Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49951) HussarF válasza Triathlete (#49950) üzenetére

Ja, én ilyenkor igyekszem a legjobban, hogy elérjem a hajót és indítsam, mert akkor van esélye az izgalomnak :)

(#49952) Met


Met
nagyúr

Michael-el hogy lehet pénz keresni?
Kéne a golfclubra, az ingatlanok keveset hoznak.
A többiek nem tudnak neki küldeni?:D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49953) HussarF válasza Met (#49952) üzenetére

Nem szabad megcsinálni a végéig Lester assassin-os küldetéseit, hanem amikor már megvan a nagy lóvé, akkor felteszed tőzsdére Lester küldijei előtt és nagyot szakítasz az árfolyam változásból.

(#49954) Met válasza HussarF (#49953) üzenetére


Met
nagyúr

Az már meg volt...

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49955) hacseki30 válasza Met (#49954) üzenetére


hacseki30
tag

Az gáz. Ha jól csinálja az ember, 1-1,5 milliárd lesz mindhárom szereplő számláján. A golfklub megvásárlása már aprópénz kéne, hogy legyen.

(#49956) Met válasza hacseki30 (#49955) üzenetére


Met
nagyúr

Hogy ha újra kezdem az egészet és a küldetéseke arany kitüntetéssel csinálom meg, az több pénzt hoz?
Nem a bérgyilkosost hanem az összeset, mindhárom karakterrel.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49957) hacseki30 válasza Met (#49956) üzenetére


hacseki30
tag

Nem tudom, de nem is az számít igazán, hanem az, hogy az assassin küldiket hagyd a legvégére és olvass utána, hogyan érdemes eladni és vásárolni a részvényeket az egyes küldik előtt és után. És persze menteni kell az állást, próbálgatni, mikor van maxon az árfolyam, és akkor eladni. Jól le van írva sok helyen, mit és hogy kell csinálni, csak követni kell az instrukciókat.

[ Szerkesztve ]

(#49958) Met válasza hacseki30 (#49957) üzenetére


Met
nagyúr

Leírás alapján csináltam az assassin küldiket utolsónak, valószínűleg a részvény eladások sem sikerültek jól, nem vártam eleget, vagy túl későn adtam el.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49959) rsn_792


rsn_792
csendes tag

Sziasztok!

Próbálnék PS4-ről átnyergelni pc-re, így megvettem a játékot Steamen. Viszont hiába próbálom, sehogy sem tudok életet lehelni bele. Indítás után megakad a Social Club és bezár. Nem találtam sehol semmi használható megoldást. A gép erőforrásait tekintve bírja a játékot. Ebben tudna valaki segíteni nekem? :)

(#49960) CactuS válasza rsn_792 (#49959) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Képet tudnál róla küldeni, hogy pontosan hogyan akad meg?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49961) rsn_792 válasza CactuS (#49960) üzenetére


rsn_792
csendes tag

Persze! :)

(#49962) Rison77 válasza rsn_792 (#49961) üzenetére


Rison77
senior tag

Esetleg MSI Afterburner nem fut véletlenül?

(#49963) rsn_792 válasza Rison77 (#49962) üzenetére


rsn_792
csendes tag

Telepítve van a gépre, de még nem nyúltam hozzá. Ez okozhatja a hibát?

(#49964) rsn_792 válasza Rison77 (#49962) üzenetére


rsn_792
csendes tag

Megoldódott az MSI Afterburner törlésével, nagyon köszönöm a segítséget! :)

(#49965) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Majd egy év után újra beléptem a játékba (online), pár perc után egyszer csak fogja magát, és fixálódik az fps 10-12 körülire, aztán csak a játék restart segít.
Régen ilyet nem csinált, valami új hiba, vagy user error, aztán inkább telepítsem újra az egészet?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#49966) ProgenXL válasza nonsen5e (#49965) üzenetére


ProgenXL
őstag

Elképzelhető hogy a telepítés segítene. Millió oka lehet ennek.
Túlmelegedési problémák gondolom nincsenek.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49967) CactuS válasza nonsen5e (#49965) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem a crimson driver lesz a ludas, nekem az r380-on még mindig hibázik a GTA az összes verzióval.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49968) ProgenXL válasza CactuS (#49967) üzenetére


ProgenXL
őstag

Való igaz b.nömnek is az r9 270x ilyet produkált. Driver frissítés oldotta meg. Igaz annak már 3 éve.

Gunner for life

(#49969) petymeg válasza rsn_792 (#49964) üzenetére


petymeg
addikt

Nálam is okoz gondot az AB, de elég ha leállítom a háttérben futását, a GTAV indulás után viszont futtatható.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#49970) Źşë' válasza hegyipapa (#49948) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor már nyugodtan csinálhatnának valami fasza kis sztori dlc-t is nekünk

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#49971) Segal válasza Źşë' (#49970) üzenetére


Segal
veterán

Esélytelen ugyanúgy mint hogy a heistet bővítsék.
Most jön majd a fegyverkereskedős és utána is tutira valami olyan lesz amihez (egyre) drágább járműveket lehet beletenni hogy farmolnod kelljen ha meg szeretnéd venni.
Most ph-ból is elég sok játékos eltűnt (vagy legalábbis minimálisat online) remélem a fegyverkereskedős dlc legalább egy részét vissza vonza.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49972) CactuS válasza Segal (#49971) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én nem untam meg, viszont sajnos úgy hozta az élet, hogy egy családtagom súlyos beteg lett és hozzánk költöztettük. Így a fórumra még van időm, ha éppen van szabad pár percem, de a játékba már nem nagyon jutok be.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49973) HussarF válasza Segal (#49971) üzenetére

Engem egy cheater mentes GTA vonzana igazán vissza.

(#49974) tomazin válasza Segal (#49971) üzenetére


tomazin
veterán

en konkrétan meguntam az online-t. heist miatt játszanék, de mivel nem az hozza a pénzt, így nem nagyon jön senki (a fórumról meg a random le tudok ülni életvitellel nem tudom összerántani a 4embert)
free módban a world eventeken kívül sok minden nem izgat, azon kívül meg csak az aktuális dupla $-os cuccot lehet tolni, ami most éppen versenyzős, tehát megint nem érdekel.
viszont a single módot nem toltam végig (kb. 30%nál elkezdtem az onlinet), úgyhogy azzal most nagyon jól elvagyok, változatos, érdekes, van story (és nem utolsó sorban az esc-re megáll a játék)

ill. azt is vedd hozzá, hogy elkezdődni látszik a nyár, így az ember ki is tud mozdulni.

[ Szerkesztve ]

(#49975) Anulu79 válasza tomazin (#49974) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi is folyamatosan emberhiánnyal küzdünk a heisteknél. Ritka, hogy 4 ember össze jön. Mi is többségben csak késő DU, estefele játszunk. Ütközhetünk ha van kedved valamikor. Én is heisteznék legtöbbször.

(#49976) Syklas válasza Anulu79 (#49975) üzenetére


Syklas
tag

Gyakorlatilag én is csak a Heist-ek miatt járok fel.. ( ha nem heist-ezek akkor meg Hydrázok.. :DDD ) 100x csináltam mindet.. de nem tudom megunni. :D Szalontai és te is a bari listámon vagy... ha fent láttok hívhattok mindig..! :K ( YupiterPlay)

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#49977) Anulu79 válasza Syklas (#49976) üzenetére


Anulu79
addikt

Rendben akkor majd megy az invit. :) De ha van kedved akkor feljebb valahol le van írva, hogy van egy Discord szoba készítve aki akar még beszélni is közben. Azt hiszem, hogy wrongduke írta az egyik hozzászólásában. Nekem nem ment a TS amikor próbálkoztam ezért próbáltam ki ezt és teljes mértékben pozitív a csalódás. :)

(#49978) Syklas válasza Anulu79 (#49977) üzenetére


Syklas
tag

Én meg TS player vagyok.. de akkor este kipróbálom majd azt a Discord dolgot is..! :K Ma kb 5-6tól leszek 9-ig.. hétvégén nem játszom max vasárnap este. Főleg a hétfő,kedd ,szerda a játékos napjaim.. néha csütörtök! :B

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#49979) tomazin válasza Syklas (#49978) üzenetére


tomazin
veterán

Igen, pont emiatt írtam, hogy nálam necces a dolog. én kb 9től tudok felmenni, ha fel tudok menni egyáltalán.

(#49980) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Syklas
Tegnap este még tóltuk is, csak az gyökér német csóka ne lett volna...

Syklas, szalontai
A heistezés csak annyi volt, hogy Dompii-ra ráírtam a kérésével kapcsolatban, megkérdezte játszok-e. Aztán 1 óra és már voltunk 3-an majd még 20-30 perc és már többen voltunk mint 4. Nem butaság a discord. Szalontai te fent is vagy, ha heistezni akarsz nyugodtan írj, vagy ami jobb ugorj be a voice channel be, köszönj és könnyebben lesz csapat.
Többnyire idegenek vagyunk egymásnak, de mindenki a keresztnevén szólítja a másikat játék közben. A család is megy a háttérben, de ez ilyen. Ha nem akarod hallgatni, akkor csak addig kell bent lenni amíg meg van a csapat. Játék közben engem kifejezetten irritál ha irogatnom kell.
Bátorítok mindenkit aki szeretne jönni, jöjjön nyugodtan. Van egy kemény mag aki sűrűn fent van (én sajnos nem vagyok benne), elég könnyen összejön a csapat, nem csak heist-re.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#49981) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Elért engem is a végzet,
1 perc Online lét után egy teli publicban sikerült bekapnom 4 milla körüli összeget csalótól...
Még jó hogy valamiért nem a hajón a Spawn pointra tett hanem valamiért a városba ahol kiléptem, mert igy hívtam buzzardot hogy megyek a hajóra inditok egy PP-t aztán csinálok egy ürest... na a buzzard lehivásig jutottam és már volt 4 milla pluszom...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49982) tomazin válasza Kiskokó (#49981) üzenetére


tomazin
veterán

félreértés ne essék, nem bátorítani szeretnék senkit, de olyan mértéket öltött a csalás, hogy pártízmilláig már nyugodtan bent lehet állni. védekezni nem tudsz ellene, kibannolni nem fognak, mert szerintem 5-10% lehet az a réteg akit még nem érintett azok közül aki be is lépett az elmúlt pár hétben.
szerintem

(#49983) HussarF válasza tomazin (#49982) üzenetére

Pár tízmillát akkor kapsz meg, ha nem egyből lépsz ki, hanem fél percet vársz. Ha nem csinálsz semmit, lehet, hogy több száz millával leszel gazdagabb, szóval ajánlott minél gyorsabban lelépni.

(#49984) Syklas válasza tomazin (#49982) üzenetére


Syklas
tag

Én eddig 3x kaptam kéretlen pénzt.. az első két alkalommal "gyorsan" észrevettem.. 700k és 2 misi.. és szervert váltottam. A harmadik alkalommal már direkt vártam pár percet hogy mi lesz.. addigra már rámdobtak 10 millát! Ez egy orosz session volt.. voltunk vagy 15 en a szeron.. és dobálta egyszerre mindenkire.. az egész szerver irkálta hogy köszi köszi stb.. gyorsabban gyorsabban.. pfff.. Mind a 3 alkalommal írtam a supportnak.. leírva a pontos részleteket. A teljes összeg azóta is a számlámon van.. egy petákot se tervezem belőle elkölteni.. ez a legbiztosabb módja annak hogy később se legyen belőle problémám. A Heistekből bejön mindig annyi amennyi kell.. sőt.. még azt se költöm el. :)

Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

(#49985) sixpak válasza HussarF (#49983) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem a napokban volt az első, jó sokáig töltött belépéskor, az volt a fura...aztán állok az ágyam mellett és 6 millió. Gyorsan kiléptem és írtam a supportnak, hogy mi a műsor, vegyék le az illetéktelen pénzt.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#49986) Scooby válasza wrongduke (#49980) üzenetére


Scooby
aktív tag

Igen, igen! :) Gyertek Discord-ra! Szerintem az egyik legjobb gyűjtőhely ha valaki valamit játszani szeretne csapatban GTA-ban. A közösbe be lehet írni mihez van kedved és válaszol akit érdekel, de ehhez minél több ember kell a Discord-ra! Ha ketten vagy hárman vagyok HEIST-re akkor itt könnyen találtok PH-s, MAGYAR játékost.
Egy szó mint száz, gyertek Discordra! :D

Minek az?

(#49987) tomazin


tomazin
veterán

Es szerintetek amikor mindenkinek ez van az a normalis, h mindenki irogasson a supportnak?
Azert jo amugy ez a cheat, mert r*-nak kart okoz, mert ki venne sharkcardot amikor keres egy sessiont es 2perc alatt tobbet radobnak. Ugyhogy remelhetoleg rafekszenek annyira a temara, hogy vegre sikerult kiszurni valamilyen modon ezeket az elemeket (es nem pedig a szerencsetlen parasztot vegzalni, aki elszenvedi, mert azt konnyebb)

(#49988) Segal válasza tomazin (#49987) üzenetére


Segal
veterán

Ha nem lesz megfelelő shark card eladás akkor majd jön a fizetős dlc...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49989) Anulu79


Anulu79
addikt

A utility nadrágok is adnak valamennyi védelmet pluszban?

(#49990) Met


Met
nagyúr

Az előbb voltam bent online-ba.
Az utca túloldalán volt egy csávó, meglepő módon nem akart kinyírni.
Kocsiban volt én is loptam egyet és autókáztunk.

Akkor mi végső megállapítás a pénz kérdésben, ha újrakezdem és minden küldetést aranyra csinálok a végén több pénzem lesz? Hogy többet tudjak a bérgyilkos küldiken nyerni, meg persze arra is jobban odafigyelve.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49991) HussarF válasza Met (#49990) üzenetére

Nem ez a lényeg. Amikor már végeztél a nagy rablással és van több tíz milliód, akkor az opcionális Lesteres assassin küldiket akkor kezded megcsinálni. És azokra a részvényekre teszel, aminek az árfolyama nagyon felszalad a küldetés után.

(#49989) Anulu79
Nem. Legalábbis még nem hallottam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#49992) Met válasza HussarF (#49991) üzenetére


Met
nagyúr

Igen, ezt tudom. Úgy is csináltam de 140 millió körüli pénzük lett így csak.
Ezért gondolom hogy eleve kevesebb volt a kezdőtőke és/vagy rosszkor adtam el a részvényeket.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49993) Triathlete válasza Met (#49992) üzenetére


Triathlete
senior tag

Talán ez hasznos lehet.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#49994) Triathlete válasza Segal (#49988) üzenetére


Triathlete
senior tag

akkor majd nem jön semmi...

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#49995) Segal válasza Triathlete (#49994) üzenetére


Segal
veterán

Az is egy lehetseges opcio.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49996) gyugyo79 válasza Segal (#49995) üzenetére


gyugyo79
addikt

Olcsóbban adják most Steamen, White Shark-al egybe a játékot ( 34,15€ )mint ha külön csak játékot ( 35,99€ ) venne valaki. Vicc. Szerintem már nagyon nem érdekli őket, vagyis már annyi jött nekik, hogy nem annyira számít.

[ Szerkesztve ]

(#49997) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Új DLC a láthatáron!

Gunrunning

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#49998) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#49997) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fasza, azért szerintem kitettek magukért megint.
Ami persze nem azt jelenti hogy be fog jönni nekem. De azért komolynak néz ki, sok pénz ide vagy oda.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49999) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#49998) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát remélem jó lesz. Mert az autós is fotók és videók alapján nagyon jónak tűnt. És a végén nem ütött olyan jól mint vártam.

Amúgy az APC az tetszik. GTA EFLC-ben mutatkozott be először, szerintem fasza kis gép. :)

Smoke some weed nigga!

(#50000) Plata válasza Wiz Khalifa (#49997) üzenetére


Plata
félisten

Na akkor még is lesz bunker. :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.