Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) #81556480


#81556480
törölt tag

Ja köszi , gondoltam hogy le lett írva, kicsit késésben vagyok ezzel a dologgal. De én is úgy gondoltam hogy televágom a garázst és top-okat adok el

(#49152) freeknight válasza Kiskokó (#49150) üzenetére


freeknight
őstag

Ha xbox360-on toltad a sztorit, akkor nem csoda, a pc-s és a nextgen konzolos kiadásba beleraktak jópár új zenét.

Viszont ez elég példátlan, inkább kivenni szoktak zenéket az új kiadásokban :D (mint az összes mobilos gta-ban is), úgyhogy ezeken felül új zenékre már ne nagyon számíts.

(#49153) Kiskokó válasza freeknight (#49152) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pc-n toltam a storyt is rögtön megjelenéskor de nem rémlik amúgy az egyik nagy kedvenc zeném a Swimming Pool... aztán az Onlinet elkedztem játszani 1 évvel később és akkor jött szembe velem ez a zene én meg lestem hogy úristen ezt a nagy zenét is beletették?

na mind1.

Whizz telifA!!! Van 1-2 új fasza Rap-em érdekel? Privátba tolhatnál pár címet amit hallgatsz mostanság hátha van valami amit nem ismerek.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49154) ucli válasza Kiskokó (#49150) üzenetére


ucli
senior tag

Még 2014-ben raktak be újakat.

Látom már más is megírta :((( :D

[ Szerkesztve ]

(#49155) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Nekem ezek vannak meg, Nem tudom hiányzik-e valami. :)

Speciel Game FM-et (7 szám + Intro & outro) 153-158 kb/s -nek mutatja az Audio Identifiert.
Ha gondoljátok szép lassan feltöltögethetem őket.

Az V. elég brutál, wav-ban becsomagolva 23880675 k.

Game FM innen letölthető. Gyorsan feldobtam

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#49156) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#49153) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Küggyed. :)

Én meg felteszem neked a Game FM javított verzióját. Ugyais haverral kicsit feltuningoltuk a jobb hangminőség érdekében. A basszusra is toltunk, a kocsiba jól szakít. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#49157) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#49156) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jóvan, köszi!

Bluuzia : Köszi leszedem a Game Fm-et de szerintem ugyan az lesz. Most nézem nekem 350kbs-be van meg de nem számít mert alapból sistergős recsegős a felvétel :S de megnézem ezt is meg Telifáét is.

most ez az ami nagyon bejön vadi új!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49158) Plata válasza wrongduke (#49143) üzenetére


Plata
félisten

K-DST volt a kedvencem GTA SA-ban,GTA V-ben a Los Santos Rock Radio a kedvencem.

(#49159) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

valakinek van listája spotifyhez a GTA-s zenékkel? sehogy se találom :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49160) #81556480 válasza bluuzia (#49155) üzenetére


#81556480
törölt tag

a GTA V az a nextgen radiok ?mert én azt sehol nem találtam feltéve. nekem az nagyon kéne . az összes

(#49161) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#49155) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egyszerűbb ha az összes létezőt rádiót felteszed Drive-ba és mindenkinek jólesz. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#49162) bluuzia válasza #81556480 (#49160) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Közvetlenül a játékból húztam ki, kivéve a The Lab Radio-t mert azt nem találtam meg benne.

A GTA V. Track listáját betudom linkelni ha az segít.

Syd: a GTA V nem férne fel, hiába csomagolom össze. Wav-ban szedte le és rengeteg helyet foglal (11,3 GB) 17 x 700 MB .

De a többit megoldhatom, csak lassú lesz, mert a feltöltésem kb.7 Mbps

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#49163) #81556480 válasza bluuzia (#49162) üzenetére


#81556480
törölt tag

A listát megtalálom bármikor, de ha elmondod (akár privátban ) hogy kell kiszedni a játkból, azt megköszönném.

Kamionozás közben van, hogy zeneileg "tematikus" napot tartok vezetés közben, mikor nagyon unatkozok, és az egyik ilyen, hogy csak GTA radiot hallgatok, egymás után, szöveggel , mindennel :D De V-ből csak az előző generációé található meg itt ott, az új nem.

(#49164) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#49162) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mondjuk a GTA V-s rádiókat tán egy progival ki lehet kapni a játék fájlaiból.

(#49165) LaciCRM:
Nem figyeltem. :DDD

Itt egy vidi hozzá. [link]

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#49165) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#49164) üzenetére


#81556480
törölt tag

mondjuk tán pont ezt kérdeztem

(#49166) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

(#49167) Hauptmann válasza bluuzia (#49155) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hirtelen nem tudtam, melyik a Game FM. Niggerzene. :W

(#49168) bluuzia válasza Wiz Khalifa (#49164) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Igen ezzel lehet kimenteni a játékból a zenét.
Pont ezt küldtem Lacinak.

Hauptmann: ezt kérték. :)
Amúgy van amikor kifejezetten szeretek rap zenét hallgatni.
De nálam leginkább a Funky szól (soul) . :))

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#49169) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#49164) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez is egy megoldás. De pl youtoben is fent van az összes rádió. Bár biztos azok is kiszedték előtte a fájlok közül.

Gunner for life

(#49170) HussarF

Mehet tovább a ládázás, május 15ig meghosszabbították a +25%-ot.
This Week in GTA Online: Biker Bonuses, Vehicle Discounts and More

(#49171) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#49169) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Fent van igen. Viszont sokkal rosszabb minőségben. Mert sajnos a Youtube ront a minőségen keményen.

Smoke some weed nigga!

(#49172) Laraxior


Laraxior
titán

Hozzámvágtak kb 9 millát. Ha nincsen a logban akkor gondolom nyom sincsen. :U
Azt a két milliót amit kaptam bónuszban azt elköltöttem, benne van a logban is, de ehhez nem nyúltam...
Írjak nekik, vagy tök felesleges?
A pénzemet ugye magamnál tartom, azt írtátok itt, hogy az a biztos. Végülis a lóvé is odajött, bankba nem tettem be.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49173) HussarF válasza Laraxior (#49172) üzenetére

Én is a seggére vertem már az 5 millának, amit kaptam vagy 2 hete. Nem lett azóta sem semmi.
Meg már erősen kétségbe vonom, hogy a sima pénzkapásért bárkinek bármi baja esne. Van egy-két magyar ismerősöm, akikkel szoktam együtt játszani. Aztán mikor behívott a garázsába, feltűnt, hogy van vagy 100 kocsija, de még sosem láttam komolyabban dolgozni, szintje is alacsonyabb, mint az enyém. Amikor rákérdeztem, hogy ez mégis hogy, akkor kiderült, hogy "vannak jó modderek is" és van most 34 milliója még ezen kívül. Amikor mondtam a ban-t, azt mondta, hogy erre nem jár. Mondta, hogy a másik ismerőse, aki akkor left-elt, az 120 millát kapott, hogy vásárolgasson. Lehet, hogy törlöm majd barát listáról. Kár érte. Jó ügynök volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#49174) Heller2 válasza HussarF (#49173) üzenetére


Heller2
aktív tag

Én is elvertem amit a napokban kaptam! Support írta, hogy köszi, hogy szóltam, ne aggódjak nem zárnak ki.
Ha esetleg elveszik majd, amire költöttem, akkor is jól jártam, mert azokkal az "eszközökkel" még több profitra tettem szert. (Heli, motorosklub fejlesztések, CEO garázsok, special cargo garázsok, ilyesmik)
Heliben csalódtam egyedül, én kis naiv azt gondoltam, hogy mindig mellém, az útra teszi le, hogy gyorsabban közlekedjek, hát nem! Most mindig rohangálhatok a tetőkre a helipad-ekhez

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49175) Laraxior válasza HussarF (#49173) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor nincs gond, már csak egy VGA kéne, hogy meg is tudjam nézni, hogy mit vásároltam :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49176) drachoHUN válasza Laraxior (#49172) üzenetére


drachoHUN
senior tag

9 milla? Akkor nem siettél kilépni. Vagy már nem pár ezres zsákokkal csinálják, mint régen?

Forza JUVE!!!

(#49177) Laraxior válasza drachoHUN (#49176) üzenetére


Laraxior
titán

Az elején bevallom amit láttam zsákokat azokba belesétáltam. 40ezres csomagok voltak.
Aztán elkezdett pittyegni a játék, látom, hogy autó eladás, 50ezresével jött a pénz a zsebbe.

Nem léptem ki, mert nem volt balhé, semmi extra, normális session volt. Ráadásul a végén mindenki kapott, ment is a hálálkodás. De nem tudjuk ki volt :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#49178) Segal válasza Heller2 (#49174) üzenetére


Segal
veterán

3 helikoptert kozvetlen magad melle is le tudsz kerni csak nem pegazustol kell hanem m menubol a secureserv menupontbol

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49179) Heller2 válasza Segal (#49178) üzenetére


Heller2
aktív tag

De az nem 5000 pénz? A luxus gép? Nem emlékszem, futok vissza megnézni...
Köszi

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49180) Kelecar válasza Heller2 (#49179) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Buzzard/Volatus/SuperVolito heliket tudod magad mellé kérni ingyen (már ha meg vannak véve), ha CEO vagy.
M->Securoserv->CEO Vehicles->Buzzard/Volatus/Supervolito.

(#49181) Heller2 válasza Kelecar (#49180) üzenetére


Heller2
aktív tag

Ja, kipróbáltam! Köszönöm, működik, ingyenes...én meg rohangáltam össze-vissza.
Buzzard választása esetén Buzzard attack lesz, gondolom azért, mert azt vettem meg. Na mindegy, ez jól jön...milyen béna vagyok, hogy ez nem tűnt fel eddig

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49182) Segal válasza Heller2 (#49181) üzenetére


Segal
veterán

A simat nem tudod megvenni csak a tamado verziot. A sima meg mc alol kerheto le ha egy segitodnek road captain rangot adsz akkor o tud lekerni alkalmankent 1000 gta dollarert.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49183) Źşë' válasza Triathlete (#49145) üzenetére


Źşë'
addikt

sajna én is így érzek, az ez előtti részeknél mindnél úgymond (gta)korszakalkotó zenék kerültek be svsz, amiről mag a játék adott része jut az eszembe - vannak jó zenék, de igen elvétve, kapcsolgatom sokszor, de ilyen össze vissza stílus jellemzi a legtöbb tracket, kb mint a jazznél

(#49143) wrongduke Non Stop Popnál állok meg sztem a legtöbbször, ott több a fülemnek való

(#49144) cyberkind hát nem tudom, sztem a SA-ban a getto stílust remekül behozták a bizonyos rádiókba is... btw sztem a rock rádiók is jók voltak, a IV-részé meg az orosz vagy milyen nyelvű rádiók, meg a pop stílus is bejött - öltöztette a zenét, megadta a kellő feelinget

(#49146) Wiz Khalifa nekem is a III és Vice rádiók tetszettek a legjobban - Vice Cityben azok a 80as évek "oldies but goldies" aranyozott slágerei dobták fel a hangulatot, nem kicsit!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#49184) HussarF

Csak egy full átlagos nap a GTA-ban: [link]

(#49185) Triathlete válasza Źşë' (#49183) üzenetére


Triathlete
senior tag

Laura Branigan - Self control a VC-ből a legnagyobb húzás volt. : - )

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#49186) Daw93 válasza HussarF (#49184) üzenetére


Daw93
senior tag

Az elején még a hirtelen 4 sáv váltás is tök gta, autóeladás közben :D

GTA Online: Daweee93

(#49187) Kelecar válasza HussarF (#49184) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Sagal landolt :D

(#49188) Segal válasza Kelecar (#49187) üzenetére


Segal
veterán

Mar azt hittem ram gondoltal de igy a nevet olvasva szerencsere nem en voltam:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49189) Kelecar válasza Segal (#49188) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pedig rád gondoltam, csak fáradt vagyok az íráshoz :D

(#49190) Segal válasza Kelecar (#49189) üzenetére


Segal
veterán

Elsőre is egyértelmű volt sajnos csak jól jött a szófordulat :DDD
Pedig én tökéletesen repülök max a leszállásnál akad néha probléma :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49191) HussarF

Amúgy rájöttem valamire. A múltkor is többször néztük itt páran, hogy bugos valami, mert hiába nem megy session-wide activity, akkor sem engedi pl. a VIP work-oket csinálni, mert azt írja, hogy megy valami. Leesett, hogy valószínűleg arról van szó, hogy még abban a szakaszban tart valakinek a mission-je, amikor még nincs global signal, de másikat már nem indíthatsz rá.

Tegnap volt ez, hogy indítanám a HH-t, de nem megy, aztán kb. 2 perc múlva kiírja, hogy lőjjem le a targetet, P.O.W. van. Ja, oké, csak ugye ott már akkor adja ki a globalt, amikor kihozod a fazont a házból vagy ahol épp fogva van tartva. Pedig addig is eltelik jó néhány perc, mire oda eljutsz és addig nem írja ki, hogy sessionwide activity lenne, pedig valószínűleg pont erről van szó és ezért nem enged mást.

(#49192) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitől lehet, hogy nem tudok játszani a Tiny-s versenyekkel?

(#49193) cyberkind


cyberkind
félisten

Remélem nem haragudtok a kérdésért de van aki rajtam kívül csak szopik az új fajta honosító programmal? Az még egy dolog, hogy nem találja a Gta 5 exe-t pedig jó helyre telepítettem, de azt már végképp nem értem, hogy miért marad véglegesen magyar a játék ha felrakom, a régivel nem volt gondom, de eddig egy nagy rakás szar úgy az egész. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#49197) Kiskokó válasza HussarF (#49191) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez csak azért nem állja meg a helyét mert az nem számi bele.
Csak az Eventek vagy más vip work ami miatt nem lehet indítani.
Én ezerszer indítottam már yacht vipet miközben láttam hogy autót lop vagy ad el más vagy ládázik közbe vagy bármi.
Szerintem csak szimplán bugos olyankor.
ez saját tapasztalat, de lehet tévedek.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49198) HussarF válasza Kiskokó (#49197) üzenetére

Mondtam, hogy P.O.W. volt, motoros contract mission. Ugyanolyan session-wide activity, mint a vip work. Szóval szerintem megállja a helyét.

(#49199) gyugyo79 válasza HussarF (#49191) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha "csinált a sesson " akkor az be tud zavarni. Szóval ha aki csinálja az üreset az úgy csinálja, hogy folyamatban van egy akkor amikor csinálta akkor az üresbe amibe kerül ott nem lehet már indítani utána soha. Legalábbis nekem ez 100% így működött akkor amikor én csináltam/lok üres sessont. Ha valaki LSC -ba van pld a sessonbe amit már én csináltam és abból megyek másikba akkor 50% hozom magammal őt is szóval nem csak engem dob ki a többiek közül hanem azt is aki az LSC-be van.

Ja és a legjobb, volt, hogy amíg a pizzát fizettem (IRL) berakott mellém valakit a játék az elvitte a kocsit amit éppen eladásra kellet volna leszállítanom. Átléptem üresbe őt gondolom kivágta a kocsiból mert azt áthozta velem csak el kellet mennem érte és eladni ...

(#49200) HussarF válasza gyugyo79 (#49199) üzenetére

Elképzelhető ilyen is, de ebben az esetben nem ez volt. Sosem csinálok sessiont, publicban szeretem tolni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.