Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69312) vandor01 válasza blackfly (#69311) üzenetére


vandor01
őstag

sok vaz ami ertelmes nem sok van! raadasul most "akciok" vannak az ALI-n minden dragabb meg raraktak a szallitasra is.... most 1db 120 vaz szallitassal kerul annyiba mint mikor vettem 2db.ot.... a boarddal is hasonlo a helyzet.... de azertt nezelodni es keresgélni kell.... 7-10 ejro kozott kijon a vaz vagy a board.... de ha begyujtottel coponokat? akkor annyi lesz ment az akcio elott kb 5/5euro/db..
vagy varni kell 2 hetet visszacsusznak az arak az akcio elottire :DDD

2 board van amit hasznaltam
1. regebbi 1-es verzio (talan ez stabilabb?) NAZE32
2. ujabb verzio a 2.0... tobb uart van rajta SP F3 EVO

kamera
RunCam Nano3 dragabb de pont annyival jobb a kép minosege RCn3
LDARK felaron fele olyan jo.... 199C

Ezekbe a vazakba fajan stabilan berakhato az az FC!
100-as vaz ez jo a 85xx merethez
120-as vaz ez 07 merethez csinaltak de 17mm szeles a motortarto kifurhato a 10xx-es motorhoz 11mm-re kicsit igazgatni kell reszeleovel max fel mm-ert ekkor a nagy motor belemegy vmi gumigyuruvel pl ezzel es akkor alulrol is vedve van a motor kabel valamint van leszallotalp is! fulllux :)

kell meg VTX
VTX02 7euro de kell ra jobb antenna mert az eachines kaki mint nalam-.....
jobb antenna! HGLRC

propeller
ez a jobb minosegu ilyet meg nem tortem el.... csak elkopott :)
propeller de a 1020 motor tengely 1,2mm a prop meg 1mm
szoval egy 1mm-es furoval kicsit "tagitani" kell azt raugrik arra a tengelyre :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.