Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49051) Laraxior


Laraxior
titán

3 hete léptem be utoljára kb :Y :D
...és kb 2 hónapja nincs ennyi pénzem. Most már van... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49052) #81556480 válasza Kelecar (#49049) üzenetére


#81556480
törölt tag

dupla van a missionokra, azért fizet jól

(#49053) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A tiny racers-ben a power up-okat melyik gombbal lehet aktiválni?

(#49054) HussarF válasza Hauptmann (#49053) üzenetére

Jobb egér. Amúgy tegnap én is nyomtam párat. Tényleg jó szar egy adversary, pedig nem szoktam ezeket szidni. Land Grab-ezni akartam egy jót, aztán rájöttem ,hogy az már nem duplás, pedig az jó volt.

(#49055) szTotyy válasza Hauptmann (#49053) üzenetére


szTotyy
őstag

A jobb egérgombbal. A rakétákat hátrafelé is ki lehet lőni, na azt nem tudom hogy csinálják, párszor már kilőttek úgy is... Azt tudja esetleg valaki?

(#49056) #81556480 válasza szTotyy (#49055) üzenetére


#81556480
törölt tag

biztos rakéta? nem csak lerakja a bombát ?

(#49057) Hauptmann válasza HussarF (#49054) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, pont az egeret nem próbáltam. Pedig kezdtem már szétbaszni a billenytűzetet.

(#49058) szTotyy válasza #81556480 (#49056) üzenetére


szTotyy
őstag

Igen. Én is csodálkoztam, de megtörtént többször is! 99%-ban biztos vagyok benne :)

(#49059) Geryson válasza #81556480 (#49052) üzenetére


Geryson
addikt

Annyira komolyan fizet a mission, hogy csak azt nyomom kb. Felmentem 67-es szintről 83-ra! :) Úgy, hogy én nem vagyok egy minden napos hardcore player, most a héten talán 3x voltam csak fent. Ha lenne jelentkező rá, akkor még élvezetesebb lenne, 2 magyarral, ésszel játszva. Egyedül szoktam nyomni, néha betéved egy-egy rambó játékos.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#49060) #81556480 válasza Geryson (#49059) üzenetére


#81556480
törölt tag

ha most rá joinolsz, 15 percesre húzott rooftop rumble meg titan jobot nyomuk 50-60k körül kapunk

(#49061) Hauptmann válasza szTotyy (#49058) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kiírja a játék, ha hátrafelé lehet lőni vele, a c gombbal tudsz olyankor visszafelé nézegetni.

(#49062) szTotyy válasza Hauptmann (#49061) üzenetére


szTotyy
őstag

Aha! Köszi, hasznos infó!

(#49063) Nfol


Nfol
csendes tag

Minek a függvénye az, hogy lehet-e golfozni?

Több játékbeli napon és minden napszakban próbáltam, CEO-ként és azon kívül is, de a térképen nem jelenik meg a golfütő ikonja és a golf klubnál sincsen ott a karika.

(#49064) Plata válasza Nfol (#49063) üzenetére


Plata
félisten

A Golf club bejáratánál kék kör.

(#49065) Hauptmann válasza HussarF (#49054) üzenetére


Hauptmann
addikt

Szerintem nem olyan rossz, csak kár, hogy max. 4 ember játszhat. mondjuk egy 8 emberesben mekkorákat lehetne már irtani egy ledobott bombával.

(#49066) Nfol válasza Plata (#49064) üzenetére


Nfol
csendes tag

Ami - mint írtam - nincsen ott.

(#49067) kekesi132


kekesi132
tag

Üdv!

Szerintetek miért lehet az, hogy nem kaptam meg az ígért 425k dolláros adóvisszatérítést ? Vagy kell tenni érte valamit a belépésen kívül?

(#49068) Nfol válasza kekesi132 (#49067) üzenetére


Nfol
csendes tag

Májusban fogják jóváírni mindenkinek.

(#49069) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Valakinek valami ötlete, hogy miért van az, hogy az utóbbi napokban, ha csatlakozni akarok a PH Crewbe online, folyamatosan ezt a hibaüzenetet kapom. Minden előzmény nélküli az eset, az egyik nap még simán ment a csatlakozás, a következő naptól meg már nem.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#49070) HussarF válasza szTotyy (#49055) üzenetére

Pont most volt erről szó az RS twitteren: [link]

(#49071) kekesi132 válasza Nfol (#49068) üzenetére


kekesi132
tag

Köszi. :) Most néztem, hogy a hivatalos közleményben is benne van, csak átsiklottam felette.

Amúgy lehet szinkronizálni a régi mentéseket ?
Mivel a régi gépemről még decemberben töröltem a játékot és most az új PC-n elölről kellett kezdenem hiába kapcsoltam be telepítés után a save cloud opciót. A Social Club-on viszont még látom a régi statisztikáimat.

(#49072) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Közérdekű közlemény!

Sokan kérdezték Online, mi az új PHHU - Veterans-s crew!
Nem akarom mindig leírni online, így itt mondom el, ha már ennyien kérdeztétek.

A crew-t én csináltam. Semmilyen jelentősége nincs. Nincs lázadás vagy kiválás. Amolyan Crew a Crew-on belül. Mi értelme? Semmi.
Nekem is kellet egy saját Crew a szín és a logó miatt, aztán anno vagy fél éve pár taggal dumáltunk, hogy kéne egy Crew a "kemény magnak" akik anno az MC-ben jól össze szoktak.
Mondtam poénból, hogy legyen Veterans club aztán fél év eltelt csináltam egyet de mondom nem vagyok KELE hogy KELE Crew-ot csinálok ;] :DDD akkor már legyen egy kis értelme is és így lett PHHU Veterans

Ezért is PHHU a 4 betűs neve is a crewnak, jelezvén kapcsolódik az eredetihez.
Aki szeretne csatlakozzon, én is hívtam embereket.
Aki jön jön aki nem, nem. Nincs ebből semmi probléma.
Talán egy kicsit arra lehet jó hogy az 500 feletti tag létszámból itt lassan majd kialakul a Veteransban egy a tényleg aktív PHHU-s tagokból alló bagázs.
Ennyi :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#49073) CactuS válasza pendre54 (#49069) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem el van állítva az aim és amiatt nem talál sessiont.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#49074) ProgenXL válasza Kiskokó (#49072) üzenetére


ProgenXL
őstag

Akkor már lehetne PHHV :DD Persze akkor lehet sokan azt gondolnák semmi közünk a sima ph crew-hoz szoval jó ez így. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49075) Plata válasza Nfol (#49066) üzenetére


Plata
félisten

Fura,pedig ott kéne lennie.

(#49076) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ezt a funkciót ismeritek? Elvileg még lőszer kedvezmény is jár annak aki több ilyet kap,

Link

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49077) HussarF válasza ProgenXL (#49076) üzenetére

Last gen only

(#49078) ProgenXL válasza HussarF (#49077) üzenetére


ProgenXL
őstag

Akkor miért van benne még most is?

Gunner for life

(#49079) HussarF válasza ProgenXL (#49078) üzenetére

Miért, benne van? #14-es hozzászólás: Doesn't work on pc. There isn't even an option to commend yourself (obviously). You can only "view profile".

(#49080) ProgenXL válasza HussarF (#49079) üzenetére


ProgenXL
őstag

persze

Gunner for life

(#49081) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#49076) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És akkor most mi is ez? Segíts ki, rossz az angolom még. :)

Smoke some weed nigga!

(#49082) Plata válasza Nfol (#49066) üzenetére


Plata
félisten

De ott van.

Golfoztam is egy jót.

(#49083) Areturus válasza ProgenXL (#49080) üzenetére


Areturus
tag

Nálam is csak a show profile jelenik meg, semmi egyéb :(

(#49084) HussarF válasza ProgenXL (#49080) üzenetére

Másokat lehet commendelni, amit te linkeltél az ön-commendelésről szólt. Azt nem lehet. Én legalábbis nem tudok.

(#49085) pendre54 válasza CactuS (#49073) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, de akkor lehetne egy kicsit bővebben, hogy hogyan tovább, mit merre? :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#49086) Laraxior


Laraxior
titán

Még mindig úgy tudom megóvni a pénzem ha magamnál tartom készpénzben és nem a bankszámlán? :F
Mert tegnap levettem az egészet, miután felléptem és megkaptam a 2 milla bónuszt.
Ez így még mindig oké? :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49087) cyberkind


cyberkind
félisten

Házakat még most se lehet eladni? Van 5 de nagyon felesleges a pénz pedig jól jönne. :D

Paranormal Cocktivity

(#49088) Plata válasza cyberkind (#49087) üzenetére


Plata
félisten

Féláron el tudod,veszel valami olcsó vackot a házadat féláron beszámolja.

(#49089) cyberkind válasza Plata (#49088) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt tudtam eddig is, én valami olyasmire gondoltam, hogy pénzért adom el de akkor ez még szép álom, garázst meg irodát se tudom pénzért eladni? :D

Paranormal Cocktivity

(#49090) Segal válasza cyberkind (#49089) üzenetére


Segal
veterán

Nem lehet

Laraxior: Mióta magamnál tartom a pénzt nem futottam össze újra ilyen csalóval de mivel Kelének, hegyipapának és nekem is megmaradt a zsebbe tartott pénzem (Igaz Kelének lényegébe semmi sem volt zsebbe :DDD ) ezért én azt mondom zsebbe tartva biztonságosnak tűnik. Persze a legbiztonságosabb megoldás ha elköltöd :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49091) Laraxior válasza Segal (#49090) üzenetére


Laraxior
titán

:C
Akkor ez így marad.
egyelőre nem tolom sokat, mert ugye IGP van, de majd jövő héten nézek valami VGA-t gépbe :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49092) HussarF válasza Laraxior (#49091) üzenetére

Akkor mi lett a sztori vége? Kinyírtad a 980Ti-t és megmondták, hogy erre nem jár gari?

(#49093) ProgenXL válasza HussarF (#49084) üzenetére


ProgenXL
őstag

másokra is gondoltam pedig. :) magamat akarja a bánat :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#49094) Laraxior válasza HussarF (#49092) üzenetére


Laraxior
titán

Nem, még egyelőre itt van nálam bedobozolva. Nem tudtak eljönni az angol ismerősök, így majd elküldöm én gariba. Aztán valami csak lesz... Mindenesetre én veszek magamnak egy VGA-t, nem várom meg a végkifejletet. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#49095) Heller2


Heller2
aktív tag

Sziasztok!

Küldenék egy ticket-et a Rockstarnak, hogy kicsit megszalajtották a pénzem. Egyelőre még nem küldtem el, mert csak futkározik körbe-körbe a csík a logo körül..
Szerintetek beléphetek és játszhatok, eladhatok, gyarapodhatok, nem veszik el később a legálisan megszerzett pluszt? Megírtam, hogy a pénz mennyi volt, mennyi lett. Ezért aggódom .

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49096) Segal válasza Heller2 (#49095) üzenetére


Segal
veterán

Nem azon fog múlni a dolog hogy játszol e. Persze nem feltétlen ajánlott de ha úgy döntesz hogy játszol akkor természetesen megteheted.
Arra készülj fel hogy több környi levelezésed lesz mert nem szokták elsőre megadni. Mindenképp írd meg mikor tőrtént, mi tőrtént, mennyit buktál és ha van képed az esetről akkor azt is küld el.
Valószínűleg jön majd valami lerázó válasz hogy nem tudják visszaállítani, vagy valami totál érdemtelen bullsh*t válasz ebben az esetben ha letelt az idő mehet a következő de abba ne hivatkozz az előző ticketedre mert akkor meg azt válaszolják hogy azt már zárták.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#49098) Heller2 válasza Segal (#49096) üzenetére


Heller2
aktív tag

Nem buktam, volt 790.000 lett hirtelen 2.900.000. Ja meg a lőszerek is 9999.
Ha nem állítják vissza nem baj :)
Csak ne zárjanak már ki e miatt.
Képem nincs, mert nagyban gyilkoltunk valami gyökeret, mert több embert is fölidegesített a troll életmódjával.
Ezért is ez a gyanúm, hogy valaki, akinek "segítettem" vadászni, ne esetleg ő tápolt fel.
Bosszantó ez, hogy én aggódjak, hogy most mi lesz szegény karakteremmel.
Írta jobb alul, hogy +50.000, de aztán meglódult a számláló , igyekeztem kilépni de így is "elértem" az említett összeget.
Supportot azóta sem tudom megnyitni, biztos majálisoznak!

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#49099) Kelecar válasza hegyipapa (#49097) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Kár, hogy nincs benne amikor meghal Szabi :D

(#49100) #81556480 válasza hegyipapa (#49097) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez a légyzümmögés meg a motoszkálás nagyon epic :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.