Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62751) HussarF válasza wjbhbdux (#62750) üzenetére

A múltkor is volt ,hogy ha belépsz egy bizonyos időintervallumban, akkor kapsz 250k-t, de nem rémlik, hogy jött volna.

(#62752) szTotyy válasza wjbhbdux (#62750) üzenetére


szTotyy
őstag

A "this week" az amcsiknál ugye a mai naptól kezdődik és a tegnapi nap (hétfő) még nem számít bele??
Csak mert tegnap nem léptem fel :B

(#62753) kzoltann válasza Reaper (#62749) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Akula!!! woohooo :R

(#62754) Plata


Plata
félisten

Múltkoriban valakinek beültem a kocsijába eladásnál,nagyon szép cabrio volt,de elfelejtettem a nevét.
Pedig meg akartam venni,de azt is elfelejtettem kié volt a kocsi,négyes eladás volt és a végére kiment a fejemből.
Szeretem a cabrio-kat,de nem tudom hogy ez milyen volt,nagyon szép volt és biztos drága.
Néztem már GTA wiki-t is de nem találom,vagy csak úgy fel volt tuningolva hogy nem ismerem meg.
Szerintetek melyik a legszebb nyitott vagy nyitható kocsi?

[ Szerkesztve ]

(#62755) HussarF válasza Plata (#62754) üzenetére

Felmész a SSASA-ra meg a Legendary Motorsport oldalára, végigpörgeted, amíg meg nem látod. Olyan eszeveszettül csak nem lehetett széttuningolva. Nincs annyira sok cabrio, haogy ne tudd kiválasztani.

(#62756) Ideg válasza Plata (#62754) üzenetére


Ideg
aktív tag

Tuti az Enus volt.

Vagy ez, vagy ez.

[ Szerkesztve ]

(#62757) Plata válasza HussarF (#62755) üzenetére


Plata
félisten

Már vettem hármat is,de egyik sem az. :DDD

(#62756) Ideg
A másodikat megvettem,nem az,az elsőről azt hittem zárt.Ma megveszem,köszi.

[ Szerkesztve ]

(#62758) hegyipapa válasza Plata (#62754) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Ez elég szép cabrio, nem erre gondoltál.

(#62759) szTotyy válasza Plata (#62754) üzenetére


szTotyy
őstag

Én egy tűzpiros Ferrari ihlette Grotti Carbonizzaré-t használok legszívesebben lenyitott tetővel. Hangulatos vele a tengerparton kocsikázni. Esetleg nem arra gondoltál?
Látom már Hegyi belinkelte...

[ Szerkesztve ]

(#62760) Reaper válasza Plata (#62757) üzenetére


Reaper
őstag

Sentinel Cabrio? :)

(#62761) Plata válasza szTotyy (#62759) üzenetére


Plata
félisten

Basszus szerintem ez volt.
Lehet pont nálad is láttam.
Köszi mindenkinek.
Este ezt is bezsákolom.

[ Szerkesztve ]

(#62762) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Na ma először volt idő, írni a Live Chaten a Supportnak és úgy nézett ki már az elején, hogy tényleg élőlénnyel beszélek.
Az egy hete indított ticketemet másnap visszadobták a szokásos szöveggel.
Most pedig pár mondat után simán visszaadta a pre-orderben kapott 500.000.- GTA$-omat.
Hihetetlen.

Persze rögtön ráharaptam és kérdezgettem a banról, de onnantól jött a copy/paste szöveg.

Na mindegy, legalább egy picikét visszaadtak a jogtalanul elvett dolgaimból.
Most pedig szerzek ingyen Heist apartmant. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62763) freeknight válasza bluuzia (#62762) üzenetére


freeknight
őstag

Tetszik a jövő crew név, illik szegény sokat szenvedett karakteredre :D

(#62764) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Miért fagy ki nekem állandóan a játék?
Ma már másodszorra.
Nemrég kezdte el, de még éppen nem volt nagyon zavaró. De most megszaporodtak és így már erőteljesen élmény romboló, hogy valami művelet közben egyszer csak elszáll.
Semmit nem ír, csak fut egy hibakereső, persze nem talál semmit és ennyi.

(#62765) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nektek is?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#62766) JulianSinulf válasza Bjørgersson (#62765) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Nekem nem.
És jó sokan is voltunk az imént a session-ban.

De épp az imént fagyott ki harmadszorra. Mára meguntam, már nem megyek vissza.
A grafikai beállításokat már alapra vettem, de nem használt. Még azt tudom megtenni, hogy teljes képernyőn játszom és nem ablakban.

[ Szerkesztve ]

(#62767) Met válasza Reaper (#62760) üzenetére


Met
nagyúr

Meglett a moci?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62768) ProgenXL


ProgenXL
őstag

"San Andreas lakói örülhetnek: Akik ezen a héten fellépnek a játékba, 250 000 GTA$-ral lesznek gazdagabbak. Emellett további 150 000 ropogós GTA$ üti azok markát, akik május 14-ig minden nap fellépnek a játékba. Az összegek május 15-21 között kerülnek kiutalásra a virtuális számlákra.

by gtaplace

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#62769) Plata válasza ProgenXL (#62768) üzenetére


Plata
félisten

Nem kaptam semmit,csak sok saving failed,meg puchase failed feliratot,no meg ledobált üresbe,mariska gyárban 4 motoros eladást egyedül toltam le üresbe mert kidobott. :DDD

(#62770) VikMorroHun válasza Bjørgersson (#62765) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nekem volt ilyen hibaüzenet, de csak a játékon belül. Azt mondta, maradjak inkább egyjátékos változatnál. Töröltem a Social Clubot, ellenőriztettem a helyi állományokat, rendbe jött.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62771) Reaper válasza Met (#62767) üzenetére


Reaper
őstag

Meg, már meg is hajtottam rendesen :)

(#62772) GERIZN


GERIZN
újonc

Sziasztok!
100 szintű vagyok, nagyon régóta gta 5-ők.
Minden nap aktív vagyok segítő kész.
És nagyon meg tetszettetek segítő készek a tagok.
És szeretnék a csapat tagja lenni.
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#62773) hegyipapa válasza GERIZN (#62772) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Szeretnél bekerülni a crew-ba, akkor ign-es barátaidat töröld !! Ezt olvasd el !!

[ Szerkesztve ]

(#62774) Met válasza Reaper (#62771) üzenetére


Met
nagyúr

Mi a neve? Mechanicnál néztem mi tudok lekérni de nem volt ismeretlen név

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62775) Ideg válasza Met (#62774) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hirtelen Methaniacot olvastam. :DDD

(#62776) Met válasza Ideg (#62775) üzenetére


Met
nagyúr

Fesd a falra az ördögöt persze :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62777) Reaper válasza Met (#62774) üzenetére


Reaper
őstag

Shotaro a neve, elég vad kis gép, és asszem csak ez meg a drag bike tudja azt, hogy gyorsabb előre dőlve mint hátra. Versenyeken a régi kis Batimmal folyton ezekkel küzdök, hiába jobb a Bati kanyarban, ha egyenesnél elrongyolnak mellettem.

(#62778) HussarF válasza Reaper (#62777) üzenetére

Én a Shitzu draggal farmoltam ki az 50 győzelem egy jó részét a króm színhez. Motoros versenyeken vagy ez vagy a Shotaro nyer. Nekem az előbbi volt meg, így azzal toltam. De tesómnak meg Shotaro-ja van, ő úgyanígy alázott azzal a motoros versenyeken.

(#62779) Reaper válasza HussarF (#62778) üzenetére


Reaper
őstag

Az a szerencsém, hogy sokaknak megvan ugyan a Shotaro, de kanyarnál elszállnak mint a sóhaj, ha nem annyira jó játékos próbálkozik vele, azért sikerült párat nyernem a Bati RR-el az újabb mocik ellen. Persze ha már kicsit is ügyesebb az ellen, akkor nincs esélyem.
A szín farmolásról annyit, hogy nekem asszem 1 rally vagy mi kellett talán az arany vagy melyik fém színhez.
Na azt pár hete véletlenül sikerült, Pariahhal olyan versenyen ahol marhasok földút volt és a kis Focus RSből is sok volt :) Nagyon izgalmas volt, mert ők a földes részen tudtak haladni, nekem keresztbe akart menni állandóan, de amint aszfalt lett, akkor robbant a Pariah, durva, hogy milyet lép az a gép. Akinek még nincs meg, most akciósan tessék bezsákolni :)

(#62780) szTotyy válasza Reaper (#62779) üzenetére


szTotyy
őstag

A mocis versenyeken a Shitzu Hakuchou-t használom a viszonylag kevésbé kanyargós pályákon. Én úgy vettem észre, nagyjából egy szinten vannak a Shotaro-val, de legalább a Shitzu földhözragadtabb küllemű.
A kanyargós pályákon meg a Dinka Double T-t használom. Ezt a mocit nagyon kevesen használják versenyzésre, de én szeretem, nagyon jól kanyarodik, viszont a hosszabb egyenesekben talán a Bati jobb nála, ha nincs szélárnyék. Ennek ellenére sok versenyt nyertem vele.

Személy szerint nagyon csípem a mocis versenyeket, jó sok az előzés, izgalmasabb, mint egy autóverseny, és a hülyéket is könnyebb kikerülni.

[ Szerkesztve ]

(#62781) Depiboy válasza Reaper (#62779) üzenetére


Depiboy
tag

Egyszer bekerültem egy körversenyre ami a lóversenypályán volt egy x80 protoval és legnagyobb meglepetésre óriásit lépett és csak a kanyargásoknál kellett odafigyelni kicsit és verhetetlen volt :)

(#62782) Reaper válasza szTotyy (#62780) üzenetére


Reaper
őstag

Akkor jók az ilyen versenyek, ha nincs catchup, mert akkor ha jó vagy, szépen el tudsz húzni a többiektől és remélhetőleg kimaradsz a darálóból, mert az mindig van :)
Kár, hogy már a classic utcai versenyeket nem nyomja senki, a legközelebb ehhez a stunt racek állnak, ott is lehet jókat menni.
A Hakuchou nem rémlik, hogy okozott volna eddig problémát nekem versenyen, a drag már annál inkább a Double T-t meg szerintem még sose láttam :)

Depiboy: Jó buli lehetett, bár nekem az X80 pont olyan, hogy valahogy nem áll össze, olyan, mintha piszkosul jól akarna fordulni, de amikor meg durva kanyarba teszem, akkor meg nem akarja. Bár ezt csak I/Eban teszteltem eddig :) Nem is tudom, ez összkerekes?
Super kategóriában az RE-7B a mindenkori kedvencem, nagyon durva tapadás, bár nem megbocsájtó és a végsebessége sem túl nagy. Sajnos igazi versenyekre már nem nagyon lehet használni azt se, a Vagner alázza.

(#62783) szTotyy válasza Reaper (#62782) üzenetére


szTotyy
őstag

Ja igen, a Hakuchou-nak a drag változatára gondoltam természetesen. :)
A Double T-t összemérhetjük egyszer majd a Batival. :)
A régebbi motoros stunt pályákon az OVER AND UNDER volt a kedvencem, ahol ugyanaz a vonalvezetésű pálya volt egymás alatt, felett. Jó versenyeket lehetett rajta menni.

[ Szerkesztve ]

(#62784) GERIZN válasza hegyipapa (#62773) üzenetére


GERIZN
újonc

Rendben töröltem őket!

(#62785) Reaper válasza szTotyy (#62783) üzenetére


Reaper
őstag

Motorosból nekem a talán Trench nevű pálya és az, amelyikben a kikötőbe megyünk le, szinte tengerszinten. Ezek hangulatosak :)
Én szivesen megyek a Batival a Double ellen :) Még a pályát is megválaszthatod :)

(#62786) CJ4567 válasza Reaper (#62782) üzenetére


CJ4567
veterán

Elég sok sikerem volt az RE-7B-vel Vagnerek ellen, bár ha egy ügyesebb ember volt ellenem, akkor már nem volt sok esélyem. Az ügyes ember + X80/Nero Custom még rosszabb.

A Bati is tudja azt, hogy hátrafelé dőlve gyorsabb.

Rally autóból nekem a Comet Safari az abszolút kedvenc. Jó gyorsulás, végsebesség, és jól is kanyarodik, csak ha túl agresszív vagy, és nem ismered az autót, fel fogsz borulni.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#62787) Reaper válasza CJ4567 (#62786) üzenetére


Reaper
őstag

Az RE-7B egészen odáig jó, ahol nincsenek nagy és hosszú egyenesek, mert még mindig ez a grip király. Kanyarokban nagyon szeretem belülröl előzni a népet, akik próbálnak tapadást keresni :)
Viszont sajnos kevés ilyen pálya van és ahogy mondod, ha ügyesebb a Vagneres, akkor az is tud jól kanyarodni, csak jobban kell tudni az íveket.

A legtöbb motor hátradőlve gyorsabb ezt tudom, a 2 kivétel a Shotaro, meg a Drag, ami pont ugyanolyan gyors előre dőlve is.
szerk.: Csak az a durva, hogy Broughy tesztjei alapján nem kéne, hogy a Bati és a többi top között akkora különbség legyen, ráadásul "papíron" a Batinak is nagyon jó a végsebessége, ehhez képest a gyakorlatban egyértelmű a hátrány.

Rally vasból nekem a Quattro másolat tetszett, amikor bejött, de nem nagy tapasztalatom van vele. De kéne egy rally vas nekem is, lehet a Focus RS-t veszem meg, ahogy nézem azokon szinte tökmindegy, hogy aszfalton vagy murván mész.

A borulós gépeket nem szeretem, a Deluxo is annyira gagyi, hogy ha rendesen megyek vele, akkor fejreáll, ahelyett, hogy csúszna szépen, ahogy kell neki. Bár lehet kipróbálom azt is offroad kerekekkel :)

[ Szerkesztve ]

(#62788) nemerdekel válasza hegyipapa (#62773) üzenetére


nemerdekel
újonc

Én is szerettem volna, de azt mondták túl friss vagyok :(

(#62789) ucli válasza GERIZN (#62772) üzenetére


ucli
senior tag

És először mek kellne tanyulni irni.... :U

(#62790) Heller2 válasza ucli (#62789) üzenetére


Heller2
aktív tag

Olyan magasak az elvárásaid ! :P

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62791) Puma K válasza JulianSinulf (#62764) üzenetére


Puma K
veterán

Túlmelegszik a géped (a GTA elég jól skálázódik-terheli a gépet) és adott hőmérsékletszint elérése után lelövi magát a gép avagy újraindul.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#62792) Kiskokó válasza Reaper (#62787) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezeket a Broughy féle infókat sose értettem... abban a táblázatban amiben gyűjtve is vannak az adatok... hát kb semmi se úgy van a játékban..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62793) JulianSinulf válasza Puma K (#62791) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

De nem a gép indult újra, hanem a játék omlott össze. A gép max akkor melegszik túl, ha valamit elcsesztek a játékban és úgy használja a vga-t ahogy nem illik. De csak egy ilyen játékkal találkoztam és akkor is csak a driver állt le, a gép nem. És nem is biztos, hogy túlmelegedett, csak a játék gyanakodott ilyenre. Nem monitorozom folyamatosan a hőmérsékleteket.
A gép tiszta, április elején volt portalanítva.

(#62794) Met válasza Reaper (#62777) üzenetére


Met
nagyúr

Ingyen lesz vagy csak olcsóbb?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62795) Reaper válasza Met (#62794) üzenetére


Reaper
őstag

Megvehető lesz :D

Kiskokó: A táblázatait nem néztem sose, de ami videókat csinál, azok általában fedik a valóságot, nekem beváltak.

(#62796) nemerdekel válasza JulianSinulf (#62793) üzenetére


nemerdekel
újonc

Nekem is szokott ilyet mostanában. Online csak annyit találtam róla, hogy lehet modderek. Próbáld meg olyan lobby-ban amiben csak te vagy, ha akkor is csinálja legalább egy valamit kizárhatsz.

(#62797) JulianSinulf válasza nemerdekel (#62796) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Általában olyan lobby-ban vagyok. Illetve tegnap tele PHHU-s lobby-ban voltam.
3-an nem PHHU-sak voltak, ebből az egyik Lepke volt, a másik kettő meg csatlakozni akart a crew-hez.
Ma betettem teljes képernyőre, de mondjuk a chrome-ot is kilőttem és még egyedül is voltam, mert nem tudtam Hegyi-re csatlakozni, visszadobott az előző session-ban. Így nem volt gond, de ez nem megoldás.
Lehet, hogy a memóriákkal nem stimmelne valami? De már memtest-et is csináltam még korábban. És más játéknál nem jellemző, pedig van, hogy 12 GB is elfogy, míg GTA alatt a 9 GB-ot nem szokta elérni.
SSD-re sem jelez hibát a programja.

(#62798) ucli válasza JulianSinulf (#62797) üzenetére


ucli
senior tag

12? 6+6? ;] Próbáld meg csak 8 gigával, a ”triple” channelt nem szereti a játék.

(#62799) VikMorroHun válasza JulianSinulf (#62764) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Használsz-e proci túlhajtást? Mert ha igen, akkor próbáld meg gyári beállításokon. Nekem van olyan játékom, ami nem bírta, az összes többi meg igen.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62800) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Lackó szelleme ma velünk volt a sessionben. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.