Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49651) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#49650) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én csak 10 után tudok jönni :(

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49652) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#49651) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Oh fuck... Addig elszívom az agyam akkor. :C

Smoke some weed nigga!

(#49653) hegyipapa válasza Laraxior (#49648) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Igen így csináltuk mi is

(#49654) #81556480 válasza Kiskokó (#49651) üzenetére


#81556480
törölt tag

kell hozzátok valaki még ?

(#49655) Puma K válasza Wiz Khalifa (#49615) üzenetére


Puma K
veterán

Nézd meg HussarF és az én az adatlapomon lévő gépet, és nézd meg 2 órányi GTA után (+Win 7) mennyi volt a maximum RAM használat nálam:

Általában 10-12GB között mozog mikor ALT+TAB-bal lerakom a játékot tálcára.
Gondolhatod, hogy nem medium-on játszunk 720p-ben :DDD

A VGA kártya visszafogja eléggé a gépedet teljesítmény szempontjából.
Az i7 meg malmozik nálad.

2015-ben a 2GB VRAM ennek a játéknak kevés volt (meg úgy alapból már akkor ajánlott volt a 4GB VRAM) 1080p-hez.

Az akkori GTX 760-am bírta a játékot futtatni szépen, de olyan kicentizett grafikai beállításokkal kellett játszanom (maximum 2015/2048MB VRAM-ot mértem miután megvolt lehető legjobb beállítás esetemben) 1080p-ben amit hónapok alatt sikerült összehoznom-tesztelnem, majd használnom míg el nem adtam a 760-at. A GTA-nak a GPU jó volt, de a VRAM kevés. Lehet ha a 4GB VRAM-os verzió lett volna akkor tovább marad nálam.

Most meg GTX 1070-el 1080p-ben (úgy hogy még mindig nincs maxon a játék :D) maximum 4406MB-ot eszik a 8192MB-ból:

Azon meg had ne magyarázzak semmit, hogy 8GB RAM-mal a gépedben... miért csak 6.5-7GB-ot használt... :D

A 2014-ben összerakott gép: i5 4460+GTX760+8GB RAM a majd 2015-ben megjelent GTA V-öt futtatva evett nálam 7,9GB-ot. Később ebből a tapasztalatból kifolyólag kapott +8GB-ot hogy meglegyen a 16GB (ekkor már mértem 11700MB-os VRAM használatot), majd i5-ről i7-re (kisimult a játék) csere és végül 760-ról 1070-re váltás (feljebb vehettem a grafikát)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#49656) Laraxior válasza Puma K (#49655) üzenetére


Laraxior
titán

Én 1080p monitorral jatszom, de a jatekban a maximim felskalazas van beallitva. 2,5x. Igy is 6GB vram fogyasztas alatt marad. De a szűrők ki vannak kapcsolva, mert ugy mar jatszhatatlanul lassu. Igy olyan 60 FPS körül elvan.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49657) rup1u5 válasza Puma K (#49655) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Múltkor kivettem 8GB RAM-ot a gépemből, hogy megnézzem hogy megy. El sem indult nálam GTA 8GB RAM-al! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#49658) Gyula84 válasza rup1u5 (#49657) üzenetére


Gyula84
veterán

el kéne pedig :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#49659) Kiskokó válasza Puma K (#49655) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én is nem rég bővítettem 8ról 16Gb-ra de kb semmit nem vettem észre. Bár azóta nem is néztem mennyit zabál a játék.

A VRam-ról jut eszembe hogy nekem a GTX660 2Gb kártyám a GTA ban kicsit túl van lőve de kezdetek óta így használom és bírja :D

Valami 2350mb/2000mb vagy hogy van :D
Bár év végén tervezek VGA cserét mert az I7 nagyon pihen...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49660) szTotyy válasza rup1u5 (#49657) üzenetére


szTotyy
őstag

Üdv! A laptopomban 6GB ram van, a videókátya 1GB-os (GT550M). Ugyan alacsony beállításokkal, de zökkenőmentesen megy.
Nincs csillió-millió-billió-trillió fps, de így is teljesen élvezhetően fut!

[ Szerkesztve ]

(#49661) Plata válasza Kiskokó (#49659) üzenetére


Plata
félisten

Akkor már cserélhetsz procit is mert az idén jön az I9. :DDD

(#49662) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még a sinlge résszel nyomom, de majd tervezek onlineozni utána. Most még nem akarok online belépni a modok miatt. Azt szeretném kérdezni, hogy a meglévő karaktert lehet törölni és újat kezdeni online módban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49663) tomazin válasza .LnB (#49662) üzenetére


tomazin
veterán

2karaktered lehet onlineban.

(#49664) Mbru válasza tomazin (#49663) üzenetére


Mbru
tag

De nem az a nevük lesz a játékban mint amit a táblán tartanak :(

Jobb a tűzben égni, mint a húgyban ázni - - - SC: BruzsaT

(#49665) HussarF válasza Mbru (#49664) üzenetére

Ja, egyébként azokkal a nevekkel mi lesz? Mert mindenki a socialclub azonosítójával szerepel végül.

(#49666) ProgenXL válasza HussarF (#49665) üzenetére


ProgenXL
őstag

erre még én se jöttem rá

Gunner for life

(#49667) ProgenXL válasza Kiskokó (#49659) üzenetére


ProgenXL
őstag

Úgy tudom nem feltétlen használja azt a 2350mb-ot :) kevesebbet eszik mint amit ott mutat.

én jövő év végére tervezek egy gép cserét. 250-300k csak elég lesz egy komolyabb berendezésre.

Az x4 760k mellett nekem az r9 270x pihen eléggé.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49668) Kiskokó válasza ProgenXL (#49667) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen vágom, azért is kapcsoltam be hogy túl lehessen lőni a ramot.
Amióta megvan a játék ezzel a beállítással megy, soha nem volt még semmi baja vele.
Elég jó viszi ez a kis GTX 660 :D

Plata :
A proci marad még egy darabig. Ez a gép még ígyis kiszolgálja azt amire szükségem van, de jövőre 55"os TV-n fogok néha lenni meg monitorból is lesz egy combosabb így VGA-t cserélek majd a FULL HD miatt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49669) Wiz Khalifa válasza Puma K (#49655) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az a VGA ami nekem fel van tüntetve az ideiglenes. Eddig egy R9 280x-el használtam. Minden Hard-on, fHD-n megvolt a fix 60FPS és nem evett kajak 7-8-nál többet. Pedig nálam is Win7 van.

Nem tudom hogy én vagyok-e valami érdekesség vagy valami de több ismimnek sem megy feljebb a ramhasználat.

De amúgy mind1 is. A lényeg hogy ha akarna akkor van hely hova "fészkelni". :)

Smoke some weed nigga!

(#49670) Daw93 válasza Wiz Khalifa (#49669) üzenetére


Daw93
senior tag

Nekem is megáll 6-6,5 gb körül pedig very highon vagyok, meg a maxot kihoztam belőle amit a 960 bír 60 fpssel 900p-n :D win 8.1
Ettől függetlenül szemeztem még 8gb rammal de úgy felmentek az árak hogy vegyen a hóhér.. Főleg hogy semmi szükség nincs még rá

GTA Online: Daweee93

(#49671) Wiz Khalifa válasza Daw93 (#49670) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is 8GB-ot akartam volna...

De mikor megláttam hogy van olyan kitt hogy 4x4GB (legalább így az összes ram slotom foglalt) és egyetlen darab volt az országban akkor így ezért lett a 16GB. :DDD

Amúgy nem bántam meg, csak picit soknak tartottam, de mind1 most már. :DDD Csak majdnem annyi volt mint a CPU semmi baj. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#49672) HussarF válasza Wiz Khalifa (#49669) üzenetére

Milyen VGA lesz a következő?

(#49673) Wiz Khalifa válasza HussarF (#49672) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

RX580 szerintem.

RX480-at néztem de már az 580 szinte egy árban van vele így akkor marad az idei kártya. De még picit odább van 1-2 hó tuti mert másra kell most a pénz sajna. :(

Monitor is jó lenne újra 27"-os. :)

Smoke some weed nigga!

(#49674) sqpp


sqpp
őstag

Na mizu sárcok?:)

(#49675) Laraxior


Laraxior
titán

Whoho.. Megkaptam az elso 250ezres fizetesem. :D
Pedig nekem sosem adott még. :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49676) freeknight válasza Laraxior (#49675) üzenetére


freeknight
őstag

Az a vicc, hogy én az "adójóváírást" sem kaptam meg. Pedig direkt beléptem április végén többször is a hír hallatán.

Meddig kell ennek hivatalosan megérkeznie, van valami infótok?

(#49677) Locutus válasza Wiz Khalifa (#49673) üzenetére


Locutus
veterán

Pedig pont a GTA5-ben az 1060 még mindig jobban teljesít, az 580-nál is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#49678) ProgenXL válasza freeknight (#49676) üzenetére


ProgenXL
őstag

Májusban

Gunner for life

(#49679) freeknight válasza ProgenXL (#49678) üzenetére


freeknight
őstag

Köszi, akkor még egyelőre nem sírok a rockstarnál :D

(#49680) ProgenXL


ProgenXL
őstag

(#49681) Wiz Khalifa válasza Locutus (#49677) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem fogok sose venni NV-t. :) Mert sok másban amit használok ott jobb lesz a +2GB VRAM meg mert az NV-kkel mindig szívok hol szoftveresen hol hardveresen. Így nekem nem kell sose.

Smoke some weed nigga!

(#49682) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#49681) üzenetére


cyberkind
félisten

Várd meg a Vega-t, tudom, hogy ezt sokszor olvastad de most a júni 5-ös dátum nincs messze, ha mást nem is veszel de az árakra hatással lesz. :K

Mivel nem veszel NV-t nem mondom, hogy használt 980TI vagy 1070, a TI már 100k se. :D

Sry az offért!

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#49683) HussarF válasza ProgenXL (#49680) üzenetére

Végre gyilok adversary-ké a főszerep. A Juggernaut nem lenne rossz, de én akarok lenni a Juggernaut. Nem tudja valaki, hogy azt hogy lehet elérni?

(#49684) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#49682) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

VGA-t nem veszek sose használtan amúgy.

A másik hogy fentebb írtam hogy nem mostanság veszem hanem nemsokára. Szóval a Vega megjelenése tuti meglesz addigra. :)

No az offot már befejeztem. :R

Smoke some weed nigga!

(#49685) szTotyy válasza ProgenXL (#49680) üzenetére


szTotyy
őstag

Van itt esetleg valaki, aki a Stunt versenyeket szereti?
Jó lenne néhány normálisan vezető emberkét összerántani akár egy megrendezett bajnokság erejéig, vagy csak néhány futamra!

(#49686) Horcza válasza szTotyy (#49685) üzenetére


Horcza
csendes tag

Én benne vagyok! Illetve amit korábban beszéltem már pár emberrel, hogy sima versenyeket is lehetne tolni, amiket már kb a kutya nem játszik, így közösen megszervezve.

ayy lmao

(#49687) Wiz Khalifa válasza szTotyy (#49685) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én és haverom szoktuk tolni őket mert bejönnek. Csináltunk is pár brutál pályát. Csak kérdezd meg Cyberkind-et. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#49688) szTotyy válasza Wiz Khalifa (#49687) üzenetére


szTotyy
őstag

Szívesen kipróbálnék néhány új, egyedi pályát!
Ma este kb. fél éjfélkor fent leszek. Készen néhány versenyre!

(#49689) Wiz Khalifa válasza szTotyy (#49688) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Húh, az pöppet későn van nekem sajna. :(

Én 7 fele szoktam vagy 8 fele felmenni és olyan 10-ig szoktam fent lenni kb.

(#49690) szTotyy:
Okés. Ha úgy van akár hétvégén is jó akkor persze tovább is. :R

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#49690) szTotyy válasza Wiz Khalifa (#49689) üzenetére


szTotyy
őstag

Oké, sajnos nálam ez a hét ilyen, akkor majd máskor összehozzuk.. Egy jó versenyre bármikor kapható vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#49691) Segal válasza freeknight (#49676) üzenetére


Segal
veterán

Jatszottal tiny race-t? Mert en ugy ertelmeztem a dolgot anno hogy azon a heten azzal kellett legalabb 1 kort jatszani nem szimplan felcsatlakozni az online-ra. En jatszottam meg is kaptam mar a 425ot.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49692) tomazin válasza Segal (#49691) üzenetére


tomazin
veterán

Csak be kellett lepni. Mellesleg en sem kaptam meg még. Cserébe tegnap mire betöltött a game 4M-el lettem gazdagabb...

Ma este heist valaki? ( nem ps) ugyanis a pst tolta mindenki, de az elozoeket meg senki.

[ Szerkesztve ]

(#49693) Segal válasza tomazin (#49692) üzenetére


Segal
veterán

Talan azon egyszeru okbol mert a ps vegen volt a nagy penz.
En mondjuk nem is banom hogy vegetert a dupla mert tegnap mar kicsit un si volt a (ps) heist. Persze penzszerzesre tokeletes volt:D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49694) ot93


ot93
senior tag

mitől lehet, hogy 40fps körül szétesik a kép.. aztán ha vsync on, akkor meg 30fps-re áll be sokszor, néha meg feljebb megy :F

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#49695) CactuS válasza ot93 (#49694) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nincs beállítva a halt vsync?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49696) ot93 válasza CactuS (#49695) üzenetére


ot93
senior tag

nincs, úgy kb. ugyanolyan mint az "on" csak nem megy sosem 30 fölé... de én azt sem értem 40fps körül miért esik szét a kép... vízszintesen szétcsúszik és ehhez elég az is ha kanyarodok mondjuk 180 fokot...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#49697) Segal válasza ot93 (#49696) üzenetére


Segal
veterán

Ne kanyarodj:DDD
Amugy amd videokartyad van? Ott szokott gond lenni a grafikaval.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49698) ot93 válasza Segal (#49697) üzenetére


ot93
senior tag

:D ez egy jó ötlet, nem kanyarodok és valóban nincs is gond :D
amúgy amd van... rx460 4gb
és a grafikai gond amd-knél csak gta v-re érvényes? mert akkor felteszek valami játékot, hogy ott milyen.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#49699) Segal válasza ot93 (#49698) üzenetére


Segal
veterán

A tuti tipp a regebbi and driver szokott lenni max azt probald meg ha nagyon friss a drivered.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49700) ot93 válasza Segal (#49699) üzenetére


ot93
senior tag

okés. hát most az utolsó előtti driver van fent, megpróbálok egyet kettőt.. vagy az előzőt.. az is közrejátszik, hogy most új monitor van, eddig 1204x1024 volt, most meg 1920x1080, így nemtom, hogy pontosan mennyi fps lenne a normális, de mindenesetre ez az szétesés nem normális.. tudomásom szerint a vsync 60fps fölött kéne, ha a monitor 60hz-es... persze most 17" helyett 24" van, jóval nagyobb a kép, így feltűnőbbek a hibák...

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.