Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36401) zsolt19900 válasza Osynho (#36400) üzenetére


zsolt19900
őstag

no ez annyira nem is drága :) szóval akkor ha jól értem, leszedem az ajtókárpitot és akkor belülről a fémet magát az ajtón, aztán a fémet a belső részen kivéve a hangszóró lyukát. Szóval úgy fog kinézni végül is az egész ajtó, mint ha egy banpass láda lenne? jól gondolom

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36402) Osynho válasza zsolt19900 (#36401) üzenetére


Osynho
addikt

Leszeded, aztán a műanyag fóliát, kitakarítod, zsírtalanítod, hőlégfúvóval melegíted, rányomkodod először a belső lemezre, majd a külsőre.

A bandpass ládás hasonlat nem tudom honnan jött. :D Zárt térben lesz a hangszóró és csillapított ajtóban, ami sokat fog dobni rajta

(#36403) MunezXBK válasza zsolt19900 (#36399) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én szóltam. :D

(#36404) PiciPeti válasza zsolt19900 (#36401) üzenetére


PiciPeti
őstag

Ez kb ugyanaz, mint a SinusLive, de kicsit olcsóbban meg lehet úszni: bitulap

mortalwombat kollégának lehet hogy van is eladó... :U

(#36405) zsolt19900 válasza PiciPeti (#36404) üzenetére


zsolt19900
őstag

Osynho: igaz rossz a hasonlat :) és köszönöm a lenti linket, ha nincs a kollégának akkor innen is beszerezhetem legalább :)

MunezXBK: jegyeztem :P

PiciPeti: és ha jól látom ez öntapadó, ezt melegíteni sem kell? vagy azért ezt is kell? fel is vettem vele a kapcsolatot

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36406) Osynho válasza zsolt19900 (#36405) üzenetére


Osynho
addikt

Vagy ez. Ennél olcsóbbat nem találtam, nálam még vár a beépítésre. :)

Ezek mind öntapadósak, de nem árt melegíteni őket.

(#36407) PiciPeti válasza zsolt19900 (#36405) üzenetére


PiciPeti
őstag

Formázáshoz mindenképp melegíteni kell, de a feltapadást is segíti. :K

10db 50x50-es lap kerül 10 ruppóba? :Y

Valaki nem akar felezni egy ilyen kartont? :U

(#36408) zsolt19900 válasza PiciPeti (#36407) üzenetére


zsolt19900
őstag

nem a felezés elvetése végett kérdezem, de pl ezt fel lehet ragasztani az autó "tűzfalára" is? érdemes? meg ha jól olvastam még a kipufogó fölé is és akár a tetőkárpitot is megbontva a tetőre is fel lehet melegíteni és akkor faszányosabb lesz az egész kasztni? jól gondolom?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36409) PiciPeti válasza zsolt19900 (#36408) üzenetére


PiciPeti
őstag

Én motortérbe biztosan nem raknám, a tűzveszélyessége miatt. Kipuff fölé még annyira sem...

A gyártók ilyen helyekre tűzálló, és -gátló anyagokat raknak, általában préselt, sütött habanyagot, vagy üvegszál szerűséget.

Tetőre viszont fel lehet, és érdemes is rakni, én is régóta tervezem, elvégre az a legnagyobb fémfelület, az tud a leginkább rezonálni.

(#36410) zsolt19900 válasza PiciPeti (#36409) üzenetére


zsolt19900
őstag

úgy értem motor felőli részt, hogy a pedálok mögötti falra felragasztani :) bocsi, ha félreérthető volt

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36411) mortalwombat válasza PiciPeti (#36404) üzenetére


mortalwombat
tag

Nem, nem eladó, találok neki helyet az autóban :-) csomagtartó borítás, ill csomagtartó ajtó, nomeg a rendszám, meg a kerete...

(#36412) PiciPeti válasza zsolt19900 (#36410) üzenetére


PiciPeti
őstag

Hjaa, értem. Úgy más... :K

Sokat számítana, de az baromi nagy meló... Ki kell pakolni a komplett műszerfalat, fűtést, stb... Én tuti nem állnék neki... :N

(#36413) zsolt19900 válasza PiciPeti (#36412) üzenetére


zsolt19900
őstag

mondjuk így igaz :) mindegy veszek cucclit, aztán teszek ahova jónak látom, a rendszámtábla meg a csomagtartó ajtó nem is rossz ötlet, a tetőtől félek, mi van ha nem tudok úgy visszatenni mint, ahogy "gyárilag" volt és még rosszabb lesz mint amilyen volt :) :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36414) opeter70 válasza PiciPeti (#36407) üzenetére


opeter70
senior tag

Én szívesen vennék felesbe egy ilyen kartont, de nekem az szimpatikusabb, amit te magad linkeltél. Ez az.
Nem sokkal drágább, mert csak 5200 ft/m2, de ez 3mm-es, ellentétben a másikkal, ami csak 2 és a fajlagos tömege is nagyobb (5 kg/m2).
Valamint ezt lehet laponként is venni (50x50 vagy 100x100 cm).
Viszont az tény, hogy ez a legolcsóbb ilyen termék a piacon, amit ismerek, mert 4000 ft-ra jön ki 1 m2, úgyhogy ha emellett döntesz én szívesen veszek veled felesben egy kartont.
Kérdés, hogy a karton fele (1,25 m2) elég lesz-e 2 ajtóra.

[ Szerkesztve ]

(#36415) footy válasza zsolt19900 (#36410) üzenetére


footy
addikt

A tuzfal szigeteleset en hagynam a helyedben. Nem hoz annyit mint varnad es nagyon nagy melo.

(#36416) Adonimus válasza opeter70 (#36372) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Nagyon gonoszak vagytok! :P

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#36417) PiciPeti válasza opeter70 (#36414) üzenetére


PiciPeti
őstag

Jogos amit írtál, a vastagságuk elkerülte a figyelmem. :U

Így viszont nem annyira űber üzlet, egyszerűen csak jó ár. :D
Gonolkozok még rajta... Meg megmérem mekkora a tetőm... :)

Az 1.25nm meg kb pont határeset a két ajtóra. Milyen autó?

(#36418) Osynho válasza PiciPeti (#36417) üzenetére


Osynho
addikt

mehet duplán, ahova kell. :-D

(#36419) opeter70 válasza PiciPeti (#36417) üzenetére


opeter70
senior tag

Renault Thalia.
Most Soudaband van rajta, de újra akarom szigetelni teljesen, mert csak az ajtó külső lemezeire jutott, ugyanis annak idején csak maradékot vettem valakitől.
Ja, hogy neked a tetőre kellene? Merész vállalkozás lerángatni a tetőkárpitot, de főleg visszarakni nem egyszerű. :)

Osynho: Szerintem a 3 mm-esből elég lenne 1 réteg is. Bár lehet, hogy a vastagsága miatt nehehezebb vele dolgozni.

(#36420) dreizwanzig


dreizwanzig
tag

sziasztok!

Sokat számít a kondi a mélyládának? Az a helyzet, hogy úgy érzem, hogy nem szól elég jól a láda, pedig két erősítővel is kipróbáltam a kocsiban. Másik kocsiban viszont rohadt jól szólt a láda.

(#36421) opeter70 válasza dreizwanzig (#36420) üzenetére


opeter70
senior tag

A kondi azon nem sokat fog javítani.
Inkább a tápkábelezés legyen megfelelő.
Sajnos ez egy ilyen játék. Ami az egyik kocsiban jól szólt, az a másikban szólhat borzalmasan.
Ezt én magam is megtapasztaltam, amikor a komplett hifit átraktam a következő autómba.
Én személy szerint ezért nem is szeretek konkrét mélynyomót ajánlani senkinek, mert az autó akusztikája nagyban befolyásolja a végeredményt.
Próbálgass más ládákat, ha van rá lehetőséged! Esetleg különböző ládatípusokat is (zárt, reflex, stb...)

(#36422) opeter70 válasza PiciPeti (#36417) üzenetére


opeter70
senior tag

Azért nagyon ravaszak, mert egy kicsit nagyvonalúan kerekítenek a vastagságot illetően.
Az oldalukon található pdf-ben már csak 2,6 mm-t írnak vastagságra 3 mm helyett.
Vagy még azt tudom elképzelni, hogy a 3 mm-t a lehúzható védőréteggel együtt értették és a 2,6 mm a nettó vastagtság.

[ Szerkesztve ]

(#36423) dreizwanzig válasza opeter70 (#36421) üzenetére


dreizwanzig
tag

köszi. és mit értesz megfelelő tápkábelezés alatt?

(#36424) opeter70 válasza dreizwanzig (#36423) üzenetére


opeter70
senior tag

Vastagot :)

Na jó, kicsit részletesebben:
Az erősítő áramfelvételének minimum megfelelő vastagságú tápkábel, jó minőségű akkusaruk, megfelelő testelés stabil, fémtiszta testpontra, legalább ugyanolyan vastag negatív kábellel, mint a pozitív.
És persze ne feledkezzünk meg az akku és a kasztni közötti testkábel cseréjéről sem, mert ha a gyári túl vékony, akkor megette a fene az egészet.

Nem is olyan rég írtam, hogy hogy miután kicseréltem az alulméretezett tápkábelemet, hallhatóan szebb, teltebb és dinamikuasabb lett a mélytartományom.

[ Szerkesztve ]

(#36425) MunezXBK válasza opeter70 (#36424) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Most én is erre gyúrok, csak se időm, se kedvem.

(#36426) PiciPeti válasza opeter70 (#36422) üzenetére


PiciPeti
őstag

Érezhetően vastagabb az a típus. Mortalwombat kollégának ilyennel csináltuk az ajtaját, és vastagabb, merevebb, nehezebb mint amit én használtam Unixos/olcsóbb kartonos.
Legjobban a SinusLive ADM-re hasonlít talán. Lehet ugyanaz... :U

Corollában állítólag nem nagy kaland levenni a tetőkárpitot, szerencsére HB, szóval kivenni se para annyira. :)

(#36427) aimettirlz


aimettirlz
tag

Üdvözlet,

Segítséget szeretnék kérni "főleg" első szett választásban. Keret ~40k
Probb szett vs két szett véleményeket meghallgatnék.
Kicx márkát és további ritkább high end cuccokat részesítek előnyben. (számít a design is hangzás mellett beépítés miatt.)

Jelenlegi felállás:

- Sony GS500R fej 3 RCA 5V

- DLD500+ mélyláda + kicx kap27 400W RMS max hídban (kap29 lesz hónap végére lehetséges 500W rms minimum) 2 cs erősítő

- uDimension Jr 4.3 4cs erősítő 4*50W 4ohm 4*75W 2ohm

- Kalaptartó 2 db Mac MX 165 ovál egyelőre (9 évesek, 6e volt :D és még mindig szól) Ide jöhetne valami hangváltós alternatíva még esetleg...
Továbbá építő jellegű kritika, mert ismerem ezt a kalaptartóba nm szabad ovált tenni című történetet, mert hangzás kép meg stb...

Alapgondolat az lenne hogy megtartanám az oválokat vagy alternatívájukat hátul és megnézném erősítőről hogy mit szólnak a rendszerrel együtt.

Köszönöm előre is :))

® aimeTTi atticuS ™

(#36428) barack1997 válasza aimettirlz (#36427) üzenetére


barack1997
senior tag

u Dimension Element EL6-ot vegyél, nekem sokan ajánlották. Kalaptartót felejtsd el, ha minőségi zenét akarsz hallgatni. simán lehetne aktív rendszered, a GS500-at eladnám és vennék helyette egy időkorrekciós fejest. JR 4.300-am van nekem is ritka jó cucc ;) Ha lesz jobb időkorrekciós 3 pár RCA-s fejesed, DSP-vel, akkor kikötöd a kalaptartót, a csatisra bekötöd a 2 hangszórót és a 2 csipogót, mindenféle hangváltó nélkül, majd belövöd a fejesen a hangváltást, időkorrekciót, hátulra pedig a mélyet. Szépen szól az 500+ árához képest, de inkább nyomásra való mint minőségre. Csak ennyit akartam, dönts a belátásod szerint. ;)

Többiek: Gladen ECO RCA kábel az jó ? Eléggé olcsó, de f@sza minőségűnek tűnik

[ Szerkesztve ]

(#36429) aimettirlz válasza barack1997 (#36428) üzenetére


aimettirlz
tag

Ha nm muszáj annyira nem akarok belebu.ulni minden mikrodimenziós időkorrekciós ekválizeres hangprocesszoros dolgokba. Az már egy más szint sztem. (Fanatikus) Én is közel járok érdeklődés szinten de az észérvek ellene szólnak számomra egyelőre ( $ ).

Elég az EL6? Nem Jr6 kellene?

Kalaptartó ügyben erre számítottam de addig nm nyugszom amíg meg nem hallgatom miért olyan szar sokak szerint :)) mert azért ellenvélemény is akadt...

És ha szar? Tátongjon a lyuk inkább? :D

A fejjel sztem nincs gond bár sokan nem szeretik a sonyt nekem már nem az első fejem. :)

Kösz az infokat, ilyesmire számítottam nagyjából... :R

® aimeTTi atticuS ™

(#36430) MunezXBK válasza aimettirlz (#36429) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mert összesz@rja a színpadot.

(#36431) kigoi válasza aimettirlz (#36429) üzenetére


kigoi
senior tag

Nem kell hogy lyuk tátongjon,én pl. az elsőszettemhez kapott hangszóró rácsal fedtem le a kivágást.
Nem is igen látni be,általában azt hiszik hogy ott is van hangszóró olyan jól takar.

(#36432) Osynho válasza aimettirlz (#36429) üzenetére


Osynho
addikt

40 ezres első szettet keresel, miközben hatul egy mac ovál szerencsétlenkedik? Szerinted van értelme? :-)

"És ha szar? Tátongjon a lyuk inkább?"

Ezt megfordítanám. Inkabb legyen valami a hatso lukban, mint hogy rendes hifid egyen?

Mi az érv az általunk javasolt rendszerrel szemben?

[ Szerkesztve ]

(#36433) barack1997 válasza aimettirlz (#36429) üzenetére


barack1997
senior tag

A JR6 csipogóit szokták cserélni XT2-esekre. Na meg a JR6 56000 Ft. Sokan dicsérik az Elemenet-et, hogy árához képest eléggé jó. :)

(#36434) k-feri65 válasza aimettirlz (#36429) üzenetére


k-feri65
senior tag

sony-hoz felesleges az ud szett....szvsz...

értem én de le sz@..m

(#36435) PiciPeti válasza k-feri65 (#36434) üzenetére


PiciPeti
őstag

:K

Ez már nem az a Sony, amit sokan szerettünk... :(

(#36436) aimettirlz


aimettirlz
tag

Kapom az ívet rendeses ezazz :DDD :U

1 MunezXBK Igen, de ki akarom próbálni mint írtam mert nem szoktam színpad előtt állni az autómban :DD

2 kigoi Reflex nyílást most gyártjuk a kalaptartó 3szögekbe, de nincs kizárva hogy az oválok helyére is az lesz majd próba után..

3 Osynho lásd 1
a fordítás tetszik és próbáig mindeképp inkáb legyen benne valami hogy utána tudjam milyen irányba haladok mert a fejlődés lépcsős nem? és nem baj ha tudom honnan jövök. :U

barack1997 Igen ezt én is hallottam már... de az már pénzben elég sok összesen, tehát elvileg használtan jöhetne szóban, és sztem nem nagyon van eladó jelenleg, bárnem kérdeztem körbe... :F

k-feri65 Ha sony akkor csak szar lehet? :( ízlések nem is lehetnek? :F

PiciPeti egyik márka sem az ami volt.. MAC sem alpine sem... kb 50 emberrel beszélgettem már erről és nm volt még csak irányvonal sem melyik márka felé kellene húzni egyértelműen fejnél. mindenki oltott valamit de nagyon kereskedőkkel is beszéltem pluszban :F

[ Szerkesztve ]

® aimeTTi atticuS ™

(#36437) Osynho válasza aimettirlz (#36436) üzenetére


Osynho
addikt

Értem, amit mondasz, viszont nekem kicsit zavaros. 40 ezret szánsz első szettre. Aztán ajánlották az elementet, erre te visszakérdezel, hogy nem lenne-e jobb egy jr. Közben hátul van egy - nem bántásból, de - elég ratyi oválod. Írod, hogy nem szeretnél aktív vágást, mert az már fanatikus szint, miközben adott hozzá a 2 jó minőségű erősítő, a kábelezés, stb és most tervezel venni hozzá egy jó hangú első szettet.

"MunezXBK Igen, de ki akarom próbálni mint írtam mert nem szoktam színpad előtt állni az autómban :DD"

Pedig ez egy olyan jellemzője a hangcuccnak, ami nagyon is fontos és pl ezért vesznek az emberek drága pénzért erősítőt, hangszórót, fejet, kábelt, stb.

Kösd be, persze, ahogy szeretnéd, érdemes mindent kipróbálni, csak azt vedd figyelembe, hogy egy rendszer annyit tud, mint a leggyengébb láncszeme. Így pénzkidobás egy ebből felfelé kilógó elem vásárlása. A JR6 magasának kicserélése pl szerintem hatalmas overkill, amíg ez a fej van bent és hátul mekkaudio mx ovál szól. A fejlődés lépcsős, ezt jól látod, csak nem mindegy, hogy szépen egyesével lépkedve haladsz feljebb, vagy kettőt előre, egyet hátra megoldással. :)

Szóval először azt kellene megbeszélned magaddal, hogy mit szeretnél, mit keresel a hifiben. És igen, lehetnek, vannak is ízlések, de ettől még vannak objektíven is megítélhető szintek. Voltak egyébként jó hangú Sony fejek, de azok nem ma készültek. :) Sajnos én még nem találkoztam velük, csak hallottam róluk (pl ebben a fórumban is). Esetleg kérj kölcsön egy jobb Pio, Alpine, Clarion, Kenwood fejet és hallgasd meg azzal. Az én akkor még jóval gyengébb rendszerem akkorát fejlődött a fej cserélésétől, hogy nem akartam kiszállni a kocsiból. :)

[ Szerkesztve ]

(#36438) k-feri65 válasza aimettirlz (#36436) üzenetére


k-feri65
senior tag

én csak azt írtam, hogy ahhoz a sony-hoz felesleges az ud szett..miért??.....mert kihozza a hibáit a fejnek...aztán rájössz majd hogy szar a sony:))))))

értem én de le sz@..m

(#36439) PiciPeti válasza aimettirlz (#36436) üzenetére


PiciPeti
őstag

Úgy mondom, hogy nem jók a mostani sony fejek, hogy egy 7750-em van... ;)

De tudom, hogy ez volt kb az utolsó jó minőségű fej a kínálatukban ,sajnos...

Amúgy ha nem hiszel nekünk, akkor kérj kölcsön egy hasonló kategóriás Pio/Alpine/Kenwood fejet, és fel fog tűnni, hogy megjelenik a dinamika, lesz részletesség, és az oválok nélkül akár színpadképed is lehet... :K

(#36440) aimettirlz válasza Osynho (#36437) üzenetére


aimettirlz
tag

k-feri65 hát nincs kizárva semmisem :D a rendszernek mindig lesz gyengébb pontja igaz? Ha tehetem egyszer kipróbálok egy másik fejet az lesz a legegyszerűbb kivesz csati át és kész...

Osynho Korrekt írás jórészt egyet is értek vele.
Igen JR de pl használtan, és igen addig nm szeretném kihajítani az ovált amíg semmi nincs mert jelenleg csak az szól. Tehát átfedéssel csinálnám....

"Szóval először azt kellene megbeszélned magaddal, hogy mit szeretnél, mit keresel a hifiben."
Igen ez egy jó kérdés, nm nagyon akarok elmenni valamilyen irányba egyértelműen, úgyérzem se SQ atyaúristen, se dB kettő együtt nm is nagyon megy állítólag meg rakás pénz. Szal döntés sztem nincs részemről mert akkor nem is kérdeznék ennyit :F

További segítségként szeretném megkérdezni hogy ezzel micsináljak, van egy ilyen ajánlatom:

15ezer

állítólag audison -> [link]

Audison Connections ST2-500 2-Channel RCA Cable 500cm (SOUND)
és
Audison Connections ST2-600 2-Channel RCA Cable 600cm (SOUND)

de nekem nem sikerült eldönteni egyértelműen :F

Audison honlapján RCA-t sem találtam meg, Connectionhöz meg talán nincs köze :F ott sem találtam...

Szerintetek? :R

® aimeTTi atticuS ™

(#36441) PiciPeti


PiciPeti
őstag

Szerintem 15-öt nem ér... :N

(#36442) aimettirlz válasza PiciPeti (#36441) üzenetére


aimettirlz
tag

gyanús nekem is a dolog neked sikerült kideríteni melyik ez pontosan? mi lehet az új ára? :R

® aimeTTi atticuS ™

(#36443) PiciPeti válasza aimettirlz (#36442) üzenetére


PiciPeti
őstag

Jó típust linkeltél, nekem ugyanannak tűnik. De lehet hogy ez még a régebbi változat, de az biztos, hogy Sonus.

(#36444) aimettirlz válasza PiciPeti (#36443) üzenetére


aimettirlz
tag

új árat nem találok hozz értelmeset :F azért kérdeztem tudsz egy linket adni ami szted jó árban és ugyanez? :R

® aimeTTi atticuS ™

(#36445) PiciPeti válasza aimettirlz (#36444) üzenetére


PiciPeti
őstag

Én most ezt venném kb ilyen árban: Gladen CH-Zero

Sőt valószínű 3m-esben veszek is. Audison BT2-t váltana, még vívódok, hogy van-e értelme. :U

(#36446) Osynho válasza PiciPeti (#36445) üzenetére


Osynho
addikt

Ha már rca a téma. :B Jelenleg egy Impact IP6150 van bekötve az első szettnek, egy DLD a subnak (rövidebb verzió). Szeretnék egy kicsit jobb kanócokat. Az impact menne a subnak és az első szettnek (Mac Maximus 2.16) keresek valami jobb hangút. Nem kell hosszú, 1,5-2m-es elég lenne. És pont ezért nem is találok. :D. Azon gondolkoztam, hogy csináltatnék a Kácsánál pl KHS-321-ből. Egyéb ötlet? Jó lenne többet kipróbálni, de vidéki vagyok, ez kb olyan, mintha a holdon élnék... :((( :D

(#36447) PiciPeti válasza Osynho (#36446) üzenetére


PiciPeti
őstag

Gladen 1.5m ;)

Sok helyről hallottam már jót ezekről, felépítése is tetszetős, de hallani még nem hallottam. Túl rossz nem lehet...

(#36448) mortalwombat válasza PiciPeti (#36445) üzenetére


mortalwombat
tag

A Klotz MC5000 nem győzött meg?

(#36449) Osynho válasza PiciPeti (#36447) üzenetére


Osynho
addikt

Hmm. Meg kellene hallgatnom valahogy. :U

(#36450) PiciPeti válasza mortalwombat (#36448) üzenetére


PiciPeti
őstag

Annyi idő alatt? :D

Jónak jó az is, nem tűnt színezősnek, de egy ismeretlen rendszerben nehéz megmondani, hogy a hangkép azért jó, mert minden cucc lineáris benne, vagy éppen az RCA megszűri/visszafogja azokat a frekiket amiket kiemelne a szett pl.

A Te rendszeredbe mindenképpen jól teljesít, de lehet máshol meg tönkretesz mindent, kis túlzással. Szóval egy hallás, nem hallás. :D

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.