Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49451) Feherfy válasza po1son (#49449) üzenetére


Feherfy
tag

A bankszámlára cheatelt pénzt elvileg nem látja a Rockstar amíg nem mozgatod. Mindenesetre ne kezdj el kis szinten milliókat költeni.

Most készült. Akadnak még oldschool arcok is. :D

(#49452) po1son válasza Wiz Khalifa (#49450) üzenetére


po1son
addikt

Most világosítottak fel, hogy éppenséggel ez nem kettő fillér, de számomra ez felfoghatatlan, hogy egy játékba megtudják hackelni a karakterem...

Feherfy - Köszi, egyenlőre csak a haverok kedvéért játszok, elégé ismeretlen számomra még a gta online világ. Tehát nincs tervbe véve, hogy hülye költekezem magam.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#49453) Mr.Csizmás válasza Feherfy (#49451) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja, szóval olyan mint a NAV, bejelentett minimálbérből S-Klasse merci, meg kecó már gyanús :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49454) HussarF válasza po1son (#49449) üzenetére

Vegyél egy stilt house-t, heistezgess, nyomj adversary-kat stb. Aztán Vegyél CEO irodát, szépen fokozatosan építkezz, úgy nem lesz feltűnő. Én még nem hallottam olyanról, hogy elvették volna a pénzt, pedig ezt szokták írni. bucihost volt, aki 90 milla körül kapott, de őt ki is bannolták szinte egyből. Ha téged még nem, akkor ki tudja, hogy lesz-e retorzió...

(#49455) Segal válasza HussarF (#49447) üzenetére


Segal
veterán

Na erről ennyit hogy én soha sem találkozom modderrel...
Ma reggel gondoltam amíg nincsenek heist csapatok letudok egy autólopás, yacht vip work és autóeladás kört meló előtt de a sessionből valaki másképp gondolta a reggeli programom :((
Így egy gyors képkészítés és méggyorsabb távozás lett a program...
Jó dolog a rosszba hogy engem megint a 40k-s táskadobálós talált meg :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49456) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Tegnap este véletlenül a "másik" Hesit ruhámat vettem fel :/

(#49457) HussarF válasza Kelecar (#49456) üzenetére

Tegnap volt a sessionomben egy KelePirate nevű tag, nem te voltál? :D

(#49455) Segal
Pedig mostanában ilyennel már nem találkoztam. Tegnap amúgy nem volt egy sem, pedig volt vagy 2 órám játszani. Meg is voltam rendesen lepődve.

(#49459) Wiz Khalifa válasza HussarF (#49454) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Engem tavaj kibannoltak. A sztori: november eleje fele egy hekker rám dobott kb 5-6 millát, úgy lett a pénzem 17 milla. Egy ideje gyűjtöttem mert úgy voltam vele hogy ha kell vésztartalék vagy valaminakkor legalább lesz kéznél.

December vége fele jött a bann. Méghozzá 1 hóra. A zavaró az volt mikor lejárt a bann megyek vissza online és csodálatos módon nem volt csak $20k-m...

Na azóta se gyüjtögetek többet. Max pár millát de utána mindig valamire elköltöm.

Smoke some weed nigga!

(#49460) CactuS válasza Segal (#49455) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ott egy elég méretes zsák a képen, ez azért látható. :DDD

Egyébként ez is egy új kód lehet, a régi money rain már teljesen detektált és a modderet egyből kivágja. Plusz a 40k-s zsákok, kb 1,5 éve már bant hoztak másnap reggelre a vétlen félnek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49461) HussarF válasza Wiz Khalifa (#49459) üzenetére

Lehet, hogy ingerküszöbe van a cheat detektálásnak és látta a PS dc-zéseket meg az MC glitch exploitokat és akkor már a plusz pénzzel együtt túllépte a határt a dolog. Nem resetelték fullra a karit, csak a pénz tűnt el meg ban volt?

(#49462) po1son válasza HussarF (#49454) üzenetére


po1son
addikt

Ezért simán be lehetne perelni a játékkiadót, hogy valakit teljesen jogtalanul bannolnak. Nem szokásom bele olvasni a license szerződésekbe, de a random user az mit tehet arról, hogy nincsen normális anti-cheat?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#49463) HussarF válasza po1son (#49462) üzenetére

Keress rá bucihost hozzászólásaira, ő nekiment jogi érvekkel az RS-nak a ban miatt. Sikerült is kompenzációt kapnia. Az a baj, hogy sokszor kiderül, hogy aki felháborodva kommentel a jogtalan banról, annak mégis van vaj a füle mögött.

(#49464) #81556480 válasza HussarF (#49463) üzenetére


#81556480
törölt tag

Még 360as időkbe volt hogy valaki tobb milliardos (!!) bountyt kapott amit én leszedtem. Vettem belole ezt azt( nem sok mindent) majd par nap múlva elvettek a penzt, de ami elotte volt azt meghagyták. Nem kaptam bannt. De azóta is latszik a statomon rgsc-n nézve hogy billion nagyságrendű a befolyt pénz azon a karakteren. Ezen kivul a 260as pc karakteremmel 2x talalkoztam hackerrel.

Viszont azt tudni kell hogy én csicska assisted aim beállítással jatszok kontrollerrel, ezeknek pedig kulon szervere van. Ide csatlakozhat free aimos de forditva nem. Es ezert szerintem itt sokkal kevesebb a hacker. Szóval ez lehet egy kibuvó a hackelt szerverek alól, ha assisted aimoshoz csatlakozik a free aimos. Nem jar neki hátránnyal, csak ha ilyen jobot tol , ott némileg kevesebb az rp emiatt. De pl mióta megvan a garázsom még publicban is siman lopkodtam a kocsikat.

Masik érdekesség hogy én huzgalom ki a kábelt igy csinalom magamnak az ures szervert kocsilopashoz, es egyik nap valaki ram joinolt es a végére egy eleg nagy ph- szeró keletkezett assisted aimmal. De ebből gondolom senki nem vett eszre semmit. Szóval nem kell tole felni, sot mint irtam szerintem biztonságosabb.

(#49465) po1son válasza HussarF (#49463) üzenetére


po1son
addikt

Legrosszabb esetbe ha bannt kapok, akkor befejezem a single player-t és írok egy oldalas negatív kritikát a steamen. Bármekkora kocka vagyok 27 évesen már nem süllyedek le erre a szintre, hogy egy online játékba csaljak. Köszönöm szépen a segítséged, majd jelentkezem ha történt vmi ez ügybe. :R

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#49466) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Reggel én is kaptam 1,6 millát,írtam is a Rockstarnak és 2 percen belül kaptam is választ.Ez aztán gyors volt.Szokásos:tudnak róló,ha nem csaltál nem bannolnak...

(#49467) Mr.Csizmás válasza Aakisan (#49466) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezen továbbgondolva, sztem sok nyomi a chaten azért csipog "any modder here" meg társait, hogy feltápolják őket, utána írnak a rockstarnak, hogy moneydrop, az nyugizza, és voilá, elvesztette közpénz jellegét...izé...szóval profit!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49468) HussarF válasza po1son (#49465) üzenetére

Most nem azt akartam kihozni belőle, hogy te csaltál. Hanem, hogy neki lehet menni az RS-nek, ha mégis bannolnának.

(#49464) LaciCRM
Na jó, de ha valaki PvP-zni akar, akkor a kontrolleres nem lenne előnyben? Osztaná nekem a headshotokat az assisted aim miatt én meg célozzam be egérrel, ahogy tudom?

(#49469) Aakisan válasza Mr.Csizmás (#49467) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Lehet,de nem tudják,hogy ezt az összeget úgyis korrigálni fogják valamikor .

(#49470) Laraxior


Laraxior
titán

Valami uj dlc nem keszulodik? Vágynék valami ujra. :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49471) HussarF válasza Laraxior (#49470) üzenetére

Milyen újra? Te örülj, ha van videokártya és játszhatsz a mostanival is ;]

(#49472) Wiz Khalifa válasza HussarF (#49461) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ilyen Glich meg ilyesmivel sose foglalkoztam. Szóval azokból nem lehetett az ingerküszöb. :) Csak a pénzem vették el a szintem meg minden más megmaradt. :)

Még 2015 decemberében volt 2 hetes bannom. Akkor meg azért mert egy modder rám dobott vagy 2-300k-t meg lespawnolt egy Tampat amit akkor nem tudtam hogy ő hívta le. Akkor nem volt még elérhető a kocsi. Beszáltam, kocsikáztam, beraktam a garázsba és kiléptem. Utána aznap este már bannolva voltam. :DD

Smoke some weed nigga!

(#49473) pokers


pokers
senior tag

Borítékolható hamarosan egy újabb banwave, szinte biztos vagyok benne. Megint nagyon elharapózott a csalás online ahogy látom, ilyenkor rövid időn belül R* is lépni szokott és tarol.
Csak az a kérdés, hogy megint kiket fognak bannolni, de tartok tőle, lesz benne olyan is, aki kapta a pénzt :W

(#49474) Laraxior válasza HussarF (#49471) üzenetére


Laraxior
titán

Igaz. :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49475) Segal válasza pokers (#49473) üzenetére


Segal
veterán

Nem artana megint egy banhammer mert hetente en is 3-4 alkalommal osszefutok veluk...
Most en is kaptam volna ilyen 60-70milliot akkor most komolyan nekem kene aggodnom? Pedig a kepen latszik a penzem is amibol egyertelmu hogy szuksegem sincs ilyesmire. Ezt sem tudom mar mire kolteni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49476) Laraxior válasza Segal (#49475) üzenetére


Laraxior
titán

Hát, én most csak egyszer kaptam olyan 8 milla körül... nem bánnám, ha még jönne kb ennyi, mert anno elég sok mindent eladtam amikor elfogyott a pénzem :D ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49477) szTotyy


szTotyy
őstag

Üdv!
Tényleg nem képes a Rockstar egy anti-cheat programra?
Vagy egy lelkes, ügyes programozó felhasználó nem tudna összekalapálni egy ilyen programot, ami teljesen elfogadható lenne a Rockstar által is, és nem kapna senki eltiltást a szoftver miatt?
Jó lenne végre, ha mindenki nyugodtan tudna már játszani, nem kéne tartani az ilyen nyavalyás Robin Hoodoktól!

(#49478) wrongduke válasza HussarF (#49468) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Javítsatok ki ha tévedek, de úgy tudom, hogy az auto aim az testre (dúrván mellkas) céloz és csak a célzás (aiming down sight) pillanatában. Mákosnak kell lenni, hogy az fejre vigyen. Legalábbis X360-on nekem ilyen volt. Azon túl pedig nem ad csak minimális segítséget. Ha jól mozogsz, a kontrolleres számára "halhatatnal" vagy. Ezt pedig az anniversary módokban tapasztaltam.
Természetesen tisztelet a kivételnek akik pro-k a kontorollerrel. Viszont autózásban hatalmas kihívás lenyomni őket.
Összességében a gyors cserélgetés célravezető, mindössze vadnyugati pisztolypárbajt nyomsz a monitor előtt önmagaddal.

(#49464) LaciCRM
Szerintem csak azért érződik úgy mert a free aim-os emberek alapról free aim session-be mennek. Ha nem tudnak valakin keresztül a session-odre akaszkodni, akkor sose fog bemenni... Nyílván ez alól kivétel ha van kontrollere, vagy egy anniversary-n keresztül hozzád csatlakozik freemode-ra váltásnál.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#49479) HussarF válasza szTotyy (#49477) üzenetére

Ez egy elég komplex probléma. Egyrészt azt hallottam, ha nem ilyen p2p alapon mennének a dolgok és nem playerek host-olnák a session-öket, akkor sokkal könnyebben megoldható lenne. Valószínűleg így is, de jogi akadályokba ütközhetnek. Pl. ha valami rá akar mászni a GTA-ból, hogy átnézze, hogy nincs-e másik program (a cheat modul), ami működik, akkor egyből menne a hiszti, hogy a GTA kémkedik, meg adatot gyűjt illegálisan a gépről. Aztán gondolom, ami lehetőség ezeken meg még az egyéb akadályokon kívül - amiket én sem tudok (lehet ezeket sem jól) - marad, az ennyit tesz lehetővé. Amúgy meg nem hülyék azok sem, akik a cheateket csinálják. Ez most olyan, mikor azt mondják, hogy a dizájner drogokat mirét nem tiltják be, biztos meg lehetne oldani. Ja, csak hogy ha hétről hétre változik az összetevője? Akkor max nagy puskával lehetne rá lőni, de akkor meg lenne bőven járulékos veszteség is, na és akkor abból milyen hiszti lenne.

Nem védem én a RS-t, mert ettől függetlenül szerintem sokkal több energiát kéne ebbe fektetnie, de a téma nem olyan egyszerű azért, hogy most az elsős informatikus összedob egy script-et C++ -ban és meg is lehetne oldani minden problémát.
Ki tudja, lehet már a GTA6-ot csináják és szarnak erre, oda koncentrálják az energiákat.

(#49480) #81556480 válasza wrongduke (#49478) üzenetére


#81556480
törölt tag

Errőlbeszélek részben. De a kontrollernek nincs köze a célzáshoz.

(#49481) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Bocs a dupláért!

Ha valakit érdekel, Discord-on dübörög a PHHU csoport. Egyszerüen és élő szóban is mehet az ökörködés. Már vannak külön szobák is így nem zavarjuk azokat akik heisteznek. Heist-hez nagyon hasznos.

Csatlakozom
wrongduke #6214

Esetleg ha a topic gazda csatlakozik valamint a crew vezető(k), őket ennek megfelelően látnám el jogokkal, hogy döntéseiket itt is úgy hozhassák meg. :)

Tényleg nem ördöngősség, egyszerüen működik és kipróbált.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#49482) szTotyy válasza HussarF (#49479) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen, a rabló mindig is a pandúr előtt fog haladni, csak az az érzésem, hogy míg más játéknál, vagy programnál csak egy lépéssel, addig a GTA-nál jóval több lépéssel el vannak maradva a "bűnüldözők".
Remélem tévedek, de én is attól félek, hogy a készítők már javában mással foglalkoznak, erre meg nagy ívben tesznek, ezért kezdenek mostanában elszabadulni a csalók.

(#49483) guftabi96


guftabi96
addikt

Üdv!
Szeretnék jelentkezni PH Crew-ba.
A játékot nemrég kezdtem, szóval még elég erősen a tanuló fázisban vagyok. Jelenleg lvl26 vagyok.
Viselkedni természetesen tudok :)
A játékban is ez a nickem. :)

#KeepFightingMichael

(#49484) hegyipapa válasza guftabi96 (#49483) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezésedet elfogadtam :)

(#49485) HussarF válasza szTotyy (#49482) üzenetére

Mondjuk abból kiindulva, hogy régebben még több csaló volt (2015 vége felé), ez nem feltétlenül igaz. Egyszerűen csak több energiát kéne ebbe fektetniük. De remélem, hogy nem p2p a GTA6-ban az online, ha lesz ilyen.

Valamelyik nap azon gondolkoztam, hogy milyen lenne a játékmenet, ha nem lehetne más playereket látni a radaron és nem villanna fel már egy kilométerről a fejük felett a nevük, ha arra nézünk (hanem úgy egyáltalán nem villanna fel). Bele lehetne simulni a járókelők közé, menne ott egy fazon az utcán és amíg nem csinál semmi extrát, lehet nem is tudnád, hogy player.
Ha így lenne, akkor mondjuk lehetne egy session-ben akár 100 player is simán, mert a map nagy, azon bőven elférnének. Csak mondjuk lehet, hogy be kéne még rakni pl +2 CEO irodát, mert ha mapon nem is látnák egymást, azért az ilyen csomópontokon, mint CEO iroda (csodálkozom amúgy, hogy ebből csak 4 van most is, az kevés) biztos, hogy ki tudna alakulni feltorlódás.
De pl a global signal-ok megmaradnának, tehát ha valaki visz ládát/kocsit, az megjelenne. Valószínűleg így sokkal több akció is lenne, mert ha csak ők látszanak, akkor az akarva-akaratlanul is odavonzaná a playereket. Ki lehetne dolgozni ennek a részleteit, hogy mondjuk egyéb feltételek mellett is látszódjon a játékos. Pl. ha hydrában ül és vadászgat, akkor is felvillanna, hogy ne tudjon csak úgy észrevétlenül lecsapni akárhol. Stb.
Szóval nekem tetszene egy ilyen GTA.

(#49486) szTotyy válasza HussarF (#49485) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez nekem is sokszor megfordult a fejemben. Mármint, hogy a térképen nem lenne látható a játékos, esetleg csak a barát/crew-tag. Vagy csak lennének kizárólag ilyen szerverek annak, aki ilyen játékmódot szeretne. Sokkal jobb és élethűbb pvp-k alakulnának ki szerintem.
Új lehetőségeket rejtene magában!

(#49487) Segal válasza HussarF (#49485) üzenetére


Segal
veterán

Na persze mert a jatekosok ugy oltozkodnek mint az npc-k...:DDD
Keress ra a kill of the king jatekra az olyasmi amit keresel.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49488) Mbru


Mbru
tag

Ebben a pár napban mondjuk csak a napi küldik miatt lépek be, nem találkoztam csaló hullámmal. Bár utóbbi 2 napban mikor bent voltam sokszor oroszok írogattak. Azok között meg amint olvastam sok a csaló. Úgy látszik még nem voltam nekik gyanús :D

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49489) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

voltam fent egy órát, publicban, teli oroszokkal. gyakták egymást, ment állandóan a kill a bal sarokban, ahhoz képest 1 óra alatt, 4 resupplyt hordtam be, ebből kettőt a város déli végéből, egyszer se bagóztam rám, még kósza lövést se kaptam :U :F (számlahack se volt, figyeltem)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49490) vtomi2 válasza guftabi96 (#49483) üzenetére


vtomi2
őstag

Neked BF-re kéne gyakorolnod, nem gta-zni :P

(#49491) Triathlete válasza HussarF (#49485) üzenetére


Triathlete
senior tag

Tankkal, vadászgéppel lőnének mindenre ész nélkül ami mozog, a fontosabb helyen (pl. office) meg campelnének tetőről. A jelenlegi talán jobb. Ha éber vagy fel tudsz készülni a támadásra. Talán a jelen felállás jobb.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#49492) Segal válasza Triathlete (#49491) üzenetére


Segal
veterán

Jelenlegi gta-ba is talalkoztam maze bankos teto camperrel. Ahogy megerkezett valaki az irodahoz tavcsovessel kapkodta le oket...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49493) HussarF válasza Triathlete (#49491) üzenetére

Akinek olyanja van, az lő most is ezekkel. Meg kempelni könnyebben tudsz úgy, hogy látod is a térképen. Csak azért, mert nem látod a térképen, nem hiszem, hogy az lenne az új felállás, hogy valaki beállna kempelni az iroda elé. Ha meg igen, akkor az első, aki tud pvp-zni, elpicsázza :D

(#49494) Triathlete válasza HussarF (#49493) üzenetére


Triathlete
senior tag

De mennyivel könnyebb dolga van most, hogy nem vaktában kell lövöldöznie!? Akkor meg ez lenne a legegyszerűbb opció számukra.
Senki sem állította, hogy most ne lennének ilyenek. Viszont szerintem kár olyat belelátni, hogy mennyivel komolyabb harcok lennének, mert eleve a pörgősségét elvenné a dolognak egy halál után ha két utcával lejjebb spawnol mint ahogy sokszor szokott.
Most viszont legalább számolni kell jobban azzal, hogy válasz érkezik a felkérésre, mert az 1+3perc nem sok offban.

Segal azok biztosan headbangerre hajtanak. Fejlövést adni így a legkönnyebb, de figyeld a radart!

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#49495) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Másnál is connection timeout van?

(#49496) tomazin válasza Triathlete (#49494) üzenetére


tomazin
veterán

Szerintem dmben jobban halad az ilyen achievementekkel...

(#49497) HussarF válasza Triathlete (#49494) üzenetére

Én egyáltalán nem mondtam ,hogy komolyabb harcok lennének. Mivel a mostanihoz viszonyítva gyakorlatilag mindenki off radar lenne, így nehezebben alakulna ki PvP. De mondjuk ha valaki megöl, akkor látnád 5 percig, tehát bosszút tudnál állni, és ki tudna alakulni a PvP és nem kellene vaktában keresgélni. De szerintem ezt lefedi az, amit írtam is az első hozzászólásban: Ki lehetne dolgozni ennek a részleteit, hogy mondjuk egyéb feltételek mellett is látszódjon a játékos.

Más lenne a játékmenet, valszeg a session wide eventek és azok, amik global signallal rendelekznek, sokkal "forróbbak" lennének ezáltal. Meg lehet, hogy jobban pörögnének az Adversary-k meg a DM-ek azoknak, akik PvP-zni akarnak. De sztem lenne egy hangulata a dolognak és marha jó lehetne ezen a módon is. Persze sok részletet ki kéne dolgozni, pl. a yachtok elhelyezkedését, ha lehetne 100 játékos egy session-ben.

(#49496) szalontai
Pontosan. Nekem egy nap mondjuk 5-el szokott nőni a headshotjaim száma. Kb. a killjeim 15%-a az. Amikor Land Grab-eztem egy nap, akkor lett vagy 30-40

(#49498) Dtomka


Dtomka
veterán

Ma ismét összefutottam 1 csalóval.

Egy hangot hallottam, majd azt vettem észre, hogy párszáz ezer kaptam...Mivel ketten voltunk a szerveren, gondoltam kicsit kérdezősködőm.
Kis idő elteltével a garázsomból már ott voltam mellette. Zsákokat dobált, de kértem, hogy ne!

Képek következnek, remélem senkit nem fog zavarni:

A lényeg, eddig úgy tudtam, hogy van valamiféle Jordan menü...melyet csalásra használnak. Na, ez a srác Sirius nevű vmit említett...

Nem mondom, hogy nem használtam csalást életemben, de csak "szingle" játékoknál. Pl: végtelen pénz stb...
Online-ban sosem, és sohasem fogok, attól nem leszek jobb, csak átverem magam és másokat is!

Remélem eljön az idő mikor ezeket a csalókat elkapják, mert tönkreteszik a játékot, azoknál a játékosoknál akik becsületesen játszanak.

(#49499) Kelecar válasza Dtomka (#49498) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Remélem reportoltad.

(#49500) Wiz Khalifa válasza Dtomka (#49498) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Jordan menu már nem jó nekik mert azt látja a rendszer és instant bann-t kapnak. :DDD

Én használtam Jordan menüt régen Storyba kipróbáltam mit össze lehet vele ökörködni.

De viszont azt is úgy hogy netkábel kíhúz stb... :)

De ezt már rég nem tudják használni. Mikor én kipróbáltam Storyban akkor is már "nyavaogtak" a csalók hogy már buknak le vele. Helyes is hogy kiirtották. De úgy látszik hogy akkor a Sirius valami lett az utód. Reméljük ez ellen is lépnek mihamarabb. :)

Smoke some weed nigga!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.