Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69404) twine válasza twine (#69317) üzenetére


twine
addikt

Nos....MOndhatni befejeződött a "p@rasztFatShark" projekt...
Ma délelőtt átvettem végre a prodrone-os antennákat a postán, majd miután hazaértem, nekiálltam "szétolvasztani" a szemüveget...
Nem mondom, hogy az igényesség netovábbja lett a mutatvány.
Simán lehetne mém belőle, az "ahogyan elképzelted, és ahogy sikerült" :DDD kategóriában,
de ennek ellenére én boldog vagyok...
Pici, könnyű, fix, nem zörög, nem nyeklik, full stabil lett az egész holmi, belefér a gyári kis zipzáros dobozkájába, szóval fasza...
Már csak a Fatshark 18650-es aksi tartót várom, és akkor a képen látható futaba tüskés csatlakozós "hack" is eltűnik...
Ilyen lett a vezetékes FATSHARK BASE SD-ből, miután "wireless" lett, és kapott egy Eachine pro58 diversity-s vevőt.
Szerk:
Ja igen...
Mit "dobok ki" ha úgy döntök...!?:
a szemüveget, mert végül szétolvasztottam a házát...ez valóban pénzkidobás, hiszen pénzé már nem lehet tenni...(próbálkoztam külső kétoldalas ragasztós megoldásokkal, de végül úgy döntöttem a gyakorlat alapján, hogy ha valóban kompakt,a gyári megoldásokhoz legjobban hasonlító, és használható stabil, fix eszközt szeretnék, nincs más megoldás, mint a vágás...végül nem bántam meg)
MInden más felhasználható, és vagy eladható(vevő, aksitartó)
gondolom ennyit már mindenki bukott ezen a hobby-n :U

Magyarázom magamnak? igen lehet...
nekem tetszik, hogy ezt sikerült létre hoznom, és a célt, hogy relative kis pénzből lássam/tapasztaljam kb mégis milyen a fatshark "életérzés",sikerült elérnem...

Ha nagyobb géposztályba sikerül lépnem, valszeg már valamelyik "nagyobb" gyári HD FS szemüvegre ruházok be a gép mellé....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.