Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49301) pokers válasza HussarF (#49300) üzenetére


pokers
senior tag

De rohadt jó már :C
Ez nem igazság, hogy online örülhetünk, ha kapunk valami nyomorék öszvér autót milliókért, addig a modderek ilyen frankó típusokat készítenek.
Miért nincs a koksztárnak egy olyan szervere, ahova fel lehetne menni online is ilyen modokkal? Farming Simulator meg tudta oldani, hogy modokkal is lehet multizni, egy nagyságrendekkel több profitot bezsebelő kiadó miért nem tudja ugyanezt megcsinálni? Ja, hogy akkor nem fogyna a cápakártya és a nyomi öszvér autóikra se lenne kíváncsi senki.

Sajnos az eladási számok azt mutatják, hogy a vásárlók szeretik az olyan játékot, ahol nem lehet normálisan játszani a barom csalóktól.

(#49302) Kelecar válasza pokers (#49301) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Van rá lehetőség.

(#49300) HussarF:
Neked meg jó az ízlésed, nekem is bekerült már az all-time kedvenc autóim közé. Sőt épp erre gyűjtök. Mire OT-s lesz talán meglesz rá a pénz :D

[ Szerkesztve ]

(#49303) Wiz Khalifa válasza Kelecar (#49302) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ezt ha letöltöm akkor ezzel indítva moddolt GTA V-vel lehet játszani úgy Online hogy a modok is benne maradhatnak és nem bannolnak?

Ha tényleg van arra lehetőség hogy belerakjam a kedvenc verdám a gémbe anélkül hogy bannolnak a GTAO-ból akkor nagy királyság lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#49304) Mr.Csizmás válasza Wiz Khalifa (#49303) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:N

semmilyen modot nem szabad online-be felengedni, mert RSC nem díjazza :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49305) Segal válasza Wiz Khalifa (#49303) üzenetére


Segal
veterán

A Custom serverből nagyon az jön le hogy ez egy privát szerver amire ha felmész akkor azokkal játszhatsz akik ugyanazon a privát serveren vannak.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49306) #81556480


#81556480
törölt tag

Szerintem ez a téma itt gyorsan likvidálva lesz, mondom ezt ugy, hogy én érdekesnek találom, dehát a péhá vasszigor :( 👺 😈

(#49307) HussarF válasza Kelecar (#49302) üzenetére

Én nagy Alfa buzi vagyok, most is egy 159-esem van :D
3-4-5 év múlva tervezek venni egy Giuliát, de sajnos az nem QV lesz. Bár azt mondják benne van a bugi a kisebb benzinesekben is :D

(#49306) LaciCRM
Miért? Az offline moddolás nem virágboltizás. Tulajdonképpen a Rockstar hagyja is, mert meg tudnák szüntetni a lehetőségét. Csak azt már nem tudja kiszűrni, hogy ugyanitt ne csináljanak cheateket is belőle online-ra. Valószínűleg azért nem is akarja, mert már megszokott dolog, hogy a GTA-kat lehet moddolni és sok jó tartalom készül hozzá és inkább ezt választják, minthogy letiltsák a cheatereket. Én mondjuk nem értek vele egyet, de ő dolguk, egyék meg, amit megfőztek, én becsömöltem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#49308) #81556480 válasza HussarF (#49307) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem a moddolásra gondoltam mert azzal semmi baj nincsen. Hanem ez a szerver&program szerintem azoknak (is) van akik warezos játékkal játszanak.

(#49309) Plata válasza #81556480 (#49308) üzenetére


Plata
félisten

Nem nagyon látom értelmét ennek a privát szervernek,ha van eredetid,ez annak jó max akinek warez játéka van,ezen a privát szerveren több a csaló meg hacker mint az eredetin.

(#49310) Wiz Khalifa válasza Mr.Csizmás (#49304) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azt tudom. De én arra gondoltam volna hogy ez a külön Cliens-es cucc teljesen különcként indulna-e el (azaz ha azzal indítanám pl a GTA V másolatát (nem Warez! hanem a komplett eredeti gémem másolnám át egy másik HDD-re és azt módolnám, azaz tenném bele a kocsit hogy ne a gyári mappát moddoljam) akkor is lehetséges lenne a ban?

Mert szívesen tennék bele egy két autót nagyon hiányzik a "real" autómódolásom, amit eddig az összes GTA-ba megcsináltam. :)

Csak nem merek hozzányúlni mert olvastam olyat is hogy letiltotta a netet, moddolta, játszott vele, kiszedte a moddolt kocsit, net vissza és jött a ban hogy "módosította".

De olvastam olyat is hogy egy komplett másik játékot moddolt (ugyan olyan mint amit én írtam) és akkor is bannolták. Szóval nem tudom... :(

Inkább veszek egy másik gépet amin tudom futtatni jól és akkor arra teszem fel. Ez a legegyszerűbb megoldás. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#49311) HussarF válasza Wiz Khalifa (#49310) üzenetére

Ja, tele a játék csalókkal, de biztos az offline moddolásért meg bannolnak :D

(#49312) #81556480


#81556480
törölt tag

Inkabb azzá foglalatoskodjatok hogy dupla
$$ + rp van a heistekre es setupokra ? ???? Ha igaz akkor hetvegen megszedem magam

Hetvegen lenyomnank a CM-et 20 milla??? :D

[ Szerkesztve ]

(#49313) Mr.Csizmás válasza Wiz Khalifa (#49310) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

imho azért nem jó ötlet, mert sokkal mélyebben van összeépülve az RSC kliens, meg a game maga, illetve a kódban is több a hálózati-rsc szerveres dolog. az SAMP-nál simán ment, mert csak egy standalone program volt, ami a SA fileket csak beolvasta, futtatta alárendeltben a gtasa.exe-t,, illetve szerveroldalról bepufferelte az adott szeróra vonatkozó cfg-t, meg egyedi dolgokat, mapot.

(#49312) LaciCRM CM megvan, vagy nincs, hol lehet ellenőrizni? :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49314) Ideg válasza #81556480 (#49312) üzenetére


Ideg
aktív tag

Heistekre és setupra? Vasárnap este heisteztem, de nem vettem észre ilyesmit. :F Erről van valami igazoló linked?

(#49315) Plata válasza #81556480 (#49312) üzenetére


Plata
félisten

Nem ha full CM-et letoljátok akkor az olyan 14 milla pénzt hoz,10+2 milla a cm,na és a setupokkal is jön össze vagy 2 misi.

(#49316) #81556480 válasza Ideg (#49314) üzenetére


#81556480
törölt tag

Is-is . Par perces infó. Gta series tette ki (nem szokott hazudni)

(#49317) Ideg válasza #81556480 (#49316) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ja igen, akkor ez a keddi "update"-el jött. oksa. :)

[ Szerkesztve ]

(#49318) Segal válasza Mr.Csizmás (#49313) üzenetére


Segal
veterán

stat részbe lehet megnézni. Heist résznél legalsó sorba a balról a második.
Amikor csináltuk a cm-et akkor csináltam millió képet róla :DDD (azóta az összes complete )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49319) Mr.Csizmás válasza Segal (#49318) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm, fps only view-ért nem ad még többet? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49320) Segal válasza Mr.Csizmás (#49319) üzenetére


Segal
veterán

de az plusz 1 milla de meg is érdemli aki végigsz*pja. Már önmagába a cm sem olyan egyszerű hisz kell hozzá 3 ember (értelemszerűen rajtad kívül) aki ugyanakkor ér rá mint te, egy halál esetén nem lép le a csapatból, az sem hátrány ha ismeri az összes heistet (főleg a kiskapukat) szóval egyszer érdemes végigtolni a pénzért de ennyi. Nekem nem hiányzik újra főleg hogy ott már minden megvan.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49321) CactuS válasza #81556480 (#49312) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Huh, dupla lóvéért lehet bevállalnék én is pár PS-t, esetleg CM-ben segítek, de én a gyerek miatt csak este 20:00 után vagyok csak általában.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49322) HussarF válasza Segal (#49320) üzenetére

Én amúgy is mindig fps-ben vagyok gyalog, szóval nem lenne gond. Kocsiban szoktam TPS-ben lenni, de ki lehet bírni azt is a heistek erejéig.

(#49323) Kiskokó
De te mikor szoktál publicban játszani? Ahogy mondod is, ha már idegen van, csinálod az újat. Úgy tényleg nem nagyon fog cheaterbe futni az ember :)
Hidd el nekem, sajnos pont olyan szar a helyzet, mint ahogy leírtam :(

[ Szerkesztve ]

(#49323) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hussar -
Lehet én játszok keveset, de én az elmúlt 1 évben 2szer találkoztam csíterrel.
Igaz most tényleg megszaporodtak mert most az elmúlt 1 hónapban találkoztam 2-3 szor is.
DE azért nem olyan vészes a helyzet.
Általában PH-sokkal vagyok fent vagy ha nincs jó session akkor csinálok én újat és oda hívom, aki akar jön.

Ismételten
Ha ÉN INVITE-ot küldök akkor az Üres session miatt van! Ha valakinek kapóra jön jöjjön, ha nem nem.
Ha nagyon sokáig nem jön senki akkor úgyis Joinolok én másra.

Wiz Paripa -

Én is moddoltam eddig minden GTA-mat csak ezt nem még. Nézegettem pár hónapja hát folyt a nyálam milyen fasza kis Audi / BMW / Merci / Cadilacc / Hummer és csomó más fasza Autó Skin van!!!
Úgy tervezem majd ha újra kijátszom a SINGLE-t (miután nagyon ráunok már az Onlinera) akkor magyarosítással és autó modokkal fogom csinálni.

Ha a Heistekre dupla pénz van akkor rá kell menni a PS-re megint!!!! :D
hegyi- toma halljátok!!!??

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49324) Kiskokó válasza HussarF (#49322) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó tudom, tényleg sokkal több van most megint... utoljára tavaly volt egy ilyen hullám amikor sokan voltak.
De mivel tök egyszerű üreset csinálni így szerintem "könnyen" orvosolható a dolog.
Bár van amikor sima publicba "császkálok" de érdekes módon ami utóbbi 2 alkalommal volt csíter élményem az pont 2 személyes PHHU-crewban volt :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49325) HussarF válasza Kiskokó (#49324) üzenetére

De mit csináljak egy üres sessionben? Nekem nem élmény single playerben játszani a multit. Akit kielégít a ládázás/autólopás monotonitása, annak egészségére, de én a multi élményéért játszok multit. Azt meg nem lehet most a GTA-ban, mert annyi cheater van, hogy fél órát sem lehet nyugton játszani.

(#49326) Kiskokó válasza HussarF (#49325) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én se nem ládázok, se nem autólopásozok az MC-vel se foglakozok nagyon.
Igaz kevesebbet is vagyok fent, de egyedül is elkocsikázgatok vagy bármi ha úgy van.
Ha annyira öldökölni akarok akkor keresek publicot de mivel általában az "üres" se marad sokáig üres ott is rögtön ki lehet élni a gyilok vágyat.

De értem mit mondasz amúgy.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49327) szTotyy


szTotyy
őstag

Olvasva az előttem szólókat, lehet én vagyok nagy mázlista, de 450 óra játék alatt mindössze háromszor, legfeljebb négyszer futottam csalókba. Egyszer rám esett egy pénzeszsák (fejbelőttem, majd új szerverre léptem), kétszer vagy háromszor meg kigyulladt alattam a kocsi (rögtön új szerverre léptem). Persze sokszor megy a cseten a pénzkunyerálás, ami meg nem érdekel, de megfogadtam, hogy csalók miatt soha nem fogom felidegesíteni magam, szépen csendben továbbállok. Hussar: remélem nem hagyod abba a játékot, csak ha már tényleg rohadtul meguntad!
Mindenki másnak is legfeljebb annyi összetűzést kívánok a csalókkal, mint amennyi nekem volt. Üdv!

(#49328) Logitech válasza Kiskokó (#49323) üzenetére


Logitech
aktív tag

Pár hete becsatlakoztam valakihez heistre, de nem lett meg hosszú idő után se a 4. ember, meg is untuk a várakozást.
Tegnap Taktorkához csatlakoztam egy PS-re, elég hamar meg is lett a csapat, ráadásul a finál volt. Furcsa volt, rég voltam már a bankban :D Valakit hátba is lőttem rpg-vel, de szerencsére túlélte mindenki.

(#49329) szTotyy válasza szTotyy (#49327) üzenetére


szTotyy
őstag

...azután, hogy ezt írtam, tuti, holnapra valami orosz köcsög ellopja az accountom!

(#49330) HussarF

Nem tudom hogy működik pontosan, de olvastam olyasmit, hogy hasonló viselkedésű játékosokat próbál egy sessionbe rakni (pl. ezek a bad sport pontok stb.) Mivel sokszor elég agresszívan játszok és a cheaterek is öldökölnek, amit a rendszer szintén sima agressziónak lát, lehet, hogy engem ezért dob ilyen sz@rdarabok közé gyakrabban. De lehet hülyeség ez egész és nincs semmi ilyesmi.
Vagy lehet, hogy azért is tűnik fel nekem sokkal jobban a dolog, mert ha rámkötnek, akkor én elkezdem kempelni őket. Amikor a cheater látja, hogy csak hull folyamatosan, akkor benyomja a cheatjét és egyből előbújik, hogy kivel is van dolgom. Aki nem vadász le másokat, vagy miután megölik, megy tovább dolgára, az nem biztos, hogy észreveszi a cheatert. Én sokszor járok úgy, hogy miután legyilkolnak mikor nem figyelek, akkor utánamegyek, és amikor már 3-1-nél tart a számláló 5 percen belül, akkor hirtelen öngyilkos leszek úgy, hogy nem nyomtam semmit, felrobbanok, falon át meghalok, ilyesmik. Megy is a report ilyenkor, aztán find new session. Csak ezt untam meg, hogy az utóbbi napokban, kb az összes így kialakult harcban ez volt.Amikor meg nem, akkor jött a pénzeső, vagy a régimódi teleportálós-felrobbantós cheater, a god mode-os cheater, akkor volt olyan, hogy helikopterrel mentem és repült mögöttem a motorral és lőtt a gépisztollyal. És ez így permutálódik, ha lépek a következő sessionben és nincs egy sem az utóbbi időben, ahol nincs cheater.

[ Szerkesztve ]

(#49331) szTotyy válasza HussarF (#49330) üzenetére


szTotyy
őstag

Akkor ha látod, hogy fent vagyok, join-olj rám! Én elég békésen játszok, és ha a te elméleted igaz, vagy a te problémád oldódik meg, vagy nekem lesz nagyon rossz a miattad jött sok csalótól! :)

(#49332) wrongduke válasza szTotyy (#49329) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Добрый день! Можно мне вашу учетную запись? Спасибо за ваше сотрудничество! Хорошего дня!

by Google Translate ;]
Eredeti angol: Good day! May I have your account please? Thank you for your cooperation! Have a nice day!
Magyar: Jó napot! Megkaphatom a fiókját kérem? Köszönöm az együttműködést! Legyen szép a napja!

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#49333) Mr.Csizmás válasza HussarF (#49330) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért ph-s sessionban is szokott lenni dádá, vagy ökörködéssel, vagy gyüttmentet ebrudal ki az önkéntes security.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49334) szTotyy válasza wrongduke (#49332) üzenetére


szTotyy
őstag

:)
Yes, of course!
My account name is: wrongduke
:)

(#49335) wrongduke válasza szTotyy (#49334) üzenetére


wrongduke
aktív tag

:C
Remélem pénz hack-kel kezd majd kicseréli a garázsom (~$700.000-es) tartalmát valami felsőbb kategóriára.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#49336) Heller2 válasza HussarF (#49330) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ezeket a programokat nem ismeri fel futtatáskor a rendszer? Miért nem dobja ki őket egyből?
Én csak a sirius-t ismerem, vagy valami ilyesmi a neve, az is áll egy dll fájlból, meg még egy valamiből.Nem érdekli őket a ban?

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49337) szTotyy válasza wrongduke (#49335) üzenetére


szTotyy
őstag

:)

(#49338) HussarF válasza Heller2 (#49336) üzenetére

Nem értek hozzá. Ha itt egyeseket magyarításért bannoltak, akkor nem értem, hogy az ilyen cheat programokat hogy nem tudja detektálni a rendszer. Nem látom, hogy miért lenne ez olyan nehéz feladat. De lehet, hogy nem is az.
Csak elképzelhető, hogy a játékosok harmada cheater, aztán ha hirtelen kibannolnának egymillió játékost és a negyedéves tervben azt látnák, hogy töredékére esett a játékosok száma, akkor kirugnák a management-et, ezért nem merik meglépni. Most magyarázd el a tulajdonosnak, akinek semmi rálátása nincs, csak egy pénzeszsák, hogy miért lenne jobb harmadával kevesebb, de tisztességes játékos...

[ Szerkesztve ]

(#49339) szTotyy válasza HussarF (#49338) üzenetére


szTotyy
őstag

Akkor a pénzhajhász R* kiadhatna egy gta-ra specializált anti-cheat programot, mondjuk ~1$-ért. Én áldoznék rá egy kisebb összeget, meg szerintem aki megjárta már a csalókkal, az is!
(amúgy én sem tudom, hogy működnek ezek a cheat/anti-cheat programok, lehet hülyeséget írtam)

[ Szerkesztve ]

(#49340) Heller2 válasza HussarF (#49338) üzenetére


Heller2
aktív tag

Biztos több fajta program lehet, mert láttam már zsák formájú pénzesőt, láttam már aktatáskás pénzesőt, hétvégén találkoztam minigun-nal, ami pénzeszsákokat lőtt ki.
Van itt minden..

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49341) gyugyo79 válasza HussarF (#49338) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mert az aki magyarítást, egy kocsi mod -ot stb. csinál nem is törekszik arra, hogy azt elrejtse az RS elől, hisz csinál egy leírást, hogy ne használd az online résszel és ezzel le is tudta az ő részéről (én legalábbis úgy tudom, hogy elég jól le szokták írni, hogy és mint kell ezekkel csinálni, biztonsággal használni akár úgy is, hogy utána az online is menni fog, az más kérdés, hogy sokan ezt már el se olvassák) míg aki a mod menut stb.-t készíti annak valószínűleg alap, hogy ezzel is törődjön.

[ Szerkesztve ]

(#49342) pokers válasza Kelecar (#49302) üzenetére


pokers
senior tag

Ezt kipróbálhatná valaki bátor jelentkező, hogy működőképes-e és van-e ban a használata után :DD
Mert azt írják, hogy "FiveM doesn't modify your GTA V installation, so you can switch between GTA:O and FiveM without getting banned."
Ez az én értelmezésembe azt jelenti, hogy minden gond nélkül használható ban nélkül.

Kellene egy PHHU csanelt csinálni, Szabi hozhatná az audit, HussarF az alfát, és így tovább, mindenki a kedvenc autóját. Igazi flash lenne :C

(#49343) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Közérdekű közlemény!

1.
Este 10 után várok 3 jelentkezőt egy komplett PS heist lebonyolításához!

2.
Hétvégén valszeg szombat délután szeretném letolni a meglévő PS- finálémat.
Dawe és én ráérünk, Norbye és Brayen visszajelzéseteket várom, illetve ha nem értek rá engedélyt mással lejátszani.

Dupla Finálé Jamoonaaa !!!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49344) Segal válasza Kiskokó (#49343) üzenetére


Segal
veterán

Már csak kettőt vársz ma estére :))
Dupla pénzért megéri PS-ezni :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49345) Kiskokó válasza Segal (#49344) üzenetére


Kiskokó
veterán

Várjáál :$ lehet lesz két csapat is mert már akkor megvoltunk 4-en mikor rányomtam a küldésre :D hehe
De természetesen majd megbeszéljük este még pontosan szívesen várlak ha van hely is akkor ZSA

MINDENKIHEZ

Mi lett a PS végén való DC-zés dolog vége? Lehet csinálni vagy nem ? Ban jár érte?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49346) Segal válasza Kiskokó (#49345) üzenetére


Segal
veterán

Hivatalosan nem lehet de több tagot is ismerek aki a mai napig csinálja és nem dobták ki őket.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49347) Kiskokó válasza Segal (#49346) üzenetére


Kiskokó
veterán

Köszi! Lehet akkor nekünk is ezt kéne :D

Este meglátjuk hogy alakul, de kb 1 perc alatt meglettünk 4-en.
De tuti lesz még jelentkező, meg hát 1 hétig úgyis él az akció :)
Az este 10 utáni PS ajánlatom minden napra áll! :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49348) Segal válasza Kiskokó (#49347) üzenetére


Segal
veterán

Én holnaptól dolgozok (vasárnap kivételével) tehát akkor nem tudom garantálni hogy hazaérek tízre. Persze ha elfáradsz a bankos feladat előtt fél11 körül akkor nagyon szivesen leváltalak :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49349) Mbru


Mbru
tag

Sziasztok!

Ma én is tudok lenni este 11 után. Igaz nem vagyok ám valami nagy heist fan, Szóval azért nem árt ha írjátok vagy mondjátok hova kell menni mit kell csinálni. Lelkes amatőr vagyok :) :)

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49350) bryant56 válasza #81556480 (#49312) üzenetére


bryant56
aktív tag

Sajna a Cm-re nem ad duplát. Azért a Rockstar sem hülye, hogy 24M-t adjon. :D

And please note that while the payouts for special bonuses like the All In Order Challenge and Criminal Mastermind Challenge are still active, Double GTA$ and RP do not apply to them.

(#49343) Kiskokó

Hihetetlen, hogy még mindig megvan a PS finale, amit fél éve kezdtünk el :F
Am jah benne vagyok. Felőlem ma is tolhatjuk. Nem tudom hétvégén, hogy érek rá. Ha rá is érek szombaton, akkor is inkább esete.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.