Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62251) MrYoniko válasza C4mp3r (#62249) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Akkor marad a spotify, az nem fogja vissza, így is max 30fps-en vagyok, sajna ennyit tud az i3-5010U meg a 940M...

Ha tényleg lehetne nyerni a licitkirály.com oldalon, akkor beszálnék egy komolyabb laptopért a licitálásba, de szerintem kamu az oldal... :S

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62252) bluuzia válasza Kiskokó (#62250) üzenetére


bluuzia
aktív tag

De akkor most Puccs van?
Átveszed a hatalmat? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62253) Met válasza bluuzia (#62252) üzenetére


Met
nagyúr

Hagyd rá, megbundáztanyerte az autó szépségversenyt és azt hiszi ő a jani :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62254) Puma K válasza bluuzia (#62252) üzenetére


Puma K
veterán

Ötletleni lehet, de inkább Hegyi vagy CactuS írásait várom a témával kapcsolatban, hogy az úgy lesz hogy.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#62255) Segal válasza bluuzia (#62252) üzenetére


Segal
veterán

Kampanyido van aztan ha megszavazzatok akkor jonnek a megfigyelesek:D
Ennek max az lesz a vege hogy 20-30 tag kulon fog jatszani akik vallaljak ezt a tobbiek meg maradnak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#62256) Kiskokó válasza Puma K (#62254) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azért ötletelek csak mivel anno saját crewnak csináltam egy Veterán crew így kézenfekvő lenne a megoldás a jelenlegi 90 tagjával abba áttérni, és mivel az enyém akkor gondoltam már beszállok az irányitásba segíteni, mert mindnekinek jobb ha kevesebb a dolga és segítjük egymást.

Bluuu : te vagy a puccss ... a Papuccs :P ;]

Versenyt meg már nyertem párat :P (tudom mind bunda volt) :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62257) ucli válasza Kiskokó (#62256) üzenetére


ucli
senior tag

Ugyan kinek jó az, hogy te leszel a """"leader""""??? :U ;] :P :D

Ucil for president!

(#62258) szTotyy válasza Kiskokó (#62250) üzenetére


szTotyy
őstag

Én a magam részéről írtam, hogy teljesen rendben vannak az általad javasolt szabályfelvetések.
Csak páran írtak hozzá néhány kiegészítést, javaslatot.
Aki meg azóta fórumozott, de nem írt hozzá semmi javaslatot, az a beleegyezés jele, neki nincs ellenvetése, különben szóvá tette volna. Ha meg nem jelezte, akkor tegye meg legyen kedves! És később ne háborogjon, ha most csendben maradt! :)

(#62259) Depiboy válasza Kelecar (#62240) üzenetére


Depiboy
tag

Köszi!

MrYoniko: Online is megy a self radio, viszont más nem hallja a te zenéid :D

(#62260) Kiskokó válasza ucli (#62257) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szólj az óvónéninek ez ügybe Pistike ;]
Hagyd a nagyfiúkat dolgozni :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62261) Plata válasza MrYoniko (#62242) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a Los santos rock rádió a kedvencem,mindig az megy és szeretem. :B
Mellesleg a pénzcsinálás ha érdekel sztoriban akkor nézd meg Itt.
Spoilerbe raktam mert nehogy valamelyik RFF-nek bántsa a szemét. ;)

(#62257) ucli
na ne az anarchia lenne. :DDD

(#62256) Kiskokó
+1 szavazat,engem nem zavar ha te vagy a líder.

[ Szerkesztve ]

(#62262) Heller2 válasza Plata (#62261) üzenetére


Heller2
aktív tag

Jövő héten meg jön a számlaszám tőle, lesz tagdíj ! :DD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62263) Kiskokó válasza Plata (#62261) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hirtelen azt olvastam nem baj ha én vagyok a díler XD :DDD

Lepkeee csiiiiiiiii, neemááá ne lődd le előre...

Havi öccá' / tag lesz a díj :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62264) gcsaba966 válasza Kiskokó (#62250) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Én már nem egyszer kerültem be ph-s sessionbe, de senki nem kérdezte még hogy kire joinoltam. :D

(#62265) Kiskokó válasza gcsaba966 (#62264) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen, mert vagy megtudjuk jegyezni hogy esetleg voltál már köztünk, vagy elég azért elsőre ha köszönsz rendesen,ha meg nem is köszönsz akkor kérdezés nélkül megy a kick.

Met ++ : Sc nevet kérünk megy is atiltólistára :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62266) Met válasza gcsaba966 (#62264) üzenetére


Met
nagyúr

Amíg nincs veled gond nem is fogják. De mi is a SC neved? ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62267) gcsaba966 válasza Met (#62266) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Csaba_HUN, itt is át akartam írni a nevem, de hát majdnem 1000 forint... :D

(#62268) Heller2 válasza Kiskokó (#62263) üzenetére


Heller2
aktív tag

Sok energiába kerül a sok-sok barátlista átböngészése.
Megéhezel a pizza, meg az Alzheimeres vagy rákos tészta, vagy mi a tosz amit te eszel, az meg sokba van.....
Szedjed a pénzt, szedjed....én fizetnék, ha kapnék valamit érte... :P
Crew póló, Saabe nyakbaakasztónyavaja, meg ilyen hasznos dolgok ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62269) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Tagok !

Olvasom a fórumot, csak még nem írtam, de most pótolom. Látom Szabi nem bír magával :D
Új crew ?? Azt hogy teljesen új crew legyen, vagy pl : Veterans crewba költözzünk át, és ott folytassuk-e tovább ?? Ezt döntse el a többség.
Veterans crew-val kapcsolatban van pár kérdésem:
- Akik benne vannak tagok, azoknak már látható a barátlistája ??
- Akik benne vannak,azok közül senkinek sincs ign-es barátja, és senki se tagja az ign crewnak ??
- Valaki mér végig nézte a bent lévő arcokat hogy tuti-e ?? Tudom sok régi arc van benne de ha mostani tagok sincsenek le ellenőrizve akkor pont szart se ér az új crew. Ez is egy hiba lehetőség és kár lenne így kezdeni.
Jómagam egyéni véleménye : Én egy tök üres crew-ba kezdeném újra azt egészet, és amikor jelentkezik valaki, akkor rálehet nézni a barátlistájára. Plusz nem biztos hogy PHHU lenne a rövidítése, mert már van 3db magyar, (Veterans, Ucil crewja meg a mostani nagy PHHU) meg azt hiszem van még pár, így jobban meglehetne különböztetni a meglévőktől. Természetesen Prohardver maradna hiszen itt van a fórum is.
Amúgy meg Szabi írása nem rossz kiegészítésnek a meglévő szabályzathoz.
Kíváncsi vagyok Cactus véleményére.

[ Szerkesztve ]

(#62270) oOKitsuneOo


oOKitsuneOo
tag

Követni követem az itteni eseményeket. Valamelyik nap Saabe60, beinvelt a veteran-ba. Bár nekem csak ő, Hegyipapa-Hun és valorum1990 szerepel a barát listámon. Valamint a PHHU Crew tagja vagyok még. Esetleg, ha alakul egy vadiúj Crew szeretnék majd jelentkezni.

(#62271) Met válasza hegyipapa (#62269) üzenetére


Met
nagyúr

Akiknek nem ismerős számomra a neve.

Nem nyilvános a profilja:
sqpp15
csabyyysss
dzsooooo
rickbrutal
oobaltazarkaoo
vargass91 Profile is not available, ez azt jelenti hogy bannolt?
-zozyk- Profile is not available, ez azt jelenti hogy bannolt?
zozzer51Profile is not available, ez azt jelenti hogy bannolt?

IGN-es barátja van:
tbchun
dracho_hun
kisfuca96
locutush
romi77hun
mike_lucas

Nem látom a barátlistáját mert nem barátom (ha esetleg úgy lenne beállítva hogy csak az lássa):
8ry4nt56
gyimger

Nekem nyilvános a barátlistám és a profilom barát és crew tag láthatja. Tudom nem kell egyesével be írkálni :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62272) Kiskokó válasza hegyipapa (#62269) üzenetére


Kiskokó
veterán

Csá

Mi az hogy nem bírtam magammal? Múltkor még te mondtad online hogy, nyugodtan írjam a fórumra az ötleteim stb :D
Ne idegelj
Ezt a részt egyáltalán nem értem..

"Új crew ?? Azt hogy teljesen új crew legyen"
Nem ezt szavaztuk meg pár napja?

Amúgy természetesen a Veteransban már jelen lévő tagokat is ugyanúgy átnézném mert tuti akadna benne 1-2 nem megfelelő. Illetve olyan aki kb akkor lépett be 1 éve amióta kb nem is játszik. De mivel mint mondtam nem biztos semmi így feleslegesen nem szántam még rá az időm minden lépésre.
Online is terjesztem az igét, pl tegnap régi tagunk Athis figyelmét hívtam fel a változásokra és szívélyesen közölte is hogy kilép más crew-kból.

Nem sokkal de 1 fokkal könnyebb lenne a veterans illetve én berakok mindenki olyan rangba akit mondotok, nem akarok én diktárkodni meg kihasználni hogy enyém a crew. (bár már most is abban vagytok)
Szeretem a GTA-t szeretem a Prohardver szeretem ezt a Crew-t ha már ott az enyém szívesen felajánlom.

Amennyire időmből telne szolidaritásból a saját crewomba segítenék, de ha más lesz, ha nem haragszotok akkor ott maradnék sima tag.

De ha ragaszkodsz ahhoz a crewhoz amit 2 hete csináltál Hegyi akkor legyen az :D
Nem tudom miért olyan nagy szívfájdalom ez pár embernek hogy "hámer szabi ócska crewja" :D De nekem aztán tényleg ugyan mind1.

Met :

Az ign-es barátos tagoknak szándékozok vagy itt vagy Socialon írni hogy törölni kell ezeket az embereket (ha esetleg a Veteran lesz)
Szintén a nem nyilvános profillal kapcsolatban is.

Az utolsó két egyén pedig gyimger és brayen kb 1 éve inaktívok.
Azon is gondolkoztam, hogy akinek a falán látszik hogy legalább 1 éve nem volt aktív be se hívnám az uj crewba.

Illetve már neki álltam a barát listám rendbetételére is (ami csak PHsból áll) de olyanokat törölni aki rég nem aktív és nem is ismerős már a neve.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62273) oOKitsuneOo válasza Met (#62271) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Még csak kb másfél hónapja van még a játék. Ebből 3 hetet sajna kórházba töltöttem. Most már nyilvános elvileg a profilom. Ezt azt hiszem elfelejtettem beállítani.

(#62274) Anulu79 válasza hegyipapa (#62269) üzenetére


Anulu79
addikt

Én még tennék egy olyan javaslatot, hogy ha valaki jelentkezik akkor szólni neki, hogy olvassa el a szabályzatot. Aztán ha elolvasta akkor jelezze. Viszont ha jelzi, hogy elolvasta és nem lehet megnézni a barátait akkor ugye csak bekamulta az elolvasást. Innentől kezdve már nem is kell az illetővel foglalkozni. Gondolom az ilyenek a játékban is megbízhatatlanok. Meg kéne egy olyan lista is szerintem ahol a mellőzendő user nevek vannak.

(#62275) Kiskokó válasza Anulu79 (#62274) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez eddig is így volt és így is kéne maradjon, mint mondod mert jó szűrőnek így hogy be lesz vezetve az új szabály.
Eddig nem lehetett levenni hogy elolvasta e vagy sem :D

A fekete lista se rossz bár Ucil mondott valamit hogy ez volt már egyszer és valami balhé volt belőle de nem vágom.

Viszont ma tudatosult bennem hogy egy olyan lista is kell, amin azok vannak akik (amúgy nem sokan remélem) de sokat lógnak velünk de mégsem Ph-s.
Olyan fehér lista szerűség :D pl most 1 példát tudok csak - Wifi vagy ki a franc. Bár én személy szerint nem annyira szimpatizálok vele, ritka hogy tud köszönni. De tény nem volt vele baj.

De ez is csak egy ötlet.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62276) CactuS válasza hegyipapa (#62269) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hasonló gondolataim vannak így hulla fáradtan. Illetve én addig nem döntenék sehogy, amíg a szabályrendszert nem fixáljuk és a szerint venném be az embereket. Én személy szerint totál új crew-t csinálnék, eleve nem PHHU rövidítéssel, hogy elkülönüljön a régi 600 fős PHHU-tól. Holnap próbálok többet írni, de estére 0 vagyok, napközben meg zaklatnak a melóban.

Kiskokó: TheDivisionben volt fekete lista a TIRben, de állandó feszkó volt belőle, így törölték. Mondjuk ott azért eléggé alacsony volt a kerítés néhány játékosnál.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#62277) Kiskokó válasza CactuS (#62276) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mint mondtam alap dolog minden, amit Hegyi leírt a Veterannal kapcsolatban, de kamura nem állok neki a tisztogatásnak meg ellenőrizgetésnek, ha azt se tudjuk mi lesz még. Gondolom ez érthető :DDD

A PHHU-hoz meg én személy szerint kifejezetten örülnék ha nem változna, szerintem ez a legjobb.
A régi crewból Leader hiányában, a comiszek meg ki kickelnének mindenkit azt csá.

Most ugye azé nem akartok erről is szavazást? :Y

Hagyjuk inkább, kiszállok. Én úgyis maradok az enyémbe ;] remélem majd megtűrtök a PHGV vagy PHGMBH vagy mit tudom én milyen crew sessionben :DDD ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62278) Kiskokó válasza gcsaba966 (#62267) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ahha, most már tudom, tényleg nem kérdeztünk . MGTA nálam instant kick! Én nyomtam rád kicket. Sorry :P

Fekete, pont hogy ménem vagy PH-s :U

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62279) HussarF válasza CactuS (#62276) üzenetére

Én is így gondolom. Új crew-t szavaztunk meg úgy tűnik, és Szabi most nagyon rárepült, hogy akkor az övé legyen az, de azért álljunk már meg egy szóra... Nehogy akkor már a kis túlbuzgónk átvegye itt a főnökséget, arra egyáltalán nem szavazott senki.
Természetesen teljesen új Crew legyen, a főnökről akár szavazás is lehet, de nekem az is megfelel, ha az itteni fő öregek közül egyetértéssel jelölődik ki egymás között.
Amúgy ha már elindult az ötletelés, akkor 4 betűs névnek bedobnék háromt tippet is, hátha valamelyik tetszik a népnek:

PHHV - Egyrészt ez mégsem PHHU, de eléggé hasonlít, hogy azért jelezzük, hogy mi tulajdonképpen az a crew vagyunk csak megújulva. A V betűt a latinuknál egyébként is az U volt. Valamint, tovibbái szombolikaként az 5-öt is érthetjük rajta, mint GTAV/Online.

PHPC - Ez onnan jutott eszembe, hogy gyakorlatilag úgyis PC-s crew lenne.

PHHE - Ez lehetne talán a rövidítése egy ProHardve Hu Elite névnek.

(#62280) ucli válasza Kiskokó (#62277) üzenetére


ucli
senior tag

Szerintem a phhu-t nyugodtan lecserélhetjük ucil-ra. ;]

(#62281) Kiskokó válasza HussarF (#62279) üzenetére


Kiskokó
veterán

L O L, így akarja egybe tartani a csapatot az ember amit kedvel. Szimpla segítség akart lenni, Vicc hogy ezt látod bele.
Kiszálltam az egészből. Téma lezárva felőlem.
S tét.

Utolsó szó jogán : ŐSZINTÉN? Mi a búbánatos fa..omat feltételez, hogy én ebből mi hasznot vagy bármi mást látnék? Vagy hogy verjem a mellem hogy én vagyok a vezetője? Úristen....

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62282) HussarF válasza Kiskokó (#62281) üzenetére

Jól van, Szabi, értékeljük a jólelkűségedet, meg a tenni akarásod, de nem kell olyan feladatot a nyakadba venni, amire nem kért senki. Nem neked kell egyben tartani a csapatot, nem miattad vannak itt az emberek. Egyben marad egyébként is. És arról szól ez az egész, hogy közösen döntjük el, hogy hogyan.

[ Szerkesztve ]

(#62283) Majkee84 válasza ucli (#62280) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Vagy lehetne KOKO is vigaszul... :D

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#62284) Kiskokó válasza HussarF (#62282) üzenetére


Kiskokó
veterán

Akkor csak annyit tudok neked mondani, hogy tanuld meg értelmezni amit olvasol!

MINDEN alkalommal leírtam, hogy ez amit csinálok NEM HIVATALOS, nem tudni mi lesz és ez csak egy felajánlás felőlem!
Elég lett volna egy köszi nem, legyen új crew. Nem túlbuzgózni, mert mint amint látod ezen kívül nem nagyon tartunk még sehol, és azaz irány amerre mentek ugyan az mint az amit én mondok csak más a gyerek neve.

majkee : Ötletes, de elég a Saabe ölö cég örökségnek ;)

Szerk : No Problem, de a crewos témából kiszálltam.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62285) szTotyy válasza HussarF (#62279) üzenetére


szTotyy
őstag

Egy kicsit úgy érzem ki kell állnom Szabi mellett ebben. Nem olyan szándékkal csinálja/csinálta ezt, hogy akkor most Ő legyen a góré, ezt korábban is írta. Viszont az többekben is felmerült - köztük bennem is -, hogy ha már van egy Veterans crew (bár a logója "ganyéé" - Tomasz után szabadon :) ), ami tiszta és csak aktív tagok vannak benne, akkor miért is ne lehetne az új kezdet? Az, hogy ki a leader, mindegy, majd egymás közt megbeszélik a "nagyok".
Viszont Szabi meg folyton ötletel, foglalkozik a dologgal sokat, ettől még nem gondolom túlbuzgónak.
Amúgy meg ratyi vagy Szabi! :DDD :DDD , csak azért, hogy megmaradjon az egyensúly a jó és rossz között, amiket írtam. :)

A rövidítéssel kapcsolatban: én örülnék, ha megmaradna a PHHU, de ez csak az én véleményem. Ha meg nem marad meg az se nagy baj, nekem a PHHV ötleted tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#62286) HussarF válasza Kiskokó (#62284) üzenetére

Igen, még semmi nem volt hivatalos, de te már nyomtad előre ezerrel a privát crew-dat. Szerinted mit szűr le ebből az ember? Hogy neked semmilyen ambíciód nincs, pusztán a felebaráti szeretet? :))

Képzeld, amikor sok ember hoz döntést, az egy kicsit lassabb folyamat, mert mindenkinek egyet kell értenie. Nem kell siettetni, szépen halad ez folyamatosan, csak a maga ütemében

(#62287) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, nyugalom, nem játszunk gondolat-rendőrséget, hogy ki mire gondolhatott.

Értékeljük a segítő szándékot mindenkitől, viszont a változáshoz idő kell. Írtam, hogy nekem most elég húzós IRL dolgaim vannak, másrészt pl: kirugdosni 500 embert addig nem javallott, amíg nem adtunk nekik információt, hogy miért is történik. Én tennék egy új crew üzenetet egy Ph-s cikkel, hogy itt és itt elolvashatja a miérteket. Aztán max hónapokkal később nulláznám ki. Szóval ezekhez idő kell, bizonyos részeket lehet gyorsítani, főleg, ha mások is besegítenek.

Én nem láttam rossz szándékot, kérlek, ti se lássatok fantomokat. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#62288) Plata válasza HussarF (#62286) üzenetére


Plata
félisten

Már bocs de Saabe-t ismerem,szerintem semmi gond nem lett volna belőle ha ő az egyik vezető,de téged nem nagyon.Bár valamennyire rémlik a neved.
De szerintem Saabe többet van fent mint te,bár most hirtelen nem is tudom te valami alien nevű vagy-e vagy valamelyik másik?
Nem tudom mi a gond Saabe-val,de őt legalább régről ismerem és tudom hogy lehet vele játszani.
Miért zavar ennyire az hogy ha ő lenne az egyik vezetője az új crew-nek,a veteránnak is asszem ő vezetője,vagy te szeretnél lenni?

(#62289) JulianSinulf válasza HussarF (#62279) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Legalább ő ötletel, gondolkodik rajta és meg is osztja.
A főnökösdi meg nem előnnyel jár, hanem hátránnyal. Ez nem egy minecraft ahol a főnök majd jó kis fizetős cuccokat tesz be, aztán dől a lé.
Ha ellenőrizni kell, akkor az ő ideje fog elmenni rá és nem a tiéd. Ha gond van, akkor szintén neki kell rászánni az időt és nem neked.
Ez egy elég nagy és önzetlen felajánlás, akárki is teszi.

(#62290) JulianSinulf válasza CactuS (#62287) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ezzel csak az a gond, hogy eddigi tapasztalataim alapján az IRL dolgok nem egyhamar szoktak megoldódni. Így az aktivitás is probléma szokott lenni.
500 embert meg hogy akarsz értesíteni? Mindenkinek küldesz privát üzenetet SC-n?
500-an nem olvassák a fórumot, pedig a korábbi beszélgetésekből nekem az jött le, hogy a crew a fórumra épül.
Amúgy meg minden multiplayer egyik alapköve a fórum. Sok játékban nincs lehetőség a tömegek egyszerű és gyors értesítésére.
Akit érdekel a crew, az fel tud jönni a fórumra és érdeklődni, hogy miért is lett kirakva.

A _Met_ által írt játékosokból én jópárat felismertem. És jópár olyan volt, akinek van IGN-es barátja és játszottam is vele korábban. De az utóbbi pár hétben már nem futottam velük össze, nekem nincsenek a barátok között.

(#62291) olddirtyB válasza HussarF (#62279) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Egy hónapja vetyengtek/vetyengünk ezen és azon kívül, hogy ki lett írva egy szavazás, lfsz sem történt! Az nem túlbuzgóság, hogy elkezdtünk valamit és be is akarjuk fejezni, nem vívódni még rajta hónapokig.
Az én meglátásom szerint Szabi csak próbál előre lendíteni a dolgon, hogy ne egy helyben toporogjunk továbbra is.

(#62292) gcsaba966 válasza Kiskokó (#62278) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Múltkor jelentkeztem, de írta itt valaki hogy most változtatások lesznek stb. Valaki meg abba kötött bele (nem személy szerint ellenem) hogy aki nem fórumozik az mit akar a ph-s crewban. Aztán úgy voltam vele hogy hagyjuk a fenébe akkor.. Mondjuk már pár napja nézegetem ezt a topikot, lehet jelentkezni fogok mégegyszer. :) Egyébként a tervezett új szabályok nekem kívülállóként teljesen elfogadhatóak.

(#62293) CactuS válasza JulianSinulf (#62290) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ne haragudj, hogy nyers leszek, de az IRL dolgaim nem tartoznak rád, mindössze jeleztem, hogy nem áll módomban most oldalakat írni. De örülök, hogy a saját tapasztalataid alapján általánosítasz és felvázolsz egy jövőképet. Az aktivitás/játékóra sosem volt a crewban feltétel, ez nem a mennyiségről szól, hanem a minőségről.

A kérdésedet már megválaszoltam, 500 embert néhány gombnyomással lehet értesíteni,a kirúgás viszont jóval tovább fog tartani.

olddirtyB: Kellett idő a szavazásra, szerinted 1 nap alatt rövidre kellett volna zárni a dolgot? Így is volt, aki méltatlankodott, hogy kevés a szavazó. Miért a sietség? Csapjuk össze, hogy pár hónap múlva újra nekiálljunk pörgetni a témát?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#62294) Plata válasza JulianSinulf (#62289) üzenetére


Plata
félisten

Na igen ő legalább foglalkozik vele és csinálná,meg ötlete is van,de köszönet helyett inkább belerúgnak,tipikus magyar játékos mentalitás.
Puccshoz is volt már szerencsém,de az gusztustalan volt,jó pár évvel ezelőtt a flottánkban a flotta vezető súlyos betegség miatt tartósan nem tudott játszani mert a kórházba kellett neki járni daganatos betegség miatt,megkért egy tagot akiben megbízott hogy a flottát addig felügyelje és igazgassa a dogait,nem kellett volna meg bízni benne,ő ugyanis puccsot hirdetett és át vette a hatalmat és egy pofátlan levélben tudatta is a flottával,bár enyhén elszámolta magát,a vezetőket leváltotta és a haverjait tette azzá,de a tagság nem kért belőle,személy szerint elküldtem az anyjába és kiléptem,majd szinte mindenki így tett,sajna az egyik legjobb magyar flottát vágta gallyra,de neki nem számított mert vezető akart lenni.Én meg azóta nem állok vele szóba,viszont azóta is sok hajómon a véleményem van róla meg a felmenőjéről. :U Szerencsére elég hosszú nevet lehet írni egy űrhajóra.Az új Vanguard Warship-emre asszem a k betűs szó fog felkerülni.Igaz még csak júniusban fog érkezni.

(#62295) MrYoniko


MrYoniko
aktív tag

Szerintem sincs semmi kivetni való Saabe munkásságában. Most neki jobban van ideje foglalkozni a kérdéssel a többi vezetőhöz képest (nem számonkérés miatt írtam ezt), és ki is használja, hogy tegyen a közösségért.

Akinek ez nem tetszik, azt ledarálom propellerrel! -Sky után szabadon- ;)

Már csak azt nem értem, hogy Saabe saját crew-ja miért nem a PP4E nevet kapta? :DD :DD :DD

Egy új crew létesítése és szervezése pedig nem 1-2 óra, mert új szabályokat kell lefektetni, meghatározni kinek mi dolga van. Ez egyfajta szervezettséget igényel, amit én úgy látok, hogy megvan.

Viszont én is egy 0-ról indított crew-nak örülnék, elkülönülő névvel, pl a PHPC tényleg jó ötletnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62296) Plata válasza MrYoniko (#62295) üzenetére


Plata
félisten

Ne azt inkább ne,a PHPC-ről egész más jutna eszembe. :D :B

(#62297) CactuS válasza Plata (#62294) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sabee jó arc, főleg ahhoz képest, hogy 4 karikást hajt. ;] Szóval az ötleteket ismét köszönöm, összegyúrjuk.

Viszont akkor újra megkérnék mindenkit, hogy ne egymás bökdösésébe fektesse az energiáit. Ennyi embernél mindig lesznek súrlódások, de nem kell ezt túltolni, főleg nem ezen pörögni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#62298) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Én is hozzászólok a témához, mint korelnök (és hetero). :D

Saabe pártját fogom, ha már viccből bedobtam a puccs szót. Nem gondoltam, hogy ennyire ráharaptok.
Biztos, hogy nem akart babérokra törni, de azért jólesne ha kapna egy kis elismerést, ha már annyiszor csesztetitek a PP miatt. :D
Őszintén, kinek nem esne jól, ha elmondhatná magáról, hogy van egy crewja sok taggal.
Ilyenek hiúak vagyunk. Kicsit mindenki.
E miatt nem lehet a szemére

Térjünk a tárgyra,

Mivel eddig is Hegyipapa és Cactus intézték a crew ügyeit, így ők legyenek az igazgatók. Ez nem kérdés.
A rangokat meg úgy osztják ki, ahogy akarják. Részletkérdés.

A lényeg: csináljatok egy crewt. Akik jelenleg fórumoznak már elolvasták és elfogadták a szabályzatot, egyértelműen átinvelhetők oda - bár 1-2 embertől azért megválnék, de ez most mellékes.
Mondjuk így kb. 20-30 fős csapat lennénk. Szinte elég is.

Tehát aki folyamatosan követi a fórumot és játszik is, tudni fogja miről van szó - és ezzel el is engedtük a PHHU nevet.
Aki ott marad észre sem fogja venni, hogy mi már nem vagyunk benne. Majd ha érdeklődik, elmondjuk, hogyan lehet bekerülni és mik a feltételek. Ráérünk foglalkozni vele.
Az eredeti PHHU crew pedig megmaradhatna olyan a gyűjtőnek, amilyen most. Nem lenne több tagfelvétel .

Új crew, új név, régi és jelenleg is fórumozó tagok. Szerintem indulásnak tökéletes. A többi majd jön magától.

Megjegyzem, nekem is van egy crew-m 2 fővel, bár jelenleg nem vagyok tagja, mert az eredeti profilomé. ... csak úgy mondtam. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62299) bluuzia válasza bluuzia (#62298) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Még annyit, hogy mindenki lepucolhatja a barátlistáját és csak az új crew tagjai lennének rajta.
Aztán menet közben vehet fel újra barátokat, ha nem ütközik a Szabályzatba.
Aki nem tartja be, figyelmeztetést kap, másodjára repül.
Most, hogy leírtam, felötlött bennem: nem szerzünk magunknak sok ellenséget ezzel a lépéssel?
Nehogy vérpistikévé változzon egy lelkében megsérült kizárt arc.
Ez tényleg csak most ugrott be.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62300) Plata válasza bluuzia (#62298) üzenetére


Plata
félisten

Én azt nem értem hussar miért kapta fel a vizet mikor láthatná hogy Saabe csak segíteni akart,vitte előre volna a dolgot ötletei voltak,nem tudom miért kapta fel ennyire a vizet,mikor nem is nagyon játszik ph sessionban szerintem,vagy csak én nem szoktam látni.
Saabe szerintem csak jó szándékúan segíteni akart nem akart főnökösködni,de hussar meg felkapta a vizet attól hogy neki vannak ötletei és elég tré módon beszólt,a hsz-e csak személyeskedés volt és kötözködés.
Talán mert volt 3 béna név ötlete őt kellene megválasztanunk vezetőnek?
Vagy az új crew-ben majd diktatúra lesz,ezerötszáz oldalas szabályzattal,teszem az valamelyik tag meg akar szólalni cseten előtte engedélyt kell kérni hussar-tól egy 200 oldalas nyomtatványban?
Ha ebbe az irányba megy el a dolog akkor inkább maradjon a mostani crew,inkább az mint hogy az új crew-be hussar legyen a főnök.
Hogy Hegyi meg Cactus legyenek a vezetők azt is támogatom,én például mindig ha felmegyek Online Hegyi-re szoktam rá csatlakozni.Nála szokott lenni nyugis session.
Na mindegy részemről lezárva a téma,de szerintem kár volt Saabe-t bántani ilyen t. és b. módon mikor nem volt rossz szándéka.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.