Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49801) Met


Met
nagyúr

Az ugratásokat érdemes mind megcsinálni? (story) Tudom hogy a 100%-hoz elég 25, az meg is van de van amit többszöri próbálkozásra sem adott meg.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#49802) CactuS válasza Met (#49801) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Online festés színt kap érte, Storyban azt hiszem azon az achin túl már nem ad semmit, de ebben nem vagyok biztos.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49803) Wiz Khalifa válasza Met (#49801) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha megcsinálod mind akkor tán akkor is ad acsit. Meg nem tudom még mit adhat.

Amúgy rá kell érezni mivel csináld végig. Nekem egy Youtube vidi desített. Azzal elsőre végigcsináltam az összeset. Aztán jöhetett az Online. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#49804) freeknight válasza CactuS (#49800) üzenetére


freeknight
őstag

Túl van már beszélve ez a dolog, én csak leírtam, hogy én személy szerint utálom a windows frissítéseket, nem kívánok velük szenvedni, senkit nem bátorítottam, hogy kapcsolja ki a wuaservet, vagy maradjon windows 7-esen.
Illetve megosztottam tapasztalataimat, hogy 2 év alatt semmiféle vírust nem kaptam be, ilyen elavult rendszeren se. Ésszel kell kattintgatni és nézegetni a linkeket a bal alsó sarokban.
(Amúgy javíts ki, ha tévedek, de a legtöbb kártevő úgy indul, hogy kihasznál egy eddig nem ismert backdoort, és a microsoft AZTÁN javítja ki az exploitot... tehát rendszeres frissítéssel se vagy sokkal nagyobb biztonságban.)

Illetve fontosabb kérdés, ha már a stunt jumpokról van szó: ha a sztoriban megcsinálok 25-öt, azt online is jóvá írja? Franklin képessége nem jönne rosszul az ugrás közbeni borzalmas kamerakezelés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#49805) CactuS válasza freeknight (#49804) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, már túl, én csak szeretném, ha mindenki megértené, hogy amiről ti beszéltek az lehet, hogy ideiglenesen kényelmes és jobb megoldás, de fontos tudni, hogy milyen veszélyekkel jár.

A legtöbb fertőzés egyébként tényleg a frissítések hiánya / elavult szoftverek miatt van. A ransomware-ek döntő többségben már ismert hibákra épülnek (Synolockernél is már ismert volt régen a Heartbleed és javították is, ahogy most is az SMB1 sérülékenysége és volt rá patch is ~ 2 hónapja). De ott van példának a PPP is ( Parallels Plesk Panel), akik képesek voltak sima Plain text-ben tárolni a jelszavakat és több millió oldalt sikerült megfertőzni emiatt, hónapokon keresztül. És a PPP azért egy célszoftver, elvileg szakembereknek, mégis hosszú hónapokig nem frissítettek és sorra dőltek be a weboldalak. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49806) Segal válasza freeknight (#49804) üzenetére


Segal
veterán

Marha egyszeru csinalj meg 2-3 darabot storyba es utana csinalj egyet online mert kiirja mennyi van meg hatra vagy mennyit csinaltal mar nem tudom. En online csinaltam 25ot a festeshez.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49807) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#49803) üzenetére


#81556480
törölt tag

A 100% achievementhez kell 25, a Show off achievementhez pedig az osszes.

PC- nem achievement vam hanem accomplishment.

Nem mindig kell nagyot ugrani, fontos hová érkezel. Adot pontra érkezéskor adja meg az adott jumpot. Motorral quick savet hasznalva a legjobb. Es guide\ terkep alapján vezetni mi volt eddig meg

[ Szerkesztve ]

(#49808) Triathlete válasza Laraxior (#49797) üzenetére


Triathlete
senior tag

Documents\Rockstar Games\GTA V\ProfilesMYPROFILE\pc_settings.bin
Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles\619C68FE\cfg.dat

ezt követően mindent egyéni beállítást újra kell konfigurálni.

#49800 CactuS -Próbáltam azt is mikor szoptam ezzel, sajnos nem volt jó. A fenti módszer viszont bevált.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#49809) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#49807) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én szimplán 5x csináltam meg az összeset. :DDD

2x story-ban végigjátszásokkor, 2x online (két karakter miatt) és 1x szintén online haver miatt mert egy neki valahogy kimaradt így végig mentünk rajtuk. :DDD

Szóval ennyi után már az ember megunja. :C

Smoke some weed nigga!

(#49810) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#49809) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mégse irtad le pontosan mihez mi tartozik. Csak "asszem" szinten félig. Ezen szoktam én kiakadni. De nézzétek el nekem, ugyis be fogom irni. 👺😈😈 nekem többször is megvolt az osszes achivement. (🎮xbox 3x, pc 💻 2x) szoval mar majdnem hogy fejből megy az osszes . Viszont sokak az awardokkal sincsenek tisztában, mert pl a criminal mastermindehoz is tartozik. De nincs ezzel baj, én meg mas játékokkal nem vagyok képbe ennyire, csak a Max Payne 3-al. GtaV-bol is nem csak az onlinera hanem az egész játékra vagyok ráfüggve :D

[ Szerkesztve ]

(#49811) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#49810) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én ezekkel azért nem vagyok tisztában mert nem amiatt csinálom. Sőt. Mondom az igazat. Szeretném én hogy meglegyen az összes achivement de annyira nem fogom rávenni magam hogy mindet nézzem mi maradt, mi kell hozzá. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#49812) tomazin válasza Kiskokó (#49796) üzenetére


tomazin
veterán

Nem tudsz heistelni. Ugyanis ha nem szedsz ossze 3embert itt, akkor sose fogja osszevarni egymast 3random.

(#49813) Daw93 válasza tomazin (#49812) üzenetére


Daw93
senior tag

Össze kell szedni. Én is olyan egyedül voltam az elején mint a kisujjam, most meg itt vagyok kb 100milla össz vagyonnal

GTA Online: Daweee93

(#49814) Segal válasza tomazin (#49812) üzenetére


Segal
veterán

Előre le kell tisztázni 3 emberrel a dolgot és nem a heist szobából küldözgetni az inveket hogy hátha jelentkezik valaki.
Amúgy meg amíg duplás volt a heist a ps harmadik feladatánál bekapcsolódtam egy randomhoz mint utólag kiderült orosz volt (mind a 3 másik) és együtt végig is toltuk. Ott a last heist opció ha minden simán ment az előzőnél akkor simán visszajöhet a 3 ember.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49815) Kiskokó válasza Daw93 (#49813) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja... főleg ha PH-s valaki... azért van a crew. Rengetegen írták itt a az elmúlt hetekben, hogy Heisteznének.
DE azé ne hazudj :D Nem voltál egyedül csak annyira mint én :P
Pedig azé mikor mi kezdtük még rohadtul nem volt annyira összetartó csapat a Crewban meg Ph- sessionok meg a kisfaszom.

Te többet toltad mint én nekem nincsenek százmillióim :DVan életttt ;]

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49816) HussarF válasza Kiskokó (#49815) üzenetére

Van élet? Pedig pont a te #49783 hozzászólásodból jött le nekem a "get-a-life" életérzés ;]
Egy órán keresztül csak az LSC előtt beszélgetni, stb. ;]

(#49817) Kiskokó válasza HussarF (#49816) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ahhoz nem kell pééééééééz :DDD
Ez az eset volt az :D Dawe, Toma

De ha már itt tartunk akkor teszek be pár képet :D nagy ritkán kibírja a társadalom, ha nem a képes topicba kerül :P

Egy jó kis Avi szöktetés :D mindenki kocsival

UCIL meg csiter!!!
Szarrá robbantottam... GOD mod...

Ezt meg hirtelen "új" volt... WC felirat :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49818) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#49817) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy az a vicces hogy van a valóságban is hely ahol így írják ki hogy férfi vagy női mint a képen. :)

Smoke some weed nigga!

(#49819) Daw93 válasza Kiskokó (#49815) üzenetére


Daw93
senior tag

A lehetőség viszont mindenkinek adott, hogy csatlakozzon egy jó csapathoz. Mindenki egyenlő esélyekkel indul.

GTA Online: Daweee93

(#49820) Kiskokó válasza Daw93 (#49819) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekünk szerencsénk volt, egyedülálló Audi - Honda kapcsolat alakult ki köztünk :D :C
(és enyém az utolsó szó :DDD )

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49821) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#49820) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Rólam még mindig nem tudod milyen verdám van, pedig itt a fórumon eléggé az jött le hogy hasonló az ízlésünk. :C

Vagyis csak volt verdám sajna... :(

Daweee: Milyen Hondád van? :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#49822) Daw93 válasza Wiz Khalifa (#49821) üzenetére


Daw93
senior tag

6gen sedan civic, kicsit retkes ezen a képen :D
2005 óta a családban van, 12 voltam akkor de egyből beleszerettem, 2 éve van nálam

GTA Online: Daweee93

(#49823) Wiz Khalifa válasza Daw93 (#49822) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ilyet akartam venni csak abba az ársávba ami nekem jó lett volna nem volt csak nagyon lelakott példányok.

Nagyon tetszik, annyi hogy nekem inkább coupe jobban bejön.

No de off vége. :R

Smoke some weed nigga!

(#49824) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Srácok, nincs ezzel a beszélgetéssel baj, csak ezt vigyük át az offba vagy a képes topikba. Köszi.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49825) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Motoros klubban a kokain, metamfetamin stb ,,gyárak" között van különbség? Az áron kívül :D
Vagy azért drágább mert jobb helyen van?

(#49826) Mr.Csizmás válasza pulyka jocó (#49825) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

persze, az idő pénz, meg a távolság is. paleto bay-ból vigyél postakocsis kiszállítást LS-be, az életed megunod kétszer, mire végzel. :DD

Sandy shores se jobb, mert vagy keresztülmászol a hegyen, vagy kerülsz az autópályán.

összefoglaló

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49827) freeknight válasza pulyka jocó (#49825) üzenetére


freeknight
őstag

A különféle cikkeket termelő gyárak között csak az eladási árban van különbség, ezért leginkább kokót éri meg tartani, de ha az összessel tudsz foglalkozni, szép lassan vehetsz mindből egyet.

Ugyanazon terméket termelő gyárak között csak az elhelyezkedésben van különbség, a városban lévő gyárak dágábbak. De ha a max pénzt akarod kaszíriozni, akkor úgyis távol kell eladnod (vidéki gyárnál városban, városi gyárnál vidéken). A városi gyár és a vidéki eladás annyiból jobb, hogy pl kukásautókkal vidéken kell szétosztani az árut, ahol talán kevesebben vannak, de mikor indulsz, úgyis át kell magad verekedni a városon, illetve ha valaki nagyon be akar támadni, az követni fog vidékre is.

Long story short: nyugodtan vedd mindből a legolcsóbbat :D

Mr.Csizmás: kokó gyárból az alamo seanél lévő tökéletes, a hegy aljánál pont vezet egy egyenes út a városba Madrazo lovasfarmja mellett. Ahol hegyen kell átkelni, az a methlabor, de amúgy ott se hosszabb ugyanazon az elkerülőn menni, csak mindenki egyből a gps alapján indul meg hegyen fel a susnyásban :D

[ Szerkesztve ]

(#49828) pulyka jocó válasza freeknight (#49827) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :R
Hát van benne valami, sok emberke van aki követ és kilő.
Legrosszabb mikor majdnem ottvagy, erre oldalba kapsz egy rakétát :W

(#49829) freeknight válasza pulyka jocó (#49828) üzenetére


freeknight
őstag

Adj el PH sessionben, vagy üríts magadnak egyet.
Kocsikat simán eladok teljesen egyedül is publicban, egyrészt gyors vagy, másrészt ha hydrát látsz még mindig aktiválhatod a ceo-s ghost organization-t. Viszont mc productot csakis baráti sessioben, túl sokáig tart, és túl sokat lehet rajta bukni.

(#49830) pulyka jocó válasza freeknight (#49829) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Ömm, mi az a PH session? :D
Szalontai: Azt lopni szoktam :D

[ Szerkesztve ]

(#49831) tomazin válasza pulyka jocó (#49828) üzenetére


tomazin
veterán

illetve ami igen lényeges, hogyha nincs fejlesztésed és veszed a supplyt akkor csak a mínuszt termeled.

(#49832) Segal válasza pulyka jocó (#49830) üzenetére


Segal
veterán

Van a prohardver crew es valaki szokott csinalni egy ures sessiont es a tobbiek ra szoktak csatlakozni (igy egy ideig) csak magyarok szoktak egymassal jatszani akik nem bantjak egymast.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49833) pulyka jocó válasza Segal (#49832) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Oh értem
Nekem az nem jó sajna, PS4-en játszom :)

(#49834) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Dawee!!! Itt a Bucanner amit mondtam a filmből :D
Katt a képre :D (0:40 :D érdemes végig nézni , aki nem ismeri annak a filmet is ajánlom :) )

[link] :B bár nem vagyok "rokkos"

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49835) #81556480 válasza pulyka jocó (#49833) üzenetére


#81556480
törölt tag

Szerintem ez ott is működne

(#49836) sixpak válasza Kiskokó (#49834) üzenetére


sixpak
nagyúr

'66-os Bonneville...jó kocsi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#49837) pulyka jocó válasza #81556480 (#49835) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Üres public session-t hogy lehet csinálni?

(#49838) Puma K válasza pulyka jocó (#49837) üzenetére


Puma K
veterán

[link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#49839) pulyka jocó válasza Puma K (#49838) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Köszi, de sajna ez nekem nem jó :( :R

(#49840) #81556480 válasza pulyka jocó (#49839) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ki kell huzni a netkábelt 3-6 másodpercre.

(#49841) Ideg válasza pulyka jocó (#49837) üzenetére


Ideg
aktív tag

Nyomva tartod az ALT+Entert -t kb 10 másodpercig. :)

(#49842) pulyka jocó válasza Ideg (#49841) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

PS4-en játszom, de ide írtam, mivel a konzolos gta-totyik nem nagyon pörög. :)

(#49843) Segal válasza pulyka jocó (#49842) üzenetére


Segal
veterán

Akkor veszel egy pc-t:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49844) negyven2 válasza pulyka jocó (#49842) üzenetére


negyven2
veterán

Csinálsz egy playlist-et legyen benne csak egy verseny. Elinditod, vegigviszed, megnyerése. Majd az összesítő ablakban (ahol kiírja, hogy hanyadik lettél a playlist-en) rányomsz a restart lehetőségre). Ha újraindul a verseny (mármint maga a lobby ahová be hívhatod a többieket) csak szimplán kilépsz).

Ilyenkor üres lobbyba rak. Sőt ha többen csináljátok ezt a playlist-et és a végén restartoljatok a playlist-et akkor mindenkit abba az üres lobbyba rak. Természetesen egy idő után elkezdi feltölteni a szervert.

De ha kell csinálok videót, hogy kell.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#49845) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Bluuzia , Hacseki30 jó hírem Magyar132 magától kilépett a Crew-ból, nem kellett neki segíteni :D

(#49846) CactuS válasza hegyipapa (#49845) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Láttam a profillapján, hogy már előtte is kirúgták máshonnan is. Most megtalálta a hozzá illő crew-t RATZ néven. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49847) hegyipapa válasza CactuS (#49846) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Razt crew vezetője is jó képességű "kedves" anyázós hülye gyerek

[ Szerkesztve ]

(#49848) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Kedves PHHU tagok !

Ismeri valaki az alábbi jelentkezőket, ha van köztük ismerős szóljatok nekik hogy írjak ide a fórumba különben törlés lesz.

(#49849) Puma K válasza pulyka jocó (#49839) üzenetére


Puma K
veterán

Jaa... :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#49850) Mr.Csizmás válasza hegyipapa (#49848) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Zsolti párszor segített nekem, emlékszem a nevére. lehet fb-n is ismerősöm.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.