Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62351) MrYoniko válasza szTotyy (#62343) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Na majd hopnap felmegyek, és csapatösszetartás szellemében mindenkit ledarálok a heli propellerével...
... így ismét meglesz a közös pont, az irántam érzett gyűlölet és a vadászat rám... ;) :DD :DD :DD

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62352) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#62343) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

haggyadazt, még nem játszotta ki a sztorit, úgyhogy jogos a bojler kérése :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62353) CJ4567 válasza VikMorroHun (#62348) üzenetére


CJ4567
veterán

Fully Loaded VIP munkát ha bekapcsolod, akkor sokkal erősebb lesz a Ruiner 2k 20 percig.

No Sana No Life

(#62354) ucli válasza CJ4567 (#62353) üzenetére


ucli
senior tag

Plusz még a homing sem fogja befogni.

(#62355) Plata válasza MrYoniko (#62351) üzenetére


Plata
félisten

Ma is meg volt a közös pont,igaz nem sokan voltak fent,de megvoltunk,még a bunkit is eladtuk négyen.
De folyton idegenek jöttek így sokat vándoroltunk.
Blu-val még egy jót küldiztünk is,küldizés közben háromcsillagos körözéssel zakóztam egy nagyot motorral és lejött a körözés.
Úgy hogy az jó hecc volt.
Én át mentem a veteránba.Úgyis csak 1-es a rangom azt is húzni kell. :P
Bár ha rájövök hogyan kell kreálok egy saját crew-et is,ha ráérek,már a nevét is kitaláltam. :D
De az csak alt crew lesz,no meg nem is akarom aktiválni,csupán jó szándékom jeleként csinálom. :DD

[ Szerkesztve ]

(#62356) béke


béke
aktív tag

bluuzia: Ez nagyon nem jó akkor fel kell keressem a készítőt bármi áron!! :)
Puma K: GTA San andreas Dirty MOD ez a pontos neve és Minden rádióban egyedi zene van, vannak nagyon komoly Arab R&B zenék is :D :D meg Country is ha arról van szó!!
CJ4567: Na ez eszembe se jutott erre kíváncsi leszek nagy királyság lenne!!
Depiboy: Van gta 5 mod is! ott megoldható azt hiszem.
De még is mi az hogy nem lehet kivenni ? Akkor hogy rakták be? Biztos van valami program ami ezeket a Music mappában lévő 1Mb-15Mb-ig lévő "Fájl" Nevezetű Fájlok megtudná nyitni?!?!?

Minden esetre jöhet a Shaaazazamm :)

Alá írás :)

(#62357) Kelecar válasza béke (#62356) üzenetére


Kelecar
aktív tag

GTA V-nél még Shazam sem kell mert ha megjeleníted a rádió váltó "tárcsát" ott írja az előadót és a szám címét is.

(#62358) Plata


Plata
félisten

Megjelent a Grand Theft Auto V: Premium Online Edition steamen,csak 90 euró.
Hír
Steam

(#62359) Mr.Csizmás válasza Kelecar (#62357) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sőt megosztva RS newsfeedbe még ki is tudod mazsolázni ami kell.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62360) #81556480 válasza gcsaba966 (#62292) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hé, én csak megkérdeztem , normálisan. Mi ezzel a gond?

(#62361) Kiskokó válasza #81556480 (#62360) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem nem úgy írta.
Amúgy jelentkezhet majd nyugodtan újra, amint lesz hova tagfelvétel.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62362) #81556480 válasza Kiskokó (#62236) üzenetére


#81556480
törölt tag

Egyébként az ég világon semmi vizet nem zavar a crew konzolos szakasza, mert ugye ott nincsenek hackerek. Es igen , kicsi a tábor, de azért vagyunk egy páran. En meg csak ideiglenesen vagyok offline PC vonalon, nyár kozepetol ismet inkább PC-n leszek,ha mindem jól megy. Amikor a phhu indult volt idom meg foglalkoztam is ezzel azzal hogy segítsek, meg koordinálják dolgokat, de ma már ez nincs igy ezért ha lesz új crew en semmiféle rangra nem tartok igényt (persze majd belepek) .

(#62363) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Csak hogy tudjatok róla aki nem nézné a képes topikot annak ide is beírom:

"No úgy tűnik hogy nem csak Blu és Simon nem kapja vissza a régi profilját. Tőlem is most megint elvették végleg.

Nem értem én ezt mi van itt de már nem is érdekel. Ez van... beszoptam 2500-2600 órát meg 15k-t..."

Smoke some weed nigga!

(#62364) szTotyy válasza Wiz Khalifa (#62363) üzenetére


szTotyy
őstag

:F
És mi az indok, vagy hogy vetted észre? Kaptál egy e-mailt? Vagy még azt se?
Mesélj el mindent!

[ Szerkesztve ]

(#62365) Wiz Khalifa válasza szTotyy (#62364) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Se email se semmi nem jött. Tegnap este még eladtam a három gyáram utána vissza indítottam a meth gyáram. Aztán leléptem. Olyan este 10 fele. És most a HSZ kiírása előtt egy 10 percel akartam volna játszani és a Social Club írta ki hogy perma bannt kaptam ezért a továbbiakban nem elérhető az online mentés a story játékról és csak a gépen lévőt tudom használni.

Ennyit írt. Ahogy betöltött a story láttam hogy páran aktívak de nem tudok senkire se csatlakozni mert úgy jelzi őket mint ha story-val játszanának.

Aki gondolja vegyen fel ismerősnek (bátyám profilja volt de nem használja így az első bannkor nekem adta): Doctor.Phantom

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#62366) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Tagok !

Elkezdődik a jövő :) Új Crew-ba várunk titeket :)
Itt az új crew még tök üres lehet jelentkezni.
Régi szabályok élnek, plusz lesz még bővítés, majd Cactus megcsinálja. A lényeg igazából, hogy nyitott barátlista kell, és csak az jöhet. Plusz a jelentkezők nem lehetnek nagy gyűjtő crew-ban benne.
Maradunk a PHHU rövidítésnél, akik felvételt nyertek az új crew-ba, azokat töröljük a régiből, ha nem lépnek ki maguktól. Így szépen lassan megy a kukába a régi crew (:.

Meglévő szabályzathoz még ez biztos hozzá jön majd . Cactus majd jobban megfogalmazza :

- Immáron csak PC-s játékosokat várunk. Ebben Crew-ban csak PC játékosok vannak, ezért nem tudunk mit kezdeni más platformos felhasználókkal.

- Crew tagság feltétele a látható barátlista social club-on. (nyilvános crew & friends). Ez a pont az ellenőrizhetőség, és a biztonság miatt fontos.

- Itt a Crew tagok NEM lehetnek IGN crew tagok, illetve a barát listán NEM lehet IGN crew tag, ezt ellenőrizzük. Ez is a crew tagság feltétele, illetve kizárást jelent. Nem szeretjük a több ezres létszámú crew-kat. Ez is csak egy veszély forrás, még több idegen jelent, és még több modder csatlakozásához vezet. Ismerünk pár játékost, akikkel gond van, illetve modderket, és ha ilyen látunk a barátlistádon akkor szólunk, csak abban az esetben fogadjuk el a jelentéktelenedett ha őket töröld.
(Ezt persze lehetne bővíteni, hogy milyen nagy egyéb gyűjtő crew-ban ne legyen benne.)

(#62367) sqpp válasza hegyipapa (#62366) üzenetére


sqpp
őstag

Közben javítottam a profilomon.

(#62368) kzoltann válasza hegyipapa (#62366) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Atneztem a nem tul nagy friendlistem, 2 ignes kozos friendes arctol elkoszones utan bekuldtem a requestet.

(#62369) Kiskokó válasza hegyipapa (#62366) üzenetére


Kiskokó
veterán

Még a PHHU is maradt, ez aztán így sokkal másabb lett tényleg.
Attól hogy a régiből kirakjátok azt aki ide belép az a crew hogy "megy a kukába" majd ?

Na mind1, mint mondtam nekem 8 én maradok Veterán, nem tudom mivel jobb most ez így, de ha ennyire nem kellet a segítségem há legyen. :DDD
Nincs harag meg semmi félre értés ne essék, csak ez így nagyon a személyem ellen szólt ez esik szarul. Legalább te vagy Cactus (mindkettőtöknek írtam privátot) szólt volna annyit hogy "köszi má b+ de megoldjuk" vagy valami.
csao

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62370) hegyipapa válasza Kiskokó (#62369) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nyilván nem fog törölődni a régi crew, mert az csak az alapító tudja, de ő már rég nem foglakozik vele.
Kukába megy, az úgy értsd, hogy szépen lassan egy halott inaktív crew lesz, felvétel oda már nem lesz, az aktív tagok meg az újba átkerülnek ennyi. Így egy full halott, elhagyatott crew marad semmire nem jó.
Igen nem írtunk neked, te se írtál nekünk, csak elkezdtél szervezkedni amit én részben értékelek is, és mondtam is hogy a blog írásod elég jó lett. Én legalább Cactus-al megbeszélem a dolgokat. Már pedig Cactust nem jó kihagyni a buliból, mert jelenleg ő itt a toplikgazda, és az egyetlen aki szerkesztheti a szabályzatot, + az összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

(#62371) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Horcza nem látható a barátlistád !!!

(#62372) #81556480 válasza hegyipapa (#62370) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én néha beszéltem az alapítóval, nomeg konzolosnak megmaradhat, ha a pc-tábor kivonul. En gondozgatom azt a reszt tovább, ha nektek nem kell :D

(#62373) hegyipapa válasza #81556480 (#62372) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Persze, tökéletes nekünk már nem kell ;)

(#62374) Horcza válasza hegyipapa (#62371) üzenetére


Horcza
csendes tag

Nem-e? Yes-re állítottam pedig, de nézd meg most újra, áttettem profile visibility-t friends & crewra, így csak jó lesz.

ayy lmao

(#62375) hegyipapa válasza Horcza (#62374) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Most már jó :) Így oké.

(#62376) Headers válasza hegyipapa (#62366) üzenetére


Headers
tag

A HOC crew-ban benne maradhatok vagy az is tiltólistás?
A barátlistámat most nézem át, utána beadom a jelentkezésemet.

A nem-tudás tudása a tudás kezdete

(#62377) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Jelentkeztem az új Crew-ba Doctor.Phantom névvel. Remélem jól állítottam be a dolgokat. Annyira nagyon nem leszek aktív mert elegem lett a cockstarból de azért ha máskor nem is hétvégente fel-fel nézek majd. És jó lenne ha olyankor a megszokott ismerősökre tudnák csatlakozni. :)

Smoke some weed nigga!

(#62378) Anulu79 válasza hegyipapa (#62366) üzenetére


Anulu79
addikt

Elvileg küldtem felkérést én is ha jól csináltam.

(#62379) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Elvileg az idáig jelentkezőket elfogadtam.

Headers : Maradhat a Hocc engem nem zavar.

Met, Blu, szTotyy ti elég aktívak vagytok a fórumon, és a játékban is, plusz elég jó álltok hozzá a dolgokhoz, tényekhez. Kérdésem hozzátok segítetek-e ? Nézegetni a tagok barátlistáját, most is, illetve majd néha véletlen szerűen átnézni. Van-e esetleg olyan aki a barátlistákat átnézetné a csak úgy ellenőrzés képen akár véletlen szerűen is ?

(#62380) szTotyy válasza hegyipapa (#62379) üzenetére


szTotyy
őstag

Átnézek én szívesen barátlistákat, végig a szigorítás, a változás mellett álltam. Nem érezném jól magam, ha kibújnék a munka alól!

(#62381) Kiskokó válasza hegyipapa (#62370) üzenetére


Kiskokó
veterán

Cactusnak írtam. Veled többször is beszéltem online és az utolsó privátban is még poénkodtam, hogy akkot csak a Veterán kéne. De mind111 :B

Totty - ez szerintem hülyeség,mindenki akarta a változást akkor senki se bújjon ki :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62382) bluuzia válasza hegyipapa (#62379) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Persze, hogy segítek. Alap.
Megy majd a lista-kontroll. :D
Köszi a rangot. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62383) Met válasza hegyipapa (#62379) üzenetére


Met
nagyúr

Segítek, csak osszuk fel valahogy, ne legyen az hogy valakit mindenki megnéz valakit meg senki.
ABC rendbe lenne logikus felosztani, A-G-ig x nézi, G-M-ig y nézi. Nyilván egyelő arányban, aztán ha valakinek sok van (egy betűből több van mint az átlag) akkor kérheti hogy valaki vegye át.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62384) gcsaba966 válasza #81556480 (#62360) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Semmi. :) A belekötést nem az agresszív formában értettem. Mondjuk úgy, hogy nekem az jött le hogy több embernek nem tetszik hogy olyanok is jelentkeznek a crewba akik nem fórumoznak. Ezért inkább visszavonultam egy kis időre, míg tisztázódnak az egyéb dolgok is. :)

(#62385) #81556480 válasza gcsaba966 (#62384) üzenetére


#81556480
törölt tag

Dehát pont nem kéne visszavonulnod. Mivel igy mar azóta láttam többször is itt hsz-ed, igy értelmetlenné vált hogy magadra vedd. Szerint tök egyértelmű a kérdés, aki nem ph forumos, miért akar tag lenni? Azaz tök legitim kérdés. Főleg így az átalakulás hajnalán :D

[ Szerkesztve ]

(#62386) gcsaba966 válasza #81556480 (#62385) üzenetére


gcsaba966
csendes tag

Persze, jogos. Pont azért vonultam vissza. :D Előtte nem is fórumoztam, most kezdtem el rászokni. De úgy látom már van is hova jelentkezni, szerintem holnap jelentkezek is. :)

(#62387) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Met, Blu, szTotyy : Köszi ;)

Szabi : Én nekem nem jött ilyen infó Cactus-tól hogy te írtál-e neki, illetve, hogy ő azt mondta hogy rendben van. Lehet félre ment valami, de nekem se írtál privátba, és tuti nem mondta neked hogy oké, vagy hogy így legyen, vagy úgy legyen. Na mind1. Részemről nincs harag, sőt innen nem emlékszem hogy bárkire is haragudtam volna. Törölted a Blog-ot ?? Hova lett ??

mistertomo11

Szükséged van erre 2db Crew-ra :

[ Szerkesztve ]

(#62388) Met válasza hegyipapa (#62387) üzenetére


Met
nagyúr

sqpp15's profile is not visible

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62389) CactuS válasza Kiskokó (#62369) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amikor írtam, hogy ne nyúzzanak téged, akkor hozzátettem, hogy egyébként köszönjük az összefoglalód. De lehet átsiklottál felette, pörgött a topik. Ha nem lett volna hiszti meg sürgetés, akkor tudtam volna én is többet beszélni pl: hegyipapával, de napok óta zabszemet kapott mindenki, egyre jobban be volt sózva. Én sem tartottam jó ötletnek a PHHu negybetűst, de itt többen azt írták, hát legyen. Azonos név alatt sincs jelentősége, ha nincsenek átjárós barátlisták.

Az újak viszont nem kerülnek be egyből ebbe a crewba.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#62390) MrTomo11 válasza hegyipapa (#62387) üzenetére


MrTomo11
csendes újonc

Nincs, már intézem is! :)

(#62391) hegyipapa válasza Met (#62388) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nálam jó én látom a barátait.

MrTomo11 : Tuti ?? Nálam még tagja vagy mindkettőnek.

[ Szerkesztve ]

(#62392) MrTomo11 válasza hegyipapa (#62391) üzenetére


MrTomo11
csendes újonc

hegyipapa:

Igen. Nálam már kivagyok lépve!

[ Szerkesztve ]

(#62393) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Jelentkeztem én is Hegyi, kicsit takarítottam a barátlistámon is. :)

(#62394) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

MrTomo11 : oké rendben

Thoomaster : Helyes elfogadtam.

A régi Crew erős sülyedésbe kezdett 635 főről 607-nél jár.

(#62395) #81556480


#81556480
törölt tag

Arra leszek kíváncsi ez a barátlistás tiltás hoz e érdemi eredményt, hogy kevesebb nemkívánatos személy lesz e a sessionökben. Mert ha nem, akkor semmi értelme nem volt a dolognak. En meg nem is tudok belepni az új crew-be mert aktív max payne 3 multizom időnként, es ahhoz sok külföldi barátom van akik pl ign-be is benne vannak. Na mivel az egy kihalt multi, en ki nem dobom azt a néhány értékes játékost a friends listemrol :D bar egyébként se voltam nagy phhu pc jatekos, nekem a legjobb session az üres session :D

(#62396) MrYoniko válasza hegyipapa (#62394) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én is jelentkeznék, de csak holnap leszek gépközelben.
Profilom mióta van nyilvános, barátlistám karbantartott...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62397) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ucil barátlistáján van 1-2 olyan arc, akik nem biztos, hogy jók nekünk.
THCC, DNOH, HGTA, HIHI crew tagok.
Ebből a THCC ,s a HIHI alapból, kérdés nélkül törlős szerintem.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62398) Caliph


Caliph
csendes tag

Üdv!

Én is jelentkeznék az új crewba,régiben szeptember óta tag voltam.
Heti pár órát játszom csak,és van hogy 1-2 hétig nem vagyok,mert besokallok vele,de a crew gyakrabban fentlévő tagjai már biztos láttak itt-ott : Caliph3 néven.

Fórumon read only módban vagyok főleg-profil és barátlista nyílvános.

Köszi,jó játékot mindenkinek.

(#62399) Kiskokó válasza hegyipapa (#62387) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én sose állítottam olyat hogy ezt bárki leokézta volna. Mondtad te is hogy írjak a fórumra ötletekkel stb, úgy voltam vele minek írjak 2x így megírtam a blogot, hogy aztán már csak azon kelljen finomhangolni, ha esetleg ez marad. Ha vissza olvasol írtam is, hogy "remélem erről nem lesz szavazás" , hogy Veteránt válaszuk e vagy új, azt is úgy értettem, hogy nem kérdéses a dolog majd az lesz amit Cactus meg te/ti döntötök. :K

Azért mondom, hogy kicsit cink hogy egyesek nekem "estek" mert, ezt egy ötlet volt felőlem, megcsináltam és vártam hogy majd mit mondotok rá, meg hogy szerintem a Veterán tök stílszerű lett volna, ennek ellenére úgy állítotak be, mint vmi fasz aki most idejön azt akkor azt hiszi majd jó megmondja!
Tottyval is beszéltünk online hogy amúgy én hetek óta csak a társaság miatt járok fel, el PP-zgetek addig meg dumálgatok. Már csak ez maradt ezért is akartam ennyire segíteni .
Na de túl van tárgyalva, online találkozunk! Meg mindenkivel :P (ki ki döntse el, hogy meghal e vagy nem ;] :DDD )

szerk: jaah nem engedte visszapublikálni vagy mi volt aztán meg nem engedte szerkeszteni.. :F nem vágom ezer éve nem irtam logouton

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62400) Kiskokó válasza #81556480 (#62395) üzenetére


Kiskokó
veterán

ÁÁ azt felejtsd el az csak szerencse függő. Tegnap csináltam ürest a progival :D Esküszöm neked előbb volt benr már 1 idegen mint az üres kész lett :DDD

így "csak" kicsit csökkenthető a csaló esélye. meg ugye volt konkrét tag ami már gyanús volt a Methaniac csávó

De egy időben nagyon sokszor betalált engem T H E J O K E R haverunk :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.