Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69070) twine válasza fape (#69065) üzenetére


twine
addikt

+mindenki aki válaszolt....
Köszönöm szépen... :R

(#69064) vandor01 ;
Biztosak lehetünk benne, hogy nem a szemüvegen fog múlni hogyan tudok repülni... :B :D és ha nem kapok 25-35-ért épp jó kedvemben egy használt és egyben használható fatsharkot, nekem is az ev800 marad legközelebbi bevásárlásnak :K
Nem is a s3ggemet akarom rázni, hogy fatsharkal repülök,, ha még egyelőre repülni sem tudok igazán acroban :DDD :DDD :B csupán hatvanyokkal kényelmesebbnek tűnik egy ilyen csík szemcsi , mint az a bazi kuklopsz eachine a fejemen...
De ha más nem lesz, marad az ev800
Tényleg csak azért indult el a vezerhangya a fejemben, mert a napokban találtam valami Facebook adok veszek-et Google-el (úgy hogy nincs is Facebook profilom :DDD )
És ott láttam cca25-50 között is szemüvegeket, és lehullott az állam hogy ennyiért is lehet már dagadt cápát kapni :Y :B :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.