Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49701) Locutus válasza ot93 (#49694) üzenetére


Locutus
veterán

Double Buffering így működik. Normál VSYNC-nél ha nincs meg a 60FPS-ed, akkor a felére áll be.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49702) Locutus válasza szTotyy (#49685) üzenetére


Locutus
veterán

Én is szeretem. De csak non-contactban, slipstream, catchup meg egyéb fasságok nélkül.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49703) ot93 válasza Locutus (#49701) üzenetére


ot93
senior tag

és ha megvan a 60fps akkor 60-ra? magyarul csak 30 és 60fps lehet?

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#49704) Locutus válasza ot93 (#49703) üzenetére


Locutus
veterán

Igy van, a double buffer mellett csak felezni tud, ha nincs meg a monitor natív frissítési frekvenciájának megfelelő fps. Nemtom van e rebrandeonon ilyen, de nvidia tud adaptiv vsyncet, én is azt használom. Ha van 60+ fps, akkor van vsync, ha valami miatt beesne alá, akkor kikapcsolja, és így 1-2 fps-t is eshet, nem csak 30-ra egyből. (bár nekem sose megy már 60 alá)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49705) ucli


ucli
senior tag

Az egyik ”kiválasztottam” rámírt az előbb.
Kicsit elkapott a röhögőgörcs :DDD :DDD :DDD


Persze ez is úgy kezdődött, hogy leápoltam, majd szavakkal reagált rá,
és ezután elsurrant északra, én pedig lefteltem abból a session-ből. Éppen Memééknél Ceo-ztam, amikor írt. Nem kellett kétszer szólnia, vissza is mentem és újra ”összebarátkoztunk”. :D
Ehj valahogy az ilyen hülyék mindig földobják a napomat ;] :))

(#49706) HussarF válasza ucli (#49705) üzenetére

Az KY-t saját killnek számolta? :D
És utána megölted rendesen vagy mi lett?

(#49707) ucli válasza HussarF (#49706) üzenetére


ucli
senior tag

Nem tudom, hogy hogyan számolta, de először megöltem olyan 15/3 arányban, majd elkezdett valamit nagyon számolni. Ez után mentem vissza, ott megint tizen-x/2 arányban kapott. :)) Aztán elmentem, mert Memééknek kellett volna valamit csinálni.

(#49708) zoli121


zoli121
aktív tag

Megint kaptam :U

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#49709) Kiskokó válasza zoli121 (#49708) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem igaz már hát mia franc ....... soha nem kaptam még...

Irjátok már le mit csináltok átlagban.

napi mennyi idö online? Mennyi Ceo mennyi MC tevékenység. Egyéb tevékenység, Pénzmozgás minusz vagy plusz.
nem kérdezi meg valaki Rockstar fórumon?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49710) Segal válasza Kiskokó (#49709) üzenetére


Segal
veterán

A yachtozas tiltott dolog a 250k bonusznal:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49711) CactuS válasza Kiskokó (#49709) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez teljesen random dolog, a Rockstar nem akarattal csinálja, egyszerűen pár account beragadt és ők újra és újra megkapják ugyanazt a bónuszt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49712) Kiskokó válasza CactuS (#49711) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát Zoli eddig nem kapott sztem, de Segalnak meg megállt aki nagyon sokat kapott.
Na mind1.... nyaljanak golyót :D A rockstar is meg aki a sok pénzt bezsebeli kamura ;] :Y

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49713) Locutus válasza ucli (#49705) üzenetére


Locutus
veterán

Amíg te elvoltál, én ápolgattam :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49714) ProgenXL válasza Kiskokó (#49712) üzenetére


ProgenXL
őstag

felmész publicba, "pls money drop" és a bonus többszörösét kapod. :)

Gunner for life

(#49715) CactuS válasza ProgenXL (#49714) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, és ha mázlija van, akkor egy kis letöltendőt is, de az nem DLC lesz. ;]

Sz*r volt tudom, de még előttem a 2. kávé. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49716) HussarF válasza ProgenXL (#49714) üzenetére

"drop money pls" a varázsige. Ha összekevered, akkor nincs magic ;]

[ Szerkesztve ]

(#49717) Segal válasza Kiskokó (#49712) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem a játékidővel van összefüggésbe mert ahogy itt a jobb idő én is egyre kevesebbet vagyok a gta-ba. Mármint még így is felnézek naponta de a téli játékban töltött időmhöz képest jó a 70%-ot elérem de lehet még annyit sem. A meló is több ilyenkor meg szabadidőbe szívesebben választom a kerékpározást.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49718) Laraxior válasza Kiskokó (#49709) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem kell egy bizonyos osszeg h legyen neked.
Nekem amig par milliom volt egyszer sem kaptam. Most hogy 10 millio folott vagyok egybol adott..
Es en nem mindennap lepek be.
Bar lehet h tenyleg random es nem kell hozza semmi.
Nem mintha osztana szorozna az a 250 ezer. :))
Persze aki tobbszor kapott annak mar szamottevo.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49719) Kiskokó válasza Laraxior (#49718) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát nekem szerintem több mint fél éve 15Milla felett van az egyenlegem...
Segal meg ha nem kapott már vagy 1,5 millát akkor semmit se :D

Na mind1 :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49720) HussarF válasza Kiskokó (#49719) üzenetére

Járjál publicba, meglesz a többszöröse ;]

(#49721) Laraxior válasza HussarF (#49720) üzenetére


Laraxior
titán

Van amikor 10 percenkent valtogatok sessiont de csak nem akarnak penzt szorni. Sot meg csaloval sem talalkoztam. :D
Pedig vasarolnek.. Legalabbis a konnyen szerzett penzbol.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49722) #81556480


#81556480
törölt tag

Én pont abban az időben kaptam pénzt amikor alig jatszottam es nem volt se ceo irodam se semmim.ez egyszer volt azóta se

(#49723) ProgenXL válasza #81556480 (#49722) üzenetére


ProgenXL
őstag

Találgatás van csak. Március óta én sem kaptam 250k-t. Ősszel meg télen kaptam amikor sokat voltam. Igaz nem is vagyok rászorulva annyira. Van 49millám de mivel keveset játszok így nem fogy de annyira nem is nő. :DD

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49724) freeknight válasza Laraxior (#49721) üzenetére


freeknight
őstag

Én se találkozom sose csalóval, max csak robbantgatósokkal, meg godmode-osokkal. Pedig pár millió most jól jönne. Persze nyilván nem szép dolog csalni, de na, szinte itt már rajtam kívül mindenki kapott 40-50 milliókat :D

Kéne most a yacht, meg is lenne rá a pénzem, de ha 2 hét múlva kiadják a military dlc-t, akkor meg semmit nem fogok tudni venni, mert a haszontalan yachtra költöttem a lóvét... ezért kéne valami kis könnyen szerzett jövedelem nekem is, amit szívfájdalom nélkül verhetnék el :D

(#49725) ProgenXL válasza freeknight (#49724) üzenetére


ProgenXL
őstag

a legnagyobb összeg amit kaptam kb 1.5milla

2éve :)

Gunner for life

(#49726) Kiskokó válasza freeknight (#49724) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nanananananananaaaaaaaaaaaa

Azért ez enyhe túlzás :D
Én eddig összesen 70K-t kaptam csalótól :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49727) Syklas


Syklas
tag

Lényegében a játék ezen része meghalt.. már nincs benne semmi kihívás. Semmi értelme itt CEO-zgatni vagy bármi.. csak akkor csináld ha örömet okozz..
Nem találsz olyan szervert ahol a chaten ne ez lenne minden második mondat..: "MONEY DROP PLS PLS"..! Szörnyen kiábrándító..!!! Nem rég felmentem egy szerverre.. és ott egy magyar haverom.. ( nem vette észre hogy ott voltam..) ott kuncsorgott a pénzért valami moddernek..! Le voltam döbbenve.. :(
Én kétszer írtam eddig a Rs-nak rám droppolt pénz miatt.. de már beleuntam.. lényegében majdnem minden nap dobnak rám..! Én olyankor szervert váltok.. ha nem váltanék nekem is lennének 100 milláim.. én nagyon dühös vagyok olyankor.
Észrevettétek már.. ez nem is olyan régen nem volt még jellemző.. de mostanában legalább 5-6 Yacht áll mindig az öbölben. Nagyon sok pénze lett hirtelen mindenkinek és már nem tudják mire költeni.. és naponta cserélgetik rajta skineket.
Régen keveseknek volt Yahct-ja mert mindenki sajnálta rá a pénzt ( amit nehezen kapartak össze) és mert értelmetlen dolognak tartották..
Mostanában ezek miatt nagyon szomorú szamuráj módban megyek csak fel játszani.. :O

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#49728) zoli121 válasza Kiskokó (#49712) üzenetére


zoli121
aktív tag

1x vagy 2x már kaptam :) Nem lehet hogy azok kapnak nagyobb eséllyel akik mondjuk heistba, CEO-ba vagy MC-be segítenek többet? Kevesebbet játszok sokkal mostanában

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#49729) Plata válasza Syklas (#49727) üzenetére


Plata
félisten

Én bevallom a Yachtomat PS-el szereztem,nagyon sok PS-el. :DDD
Irtó sokat heisteltem érte,de azóta is szeretem,szerintem mióta megvan azóta ugyanaz a külseje.
Irtó ritkán megyek publicba,kb soha,oda megyek ahol a PH-sok vannak.
Aki meg moddernek pénzért kuncsorog na az egy,szóval az,nem akarok csúnyát írni mert büntit kapok. :B

(#49730) wrongduke válasza Syklas (#49727) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Ismerős érzés. Én ugyan nem nyomom olyan rég, de messze így érzek. Ha minden jól megy vasárnap este tudok menni játszani. Ha érdekel a heistezés, biztosan tudunk elég embert toborozni gyere te is. Már szép számmal vagyunk aktív tagok.
Aztán megyünk az autós talira :D ...ha lesz kedvünk.

Csatlakozás

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#49731) drachoHUN válasza Syklas (#49727) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Az csak egy dolog, hogy könyörögnek érte. Attól nem hiszem, hogy minden sessionben megy is a pénzosztás. Az mondjuk igaz, hogy kérés nélkül 3-4 millát már rám is dobtak. Tehát annyira nem kell keresni, hogy kapjál. De ha csak nem keresed a cheatereket, és kéregetsz, akkor nem olyan biztos pénzforrás, mint a CEO, vagy akármi.

Forza JUVE!!!

(#49732) HussarF válasza Plata (#49729) üzenetére

Nagyon sok PS DC-vel? RS szempontjából ugyanaz az exploit kategória, mint az egyéb cheatek és elvileg ugyanaz a ban jár érte :)
Bár nem tudom, hogy trackelnek-e ilyesmit.

(#49733) ucli


ucli
senior tag

Még föl se léptem, de már kaptam a pénzt... :DD

Hozzáteszem, magyar volt :(((

Szerk: visszajött God néven és hozzám vágott még 11 millát... SkiZo98 a tanúm

[ Szerkesztve ]

(#49734) freeknight válasza Syklas (#49727) üzenetére


freeknight
őstag

Ezt a rockstar magának köszönheti:
1: nem tesznek szinte semmit a csalók ellen (persze ehhez az kéne, hogy elvegyék a játék moddolhatóságát, ez nem fog megtörténni)
2: a yachtos update óta nagyon túl vannak árazva az újdonságok. Az még hagyján, hogy ezekhez az árakhoz képest semmi pénzszerzési lehetőség nincs, és nagyon sokat kell értük farmolni. De az már óriási marketinges bukta, hogy pl egy full extrás yachtot nem tudsz megvenni a játék legnagyobb ingame fizetőeszközével (megalodon shark card), vagy nézzük az import-export járgányokat, ahova szintén nem elég 8 millió, ha mindet meg akarod venni.

(#49735) Plata válasza HussarF (#49732) üzenetére


Plata
félisten

Nem,sosem mertem DC-set csinálni. ;) :P
De kurumásat rengeteget. :K

(#49736) Heller2


Heller2
aktív tag

Sziasztok.
Melyik az az apartman, szálloda amelyikben van heist szoba és a kandalloban tud égni a tűz...?
:B

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49737) szTotyy válasza HussarF (#49732) üzenetére


szTotyy
őstag

Huh, hallod! :F Ezt a két mondatodat engedelmeddel felhasználnám, és elküldeném egy-két idősebb cimborámnak, mit szólnak hozzá! :DDD :C

(#49738) Ideg válasza Heller2 (#49736) üzenetére


Ideg
aktív tag

Sztem mindegyik high-end apartman ilyen, de javítsatok ki ha tévedek.

(#49739) Plata válasza Ideg (#49738) üzenetére


Plata
félisten

Heist szoba tutira,de kandalló nem tudom.

(#49740) Heller2 válasza Plata (#49739) üzenetére


Heller2
aktív tag

Olyat szeretnék, amiben lobog a tűz. A mostaniban megvan a helye, de nem ég.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49741) Plata válasza Heller2 (#49740) üzenetére


Plata
félisten

A sima 500 ezres apartmanban nincs,de az 1 millás penthouse apartmanban van.
Ezt most lőttem az Eclipse Tower 3 penthouse apartmanban.

(#49742) Kiskokó válasza ucli (#49733) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ennyit az új "tiszta" karakteredről".... :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49743) Plata válasza Heller2 (#49740) üzenetére


Plata
félisten

Wild Oats Drive 3665-ben is van egy kicsi.

(#49744) Daw93 válasza freeknight (#49734) üzenetére


Daw93
senior tag

Azért ez hogy nincs lehetőség pénzt szerezni elég erős. 51millám van, van vagy 110 autóm, yacht,hydra, tank, buzzard stb. Mc gyárak, autós raktár ceo raktár minden... Nem szakadtam bele a nagy farmolásba, sőt a mai napig hozok 1-1 supplyt a gyárba, el vagyok vele bár ez farmolásnak már nem nevezhető. Ja és sosem kaptam 1 dollárt se cheatertől, se sharkot nem vettem
Amikor kezdtem csak a heistekkel lehetett normálisan keresni, na akkor tényleg kevés lehetőség volt.

GTA Online: Daweee93

(#49745) Heller2 válasza Plata (#49743) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ez nem ég, ez a "gondom". De az Eclipse-t megnézem, köszönöm!

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49746) Plata válasza Heller2 (#49745) üzenetére


Plata
félisten

Mert az Eclipse is csak este ég szerintem,azt a képet éjjel lőttem,de közben mire átértem a hegyi házba nappal lett. :B
Ugyanis lezuhantam a helivel. :C

(#49747) Laraxior válasza ucli (#49733) üzenetére


Laraxior
titán

Ejjj, ma is voltam vagy 3-4 sessionben, mégse kaptam semmit.
Talán majd most.. végre tudok játszani este. Ilyenkor úgyis aktívabbak a hackerek.

Mondjuk még mindig készpénzben tartom a vagyonom, nehogy fordítva süljön el a dolog. ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49748) HussarF válasza Laraxior (#49747) üzenetére

Go to public -> press "t" -> "drop money pls" -> press "enter"

Örülök, hogy segíthettem ;]

(#49749) Laraxior válasza HussarF (#49748) üzenetére


Laraxior
titán

Nem akarok égni, hátha van olyan játékos, akit nem ismerek de fent van, esetleg pH!-zik ;]
Utána meg bemószerolnak itt, hogy pénzért nyafiztam ;]
Nem engedheti meg az egzisztenciám :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49750) Segal válasza Laraxior (#49749) üzenetére


Segal
veterán

Esc-shark card-buy it:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.