Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62051) Ideg válasza FoxiestFox (#62050) üzenetére


Ideg
aktív tag

Minden indításnál kelleni fog a net valoszinüleg. Ja meg annyi, hogy felhőbe nem tudsz menteni majd, de ez mellékes gondolom ugysem érint.

(#62052) Depiboy válasza FoxiestFox (#62048) üzenetére


Depiboy
tag

Nekem social clubos verzió van, autosign bekapcsolva, elvettem a netet feljött hogy gebasz van és jobb alul ottvan hogy offline mode, neked az autosign ki van pipálva? Lehet az a kulcsa a dolognak

(#62053) FoxiestFox válasza Depiboy (#62052) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Persze, az offline módot választottam.

Ideg: nem probléma, feltételezem, úgy működik, mint minden Steames játék, aminél van cloud save. Net nélkül lokál ment-tölt, ha lesz net, fellövi cloudba is a mentést.

[ Szerkesztve ]

(#62054) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Sziasztok, meg tudnátok mondani, hogy online - ban melyik szinttől lehet bunkert/klubot/hangárt venni?
Jelenleg 6-os szinten vagyok és még nem lehet.

Előre is köszönöm

(#62055) Plata válasza szatocs1981 (#62054) üzenetére


Plata
félisten

Pénz kell hozzá nem szint,szerintem.
Mivel a GTA V eleve kapható úgyis hogy egyből van MC-d és Bunkered így szerintem nem szint számít,ha jól tudom a GTA V Criminal starter pack tartalmaz bunkert és mc-t is 10 milla értékben.

[ Szerkesztve ]

(#62056) VikMorroHun válasza szatocs1981 (#62054) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem is elsősorban pénz kérdés. Legolcsóbb iroda 1 millió, legolcsóbb klubház 200 ezer, legolcsóbb bunker olyan másfél millió körül van.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62057) MrYoniko válasza VikMorroHun (#62056) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

No majd második karinál kipróbálom, mert lvl 1-től akarom kezdeni, csak előtte olyan 20 millát fel a akarok halmozni, abból be lehet indítani szépen... ;)

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62059) MrYoniko válasza Plata (#62058) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Személy szerint az origó írásaira nem adok, lásd a tegnapi tüntetés kapcsán mit írt...

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62060) Plata válasza MrYoniko (#62059) üzenetére


Plata
félisten

Milyen tüntetés? :F
Erről lemaradtam,csak megláttam a hírportálon hogy GTA V és rákattintottam kíváncsiságból.

[ Szerkesztve ]

(#62061) szTotyy válasza Plata (#62060) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem a GTA-val kapcsolatos a tüntetés, ne aggódj! :)
Nyiss meg egy hírportált, vagy vegyél egy napilapot és minden világos lesz!

(#62062) MrYoniko válasza szTotyy (#62061) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Azon mondjuk jót röhögtem volna, ha itthon a GTA V ellen lenne tüntetés...
... amerika már más tészta, ott pl volt már pár erőszakos játék ellen szervezett tüntetés.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62063) szTotyy válasza MrYoniko (#62062) üzenetére


szTotyy
őstag

Áámerika, vagyis csak az USA az agyhalottak országa, nem lepődök meg, hogy egy számítógépes játék miatt tüntetnek. :U Úgy vagyok velük, mint Plata az oroszokkal. (bocs, ha valakit megbántottam).
Mondjuk az amerikai focit szeretem, meg a seattle-i rockbandákat. :)

[ Szerkesztve ]

(#62064) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Lenne egy kérdésem azoktól, akik általában csinálják az új crew sessiont.

A net megszakítást a feladatkezelő-erőforrás figyelőn keresztül csináljátok vagy az anno belinkelt programot használva?

Mert DC Heist glitchről akartam többet megtudni, ezért úgy 1,5 évret vissza-beleolvasgattam a fórumba.
Ott volt (#39315) Modst3R nek egy érdekes hozzászólása, ami elgondolkodtatott.
Miszerint "-rizikóval járhat/necces lehet net kábel kihuzival meg port mokólással jáccani mert ugyan nem fájlmódosítás, de gyak meg ha úgy döntenek kiraknak nem lehet fellebezni :/" - persze akit jobban érdekel azért még egy kicsit olvasson vissza.

Szóval Én úgy gondolom, hogy ezért (állandóan kb. 10 másodperces net-megszakítás) kaphattam a bant.
Ez az egyetlen dolog ami illegális volt az eddigi és azóta újra kezdett játékomban - na jó itt DC Heist farmolás is volt már, bár nem az én részemről :)
Mivel magyarázatot nem adtak, nem tudhatom pontosan az okát.
Ráadásul ott tényleg lehetett egy ban hullám, ha ennyien beleestek. Még ha a tunables update miatt volt is.

Tehát magyarázat nincs, csak karakter reset + még kb. 8 nap. Lehet találgatni.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62065) Plata válasza szTotyy (#62063) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ez a tüntetés tök kimaradt,este későn értem haza,tévében híreket nem néztem,minek úgyis hazudik,a kapu.hu-n megakadt a szemem a GTA V híren és azért kattintottam rá.
Egyébként meg ismered a közmondást,oroszban arabban addig meg ne bízz míg fejbe nem lövöd. ;)

(#62066) ucli válasza bluuzia (#62064) üzenetére


ucli
senior tag

Azért, mert ”rossz” a neted nem rakhatnak ki.

(#62067) Plata válasza ucli (#62066) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap este valami gond volt Ph sessionnal,egy ideig minden jól ment,majd valakinek a bunki eladásánál akkora lagok lettek mint állat,az autók repültek a levegőben,az insurgent amivel szállítottuk a cuccot száz métereket teleportált.Kimentem másik sessionban semmi gond,vissza mentem crew sessionba ugyanez,a netem nem volt rossz mert 9-34 ms közt ugrált a pingem.Töbször ki is dobott crew sessionból,végül vissza se mentem,mert eladásnál sem tudtam segíteni a lag miatt.
Viszont sima publicban és invite onlyban nem volt semmi bajom.Gyakoroltam opressorral még de ott nem volt bajom.
Már Online-ba fel menetel is érdekes volt,invite only sessionba akartam menni,hogy gyakoroljam opressor kezelést,egyenlőre csak halok meg zuhanok vele,erre public sessionba rakott be,ahol volt pár Ph-s meg egy rakás idegen.Egyébként nem rossz az opressor,de nekem nagyon fura a kezelése,a jobb és bal kanyarodás az a jobb ball nyíl,az emelkedés és süllyedés meg a 8-as és 5-ös gomb. :F

[ Szerkesztve ]

(#62068) szTotyy válasza bluuzia (#62064) üzenetére


szTotyy
őstag

Szerintem sem ez a ban oka.

Akkor az is ugyanebbe a "jogosulatlan" előny kategóriába tartozna az is, ha a jobb gép/konfiguráció miatt több fps és gyorsabb a kocsi a versenyeken.
Ez egyik túl jó a másik túl rossz, de ugyanaz a kategória lenne szerintem.

Amúgy én a Segal ajánlotta programot használom, és nem félek használni. :)

Plata: ugyanazokat a gombokat használd opressornál, mint a repülőknél: WASD, num4568

[ Szerkesztve ]

(#62069) Logitech válasza bluuzia (#62064) üzenetére


Logitech
aktív tag

Először netkábelt rángattam ki a gépből, utána netlimiterrel lekorlátoztam a sebességet, most meg erőforrásfigyelő/hálózat szüneteltetem a gta exe-t. A linkelt programot én nem használtam, de valaki megnézte hogy nem csinál mást, csak ugyan ezt, amit te kézzel, hogy szünetelteti.
DC PS volt hogy én csináltam, volt hogy részt vettem benne.

Ha ezek közül lenne valamelyik az ok, már nem lennék itt.

(#62070) Kiskokó válasza Logitech (#62069) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez az... már rég nem kéne itt lenned!! ;]

Amúgy én Net limitert toltam de sokszor hatástalan volt, aztán a segal programját már vagy fél éve. Semmi bajom vele mindig működik, gyors stb.

DC-s Psben is voltam már sőt amikor még új volt én is csináltam/próbálgattam kisebb nagyobb sikerrel. ennek bő 1 éve igaz pár napig tartott az egész.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62071) Plata válasza szTotyy (#62068) üzenetére


Plata
félisten

Háát,lehet megpróbálom átállítani.
nekem most nyilak és num4568 van.

(#62072) Anulu79 válasza Plata (#62067) üzenetére


Anulu79
addikt

Én a wasd és a 4568 kombóval irányítom. Jó ideje meg van már nekem is az opressor de én a mai napig esek-kelek vele. :DDD

(#62073) Kiskokó válasza Anulu79 (#62072) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én pont most mondtam online hogy imádom, elég jól kezelhető.

Csinálhatnánk opressoros versenyt. Délröl északra verseny és nem ám végig az autópályán rakétázni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62074) Plata válasza Kiskokó (#62073) üzenetére


Plata
félisten

Gyanúsak vagytok ti nekem,szerintem mod menütök van hozzá.
Azért maradtok fent végtelenségig. :DDD :P

(#62075) szatocs1981 válasza VikMorroHun (#62056) üzenetére


szatocs1981
aktív tag

Köszi a választ!
1,7 millió $-om van jelenleg, de a MAZE BANK menüben nem tudok se bunkert, se hangárt, se klubházat venni.
Házat is csak 5-ös szint felett enged venni, ezért gondoltam, hogy ezek is szinthez vannak kötve.

XBOX360-on játszok, esetleg emiatt nem elérhető?

[ Szerkesztve ]

(#62076) szTotyy válasza Kiskokó (#62073) üzenetére


szTotyy
őstag

"Csinálhatnánk opressoros versenyt. Délröl északra verseny és nem ám végig az autópályán rakétázni."

Mondjuk a ma esti talin? Egy impromptu (vagy mi) race indításával klassz lenne.

[ Szerkesztve ]

(#62077) Kiskokó válasza Plata (#62074) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hallod hagyál!

HOT NEWS

3-an PHHU 5 percre afkztam, domb tetején opressoron ülve.

Vissza jövök és 1-es körözés vár, ami előtt meghaltam.

Az mi ?

Mitől haltam meg a semmi közepén motoron ülve?
Miért lett körözésem a halál után?
:Y :F

Na ez most mi?

Öntudatra ébredt a modmenü ?? :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62078) Plata válasza Kiskokó (#62077) üzenetére


Plata
félisten

Jó csak poén volt. ;]
De szerintem feléd ment egy rendőrheli és elütött,ezért kaptál körözést meg lelőttek. :D
Egyébként ne csodálkozz ha modmenüt emlegetnek.
Ph-soktól több mint 100 millió dollárt kaptam már,kb. :P
Csak nem modolva hanem úgy hogy segítettek eladni. :DDD
Bocsi sok kávét ittam. :B

[ Szerkesztve ]

(#62079) Kelecar válasza Plata (#62067) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Plata am be lehet Opressoral menni az Avenger-be :D

(#62080) Plata válasza Kelecar (#62079) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem sikerül,a karim bekerült,az opressor meg elrepült. :R

(#62081) Kiskokó válasza Plata (#62078) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én nem tudom ez mi volt... de azóta 2 eladásban vettem részt.... de szopat a GTA :D öntudatra ébredt , ki akar csinálni :D Semi se jön össze, mindent elém spawnol elém kanyarodik stb stb...

Most mondja Fifi , hogy nyomott egy HH-t és bár teljesen máshol voltam atérképen, de a CEOjába benne voltam és lehet azért jöttek a zsaruk.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62082) Plata válasza Kiskokó (#62081) üzenetére


Plata
félisten

Ha egy CEO-ban voltatok akkor tuti ez lesz.

(#62083) szTotyy válasza Plata (#62080) üzenetére


szTotyy
őstag

Ugyanúgy kell bemenni az Avengerbe is, mint a MOC-ba. Vagy hosszan, vagy nagyon röviden, csak egy pillanatra nyomd le az 'E' gombot, már nem emlékszem pontosan melyik. De biztos be lehet vinni, hisz ott lehet tuningolni. Emlékszem először én is eldobtam a gépet. :)

(#62084) Courage_7 válasza szatocs1981 (#62075) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Igen, amiatt. Xbox360-on és PS3-on se bunkert, se klubházat, se hangárt nem vehetsz, mert a régi konzolos verziókat nem frissítik már évek óta. Megoldás egy Xbox One, PS4 vétele vagy játssz PC-n :K

(#62085) Anulu79


Anulu79
addikt

A motoros bandát merre találom a játékban? Most amikor kéne bezzeg nimcs meg. Lopnék motort tőlük. :) Megleltem.

[ Szerkesztve ]

(#62086) Plata válasza Anulu79 (#62085) üzenetére


Plata
félisten

Alamo sea sarkában egy lepukkant lakókocsipark.
Ha arra gondolsz.

(#62087) Anulu79 válasza Plata (#62086) üzenetére


Anulu79
addikt

Arra gondoltam köszi! Heliből megláttam. :)

(#62088) VikMorroHun válasza bluuzia (#62064) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Én az Erőforrás figyelőben megkeresem a GTAV.exe-t, és pár másodpercre felfüggesztem a folyamatát. De ugyanezt a hatást a játék magától is elvégzi időnként, amikor átdob üres sessionbe.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#62089) Kelecar válasza Plata (#62080) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Jobbra nyilat kell nyomni.

(#62090) MrYoniko válasza Plata (#62074) üzenetére


MrYoniko
aktív tag

Opressor irányításra a legjobb kombó szerintem:
WADS, shift+ctrl a fel-le... Egérrel meg lövés esetleg finom irányítás.

Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

(#62091) szTotyy válasza MrYoniko (#62090) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezt majd lehet kipróbálom. Én csak annyit változtattam az alap irányításon, hogy a lövést a num9-re raktam.

Ha már itt tartunk.. ti hogy birkóztok meg a helikopteres gépfegyver, vagy a sima (nem hőkövetős) rakéta célzással?? Ezt már régóta akartam kérdezni. Nekem abszolút lehetetlen a célzás, mivel a helikopter kileng. Egérrel is próbáltam már a helikopter irányítását/célzást, nem lett könnyebb. Vagy csak én vagyok ilyen balfék? :F

[ Szerkesztve ]

(#62092) #11598592


#11598592
törölt tag

Sabee délelőtt unatkozott az opressorával. :D Meg lett örökítve szerencsére. :D :))
https://www.youtube.com/watch?v=tzrKjt9wytY

(#62093) Depiboy válasza szTotyy (#62091) üzenetére


Depiboy
tag

Én egy xbox 360 kontrollerrel nyomtam 2 hónappal ezelőttig azzal ha megszokod nagyon fasza az irányitás, most egy one kontrollerre cseréltem és ezzel talán mintha még finomabban lehetne, de lehet csak nagyon összeszoktam már ezekkel, viszont számomra irányithatatlan minden légi jármü fegyvere bill+egérrel.

(#62094) Kiskokó válasza #11598592 (#62092) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pont akkor nem repül faszán oldal szaltót talpra :D esés nélkül, elmentél rögtön úgy repült megint :D

Mi amúgy előtte toltunk egy dél/észak opressor versenyt oda vissza. 1-1 lett :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62095) #11598592 válasza Kiskokó (#62094) üzenetére


#11598592
törölt tag

:)) az unalom csodákra képes. :D

(#62096) szTotyy válasza Kiskokó (#62094) üzenetére


szTotyy
őstag

Opressor versenyt a népnek!!
Mit szólnál, ha te indítanád impromptu-ként, mondjuk 20:38-kor?

(#62097) Kiskokó válasza szTotyy (#62096) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom hogy leszek e este. Akkor most fél9 lesz a tali nem 8 ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#62098) PeAdam


PeAdam
tag

Emberek, ez az Online rész komolyan ennyi? Dög unalmas grindolás, meg egy pár Heist? Haverokkal heisteltünk az szórakoztató volt, de a többi.... az kritikán aluli. Ha match makingelek esetleg egy Team Death meccset akkor 4 ember alig jön össze... a VIP questek után időkorlát van, kocsieladásoknál szintén. 20 ezerért megvettem a game-et az Online rész miatt de ekkora átverést. Ráadásul többször kicrashelt a játék exe hibával, tegnap még textúra bugokba is belefutotttam, frusztráló az egész.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#62099) Heller2 válasza PeAdam (#62098) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nagyvonalakban....ennyi. ;)

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#62100) Plata válasza PeAdam (#62098) üzenetére


Plata
félisten

Nem nem ennyi,sokkal több,istenien jó.
Csak találd meg a megfelelő társaságot.
Kb hat órától eddig játszottam.De csak azért eddig mert fáradt vagyok.
TDM meg a többiek unalmasak és sosem csinálnám,VIP küldiket sem,max CEO-s Privacy Prevention.
De ugye ahhoz kell saját Yacht.
Szerezz több pénzt kezdj bele CEO és MC dolgokba,vegyél Bunkert és Facility-t és kinyílik a világ.
Én ma este is nagyon jót szórakoztam.Igaz én Crew sessionban és invite only sessionban játszottam,nem publicban sok állat közt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.