Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62151) Lorell71 válasza szTotyy (#62135) üzenetére


Lorell71
tag

500 misit nem lehet összeszedni normálisan, a social clubos vagy steames adataidat megadod 1 "cégnek" és adnak 500 misit. Valamilyen adatot felülírnak a szerveren. Természetesen rangot és a cuccok feloldását is megoldják. Ez fizetős dolog. Az összegtől függ mit/mennyit kérhetsz.

VikMorroHun: engem érdekel a lezsírozott verseny, mert utálom azt. Need 4 Speed-et szerettem, itt nem szimpi.

[ Szerkesztve ]

(#62152) Kiskokó válasza VikMorroHun (#62150) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én speciel, ha szándékosan is ölök valakit meg, mindig mondom legalább hogy sorry vagy valami "ezt nem tudtam kihagyni" vagy valami ilyesmi kiséretében. :DD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62153) JulianSinulf


JulianSinulf
senior tag

Saabe már jópárszor kinyírt engem is valamilyen módon. Általában PP-nél úgy érkezik helivel vagy opressorral a hajómra, hogy az vagy elkaszál vagy, ha nem, akkor a robbanás visz el.
Ezen sosem húztam fel magam, így közlekedik, ez van. Nálam is előfordulhat, hogy valamivel épp nem tudok megállni. Vagy bunker eladásnál az E betűt nyomogatom.
Sosem adtam vissza neki és nem is akartam. A PHHU elvileg egy békés crew lenne, de sajnos vannak akik nem szeretik a békét. És mostanában egyre több ilyen taggal találkozom.
Viszont akkor nem értem, hogy miért nem az idegeneket nyírják ki, mert azokból mindig akad. Vagy lehet, hogy csak azokra tudnak rámenni akik békésen játszanának és nincsenek felkészülve a hátba támadásra?
A robbanó lövedékes távcsöves ellen nehéz védekezni. Nemrég lemoddereztek miatta a piza-sok. De most mit csináljon az ember a noob-ok ellen? Opressorral ki tudta lőni a Kuruma-m, mert az nagyon menő hátulról, utána meg nem tudta vele leszedni a Buzzard-om. Ja nem, az a haverja volt, de az is ráment crew társra. Szóval megérdemelték, le is léptek a session-ból.
De ezek mind idegenek, akik ellen eleve készül az ember.

Ma is kinyírt a kedves MC elnök egy szállítás közben, nem is értettem, hogy miért. Valsz sticky-vel. Még jó, hogy neki szállítottam és leadtam már a motorját. Válaszra sem méltatott. Mégsem mentem oda hozzá és lőttem fejbe.
A 25-ös session-ból volt vagy 10 idegen, biztos nem tudta beazonosítani, hogy azonos színű a pöttyünk a térképen.

(#62154) MrYoniko válasza JulianSinulf (#62153) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

"Ez visszajárt!" Nálam igazából kifogás, de legalább tudok gyakorolni, így már elég tapasztalatom van felvenni a harcot az idegenekkel, mint pl ma este is...
Bár sajnos az egyik dum-dum lőszer szegény valort kapta telibe, de a a kocsija robbanása elvitte a csókát is...
... mert a cél szentesíti az eszközt. :DD :DD :DD

Javaslom am, hogy harc esetén egy mc-ben legyünk és baráti tűz álltal legalább nem halunk meg. ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62155) Kiskokó válasza JulianSinulf (#62153) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen? Pedig veled azért nem engedem el úgy magam, nálad véletlen lehetett tényleg ha kaptál :D Bocsi ha zavart.

De ha szándékos is volt, akkor is a jó szándék vezérel. Én sose megyek el utána, főleg PP kor, csak csinálok egy kis hangulatot, hogy ne unatkozzunk, és remélem hogy tényleg nem sértődik meg senki :)

De azért szerintem ezek egyáltalán nem gyakoriak.
Max kelével meg Ucillal de kiharcoljak :DDD , én mindig aranyosan közeledek, ma is direkt nem kúrtam el opresorral kelét :DDD ere leüt róla, háá van pofája ;] :P

Én pláne ez miatt toleráns vagyok mivel én is rosszalkodok kivel jobban kivel kevésbé, csak tudni kell mikor szabad és hogyan.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62156) JulianSinulf válasza MrYoniko (#62154) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Ha gyakorolni akarsz, akkor inkább járj DM-ekre és ne crew társakra vadássz. Hacsak nem crew társakkal mész DM-re. Az sem rossz móka. Ismerősökkel egymás ellen.
Jó gyakorlás még a PP rendes public session-ban is.
Hányszor lelőttem én is a csókát mikor a helibe akart beszállni :D
Amúgy nem nagyon szoktam pvp-zni. De az utóbbi idők tapasztalatai alapján muszáj, mert időnként a PHHU-sok ellen kell védenem magam. Viszont nem rajtuk gyakorlom be a dolgot.
De volt már olyan is, hogy az eladás járművét kellett megvédenem. Szerencsére sikerült leszállítanom az összes csomagot.
Ezért jó, ha supply-zol, meg cargo-kat gyűjtesz. Elég kemények az ellenfelek, ott már lehet gyakorolni.
Viszont van ami ellen nem lehet tenni, ha még nincs meg neked az ellenszere. És más sem tud ellened tenni, ha olyanod van, amihez neki nincs ellenszere.

[ Szerkesztve ]

(#62157) JulianSinulf válasza Kiskokó (#62155) üzenetére


JulianSinulf
senior tag

Semmi gond, nem zavart. Jót röhögtem az érkezéseden. Úgyis a hajón éledünk, hátránya nincs.
A hangulatot meg megadta. :)

(#62158) Kelecar válasza Kiskokó (#62155) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Kellett volna motorod h elguruljak az avengerig, de nem tudtam felszállni rá :(

(#62159) Kiskokó válasza Kelecar (#62158) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szólsz és oda adom :P
A talin beállítottam, hogy ne tudjatok kirángat a kocsiból azóta úgy maradt. De ha kéred az életem is odaadom. (csak neked) :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62160) MrYoniko válasza JulianSinulf (#62156) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Amikor kezdtem sokat mentem DM-re, de annyira új volt a GTA világa, hogy nem volt sikerélményem. Skyrim-hez meg HL 2 - höz szoktam jobban hozzá.

Eladás/lopás közben nem hinném hogy crew tag vadászna rád. Idegenek már annál inkább...

Jelenleg már ott tartok, hogy eladás közben a szállítmány cipelése helyett inkább csak supportálok pl tolással, vagy akulával nyújtok védelmet npc és játékossal szemben. Utóbbi nagyon jó móka, amikor elkezd kötekedni, aztán pussive és anyázás... ;)

Lopás/cargo-zás meg már unalmas, mindig ugyan onnan, ugyan akkor jönnek az ellenfelek, sajnos nagyon kiszámítható.

[ Szerkesztve ]

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62161) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Bocs srácok, kicsit úszok melóban, plusz kaptam még külsős extra munkát is, amint tudom utána olvasok a hozzászólásoknak és válaszolok. Ha valakinek ötlete van és nem akarja itt megpörgetni, az küldheti nyugodtan nekem is és hegyipapának is privátban, azt legalább látom fixen.

Valaki írta a szavazásra, hogy ~ a 10%-a szavazott a népnek. Igen, pontosan ez a probléma a mostani helyzetben. A PHHU alapvetően egy prohardver fórumhoz tartozó csoportosulás lenne, egy szelektált közösség, ahol a tagok azt kapják, amit szeretnének, lehetőség szerint random hülyéktől mentesen. Az eredeti PHHU már nagyon régi és van benne bőven ismeretlen tag, azt megszűrni ennyi év távlatából lehetetlen, pont azért is lesz ez az irány.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#62162) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Mai új járművek :

(#62163) Plata válasza hegyipapa (#62162) üzenetére


Plata
félisten

Mini és a heli kell.
Sajna tegnap nem tudtam eladni a bunkerem,nem tudtam csatlakozni ph-sokhoz,csak idegenekhez.
Vagy network error-t írt vagy azt hogy player is no longer is session.

(#62164) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Akciós járművek + Dupla RP THE VESPUCCI JOB :

[ Szerkesztve ]

(#62165) MrYoniko válasza Plata (#62163) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Ha jón nézem a heli pegasus-os, szal kihagyom, jobb nekem a deluxo. ;)

Egyébb:
Dupla RP-s full körben viszont bennevagyok, ha lennénk rá, 4 emberes ez is ugye?

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62166) Reaper válasza hegyipapa (#62164) üzenetére


Reaper
őstag

A mini és a heli instant vétel lesz.
Viszont ha a reddit nem hazudik, akkor most nincs semmi dupla eladás :(

(#62167) freeknight


freeknight
őstag

Fú ma bevásárolunk :D
A ford meg a sea sparrow volt a 2 legjobban várt jármű számomra, de a phanton wedge is kelleni fog

MrYoniko: ez azért annyiban jobb a deluxonál, hogy gyorsabb, és ki lehet szállni és utána beszállni a vízen is. Deluxóból ha ki kell szállni, akkor az elsüllyed.
Ez szerintem hangáros, nem pegazus jármű.

[ Szerkesztve ]

(#62168) Majkee84 válasza freeknight (#62167) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Hangáros, megnéztem.

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#62169) szTotyy válasza Reaper (#62166) üzenetére


szTotyy
őstag

Már megint semmi akció eladásokra? :( Pedig egy kocsieladásos akció nagyon érik már... Eddig még csak egyszer volt .

MrYoniko: a helikopter biztos Pagasusos? Nem szoktak már le a Pegasusos cuccokról? Már látom a választ.
Az új Adversaryban én is benne vagyok, ha este lesz még energiám játszani, tuti kipróbálom.

Plata: mostanában nekem is gyakran írja a "player no longer in session" szöveget. Csak újra kell próbálkozni, egyszer be fog engedni. Persze megértem, ha elmegy a türelem.

[ Szerkesztve ]

(#62170) Plata válasza MrYoniko (#62165) üzenetére


Plata
félisten

Nem pegazus.Hangárban van,olcsó,a legdrágább cucc rá a rakéta 240 ezer,többi lófing.
Nagyon jól manőverezhető heli.

(#62169) szTotyy
Én próbáltam tegnap rengetegszer,vagy félórán át,akárkire nyomtam mindig ezt írta ki,sokszor ki is vágott sztoriba.Egyedül Saabe-ra tudtam csatlakozni,de ő afk sessionban volt.

(#62168) Majkee84
Nem láttam hogy írtál.De látom már megválaszoltad.

(#62167) freeknight
Ford?
Nem Mini?

[ Szerkesztve ]

(#62171) C4mp3r válasza freeknight (#62167) üzenetére


C4mp3r
addikt

Deluxóból ha ki kell szállni, akkor az elsüllyed.

nem sullyed el, jo parszor hasznaltam mar igy

(#62172) Plata válasza C4mp3r (#62171) üzenetére


Plata
félisten

De néha elsüllyed.
Tudom mert nekem is van,szoktam azzal szórakozni hogy kimegyek tengerre és beugrom a vízbe búvárkodni.
De néha meglepődtem mert a kocsim is elsüllyedt.
Jah és mellesleg valamiért már nem mindig lehet a vízben átöltözni.
Eddig lehetett a vízben felkapni búvárruhát,de most nem mindig enged átöltözni a vízben.

[ Szerkesztve ]

(#62173) C4mp3r válasza Plata (#62172) üzenetére


C4mp3r
addikt

en ugy vettem eszre, hogy ha hover modban kiugrok belole mozgas kozben akkor ugy marad meg szarazfoldon is.

(#62174) ucli válasza Plata (#62170) üzenetére


ucli
senior tag

A Flash Gt lenne a Ford Focus RS.

(#62175) Plata válasza ucli (#62174) üzenetére


Plata
félisten

Értem,hát az nem kellett.
Ez a Mini aranyos.

(#62176) MrYoniko válasza freeknight (#62167) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

A hegyi által linkelt kép alapján mertem tippelni a pegasust, mert valami arra utaló szöveg volt a kép alján...

Deluxo meg egy érdekes dög, sikerült már szárazföldön is úgy letennem hover mode-ban, hogy lehasalt, nem váltott át.
Pontosan nemtudom melyik crew társsal csak lestünk, miközben az ő cuccát adtuk volna el... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62177) Kelecar válasza MrYoniko (#62176) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Igen, van szó a leírásban a Pegasus-ról: "excluded from Pegasus...and must be stored in personal hangar" :D

[ Szerkesztve ]

(#62178) szTotyy


szTotyy
őstag

A Vespucci job jó mókának ígérkezik, egy macska-egér harc rendőrautók és Minik között, miközben a Miniknek checkpointokat kell összegyűjteniük. Igazi menekülős-üldözős mód, ez hiányzott már a játékból.

(#62179) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Amúgy mi a baj a pegasussal? A régebbi pegasus-os légi járműveket is be lehet vinni a hangárba és onnantól ugyan úgy lehet lekérni őket mint az új only-hangáras jószágokat.

(#62180) Plata válasza szTotyy (#62178) üzenetére


Plata
félisten

Az egy régi filmből van,az Italian Job.
[link]
[link]

(#62181) pokers válasza C4mp3r (#62173) üzenetére


pokers
senior tag

Leírtad a lényeget, "mozgás közben" kell kiugrani és hoover módban marad szárazföldön és víz felett is.

(#62182) HussarF

Mindig amikor Deluxo-t olvasok, akkor a Swift Deluxe-ra gondolok. Nem is értettem ,hogy hogy tudjátok azt lebegtetni, ha kiugrotok. De mindig ez van. Ennek a kurva BttF kocsinak adhattak volna kifejezőbb nevet. Én mondjuk tuti L'Oreal-nak kereszteltem volna a sampon után, mert a DeLorean neve úgyis mindig arra emlékeztetett hangzás meg írás után.

(#62183) Kiskokó válasza MrYoniko (#62165) üzenetére


Kiskokó
veterán

Meló után fél6 felé benne vagyok egy komplett körben, ha többen vagyunk plusz hagyuk kicsit az időt ketyegni sztem 55K körül ad darabja.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62184) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Rockstar oldaláról, mai újdonságok és akciók.

Weed Business – 50% off
Weed Business Upgrades – 50% off
Weed sales – Earn 50% More Weed biznisz lesz most a menő a bunki után :)

[ Szerkesztve ]

(#62185) szTotyy válasza hegyipapa (#62184) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem is csoda, a Cannabis világnapja van 04.20-án. :U

(#62186) Taci


Taci
addikt

Tudnátok segíteni, kérlek?

Barátom gépén rettenetesen szaggat a GTA 5. Win10x64 fut rajta (1709), Asus ROG GL552JX, 8 GB memória, Intel Core i7, Nvidia Geforce GTX 950M.

Ez a konfig jó kellene, hogy legyen, legalábbis egy középbeállításon szépen kellene futnia. Viszont akármilyen grafikára is teszem, ugyanúgy szaggat. Ugyanúgy szaggat abszolút legalján, mint amikor High-ra állítok minden. DX10-nél és DX11-nél is.
Amíg fut a játék, néztem a monitorozást, 30-40 %-ban használta a CPU-t és a memóriát is, és a HDD-vel sincs baj.
Minden ASUS-driver fel van téve. Nvidia driverből a legfrissebb. Próbáltam az ESET smart security-t is deaktiválni. Semmi sem segít.

Nincs több ötletem, és mielőtt újrahúznám a gépet, gondoltam, hátha tudtok ajánlani valamit.

Köszi!

(#62187) hegyipapa válasza hegyipapa (#62184) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Lemaradt, hogy csak 20.-ra vonatkozik a weed akció (4/20 ONLY)

[ Szerkesztve ]

(#62188) oOKitsuneOo válasza Taci (#62186) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Az lehet a baj, hogy nem a dedikált vga-val indul el hanem az intel igp-vel. Jobb klikk a parancsikonon és itt ki tudod választani melyik vga-val induljon.

(#62189) Kelecar válasza Taci (#62186) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nem lehet h IGP-vel futtatja a GTA-t. Nvidia Control panelban force-oljatok rá dedikált gpu-t.

(#62190) Kelecar válasza oOKitsuneOo (#62188) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Megelőztél :(

(#62191) Logitech


Logitech
aktív tag

délelőtt 10 körül elindítottam a gépem, hogy termeljen a bunki, új járműveket már látom, ki is írta belépésnél hogy elérhetőek, a bunki még csak félig van kb de 686 ezret ír rá :) lehet kilépés belépés után helyre jönne, lehet így próbálnám meg eladni transaction failed lenne, de az is lehet hogy simán el tudom adni, utána meg kapok egy ban-t :D

(#62192) Kiskokó válasza szTotyy (#62185) üzenetére


Kiskokó
veterán

Akkor küldhetnének valami promót is :D Syd biztos örülne neki :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62193) Ideg válasza Taci (#62186) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nem lehet, hogy valamiért az integrált kártyát akarja használni a game? Vagy nincs bedugva a táp a gépbe. :DDD

Szerk.: Ja bocs látom vkik már leírták ugyanezt. :P

[ Szerkesztve ]

(#62194) Taci válasza Ideg (#62193) üzenetére


Taci
addikt

Amit többen is írtatok: nem, természetesen nem, az Nvidia-beállításokban a játék összes .exe-jére force-olva van az Nvidia kártya. Plusz úgy is indítottam, hogy jobb egérgomb, és úgy az Nvidia.

De nem a kártyával van a gond, mert ugyanúgy szaggat High és Low beállításon is.

Ja és igen, természetesen hálózatra van kötve, és maximális teljesítményre beállítva. Ezeket néztem meg az első között. :)

[ Szerkesztve ]

(#62195) ucli válasza Taci (#62194) üzenetére


ucli
senior tag

Hogyan szaggat? Droppol Fps-t vagy csak kevés fpsed van?
Ha droppol, akkor mennyi idő után kezdi el? Rögtön csinálja, vagy pár percet vár vele és utána indulnak a droppok?
Esetleg a Gpu frekijét nem dobálja?

(#62196) Laraxior


Laraxior
titán

Tehát akkor jól értelmezem, érdemes fullra termelni a füvet, hogy 20-án 50%-al többért adhassuk el amit termelt a gyár? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#62197) Plata válasza Laraxior (#62196) üzenetére


Plata
félisten

Én meg huszadikán féláron veszek majd gyárat.Eddig nem vettem,de most legalább akciós lesz.

(#62198) Taci válasza ucli (#62195) üzenetére


Taci
addikt

Utobbi: keves fps. Mar az elejetol, konstans. Olyan, mintha valami lefogna az egeszet. De semmi sem fut mellette, es a monitor szerint is boven van szabad eroforras.

[ Szerkesztve ]

(#62199) ucli válasza Taci (#62198) üzenetére


ucli
senior tag

Fokokkal hogy állsz?

(#62200) bluuzia válasza Logitech (#62191) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én is AFK voltam. Amikor irtad, még fel sem tűnt, de nekem is beragadt. 689K-t mutatott és nem volt egészen félig. Most adtam el: 1.065.960.- at adott. Tehát még megadta a duplát :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.