Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62401) ucli válasza bluuzia (#62397) üzenetére


ucli
senior tag

Kik azok?
Valószínű régóta ismerem őket, azért nem töröltem még ki.
A HIHI crew különben meg Peetwalkeré, az nem hinném, hogy sok vizet zavar.

(#62402) Kiskokó válasza Hunbeast87 (#62130) üzenetére


Kiskokó
veterán

Menj már mit találtam tök véletlen 2016 Okt. :D Nem emlékszem pedig rád :DDD

Régi nagy csapat

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62403) Kelecar


Kelecar
aktív tag

"Belopakodtam" Lefie mellé amíg afk volt a jacuzziban :D

(#62404) mikesum


mikesum
csendes tag

Hali!
Jelentkeztem én is, bár az utóbbi időben nem nagyon voltam online, sajnos heti 55-60 órát melózok egy ideje.
A fórumot folyamatosan követem, szóval világos minden, barátlista látható (egy kérdés: HIHI - Peetwalker, USS-Daedalus maradhat-e?).
Hamarosan visszatérek!

üdv,
("a budis") Mike

(#62405) Heller2 válasza mikesum (#62404) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én kivettem őket ( bocsánat Tőlük érte :R ), ha már tiszta, legyen tiszta lista... :B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62406) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

HIHI Crew-val nincs gond. Elfogadtam a jelentkezéseket.

Akik jelentkeztek azért nézzék meg hogy valójában tagok lettek-e az a tuti.

[ Szerkesztve ]

(#62407) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#62402) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Papamaci elég kirívó formát villantott a képen. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#62408) Joker7_Hun


Joker7_Hun
újonc

Üdv szeretnék jelentkezni a crewbe pc !
A nevem.: _J_O_K_3_R_

(#62409) gcsaba966


gcsaba966
csendes tag

Szép napot. Még mielőtt megírtam volna a bemutatkozót, elfogadta valaki a jelentkezést a crewba. Amit köszönök szépen. :)
De ha már elkezdtem megírni, itthagyom, a spoiler alatt megtalálható ha valakit érdekel. :))
Sziasztok újra. Én is jelentkeznék az új crewba. :)
Februárban regisztráltam, munkámból adódóan viszonylag sok szabadidőm van, így játszani is elég sokat tudok. Ha valakinek segítség kell, szívesen állok rendelkezésére ha épp semmi más elfoglaltságom nincs játékon belül. De akivel játszottam már, az tudja is. :)
Nevem: Csaba_HUN
Köszi előre is. :R

(#62410) Depiboy válasza Wiz Khalifa (#62365) üzenetére


Depiboy
tag

Nekem ma reggel lejárt a 30 nap, de ennek ellenére ugyanugy kiirja hogy bannolva vagyok ma reggelig és nem enged fel :) szar az egész ezt már többször bizonyitotta a Rockstar.

(#62411) Heller2 válasza Depiboy (#62410) üzenetére


Heller2
aktív tag

Lehet, hogy az ő időzónájuk szerint gondolták...akkor még van pár órád.
Már ha jó fejek és csak ezen múlik náluk...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62412) Depiboy válasza Heller2 (#62411) üzenetére


Depiboy
tag

Szép szavakkal nemtudom elmondani mennyire jófejek.

(#62413) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Bocs, benéztem.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62414) Plata válasza hegyipapa (#62406) üzenetére


Plata
félisten

Én jelentkeztem a Crew-be,de jött egy üzenet hogy a crew vezetőségének a számlájára utaljak el 10 millió dollárt,a pénz átutalás után 72 órán belül elbírálják hogy megfelelek-e a követelményeknek. ;)

(#62415) gabo91 válasza hegyipapa (#62406) üzenetére


gabo91
aktív tag

Helo,

jelentkeztem én is :)

(#62416) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Tegnapi eladásról egy érdekesség: Weeny Issi classic tol egy teherautót, őket meg Courage_7 egy másik kocsival... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62417) L-e-f-i-e válasza VikMorroHun (#62416) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pazar volt, kicsi a bors, de eros :D

=^-^=

(#62418) HussarF

Én is jelentkeztem. Nem volt eddig sem túl sok gyanús friend-em, de még faragtam rajta.

(#62419) madarijeszto


madarijeszto
újonc

üdvözlet! Jelentkeznék az új CREW-ba a régiből már ki is jelentkeztem.
Rockstar: KESE-SPILER
Platform:PC,steam

van több mindt 200 ismerősöm most állok neki az IGN-s barátok törlésének ha esetleg egy,két maradna akkor szóljatok...

(#62420) Laraxior


Laraxior
titán

Ez a mostani játékmód (vagy lehet régebbi) a kis Minivel a rendőrök ellen, baromi élvezetes. :C
Jó móka, telik is az idő, nem unalmas, és a végén lóvét is ad bőven. :K
Bár lehet, hogy csak azért, mert épp csak egy órát játszok mindennap. :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#62421) Courage_7


Courage_7
aktív tag

Halihó!

Jelentkeztem én is az új crew-ba. A barátlistámon múltkor csináltam egy takarítást, most újra szanáltam pár embert, akikkel már nagyon régen játszottam és azóta nem láttam őket. IGN-es meg ilyen szutykos hírű emberkék nincsenek a barátaim között. A többiek véleményem szerint rendben vannak, békés játékosoknak ismertem meg őket.

Kérdésem, hogy a GTV8 - The Racing Club nevű crew-ban bent maradhatok-e? Versenyezni járok össze velük főként, viszont nemzetközi crew elég sok taggal, ám szerintem nem sok vizet zavarnának.

A The Cowardly Dog a saját crew-om, nem használom semmire, csak egyedi autószínek kikeverésére. A benne lévő 2 másik tagot személyesen ismerem, de ők konzolon játszanak.

Köszi! :B

[ Szerkesztve ]

(#62422) Kelecar válasza Laraxior (#62420) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Új játékmód, a kocsi is csak kedden jött :D Sztem is fun, bár volt, hogy fel is idegesített :D Tegnap 4en játszottunk (Lefie, Hacseki, Courage, Kele) pár kört a végét már FPS-ben. Ott már az 5. round után kicsit elég volt, már a kezem is remegett :D Szédítő a kis szárral forogni belső nézetben miután beléd jön oldalról egy rendőr 200-zal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#62423) Kiskokó válasza Kelecar (#62422) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem jöttem volna rá, hogy te vagy a 4. ha nem írod le :DDD :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62424) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

Az utóbbi napokban sokszor végtelen töltőképernyő fogadott betöltésnél, vagy indításkor összeomlott a játék. Ha meg nagy nehezen bejutottam, fekete képernyő a gyáraknál. Steam-helyi fájlok ellenőrzése szerint minden rendben. Úgy néz ki, a Social Club okozza a problémát. Letöröltem a Vezérlőpulton, kétszer ráküldtem a Ccleanert, majd indításkor újra telepítette a Steam (pár másodperc), és könnyedén elindul a játék, simán csatlakozok az Online-hoz. Ha másnak is lenne ilyen gondja, próbálja így!

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62425) Kelecar válasza Kelecar (#62422) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Tudom, direkt csak miattad írtam oda :D

(#62426) Segal válasza Kelecar (#62425) üzenetére


Segal
veterán

Te magaddal beszelgetsz?:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#62427) Met válasza Segal (#62426) üzenetére


Met
nagyúr

Ne csodáld, kiskorában a szülei csontot kötöttek a nyakába hogy legalább a kutya játsszon vele :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62428) Kelecar válasza Kelecar (#62425) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Bazz rájöttek :(((

Segal am Szabinak akartam írni xd

(#62429) Kiskokó válasza Segal (#62426) üzenetére


Kiskokó
veterán

Most szerintem rájött, hogy ő se gondolta volna, hogy ő volt a negyedik ember a versenyben ha nem írja le ;] :DDD

Elmúlt má a négyhúsz kele :DDD :DDD

nagyon off : Ért itt valaki VPN-hez ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62430) Laraxior válasza Kiskokó (#62429) üzenetére


Laraxior
titán

Én használok VPN-t, de nem a játékhoz. :K Bár érteni nem értek hozzá, bekapcsolom, aztán megy. :D
Avira VPN-t.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#62431) Segal válasza Kiskokó (#62429) üzenetére


Segal
veterán

Rubelert szeretnel jatekot venni steamre te kis hamis?;]:P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#62432) Kiskokó válasza Segal (#62431) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem, teljesen másra kell :D Tudsz segíteni vagy nem ? ;] :DDD
Na de ne offoljunk.

On

Lepkével lefeküdtünk kicsit :D

Icky icky , hol vagy nem látlak online :D ?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62433) Laraxior válasza Segal (#62431) üzenetére


Laraxior
titán

Biztos a darknetről akar kis tini sárga csajt rendelni. ;] :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#62434) Segal válasza Kiskokó (#62432) üzenetére


Segal
veterán

Eleg egyszeru a hasznalata de nezz videot rola a youtube-on.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#62435) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Kiskokó amúgy jó, hogy megvettem a Viserist mert már javították... Volt ma highest speed event és 205km/h- tudott :W
De legalább le tudlak vele lőni :P

(#62436) Kiskokó válasza Kelecar (#62435) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na akkor király, amúgy se szimpi nekem az a "viszeres" autó.
De amúgy asszem bukkanók miatt tudott úgy menni lehet csak rossz szakaszon mentél.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62437) Kelecar válasza Kiskokó (#62436) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nem, neten is utánanéztem. Már nem gyors :( A Vigilante a leggyorsabb utána a 811.

(#62438) Gawamatsu válasza Kelecar (#62437) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Vagner 252-t ment ma high speed versenyen. Persze voltak ma is 500+osok, de az biztos rakétás kocsi vagy csaló

[ Szerkesztve ]

(#62439) Hunbeast87 válasza Kiskokó (#62402) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Pedig régebben aktív tag voltam és sokat játszottam. :) De ez valóban nem most volt, azóta casual játékos lettem és egy jó ideje elhanyagoltam a játékot.

Más téma: : Visszaállították a nevemet.
A számomra ismeretlen embert töröltem barátlistáról(valószínűleg ő törte fel a fiókat, a neve és az e-mail cím, amire a váltást kérték szinte egy az egyben megegyezik).
Visszaállították az accountomat, ami annyit jelent, hogy buktam K/D arányokat, achievementeket. Minden ingóságom pénzként kaptam vissza, de legalább végre tiszta az account és teljesen, 100%-ban újra az enyém (2FA bekapcsolva).

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#62440) m0h0senator válasza Kiskokó (#62432) üzenetére


m0h0senator
őstag

Mit szeretnél tudni a vpn-ről? Írj pm-et és tudok segíteni. A yt-os videókat hagyjuk... ;)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#62441) sqpp válasza Kiskokó (#62429) üzenetére


sqpp
őstag

Mond mi kell :)

(#62442) Ideg


Ideg
aktív tag

Halihó!

Dobtam én is egy requestet az új crew-hoz. Annyi, hogy mostanában kicsit inaktív vagyok, sajna betegeskedem, plusz ott az egyetem is, de lassan már tudok megint többet online lenni. :)

Üdv,
limparka

(#62443) Segal válasza Ideg (#62442) üzenetére


Segal
veterán

Jobbulast

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#62444) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Most (2 órája) írta valaki Redditen:

"Lovely.. contacted R* on my account reporting an player for cheating. Told me the usually thingh how to report players.. but this doesnt work cause innocent players got banned. Well.. not the point here. The topic for my ticket was report a cheater right? I mentioned "report cheaters who actually cheats and not innocent players". In my reply they also replied that all bans are final.. the normal nonsence. Funny how tier 1 supporters only copy'n paste."

Tehát valóban rá sem néznek a ticketre, hanem automata üzenet jön vissza.
Ez azért elég elkeserítő. írhatok bármit, csak egy véletlenszerű névgenerátorral felszerelt gép válaszol.

;>łŁÍ€&@#đ[]!!! - ez a véleményem róluk.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62445) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#62444) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én ezért sem írtam most nekik.

Így jártam. De ez legalább megadta a kezdő lökést hogy ideje váltanom. :) Egy ideje gondolkodtam hogy az asztali gépem lecserélem egy Mac-re és veszek mellé egy konzolt arra a pár játékra amit kijátszanák szívem szerint.

Eddig azért nem csináltam ezt meg mert itt volt a jó kis PH-s csapat akivel játszottam pár este stb... de így hogy már végleg elvették a profilom ennek is lőttek. Tehát a R* eldöntötte a dilemmám végleg. :C

Smoke some weed nigga!

(#62446) Gawamatsu válasza Wiz Khalifa (#62445) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Hát PC-ről Mac+konzolra ha nem is minőségi váltás, de legalább anyagi csőd:)

(#62447) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

2x pénz és RP jár a : The Vespucci Job Adversary Mode

Akciós járművek :

[ Szerkesztve ]

(#62448) Gawamatsu válasza hegyipapa (#62447) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

P45 nokota és Ratatui érdekes lehet

(#62449) Kiskokó válasza Gawamatsu (#62446) üzenetére


Kiskokó
veterán

Van pénz lóvéra,jól termel a weed business :DD :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62450) Anulu79


Anulu79
addikt

Ezek a szerint a lada megint nem jött meg?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.