#47670) SP4C3 válasza martinkeet (#47668) üzenetére


SP4C3
veterán

Azért mert egy tetves vírus rendszer, azért. Rakhatsz alá akármilyen vasat, megfogja.

Defender-t kapcsold ki, superfetch-et kapcsold ki, windows search-et kapcsold ki, Cortana-t uninstall, Update-eket letiltani... Rengeteg beállítás van és rengeteg idő mire minden a helyére kerül.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#47671) pjen válasza SP4C3 (#47670) üzenetére


pjen
félisten

Nemtom nekem 3 gépen fut itthon,egy core 2,egy I3 és egy I5 laposon.Semmi bajom vele.Felraktam,semmit nem tiltottam,állítottam.Lassan egy éve mennek gond nélkül.

(#47672) SP4C3 válasza pjen (#47671) üzenetére


SP4C3
veterán

Gondolom mert semmi olyasmit nem csinálsz, illetve nem zavar a tevékenykedése.

Nálam itthon 3 gépen van rajta, nemsokára a negyediken (ha lesz erőm befejezni)... 1 gép amit nem én használok és nem én telepítettem, ha be van kapcsolva ugrik a netem, egyszerűen megzabálja a sávszélt. A minap kellett ránéznem és rémálom volt használni, minden fagyott, lassú a merevlemezt dörgöli és zabálja, még a chrome-ra is idegesítően sokat kellett várni, hogy egyáltalán megnyíljon, elinduljon. Mondom ez így nem egészséges, megnyitom a task manager-t... Ott aztán volt minden jóság, okádék az egész rendszer.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#47673) olloczky válasza SP4C3 (#47666) üzenetére


olloczky
senior tag

Na ez igaz.. majdnem mindig az van, hogy ápdétel, meg 100% lemez kihasználtságon van a System, Windows Modules Installer Worker, Windows Defender hármas közül valamelyik. :( egy jó óra, amíg észhez tér..

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#47674) Cimbee


Cimbee
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 0km-es 2.5 hdd-m. Vettem hozzá egy külső HDD házat,hogy majd tudjak róla filmeket lejátszani TV-n keresztül. A problémám az,hogy 0,97gb-ot ismer fel az 1tb helyett. És bárhogyan próbálom formázni csak ennyit lát.

Mi lehet a gond? :R

[ Szerkesztve ]

Cimbee

(#47675) King Unique válasza pjen (#47671) üzenetére


King Unique
titán

Nyilván nem az az általános és minden esetben, minden gépen jellemző, amit egyesek mantráznak, meg ilyen-olyan vírus és egyéb zöldségek. Nálam is működik gond nélkül és ráadásul semmi nincsen megpiszkálva a rendszerben. Na meg mondjuk bizonyos szolgáltatások tiltása, illetve beépített rendszerösszetevők erőltetett eltávolítása amúgy sem biztos, hogy minden esetben olyan szerencsés. Laptopoknál a lassú 5400 RPM-es merevlemezekkel ugyan nem volt az igazi a sebesség, de az mondjuk más Windowsnál, sőt még egy combosabb desktop Linuxnál sem annyira. De amióta SSD került a helyükre, azóta az is OK és elég sokat dobott rajta.

[ Szerkesztve ]

(#47676) Doky586 válasza Cimbee (#47674) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lehet hogy csak a mértékegységekkel van gondod..?

1/1.024^3 = 0.93 és az SI szerint mi a kis t ? g=gramm b=bit

(#47677) pjen válasza King Unique (#47675) üzenetére


pjen
félisten

Igen a Lenovó t 400 is szárnyakat kapott az SSD től,pedig egy 7200 as HDD volt benne

(#47674) R_E_D:Ha esetleg tényleg csak a mérték egységgel van gond,próbálj rá másolni egy 4 Gb filmet.

[ Szerkesztve ]

(#47678) King Unique válasza Cimbee (#47674) üzenetére


King Unique
titán

A HDD-gyártók nem 1024-es, hanem 1000-es alapon számolnak, ezért van eltérés a merevlemezen feltüntetett tárolókapacitás és az operációs rendszer & XY programok által jelzett érték között. De ez még nem hiba, illetve mondhatni teljesen normális. Bővebben: [link], [link].

A mérvadó pedig nyilván az elsődlegesen támogatott hardver- és szoftverkörnyezet = PC & Mac + desktop OS. Ott az előbbi linkekben megadott értékeknek kell megjelennie. Az XY lejátszó, tv és társai készülékeknél pedig amúgy is előfordulhatnak olykor érdekes dolgok...Illetve, ha már 2,5"-os külső HDD, akkor azért pl. a stabil tápellátás fontosabb. Vagyis, hogy lehetőleg ilyen / ilyen megnövelt áramerősségű USB-portokhoz legyen csatlakoztatva az eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#47679) Cimbee


Cimbee
aktív tag

Na szóval! :)

A merevelemez 1tb! A lemezkezelő szerint is 1tb sőt még ő is üresnek látja,de amikor egy 1gb-os filmet szeretnék rátenni azt írja ki,hogy a lemezen nincs elég tárhely. Ha formázni szeretném akkor az ablak tetején pedig azt írja,hogy a kapacitás 0,97gb azaz nincs 1gb tárhely a merevlemezen. És vmi oknál fogva nem engedi NTFS formátumban formázni a HDD-t,most FAT32ben van.

Cimbee

(#47680) pjen válasza Cimbee (#47679) üzenetére


pjen
félisten

Hol vetted azt a HDD-t?Ha van gari vidd vissza,ha kéz alatt,lehet becsaptak és egy pen van a HDD tokban.Ne legyen igazam.

(#47681) King Unique válasza Cimbee (#47679) üzenetére


King Unique
titán

Ilyenkor szokás pl. screenshotokat betenni, hogy látszódjon mi is pontosan a helyzet. Illetve megadni bizonyos részleteket, mert többek között pl. a Windows verziója sem ismert. Ahogyan ez az 1 TB és "0,97gb" hibaüzenet is kissé zavaros.

Ha nincs a lemezen semmilyen fontos adat, akkor célszerű rendszergazda parancssorban egy diskpart clean törlést ráengedni, ahol nyilván a megfelelő sorszámú (disk 0/1/2/3 stb.) lemezt kell kiválasztani. Utána a lemezkezelőben inicializálni jelen esetben MBR-re, majd végül létrehozni egy NTFS fájlrendszerű új kötetet. De lehet az egészet akár parancssorban is csinálni (példa).

Ha nem sikerül újraparticionálni, illetve az OS továbbra is 0,97 GB-os hibaüzeneteket dobál, akkor valószínűleg az USB-s külső házzal, vagy a merevlemezzel lehet gond. De ezt könnyen ki lehetne deríteni, ha pl. a merevlemez SATA-n lenne a géphez csatlakoztatva, vagy másik USB-s házzal lenne kipróbálva.

[ Szerkesztve ]

(#47682) markdomonkos


markdomonkos
újonc

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok e de remélem. A problémám a következő:

Pár napja játszadoztam a Raspberry-mmel és véletlenül a külső merevlemezemre raktam fel az OS image-t. Ezt Win32DiskImagerrel csináltam. Azóta a 2,5TB-ből kb 3GB, amit felismer és hiába próbáltam formázni nem enged többet. Hogy tudom visszaállítani a 2,5TB-met?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#47683) King Unique válasza markdomonkos (#47682) üzenetére


King Unique
titán

Üdv!

Ilyen akkor szokott előfordulni, ha DD képfájl módban történik az ISO-fájl kiírása. Erről készült is egy jó leírás, amely részletesen szemlélteti a jelenséget. A megoldás ott is diskpart volt, amelynek használatáról nemrég volt szó. Illetve 2 TB felett nyilván már GPT-re kell inicializálni a lemezt. De Windows alatt meg lehet csinálni az újraparticionálást akár külső particionáló programokkal is, mint pl. az AOMEI, EaseUS, MiniTool stb.

Sőt, lehet akár az előbbi esetnél is ez a gond. De persze jellemzően sehol egy screenshot és mindig utólag derülnek ki az újabb és újabb infók, amelyeket nem ártott volna már a legelején megadni...

[ Szerkesztve ]

(#47684) Cimbee válasza King Unique (#47683) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Koszi szepen igy mar sikerult. Viszont a HD sentinel azt irja,hogy a kondicio 100% viszont a teljesitmeny csak 94 es neha 92% :) ez miert van? Probaltam masik HDD tokkal.

[ Szerkesztve ]

Cimbee

(#47685) markdomonkos válasza King Unique (#47683) üzenetére


markdomonkos
újonc

Köszi!
Közben egy barátom pont ezekkel a progikkal megcsinálta épp most folyik az adatmentés is. De azért még egyszer köszi a választ :)

(#47686) King Unique válasza Cimbee (#47684) üzenetére


King Unique
titán

A HDS más diagnosztikai programokkal ellentétben ad szöveges értékelést is, vagyis rendszerint odaírja a főeblakban, hogy mi a probléma. Illetve a S.M.A.R.T. fülön is célszerű lecsekkolni az egyes attribútumok értékeit. Ahogyan szükség esetén vannak különféle tesztek is a programban. Aztán, ha van rá mód, akkor első körben érdemes SATA-n / másik külső házban is lecsekkolni a HDD állapotát. Vagyis, hogy alapból megvan-e az említett gond vele, vagy csak abban a bizonyos külső házban, illetve USB-n produkálja.

(#47685) markdomonkos:
Az mondjuk pont nem volt említve, hogy fontos adatok vannak rajta és azok lementése a másik cél... Ez esetben nyilván nem kellett volna újraparticionálni (írni rá), mert az tovább ronthatja a mentés esélyeit. Attól, hogy pl. a Windows fájlkezelőben csak a 3 GB-os kötet jelent meg, attól még az adatmentő programok rendszerint simán hozzá tudnak férni a teljes lemezhez.

[ Szerkesztve ]

(#47687) Cimbee válasza King Unique (#47686) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Másik HDD tokkal azonnal felismerni a windows és rendesen működik,viszont a HD sentinelben még most is 93%-os a teljesitmény....a lényeg az,hogy a tok volt a hibás de ez a teljesitmény nagyon zavar miért irja ki.

Cimbee

(#47688) KAMELOT


KAMELOT
titán

Sziasztok!
Volna egy olyan problémám, hogy valamelyik HDD néha olyan kicsi kattogó hangot ad ki.

Kattan egyet fél percenként ez mi lehet?
Fuhhh...most nézem az egyik 2TB-s hdd csak 19%-os! :O

lehet vele valamit csinálni?

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#47689) Boxi88 válasza KAMELOT (#47688) üzenetére


Boxi88
őstag

Egy frissebb Hard Disk Sentinel nézz rá, ne egy Krisztus előtti verzióval. Lehet, hogy csak hibásan olvassa ki...

(#47690) KAMELOT válasza Boxi88 (#47689) üzenetére


KAMELOT
titán

Kattogás mitől lehet?

5.01 PRo verzióval is ennyit mutat. Már csak 18%-ot.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#47691) Boxi88 válasza KAMELOT (#47690) üzenetére


Boxi88
őstag

Lehet, hogy alvó állapotba megy valamelyik merevlemez, energiagazdálkodás környékén nézd meg mennyi időre van állítva a merevlemez alvóállapotba menése, esetleg megpróbálhatod kikapcsolni ezt a funkciót, ha nagyon idegesít.

(Szerkesztés):

Akkor adatmentés után, garanciáztatás (ha van még rá) vagy megpróbálhatod a hdsentinellel megjavítani, de nem biztos, hogy sikerül, akkor vagy kuka vagy megtarthatod "játszósnak" (torrent, vagy adatcipelős(nagyméretű pendrive)).

[ Szerkesztve ]

(#47692) Doky586 válasza KAMELOT (#47690) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A HDS javaslata elég egyértelmű..
..utána még elmegy amíg megy, de legalább van egy új metronóm funkciója is.. :) hogy mi ez? a szívdobogása.. :)

[ Szerkesztve ]

(#47693) King Unique válasza Cimbee (#47687) üzenetére


King Unique
titán

Eddig arról volt szó, hogy az újraparticionálás megoldotta, most meg már a külső ház is hibás volt, érdekes. A teljesítménnyel kapcsolatban az előző válaszban le volt írva, hogy miket kellene megnézni, kipróbálni stb. Ha pl. felpörgési problémák vannak a merevlemeznél, akkor az utalhat motor, csapágy, valamint tápegység (tápellátás) problémára. De mondjuk egyszerűbb lenne betenni pár HDS screenshotot, hogy látszódjon pontosan mi is a helyzet. Sőt, már a korábbi problémánál is egy lemezkezelő screenshottal kellett volna kezdeni és akkor megspórolhattunk volna pár kört.

[ Szerkesztve ]

(#47694) KAMELOT válasza Boxi88 (#47691) üzenetére


KAMELOT
titán

A kondíciót már csak 10% írja. Ha már 0 lesz akkor mi van?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#47695) SP4C3 válasza KAMELOT (#47694) üzenetére


SP4C3
veterán

99%-nál már régen rossz. ;]

Mentsd a menthetőt és kuka.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#47696) kuyarashi válasza KAMELOT (#47694) üzenetére


kuyarashi
őstag

Miután megvolt az adatmentés; kuka helyett.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#47697) Doky586 válasza kuyarashi (#47696) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Után..? Miután átalakította köszörűnek, jelentkezzen be valahol adatmentésre.. :DD

(#47698) KAMELOT válasza SP4C3 (#47695) üzenetére


KAMELOT
titán

Már mentem az adatokat. köszi mindenkinek a segítséget. pedig SAMSUNG 2TB F3-as és csak 842 napot ment összessen! :) sajnálom mert jó hdd. Majd helyette veszek valami 4-5TB-set.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#47699) Boxi88 válasza KAMELOT (#47694) üzenetére


Boxi88
őstag

Körülbelül az amit a többiek is írtak...

Annyit fűznék hozzá, hogy 0%-nál és utána még ugyan működhet is, tudsz rá másolni meg olvasni róla, de mivel nem biztonságos, ezért családi fotókat/videókat, munkához használt fájlokat és egyéb fontos dolgokat már nem érdemes ezen tárolni!

[ Szerkesztve ]

(#47700) KAMELOT válasza Boxi88 (#47699) üzenetére


KAMELOT
titán

Értem! tehát tárolásra használhatom, mondjuk mint duplikált fájlok tárolására! :) Nagyon szépen köszi a gyors segítséget mindenkinek! Olyan 3 napja kattog. Aztán mondom megnézem Sentinellel...akkor látom. Hupsz! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.