Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62992) Tulku válasza Nigér (#62987) üzenetére


Tulku
veterán

Millér nem veszel egyet próbálni? :DD

Van hozzá baró sztatikus meghajtó egység, arra jön még a DAP meg egy amp esetleg aztán hordhatod hátizsákban is....

Viccet félretéve, szerintem így épp a füles előnyei vesznek el....hangja pedig elég megosztó....

Bodor: frísipping van odaírva.... 15 dodó 5 pár szivacs (választhatsz egy méretből is 5 db-ot, a bejáratott méretedből így lesz kb 5 évre elegendő mennyiséged) és kb egy hét alatt ideér...szerintem a legtartósabb szivacs a westone...a többinek kissé már anyaga van, hamarabb foszlik...

Más....

Itt próbálgatom ezt a Dunu 2000J fülest, de nem bírok kibékülni vele...középmagasban van valamilyen érdessége, ami tönkreteszi számomra a hangképet...egyébként k3003 utánérzet, de szerintem az jobb hangra, egységesebb a hangkép....

Illetve nálam van egy Soundmagic, ami egy próba termék, még sehol nem árulják (ezért merek majd róla írni)
Igen bonyolult és kidolgozott mechanizmus a fülilleszkedés rendszere, illetve cserélhető (spec, csavaros) kábele van, amiből az egyik a sima headset a másik egy BT egység, ahol is az akku 20 órás használatot ígér, APT-X talán és baromi gyorsan reagál...hangjáról később, mert szeretném bejáratni a fülest....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.