Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62501) Plata válasza bluuzia (#62499) üzenetére


Plata
félisten

Én is SGHU-val kezdtem,bár ott tényleg semmi összetartás nem volt.
Egyébként ma este akárhányszor elfogadtam az invedet a versenyre annyiszor ledobott sessionból a játék,végül még ki is vágott a social club.
Pedig érdekelt volna a rally.

(#62502) Lorell71 válasza bluuzia (#62499) üzenetére


Lorell71
tag

Amennyiben kell, természetesen törlöm.

(#62503) olddirtyB válasza bluuzia (#62499) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

Nekem is van THCC-s ismerősöm, sőt 2 MGTA-s is. A két MGTA-ssal pl vagy 1.5-2 éve játszok együtt, soha semmilyen gond nem volt velük. Nagyrészt egyedül játszanak mindketten a sessionban, hogy ne csesztesse őket senki.

Más, mostanában a megszokottól sokkal kevesebbet tudok lenni. Szerencsére túl vagyok egy betegségen, ami azt jeleni, hogy vissza mentem dolgozni, szabadidőben pedig itt a kislányom és a feleségem. Szóval ne lepődjetek meg, ha az eddig megszokott napi 6-8 óra játék most heti 6-8 óra lesz :)

(#62504) Ryder62 válasza Plata (#62467) üzenetére


Ryder62
őstag

Köszi a választ. Akkor már nagyobb nyugalommal veszem majd meg, mert tudom, hogy hosszabb időre le fog kötni.

(#62505) bluuzia válasza olddirtyB (#62503) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Pont az volt az új crew egyik oka, hogy eltűntessük a nem kívánatos embereket. Ha a barátlistádon van, akkor ránk tud csatlakozni, ő rá meg másik crew társa.

Örülök, hogy meggyógyultál. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62506) Plata válasza Ryder62 (#62504) üzenetére


Plata
félisten

Rengeteg küldetés,mellék küldetés és random küldetés van a játékban.
Ahogy járod a várost vagy a vidéket sokszor csak úgy váratlanul történni fog valami.
Van egy random küldi amivel pénzt lehet csinálni,ha segítesz egy pasasnak ad tippet a tőzsdéhez.
De az is lehet hogy át akarja valaki cseszni a búrád.
Ahogy haladsz előre a sztoriban megnyílik mind a három karakter,mindegyiknek más féle a mellék küldetései vannak.
Ha jól emlékszem T-vel vagy F-el még egy barátnőt is szerezhetsz,bár kissé zizzent.

[ Szerkesztve ]

(#62507) Kiskokó válasza olddirtyB (#62503) üzenetére


Kiskokó
veterán

Őszintén szólva nekem az MGTA-s crewal nincsnek jó tapasztalataim... pláne nem a THCC-sekkel...
AZ elején a THCC vel még nem volt baj de utána sokszor telitömték a mi sessionjainkat meg volt pár paraszt is.

MGTA dettó... sztem az az 1-2 srác aki nálad van azokkal tényleg nem volt baj... de szólalkoztam már össze MGTA-sal is.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62508) Plata válasza Kiskokó (#62507) üzenetére


Plata
félisten

Én arra emlékszem hogy régebben ha HOCC vagy THCC-sből is több lett a sessionban akkor elkezdtek fura dolgok történni.Egy idő után ha kettőt már láttam belőlük inkább váltottam sessiont mert tudtam hogy itt valszeg mindjárt modder lesz.Ezért én inkább kerültem őket.Hogy ők voltak-e vagy valamelyik haverjuk aki utánuk jött nem tom.
Tegnap este CC eladásnál is volt érdekesség Ph-s sessionban,táskás eladást kaptunk,amikor versenyezni kell a célpontig.
Kimentünk a gyárból erre a környéken egyszerre felrobbantak az autók. :B
Amit tudok hogy kerülni kell az a panda crew,róluk tudom hogy modderek,bár ahhoz képest hogy hackelnek állati nagy barmok is mellé.Sosem felejtem el azt a bénázós pandát aki nem tudott megölni és mindennel próbálkozott. :D
Szerencsére csak 20k dolcsit tudott rám dobni,mert ahhoz is béna volt.
Cserébe viszont én szépeket mondtam a felmenőiről meg a fajtájáról.

[ Szerkesztve ]

(#62509) Kiskokó válasza Plata (#62508) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja tudom ott voltam, az érdekes volt mert mikor ti a kocsi robbanásról beszéltetek, rá pár percre kocsikáztam és a közel-távolban valamik estek az égből, még Neo is megállt eladás közbe és beírta hogy ő is látja. aztán egyre ritkábban hullott alá az a valami majd abba maradt. Senki idegen nem volt a sessionbe kivéve ez a Redline gyerek vagy ki, gondolom valakivel volt mert MC be veletek volt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62510) Plata válasza Kiskokó (#62509) üzenetére


Plata
félisten

Én annyit láttam hogy kimegyünk a gyárból és a kocsik hullámban robbannak fel minden felé,az fps-em is bezúgott szerintem mert a játék be lassult egy 10 másodpercre.Nagyon fura volt.Deluxoba ugrottam és elindultam amerre le kellett adni a cuccost mindenhol égett roncsok voltak.
De múltkor is volt ilyen,valakinek adtam el postáskocsival azt hiszem kokót.
Elindultunk három felé és ahogy elértem a déli autópálya szélét valami sárga kövek vagy mi a francok potyogtak a kocsira,de nem kövek voltak,inkább szerintem szivacs szerű volt,semmi baj nem történt csak rohadt fura volt.

[ Szerkesztve ]

(#62511) Lorell71 válasza Kiskokó (#62509) üzenetére


Lorell71
tag

Ja, 1 helidarab szerű fekete valami mellettem esett le, csak siettem mielőtt én is repülök. Amúgy számomra az a Maci69 vagy ki is érdekes volt. Olyanokat kérdezett amit a teljesen kezdők szoktak (Buzzardot nem találta), de a szintje és a pénzügyi helyzete alapján tudnia kéne, hiszen 10 misit költött, autókra az elmondása szerint. Előtte rákérdezett az anyagi helyzetünkre...

(#62512) oOKitsuneOo válasza Lorell71 (#62511) üzenetére


oOKitsuneOo
tag

Igen erre én is emlékszem.

(#62513) Kiskokó válasza Lorell71 (#62511) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem vágom kiről beszélsz.
PHHU-s ? Régi vagy az újban is benne van már ?
Macika1984- re gondolsz ? vagy kire? Mondjuk ő sztem hónapok óta nem aktív

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62514) Plata válasza Lorell71 (#62511) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg volt ott egy érdekes arc,nem emlékszem a nevére,csak azt tudom hogy most kezdte de már van rengeteg milliója meg egyből valami többszázas szintű lett.Sajna nem jegyeztem meg ki volt,de az is érdekes volt aki kérdezgette mennyi pénzünk van.
De tegnap egész jó volt,azon kívül hogy vacakolt a szerver és kidobált ha Blu-ra akartam csatlakozni.
Fullos Ph session nem volt piskóta.Így még a fű eladás is bőven plusszos volt.

(#62513) Kiskokó
Szerintem nem Ph-s volt.Annyira nem figyeltem hogy mit beszél.

[ Szerkesztve ]

(#62515) Lorell71 válasza Kiskokó (#62513) üzenetére


Lorell71
tag

Nem volt crew-ban, egyszer csak ott volt és kérdezett furcsaságokat. Azt is, hogy lehet a crew-ba kerülni, csak nem kapott érdemleges választ :)

[ Szerkesztve ]

(#62516) Ryder62 válasza Plata (#62506) üzenetére


Ryder62
őstag

Faja, akkor ezzel elleszek pár évig.

(#62517) Kiskokó válasza Lorell71 (#62515) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaa vágom az a water.... valami nevű gyerek aki a hangárt is kérdezgette.
Mondjuk őszintén szólva nekem hiába magyar valaki, meg kezd el kérdezősködni. Én idegennel nem állok le nagyon dumálni :D
De mivel mindenki beszélt hozzá annyit mondtam neki a hangárt felejtse el ha csak pénz szerzés miatt akarja.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62518) Plata válasza Kiskokó (#62517) üzenetére


Plata
félisten

Nekem jobb dolgom volt.
Ép háztetőkre mászkáltam.
Teszteltem hány emeletet élek túl ha leugrom. Három emeletes tetejéről is túléltem.Mert félúton kerítésre estem.

(#62519) bluuzia válasza Kiskokó (#62517) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Waterdead volt a neve. Segített eladásban és mi is segítettünk neki. Ő kérdezte, hogy lehet bekerülni a crewba. Meg az a Maci is, de nagyon verte a nyálát, hogy mennyi pénze van. Na ő biztos nem kell nekünk.
Waterdeadre meg majd kb. egy hónap múlva vissztérhetünk.

Amúgy ráb@szott a Rockstar erre a banra, mert szerintem nagyon visszaesett a játékosok száma. Némelyik sessionben stabilan 6-7 ember van csak.
Amúgy tuti, hogy emiatt a Premium Edition miatt bannoltak sokakat, hátha újra megvásárolják. Az időzítés alapján legalább is úgy tűnik. Nekem is a héten jár le.
Mivel nem kellett a banhoz indok, simán megtehették. Bíznak a tiszta játékosok pénzében.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62520) Bjorngolf


Bjorngolf
tag

Halihó.

Én voltam a delikvens (vagyis Waterdead) :D És thx a helpet a kiszállításban :)
Nem én voltam aki a furcsaságokat kérdezte én csak a hangárra kérdeztem rá, mert a smugler runos buisnisst nem ismertem.
Maci volt az aki a furcsa kérdéseket tette fel . csak h tiszta legyen a dolog :D

[ Szerkesztve ]

(#62521) Lorell71 válasza Bjorngolf (#62520) üzenetére


Lorell71
tag

Úgy volt :) Maci a furcsa

(#62522) Met válasza Lorell71 (#62521) üzenetére


Met
nagyúr

He? :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#62523) Heller2 válasza Lorell71 (#62521) üzenetére


Heller2
aktív tag

Platának már minden furcsa. :DD :DD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62524) olddirtyB válasza bluuzia (#62505) üzenetére


olddirtyB
csendes tag

De mivel szinte mindig egyedül játszanak, így rám csatlakozni sem szoktak. Ha eladni szeretnének jön a privi, hogy tudok-e segíteni. Egyetlen egyszer csatlakozott ránk needyoutside nevű haverom, mivel nem köszönt be magyarul, nem tudta hogy PH sessionba ezt kell ezért ki akarták rúgni. Ezen úgy megsértődött, hogy azóta sem csatlakozott ránk :D

(#62525) Logitech


Logitech
aktív tag

Plata szerintem annak semmi értelme hogy folyamatosan próbálkozol csatlakozni, nem lesz jobb, gépet is újra kéne indítani, de legalább a gta-t ha pár alkalom után se sikerül csatlakozni.

(#62526) Vikthor


Vikthor
nagyúr

sziasztok,

a játék lefagyott és csak reset PC rázta gatyába a rendszert, viszont mikor újra elindítottam, akkor a local save volt a frisebb mint a cloud és azt kiválasztva meg látom, hogy visszarepített a játékmenet elejére. Ilyenkor van megoldás lehet valamit tenni, hogy ott folytassam ahol valóban abbahagytam vagy rage quit és uninstall?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#62527) Plata válasza Logitech (#62525) üzenetére


Plata
félisten

Vacak ma a GTA.Ha rátok akartam csatlakozni ez jött.
[kép]
[kép]
Vagy még valami corrupted data valamit is írt.
Aztán vicces volt hogy publicba sem engedett,kidobott sztoriba.
De csak felengedett,de tök üres sessionba.
De aztán jött egy inv valakihez,odamentem,ki derült ő is úgy járt mint én,nem tud másra csatlakozni.
Hárman voltunk ph-sok hát így eladtunk,de nem sokáig,újra kidobta őt is a játék,ketten maradtunk de megint eladtunk,nekem methet,Courage-nak asszem kokót.
Utána eljött velem ládázni.De őt is ledobta többször meg engem is mikor bevittem az árut és kiakartam jönni raktárból.
De pár kör lett így is.
Viszont érdekesség hogy mikor tök egyedül voltunk,és őt ledobta a szerver nem azt írta ki hogy Courage left,hanem több embert is kirakott,pedig ott sem voltak. :F


Közben csak ketten volt a sessionban.

[ Szerkesztve ]

(#62528) VikMorroHun válasza Plata (#62527) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Plata, szerintem töröld a R* Social Clubot majd telepítsd újra. Hátha utána tudsz csatlakozni.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62529) Kiskokó válasza VikMorroHun (#62528) üzenetére


Kiskokó
veterán

Plata szerintem nem kapcsold be a gépet és úgy próbáld indítani a játékot ;] ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62530) Plata válasza Kiskokó (#62529) üzenetére


Plata
félisten

Valamelyik ismerősnek megint feltörték az accountját.
Este mikor felmentem valmi fura nevű csóka volt online.Megnéztem friendlistet és ugyanannyi barátom volt mint előtte.Csak gondolom ellopták az accot és átnevezték.

(#62531) price_ válasza Plata (#62530) üzenetére


price_
újonc

Ezért érdemes bekapcsolni a kétlépcsős azonosítást. :) Ajánlom mindenkinek, akinek még nincs beállítva.

(#62532) Plata válasza price_ (#62531) üzenetére


Plata
félisten

Nekem be van.
Nem is az enyémet lopták el.
De mostanában már ez a második,múltkor mikor felmentem volt a friend listemen egy ruszki,az életbe nem vennék fel ruszkit friendnek.
Oroszban megbízni sosem tudnék,ismerem közmondást. ;)

(#62533) XRedLineX válasza Kelecar (#62480) üzenetére


XRedLineX
újonc

Persze ma regisztráltam mivel nem régibe ajánlották nekem ezt a csoportot ismerősemi hogy itt nem szivat ki mindenki miközben a pénzt keresed. Amúgy is keresek már egy jó ideje egy normális crew-ot ahol nyugodtan tudom csinálni a dolgom. Voltam már fent a session-ben és szerintem ez egy jó közösség és mindenki segít mindenkinek és persze én is szívesen segítek bárkinek!

(#62534) Vikthor válasza Vikthor (#62526) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:U

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#62535) Heller2 válasza XRedLineX (#62533) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nem tudunk ilyen csapatról... :P ;]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62536) Plata válasza Heller2 (#62535) üzenetére


Plata
félisten

Direkt szívatod? :DDD
Azért jött ide mert egy normális segítőkész csapatot keres aki nem szívatja,erre te egyből szívatod. :K

(#62537) Heller2 válasza Plata (#62536) üzenetére


Heller2
aktív tag

Gondoltam összezavarom, aztán ha kitartó, akkor mehet a helikopteres eladásaidra :DDD

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62538) Plata válasza Heller2 (#62537) üzenetére


Plata
félisten

Lol,nincs helikopteres eladásom. :D
Max helikopteres láda lopás,de azt egyedül szoktam intézni.
Különben is ha más cuccára kell vigyázni akkor maxi odafigyeléssel megyek,ha saját akkor meneküljön aki alattam van. :DDD
Volt már hogy repülőből az mc gyár előtt kiugrottam és le ejtőernyőztem lazán,repcsi meg majdnem rossz helyre esett mert épp voltak arra. :D
Másik hogy titannal meg akartam lékelni valakinek a hajóját,rohadjon meg azért sem sikerült belezuhanni. :D
Meg múltkor Saabe hajóját akartam le bombázni insurgenttel,erre benéztem a célt és a hajó mögött vagy 10 méterrel csobbantam a tengerben.
Kapásból asszem 20k levonás a kocsi összetöréséért.

[ Szerkesztve ]

(#62539) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Most nagyon off leszek:

"Kiengedtek" a sittröl és visszaérkeztem Los Santosba.
Most pedig megyek a supporthoz reklamálni az 500K-m miatt. :D
Ezt a profilomat nem nagyon fogom használni.
Egyenlőre tartalék marad, hátha a jópofa társaság újra resetel egy senki nem tudja mi miatt.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62540) HussarF

Na, aktívra állítottam az új crew-t. Kik lettek meghívva a régiből? Biztos el lett mondva, de valahogy elsiklottam felette.

(#62541) hegyipapa válasza HussarF (#62540) üzenetére


hegyipapa
senior tag

(#62542) Dahkteromar


Dahkteromar
csendes tag

Én is szeretnék jelentkezni. Megtisztogattam még alaposabban B-listámat.

[ Szerkesztve ]

(#62543) HussarF válasza hegyipapa (#62541) üzenetére

De volt invite is az új crew-ba, nem? Mert nekem invite-om volt. Arra lettem volna kíváncsi, hogy mi alapján ment az invite?

(#62544) simon105


simon105
tag

Én is jelentkeztem, az elítélt profilommal.
A szabályzatot elolvastam, elfogadtam. A régi crewból kiléptem.
Az elvonási tüneteim elmúltak, de hétvégén csak felnéznék már.

(#62545) hegyipapa válasza HussarF (#62543) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nem tudom én nem küldtem invet.

Dahkteromar + Simon elfogadtam.

(#62546) Plata válasza Heller2 (#62537) üzenetére


Plata
félisten

Képzeld ma megtanultam insurgenttel is repülni,sőt insuval valaki úgy megcsaptam eladás közben hogy kukásautóval felrepült a dombra. :DDD
Olyan vadul vezettem insuval hogy a háztetőre is felrepültem.

(#62547) bela8814


bela8814
csendes tag

Szeva hogy lehet csatlakozni? a socialclubom bela8814 előre is kösszi a választ lusta vagyok keresgélni :D

Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni....

(#62548) Plata válasza bela8814 (#62547) üzenetére


Plata
félisten

Pedig kénytelen leszel,itt fent nyisd meg az összefoglalót és meg tudod.
Csak akkor tudsz csatlakozni ha ezt megteszed.

(#62549) VikMorroHun válasza HussarF (#62543) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem aki kért meghívást, az kapott.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62550) FurryFreddy


FurryFreddy
újonc

Sziasztok, megragadnám az alkalmat és jelentkeznék ebbe az új crewba is, ha minden igaz még mindig FurryFreddy néven futok a játékban. Ui.: üzenem Blunak, hogy megint mennék afkolni hozzá :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.