Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62901) szTotyy


szTotyy
őstag

Anulu, ha rám hallgatsz, azt veszed meg, amelyik hajó neked tetszik.
- amennyire ismerlek, nem pvp-zel annyit, hogy a hajó kialakítása fontos legyen ilyen szempontból
- nem fogsz annyit motorcsónakozni, hogy ez is olyan hűdenagyot nyomjon a latba.
- a helikoptert se fogod annyit használni, hogy a gyorsabb heli megtérüljön.
- a pezsgőzésnek meg pont annyi értelme van, mint egy számítógépes játékban pezsgőzni.
Szóval nézz képeket és vedd meg amelyik jobban tetszik! :)

[ Szerkesztve ]

(#62902) Plata válasza ucli (#62898) üzenetére


Plata
félisten

Nem szoktam asszisztenst zargatni vele.
A kapitányos hajó lekérést is kíváncsiságból próbáltam ki.
De irtó messzire pakolta.

(#62903) Kelecar válasza Segal (#62872) üzenetére


Kelecar
aktív tag

És azon hogy pezsgőzzek, hogy tegyem a füledbe :D

(#62904) L-e-f-i-e válasza Kelecar (#62903) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Veszel egy pezsgőt otthonra, elképzeled, hogy a heliben ülsz és voala igazi, 3d , és még finomabb is. :D

=^-^=

(#62905) Anulu79


Anulu79
addikt

Megvettem a közepes hajót végre. :) Viszont helyet nem engedett választani, hogy hova szeretném tenni. Vagy át lehet mozgatni?

(#62906) szTotyy válasza Anulu79 (#62905) üzenetére


szTotyy
őstag

Át lehet mozgatni. Fix pontok vannak a mapon, amiket ki lehet választani. Ha csatlakozás után már foglalt a helyed, akkor a hozzá legközelebbihez spawnol le a hajód.

Szerk: csak áttölti, sajnos nem mozog, pedig az állat lenne.

[ Szerkesztve ]

(#62907) Anulu79 válasza szTotyy (#62906) üzenetére


Anulu79
addikt

Pont most találtam meg. Amúgy mozog is amikor áthelyezem vagy csak áttölti és annyi?

(#62908) Plata válasza Anulu79 (#62907) üzenetére


Plata
félisten

Lesz egy kis videó és kész.
Ha public sessionba mész javaslom a beach és a reptér közti részt vagy fort zancudo melletti partot.
Jó hecc lelőni sügereket. :D
Ha Ph-s sessionban akkor meg a bizniszekhez legközelebb.

(#62909) Anulu79 válasza Plata (#62908) üzenetére


Anulu79
addikt

A hajóról vadászni úgy érted? :) Amúgy ez a pp indítás hogyan zajlik?
Aztán lassan befejezem ezt a hajó dolgot mert gondolom már mindenkinek tele van tőlem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62910) Segal válasza Anulu79 (#62909) üzenetére


Segal
veterán

Csak a yachtról tudod indítani. M menüből vip work és a legalsó (PP). Elindítás után elhagyhatod a yachtot ha akarod. Ha ph sessionbe vagy lényegébe bármit csinálhatsz mert nem fogják támadni de ha izgalomra vágysz akkor oroszoknál indítsd. Garantáltan jönni fognak. A sárga kört kell tartani ha be tudott menni az enemy akkor tizen másodperc és buktad a védést. Ha tudod tartani akkor ingyen 30k és 4k rp.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#62911) Plata válasza Anulu79 (#62909) üzenetére


Plata
félisten

Nem,ha a reptér és a beach közt állsz meg vagy fort zancudo mellett egy public sessionban akkor könnyen lehet hogy valakit lelő a hajód ha be van kapcsolva a légvédelem.
Passzívban vagy akkor is lelövi az ellenséges játékosokat.
Nekem crew tagra és barátra nem lő.
Publicban ha sok az ideges rambó akkor megtámadhatnak repülővel vagy helivel.
De ha passzívban vagy a hajón akkor hiába lőnek rád rakétával egyébbel,de a hajód meg lelövi őket,nagyon jó hecc felidegesíteni hidrás marhákat. :DDD
Szerintem nem nagyon zavar senkit a hajó téma,max azt aki valamibe úgy is bele akar kötni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#62912) rup1u5 válasza Anulu79 (#62883) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Yachtnak egyébként mi értelme?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#62913) Heller2 válasza Anulu79 (#62909) üzenetére


Heller2
aktív tag

Kérdezz nyugodtan!

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62914) RaZorga


RaZorga
újonc

Sziasztok!

Ezúton jelentkezem a csapatba, amennyiben újonc fórumost is felvesztek. Szívesen segítek másoknak, sokkal jobb a játék csapatban, mint egyedül. :) Aktívan játszom, ahogy a munka engedi.

Játékosnevem RaZorga, 104 szint. Életkor: sajnos már 40 :)

Köszi!

(#62915) Anulu79 válasza rup1u5 (#62912) üzenetére


Anulu79
addikt

Én mág csak most tanulmányozom. :)

Amúgy mozog magától? Most máshol van mint a másik sessionben.

(#62916) Heller2 válasza Anulu79 (#62915) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ha az adott sessionben másnak is van ott hajója, akkor kicsit odébb teszi

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62917) Anulu79 válasza Heller2 (#62916) üzenetére


Anulu79
addikt

Na szép! Ez konkréran fél mappal odébb volt. :D

(#62918) Heller2 válasza Anulu79 (#62917) üzenetére


Heller2
aktív tag

fejjel lefelé nézted a monitort! :P

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62919) Anulu79 válasza Heller2 (#62918) üzenetére


Anulu79
addikt

Ó basszus! Ezt nem is figyeltem. :DDD

(#62920) Reaper válasza Anulu79 (#62915) üzenetére


Reaper
őstag

Én azt vettem észre, hogy amíg nem mozgattad egyszer, addig mindig máshol lesz. Valami hasonlót ki is írt.

(#62921) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Megnéztétek bela8814 barátlistáját, mielőtt felvettétek?
https://socialclub.rockstargames.com/friends/search/friends(bela8814)/

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62922) Heller2 válasza VikMorroHun (#62921) üzenetére


Heller2
aktív tag

Változatos

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62923) debrecenikri válasza VikMorroHun (#62921) üzenetére


debrecenikri
tag

Nem biztos, hogy az egymásnak esés a legjobb megoldás jelen esetben, bár tényleg felvet kérdéseket, hogy mi történt itt felvétel közben. Bár így elnézelődve, napi szintű feljáróknál is vannak népes barátlisták, Ign és társai, nevek nem számítanak, mindenki a saját lelkét tartja egyensúlyban :)

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#62924) JulianSinulf válasza Anulu79 (#62919) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ha választasz egy helyet, ami épp foglalt, de később az illető lecsatlakozik, akkor ingyen odaviszi a kapitány, ha szépen megkéred.
Amúgy a helyekkel nem vagyok megelégedve. PH session-ban esélytelen, hogy a strandhoz tegye, mert tuti már foglalt, elteszi a fenébe a reptér mögé. Ha meg egyel odébb teszem a strandon és foglalt, akkor meg a domb mögé teszi. Szóval a CEO irodához képest mindig szívás.
Az is érdekes, hogy van amikor egy hely közelébe ott van 2-3 hajó is. De az enyémet sosem képes a kiválasztott közelébe tenni, akkor sem, ha épp egy hajó áll csak ott.

(#62925) JulianSinulf válasza rup1u5 (#62912) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Simán online csatlakozom, idegenekhez. Indítok egy PP-t és megcsinálom az üres session-t.
Majd nyugisan átbogarászom a telón a netet. És még fizetnek is érte.

(#62926) ucli válasza ucli (#62898) üzenetére


ucli
senior tag

Ezt jól megaszontam. :D :W :

(#62927) Anulu79


Anulu79
addikt

Mely napokon kell belépni a játékba a plusz 150,000 ropogós dolcsiért? :)

(#62928) Laraxior válasza Anulu79 (#62927) üzenetére


Laraxior
titán

Mindennap. 14-ig.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62929) Plata válasza debrecenikri (#62923) üzenetére


Plata
félisten

Este is jól elromlott Ph-s session,csaló is ign-es is meg egyéb állat fajta is volt.
Egy ideig Ph-s sessionban voltunk,be is engedett,aztán jött ott minden féle barom,valaki még orbitalozott is,pár Ph-s meghalt eladás közben.Meg lett csaló is,utána mikor leléptem abból a sessionból és átmentem másik ph-s sessionba meghülyült a játék.Vagy kivágott a sessionból,azt írta ki hogy mindenki leftelt,vagy azt írta a játékos nincs már sessionban.Próbáltam csatlakozni többiekre,engedte is,de aztán ahogy kimentem volna a bunkerből levágott újra.Most épp a bunker volt a spawn pont,kaptam Saabe-tól is invet elmentem hozzá is akkor átállítottam spawn pontot be is engedett hozzá,de ahogy elindultam az irodában az asztal felé hogy regisztráljak újra kidobott.Meguntam és elmentem aludni.

[ Szerkesztve ]

(#62930) Segal válasza Plata (#62929) üzenetére


Segal
veterán

M menüből is beléphetsz ceo-ba/mc-be.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#62931) MrYoniko válasza Plata (#62929) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Esküszöm neked egy külön napló blog kéne, "Plata kalandjai a GTA V-ben" címmel... ;) :DDD

Bocs, nem kötözködésből írtam, de hsz-eid 80%-a storyzás. :DD :DD :DD

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62932) Plata válasza Segal (#62930) üzenetére


Plata
félisten

Azt tudom,de egyből lopni akartam egy ládát.
Már ha olyan lopni való van ami tetszik,ha nem tetszik akkor MC.

(#62931) MrYoniko
Hát tegnap nem volt olyan vicces a dolog,főleg mikor a többiekre orbitalozott valami gyökér.
De voltak érdekesek az este.
Egy ideig passzívban figyeltem mit csinál az egyik csóka,érdekes volt,a ház fal előtt ugrált és lövöldözött a házon keresztül,néha le is lőtt valakit.Ugrott és lőtt.Először azt hittem szimplán hülye és a falat lövi de nem.

[ Szerkesztve ]

(#62933) Depiboy


Depiboy
tag

Valaki tudna nekem ötletelni hogy hirtelen mi történhetett amiért tegnap óta nagyon erős fps dropok vannak nálam és nemtudom miért. Egyedüli programként fut a gta, már visszavettem mindenből is, de ha a felbontás 1280x720 akkor is olyan mintha gázadás közbe bele bele fékezgetnék, ha megállok egyhelyben a karakterrel akkor a világ olyan mintha fékezgetne körülöttem.

[ Szerkesztve ]

(#62934) MrYoniko válasza Plata (#62932) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Én meg lassan egy hónapja fel se csatlakoztam, vagy meguntam, vagy sok a tanulnivalóm, vagy csak simán idegesít a max 30fps low grafikán...
Mindenki döntse el melyik "kifogás" elfogadható.

A társaság hiányzik, maga a játék már annyira nem, meg most hasznos akciók sincsennek. Pl egy dupla $-os bunki eladás miatt végigafkolnék egy hetet... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62935) VikMorroHun válasza debrecenikri (#62923) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nem akartam egymásnak esni, csak ránéztem a barátlistájára, és feltűnt, hogy van rajta IGN is, ami ellenkezik a szabályzattal. Meg az a másik 15 gyűjtő crew is kérdéses, mert ki tudja, ha onnan jön valaki, akkor hány IGN-es követi majd.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62936) Plata válasza MrYoniko (#62934) üzenetére


Plata
félisten

Most ha minden nap be logolsz 1 misit kapsz.

(#62937) szTotyy válasza MrYoniko (#62931) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez a Napi Plata (nem az én agyszüleményem:) ) Megtalálható az újságárusoknál, a PH fórumon, minden nap. :D

Yoni, hamar meguntad a játékot :(

Plata: 1 misit? eddig csak kisebb összeget tudtam, de akkor biztos félreolvastam valamit :) Ez így jobban hangzik.

(#62938) Bjørgersson válasza szTotyy (#62937) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Őrölt bónuszok ezen a héten a GTA Online-ban!

San Andreas lakói örülhetnek: Akik ezen a héten fellépnek a játékba, 250 000 GTA$-ral lesznek gazdagabbak. Emellett további 150 000 ropogós GTA$ üti azok markát, akik május 14-ig minden nap fellépnek a játékba. Az összegek május 15-21 között kerülnek kiutalásra a virtuális számlákra.

Így van az az egymillió, de gondolom már elfáradt a sok írástól... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#62939) Mr.Csizmás válasza Bjørgersson (#62938) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennyire nincs vendég? :U cockstar pls, inkább unban és csalók irtása...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62940) Plata válasza Bjørgersson (#62938) üzenetére


Plata
félisten

Nekem Ph sessionban mondták hogy egymisi jön egyben.
Mert azt hittem hogy majd naponta kapunk,de valaki felvilágosított két napja hogy 1 misi jön majd egyben.
Hogy ki volt ne kérdezd,nevet mindig elfelejtek.
A RDR-es dolgot is hallottam,meg ha igaz lesz még DLC a GTA-hoz is.
Talán.
Bár az csak pletyka,de tőlük hallottam a gamma vanguard pletykát is,ami meg bejött.

[ Szerkesztve ]

(#62941) GeronimoTama


GeronimoTama
tag

Én azt vettem észre hogy bejönnek bizonyos emberek és elkezdenek utána tömegesen jönni a randomok. Azt sem tartom jónak hogy szoktak fent lenni magyarok akik vagy nem phsak vagy csak nincs beállítva nekik crewként de ha nem phsak akkor ugye nem vonatkozik rájuk hogy szűkítsék a barátlistájukat...

GTAO: tamadotcom

(#62942) Anulu79 válasza Laraxior (#62928) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Akkor megpróblok minden nap fellesni. Kell a zsé. :D

(#62943) MrYoniko válasza szTotyy (#62937) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Sajna ja, időm sincs most a suli miatt, meg a folyamatos eladás pár hónap alatt unalmassá vált számomra. Heist-ért könyögni kell napokon keresztül, de azok is unalmasak...
Változatossabb világot vártam, mint pl a WoW-ban és a FireFall-ban is van (utóbbi fps mmo).

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62944) Plata válasza MrYoniko (#62943) üzenetére


Plata
félisten

Nem kéne annyit farmolni,néha csak úgy ökörködni kéne a többiekkel,én jöttem hozzád heist-re,bár nem fejeztük be.
Amikor be bugolt és fél éjszaka próbáltunk le tolni egy setup-ot az jó hecc volt. :D
Én szeretem a WoW-ot,tényleg,most is van előfizum,a köv kieg elővételben megvéve,de a jelenlegi kieg vége egy rakás (csúnya szó).A WoW jelenlegi kegjének az end contentje egy rakás gőzölgő tehénlepény,mentaszósszal nyakon öntve.
Argus-tól max a fejem fájdul meg és hasmenésem lesz,mi a rákot kezdjek ott?Hónapokig farmoljam a retkes reput,idióta küldikben,olyan helyen ahol a látvány annyiból áll hogy jobb oldalt sok okádék,bal oldalt még több okádék,elöl egy kupac okádék tó,mögöttünk meg a nagy semmi?
Van 16 maxos karim,de argustól herótom van állatira.inkább kiskarikat húzok fel,az mókásabb.Bár most arra sincs időm mert meló.

GTA-ban Ph-s sessionban el lehet ökörködni,már jó ideje nem is kerestem lóvét,inkább fogy a pénzem mint termelődik.Bár most volt két egyszemélyes mariska és cc gyár eladásom,ledobott a játék üresbe és kénytelen voltam egyedül befejezni.Ládázást csak akkor csinálom ha olyan jön ami tetszik,a vegyes raktárat nem töltöm,mert múltkor próbáltuk eladni de megszivatott a játék és elbuktam az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#62945) Mr.Csizmás válasza Plata (#62944) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kerbal space program

kell a műszaki érzék, ellenben sokat lehet röhögni :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#62946) Plata válasza Mr.Csizmás (#62945) üzenetére


Plata
félisten

Tudod mi jutott eszembe erről?
Tegnap ph-s sessionban láttam farkast repülni rakétával. ;)

(#62947) Kelecar válasza Bjørgersson (#62938) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Szinte hihetetlen, hogy ezt kell mondanom, de most Platanak van igaza.

Eredeti hír:
"everyone who logs in to GTA Online this week will qualify for a state sponsored gift of GTA$250K. To keep your hustle running like clockwork, they’ll also slide you an additional GTA$150K for each subsequent day you log in to GTA Online this week, through May 14th. Earn over GTA$1,000,000 for participating every day."

Bár oda van írva h a vége több mint 1.000.000, de aki nagyon nem tudna inglisül: naponta 150K jár a belépésért.

Most a gtaplace volt a f*sz :D

(#62948) Plata válasza Kelecar (#62947) üzenetére


Plata
félisten

Nem az ujjambú szoptam,Ph-s sessionban világosított fel valaki.
Első nap felléptem nem kaptam semmit,második nap dettó,erre megkérdeztem Ph-s sessionban hogy kapott-e valaki,mert azt hittem kapunk,erre mondta valamelyik Ph-s hogy lótúrót kapok,ha minden nap fellépek szépen akkor végül jön egy milla majd.

[ Szerkesztve ]

(#62949) horvathgabi8


horvathgabi8
újonc

Hello a játéknevem horvathgabi180 ,78-as szinű vagyok azért szeretnék csatlakozni hogy kapjak segítséget és én js tudjak segíteni másoknak :) előre is köszönöm :)

(#62950) Kelecar válasza Plata (#62948) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Itt fórumon is már másodszor van linkelve a gtaplace-es hír, csak hát az kicsit hülyén van megfogalmazva.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.