Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49351) szTotyy


szTotyy
őstag

Esetleg, ha összegyűlik egy lelkes amatőrökből álló, amolyan "B" csapat, akik a Heistekben nem igazán jártasak, akkor én is benne lennék.
Heistet nem csináltam még soha a játékban, pont ezért nem akarok egy profi csapatban a kerékkötő lenni. Este fél 12 körül fent leszek. Üdvözlet!

(#49352) Mbru válasza szTotyy (#49351) üzenetére


Mbru
tag

Na a "B" csapat nekem is megfelelne. Nem szeretném a 3 "profi" miattam szívna. :)

Heistbe még csak a The Humane Labs Raid-nál járok, a tábla legalsója van vissza. Ahol csendbe kell bejutni egy épületbe vagy megszerzni egy kocsit. Most hírtelen nem emlékszem. De eddig nem találtam olyan játékosokat akikkel megtudtam volna csinálni.

Esetleg van valami olyan oldal ahol utána lehetne olvasni kisebb tippek-trükköknek a Heistekkel kapcsolatban?

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49353) drachoHUN válasza bryant56 (#49350) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ebben nincs semmi sajna. Az szívna, aki már megcsinálta rendes pénzért.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#49354) Heller2 válasza szTotyy (#49351) üzenetére


Heller2
aktív tag

Egy ilyen újkrumpli bandában benne lennék, de szerintem nem birok majd addig fent lenni. Igyekszem, de biztos jönnek az álommanók és ráülnek a szemhéjamra. Ha más alkalmakkor is lesztek, akkor élnék ezzel a lehetőséggel és csatlakoznék. Rád, rátok keresek alkalomadtán. Ahogy látom ebben van a legnagyobb meló, összehozni a dolgokat. ;)
A nagyok meg hadd morgolódjanak egy meglőtt pénzes táska miatt, egy halott NPC miatt, egy rossz kanyar miatt... :P :R

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49355) szTotyy válasza Heller2 (#49354) üzenetére


szTotyy
őstag

Én bármikor benne vagyok, ha dolgozom, csak ilyen későn tudok géphez ülni, de engem az sem zavar, ha bankrablás közben alszol el, majd felgumipókozzuk az alvó karakteredet a csomagtartóra! :)
Valahogy majd csak összehozzuk!

[ Szerkesztve ]

(#49356) Segal válasza Mbru (#49352) üzenetére


Segal
veterán

Csendbe kell olni. Be kell vinni az insurgentet es lelepni a human labsos autoval.

Most mi is eljottunk heistezni (ps) dupla penzert megeri:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49357) SyriusEzo válasza szTotyy (#49351) üzenetére


SyriusEzo
csendes tag

Sziasztok!Ebbe a "B" csapatba én is szívesen beszállnék ha még beférek.Egyedül unalmas a játék :F

(#49358) Rison77


Rison77
senior tag

Szép és jó meg minden ez a dupla heist pénz, de könyörgöm, hogy a megjelenés óta semmi megoldást nem voltak képesek alkotni a setup/finale-k végén lévő infinite loading screenre nevetséges.. Még el se kezdtünk játszani, de már elforrt az agyvizünk, mert az első 2 setup alt f4-el kellett, hogy végződjön 10 perc tömény szemkiégető fehér képernyő bámulása után..

(#49359) freeknight válasza Rison77 (#49358) üzenetére


freeknight
őstag

Ha van egy rendes csapat, és nincs benne random ember, érdemes mind a 4-eteknek egy invite only sessionből indítani a heistet, nemhogy infinite loading screen nem lesz, hanem még fél percet se kell várni.

(#49360) Segal válasza freeknight (#49359) üzenetére


Segal
veterán

Regi cm-es emlekek:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49361) Logitech válasza Rison77 (#49358) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ahogy Freeknight írja, friend/crew/invite only-ból indítva gyorsan betölt.

(#49362) Heller2 válasza szTotyy (#49355) üzenetére


Heller2
aktív tag

Mikrofonos beszélgetéshez milyen programot szoktatok használni?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49363) Anulu79 válasza Heller2 (#49362) üzenetére


Anulu79
addikt

Próbáld ki a Discordot. Ingyenes és eddig hibátlan nálunk.

(#49364) freeknight válasza Segal (#49360) üzenetére


freeknight
őstag

Jaja, most nekem is előjött, a szikláról lezuhanás, meg a jó kis kukásautós küldetés :DDD

(#49365) Kiskokó válasza bryant56 (#49350) üzenetére


Kiskokó
veterán

Majd ha letoljuk és belépsz meglátod a Setupoknál, hogy az tényleg AZ a finálé :D
Majd lesz valami akkor. Ma is jó lett volna de Norbyte nem jött az invre illetve Dawe se volt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49366) bryant56 válasza Kiskokó (#49365) üzenetére


bryant56
aktív tag

Nem kételkedek benned, csak durva, hogy eddig tartogattad a finálét. :DD

(#49367) Kiskokó válasza bryant56 (#49366) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát most na :D tartom a szavam :P
Meg úgy nem is érdekelt annyira :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49368) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Még hogy a digitális vásárlásé a jövő.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49369) HussarF válasza .LnB (#49368) üzenetére

A GTA amúgy is 18+ kategóriás, nem 11 éveseknek való. Mit várt? Gumicukrot? ;]

(#49370) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Látom páran keresik az "élvezetes heistelés" módját. B csapat, újkrumpli...stb nevezd aminek akarod. Már hirdettem, hogy "kő egy csapat" és tegnap este össze is jött. Most vagyok túl az első heistemen, de szívesen segítek másnak is. Így folyamatosan tudjuk segíteni a másikat.

http://discord.gg/R3AGdZW
wrongduke #6214

Ezzen be tudtok csatlakozni (PHHU GTA5) és tudjuk csapatni. Ha bent vagytok akár ott előre (közel valósidőben) megtudjuk szervezni mikor legyen.
Mint kiderült, nem felesleges a szóbeli kommunikáció, mikrofon javallott.

Az is jól látszik, hogy elvész az infó itt a többi között, aki heistezni akar az csatlakozzon.

Még tanulgatom miként működi a Discord, de eddig messze a legjobb, amit próbáltam. Köszönet a tippért Anulu79 fórumtársnak! :R

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#49371) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Hello!

Yachtnak f*szméregetésen kívül mi értelme? Van hozzá VIP work,vagy valami? Sokkalom érte a 6millát,ha nem lehet vele mit kezdeni.

(#49372) Kiskokó válasza nincskedvem (#49371) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló!

Én mindig ott spawnolok, és rögtön tudok menni helivel. Ezen kívül van VIP work amivel már vagy 2-3 millát tuti vissza hoztam a vételárból és ha PH-s sessionbe vagy nyugisba vagy akkor 10 perc semmit tevés.

Mellesleg gizda is. Bár én a legdrágábbon kívül mást nem vennék meg... azon a heli se olyan jó ...
(igaz mindenképp a legdrágábbat vettem volna de kivételesen ennél az egynél mákom volt a leárazásnál és 50%-al 5,2Milláé vettem a legfullosabbat)

Amúgy meg kinek mi jön be... szoszo értelmetlennek is lehetne nevezni, de ha kell akkor kell.. ennyi :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49373) nincskedvem válasza Kiskokó (#49372) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Köszi! Akkor lehet a későbbiekbe ránézek majd. :R

(#49374) Plata válasza nincskedvem (#49371) üzenetére


Plata
félisten

Yacht az szerintem nagyon jó.
Nekem a legdrágább van meg full extrásan és szeretem,rohadt sokat heisteltem érte de megérte.
Rengeteg jó tulajdonsága van,van rajta ingyen lőszer,saját légvédelme van,ami jó móka. :B
Van rajta bár jacuzzi,helikopterleszálló,helikopter,van hozzá egy rakás motorcsónak.
Személy szerint én szeretem.

(#49375) pokers válasza Kiskokó (#49372) üzenetére


pokers
senior tag

Minden szempontból a középsőt éri meg megvenni, Redditen is 100x kitárgyalták.
Ahhoz jár a leggyorsabb heli, a Swift Deluxe, és minden szintje körbejárható. Ez utóbbi akkor nagy előny, ha valaki nem nyugis PH sessionbe csinálja a vip wörköt.
Meg kinézetre is szvsz az néz ki legjobban :P

(#49376) szTotyy válasza Plata (#49374) üzenetére


szTotyy
őstag

Üdv!
Ingyen lőszer a yachthoz? Minden fegyverhez (pisztolyhoz, gépfegyverhez, gránátok, bombák), vagy csak bizonyos fajtákhoz?

(#49377) Plata válasza pokers (#49375) üzenetére


Plata
félisten

A nagy is teljesen körbejárható,wip workot max ph sessionban érdemes csinálni.
És a nagy a legszebb. :P
Redditen annyi baromságot írnak hogy annak 90%-a agyhalott hülyeség. ;)

(#49376) szTotyy

Nem tudom hogy minden fajtához van-e,de minden szobában van valamilyen fegyverhez lőszer.

[ Szerkesztve ]

(#49378) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Vagy RPG / homing van, valami gépfegyver meg gránát talán. olyan sok féle nincs én nem is nézem sose.

A swift gyorsabb mint a Supervolito ?????
A legnagyobb a leggizdább és a legtöbb cucc van hozzá.. már csak mag a supervolito carbon heli kapásból 3 milla asszem.

Na mind1 azt vesz mindenki amit akar :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49379) pokers válasza Plata (#49377) üzenetére


pokers
senior tag

Hát legutóbb Szabi yachtján voltam, de ott a legfelső szint nem járható körbe. Falba ütközöl :K
Míg az én középső kategóriásomon simán körbejárható, még a korlátra támaszkodva is lehet ott nézelődni, hogy bénázik a másik landolás közben :)

(#49376) szTotyy

Ha jól emléxem combat mg, heavy sneaper, homing launcer, sticky bomb van ingyen a yachtokon.
De érdekes, mert ezek nekem alapból megvannak, de ha rájuk megyek, nem fullozza fel a muníciót :U

(#49378) Kiskokó

A Swift deluxe meg $5.150.000 kapásból :P

[ Szerkesztve ]

(#49380) Kiskokó válasza pokers (#49379) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az ammo a hajón nem nagy cucc én nem is foglalkozok vele.
Persze a felső szint nem körbe járható mivel 1 szinttel több van mint a középső méretű hajón. De ha lemész egy szintet ott körbejárható.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49381) Plata válasza pokers (#49379) üzenetére


Plata
félisten

Rossz helyen mászkáltál,a te hajódon kevesebb szint van,a nagy hajó is több szinten körbe járható,sőt a korlátra is lehet támaszkodni. ;)
Ha akarsz még Titanic-ost is játszhatsz rajta.

(#49382) HussarF válasza nincskedvem (#49371) üzenetére

Pont ugyanígy gondolkodtam és utólag nagyon kellemesen csalódtam. Egyrészt egyszerűen k.rva nagy feeling az egész saját yacht. Amíg nem volt meg, addig nem hiányzott, de most már nem lennék meg nélküle. Megcsinálod az egyedi szín és fényösszeállítást, elnevezed, felzászlózod és teljesen a tied lesz.
Ad még vip work-ot, ami 10 percért 30k-t fizet.

(#49377) Plata
A legdrágább (Aquarius) nem körbejárható, mivel a döntött üvegek elfoglalják a helyet (a legfelsőbb szinten biztos, egyel alatta nem tudom pontosan, mert nekem nem az van). Vip work-ot meg sosem indítanék PH sessionben, az csak 10 perc unalmat jelentene. Publicban már rengeteg izgalom meg kaland származott abból, ha PP-t indítottam, szeretem is nagyon.

Én ettől függetlenül mindenkinek azt javaslom, hogy a legfőbb szempont az legyen a vásárlásnál, hogy melyik jön be a legjobban és ne az ára (youtube-on érdemes nézni videókat).
A második yacht (Pisces) van nekem is, PvP szempontból a legelőnyösebb, mivel a híd mögötti lounge rész fedett és a támadók nem tudnak onnan beugrani.
Amikor cheaterek rámszórtak pár millát és volt feleslegben, akkor elgondolkodtam, hogy upgrade-elem Aquariusra, mert azok a döntött üvegek baromi jól néznek ki és tetszenek, de mikor megnéztem közelebbről, akkor láttam, hogy itt azért vannak olyan stílusbeli igénytelenségek, ami miatt inkább maradtam a Piscesnél.
Pl. a híd döntött üvege előtt ott maradt a korlát a felső szinten, aminek csak a kisebb yachtokon van funkciója, ahol a híd előtt is van palló.
Vagy az alsó döntött üveg, ami szinte az első helikopter leszállóig tart, szinte rálóg. Nem tudja esztétikailag kiadni magát a leszállótól, mert beleépítették a tövébe. Tök igénytelenül építették fel azt a yachtot, egyszerűen a sima yacht modellre ráhúzták azt az üveget, ahelyett, hogy kicsit ésszel tervezték volna meg. Ezért lett nálam felejtős az Aquarius.

(#49383) pokers válasza Plata (#49381) üzenetére


pokers
senior tag

Pcsának annyi szint, mikor belülről mind ugyanúgy néz ki :DDD

(#49384) HussarF válasza Kiskokó (#49380) üzenetére

(#49381) Plata

Több szint van? Milyen anyagot szedtek ti, amitől ilyen jókat haluztok? Adjatok belőle nekem is ;]

(#49385) pokers válasza HussarF (#49384) üzenetére


pokers
senior tag

Szerintem sincs ott több szint, valamit benézhettek a kollégák :)

(#49386) Plata válasza HussarF (#49382) üzenetére


Plata
félisten

Hát én magasról tojok a pvp szempontra,sosem pvp-zek,mert untat.
Öszvissz 1 wip workot csináltam a hajóval,azt is ph sessionban. :DDD
Nekem a kinézet fontosabb volt,az Aquarius nagyon szép és szeretem is,voltam már kisebb yachton de az nem tetszik.

(#49387) gabesz222


gabesz222
csendes tag

Srácok UCIL hivta fel rá a figyelmem hogy a pacific standard final-ben van egy olyan glitch amivel folyamatosan lehet csinálni a finalt a setupok nélkül. Erről tud valaki részletesebben?

SC: oldmeme

(#49388) Segal válasza gabesz222 (#49387) üzenetére


Segal
veterán

Ez mindig is volt...
Csak most mar ban jarhat erte.
Rem egyszeru a feladat a hostnak a megfelelo idobe ki kell lepni a vegen. O ingyen csinalta a kort a tobbi 3 jatekos viszont nem. Mivel a host megszakitotta neki nem.lesz befejezve az adott feladat es ujra tudja hostolni.
Felolem csinald de csak sajat felelossegre.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49389) gabesz222 válasza Segal (#49388) üzenetére


gabesz222
csendes tag

H ban jár érte nyilván nem csinálom de jó tudni h van ilyen :) koszi a választ

SC: oldmeme

(#49390) Mbru


Mbru
tag

Hali

Tegnap be voltam nagyon zsongva a B ketgoriás Heistre. Rohantam is ki a buszra, vártam, hogy jöjjön aztán minél előbb érjek haza. Erre nem lerobban és jó nagy késéssel érkezett a másik?!?! :W Mire hazaértem már nagyon fáradt és pipa voltam.
Na szóval, ma este esetleg lenne fent ember? Remélem ma nem lesz semmi baj

Olyan 23:20körül lennék online.

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49391) szTotyy válasza Mbru (#49390) üzenetére


szTotyy
őstag

Szia!
Tegnap én is csak egy kis ideig voltam kb. éjfélig. A mai napot nem ígérem biztosra, de ha fent leszek, akkor én is abban az időben, mint te.
Ja, láttam is, amikor épp leléptem, te akkor lettél online!

[ Szerkesztve ]

(#49392) Mbru válasza szTotyy (#49391) üzenetére


Mbru
tag

Napi küldit gyorsan megcsináltam. Szerencsére könnyű volt és gyorsan meg lehetett csinálni

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49393) Heller2 válasza szTotyy (#49391) üzenetére


Heller2
aktív tag

Az itt használt nevekkel vagytok fent?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49394) Segal válasza szTotyy (#49391) üzenetére


Segal
veterán

Lassatok kivel van dolgotok ha nem sikerul este talalni egy ps heistre indulo komolyabb csapatot akkor beallhatok kozetek mert en tutira fentleszek fel12 korul.
Majd kiderul en is hogy erek haza hogy szervezodnek este a csapatok de szivesen segitek az alapokat elsajatitani a feladatoknal ha ugy alakul az este.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49395) szTotyy


szTotyy
őstag

Igen, én az itteni nevemen vagyok a játékban is!
Megtisztel, Segal úr! :R (ha más nem, tudsz majd rajtunk röhögni. Bár, ha úgy néz ki egy Heist, mint egy sima GTA-s mission, akkor csak nem lesz nagy gond. Főleg, ha van egy tapasztalt ember is).

[ Szerkesztve ]

(#49396) Mbru válasza Heller2 (#49393) üzenetére


Mbru
tag

Macika1984 fent a nevem.
De érdekes, mert mikor csináltam a karit a táblára Mbru van írva, még is a Macika1984 van kiírva nekem. Végül is akkor mindegy milyen nevet adok a karakternek a játék elején nem?!

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49397) Segal válasza Mbru (#49396) üzenetére


Segal
veterán

Ha zavar at tudod nevezni a karakteredet.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49398) HussarF

Na beléptem ma GTAO-ra, gyorsan végignéztem a player listet. Láttam egy srácot 110 körüli szinttel, minden stat maxon, 3 feletti K/D-vel. Nyomtam neki egy reportot, amennyi cheater van, kicsi az esély, hogy mellélőjek. Aztán láttam ,hogy leftelt is nem sokkal később. De nem voltam még bent 10 perce, amikor elkezdett mint az állat, nőni a számlám. mire kiléptem, 6,5 millióval voltam beljebb. Nincs is olyan sok cheater. Az elmúlt 2 nap is ilyen volt. Mondjuk dolgoznom mostanában nem nagyon kell, lassan annyi pénzt kaptam cheaterektől, amennyit összesen szereztem valaha.

(#49399) Anulu79


Anulu79
addikt

Egy angolos tudna nekem segíteni? Felpörgették a pénzem és szeretném jelezni, hogy nehogy gond legyen.

(#49400) tomazin


tomazin
veterán

Egy kis érdekesség. Nem tudom mit heggeszt emberünk, de ha a modokat is így kellene csinálni nem sok ember bohóckodna vele.
Online streamen kódol.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.