Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36751) KRISSTUS válasza barack1997 (#36750) üzenetére


KRISSTUS
tag

Van egy 4 csatornásom, de az nem fér el az ülés alatt. Ezért gondoltam, hogy egy nem túl nagy 2 csatornást be tudnék "préselni".

(#36752) orbano válasza KRISSTUS (#36751) üzenetére


orbano
félisten

vegyél egy kis négycsatornást. hollywood hxa45 pl. kiváló és a zsebedben elfér

A vér nem válik VAZZE!™

(#36753) KriszXJR válasza kacsa7 (#36749) üzenetére


KriszXJR
tag

Ha jó áron van meg kell venni, ez nagyon jó széria. Nekem is volt ebből a szériából pár darab. Még a régi, gondosan összerakott strapabíró, szép hangú erősítő. És meglepően nagyot is szólnak a gyárilag specifikált teljesítményhez képest.

(#36754) KRISSTUS válasza orbano (#36752) üzenetére


KRISSTUS
tag

Méretre jónak tűnik, csak az ára - hát 10e Ft-ba nem férne bele, gondolom még a HXA20-as sem.

(#36755) kigoi válasza KRISSTUS (#36754) üzenetére


kigoi
senior tag

Nekem 30ért sikerült szereznem 45ost,1,5évest,10ért szerintem esélytelen.

(#36756) KRISSTUS válasza kigoi (#36755) üzenetére


KRISSTUS
tag

A HXA 20 is ugyan az a minőség? Mert azt már találtam 20e körül.

(#36757) kigoi válasza KRISSTUS (#36756) üzenetére


kigoi
senior tag

Nem volt még hozzá szerencsém de úgy gondolom igen mivel ugyan úgy ő is excursion hxa szériás.

(#36758) zsolt19900


zsolt19900
őstag

bedobok nektek 1-1 képet az erősítő 1-1 oldaláról tudnátok nekem segíteni majd a kábelek ide-oda hive-hova kötözgetésében?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36759) MunezXBK válasza zsolt19900 (#36758) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Be szeretnéd kötni? Nem kell ahhoz kép. :))

(#36760) zsolt19900 válasza MunezXBK (#36759) üzenetére


zsolt19900
őstag

hihi :) hát 1-2 kérdéses dolog lesz majd, mert a haverom sajnos nem tud ezt-azt rajta, hogy mit hova :D és gondoltam megvitatom veletek

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36761) MunezXBK válasza zsolt19900 (#36760) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Írd le mi nem tiszta és segíteni fog valaki.

(#36762) zsolt19900 válasza MunezXBK (#36761) üzenetére


zsolt19900
őstag

amint eljutunk oda, hogy lesz időnk rá írok mindenképp :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36763) runner 125 válasza footy (#36604) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szól mindenhonnan, így valóban nem tudom megállapítani, de nekem az az élmény is tetszik, h "benne vagyok a koncertben", nem előtte.
_

A u-Dimension u-Jr6Comp jó választás ebben az árkategóriában? Van jobb esetleg ezen kereten belül maradva?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36764) Cheesy


Cheesy
őstag

Az aftermarket fejegység beszerelése után nem szól a hátsó hangszórópár. Olvastam külföldi fórumokon, hogy ez várható volt, a gyári erősítőt kellene kikerülni, ha jól értettem. Ahhoz viszont újra kell kábelezni. Erről van infótok? A4 B5 (2000)

Másik kérdés, hogy a hátsó hangszórók helyére milyen méretűt kellene választani? Valakinek tapasztalat?

www.vakbelmutet.hu

(#36765) zsolt19900 válasza runner 125 (#36763) üzenetére


zsolt19900
őstag

jó cucc a jr6 :) mindenki dicséri itt a fórumon

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36766) footy válasza runner 125 (#36763) üzenetére


footy
addikt

Szerintem azért hallgass meg egy rendes hifit mielőtt belekezdesz a "benneülős" hifizésbe.
Ha Graz környékén jársz, nagyon szívesen megmutatom az én hifimet, de a fórumról járnak egy páran a Lurdy-hoz meg lesz SQ verseny is a nyáron.

A szett jó választás, de igényli az erőt. Maradsz a fejről hajtásnál vagy lesz bent erő?
Fejről hajtásnál valamivel érzékenyebb szettet választanék.

[ Szerkesztve ]

(#36767) Rick4 válasza footy (#36729) üzenetére


Rick4
félisten

Az aktiv melyet felejtsd el mert abbol jo nem nagyon letezik

Mondja ezt az, aki még sose hallott pl egy ülés alá szerelhető Blaupunkt THB 200A aktív mélynyomót... Sajna eladtam az előző autómmal együtt, és nem találok helyette értelmeset, úgyhogy megint ilyet (vagy az újabb modellt) keresek. Van itt valakinek tapasztalata 2 dines androidos, mindent tudó (GPS, BT, DVD) autórádiókkal kapcsolatban?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36768) runner 125


runner 125
nagyúr

Ok, köszi nektek.

footy

Komolyan mondom, mindig ez van. Bármit tervbe veszek, első körben megcélzom a belépő kategóriát, mondván jó lesz az nekem. Ehelyett folyton úgy szállok ki egy egy ilyen projektből, h az első körben rászánt összeg 3x-osát vertem el. :O

Lesz az is.
Közben orbano-val is kontaktáltam priviben, ő ajánlotta első körben a uDimension-t, de az Element verziót, ami úgy fele annyiba kerül, mint a JR6.

Erősítőből minél kompaktabb kellene, h az anyósülés alá el tudjam rejtetni. Nem szeretném h bármiféle változás is látszódjon a gyári állapothoz képest. Mélyládát pont ezért nem tervezek. a HR-V csomagtere eleve nem túl nagy, de a használhatóság rovására nem akarok egy dobozt kerülgetni folyton.

Egyedül a tükörháromszögbe helyezett magassugárzók férnek bele, de annak eleve gyári hatása van/lesz.

Rick4

Hm, ülés alá helyezhető mélynyomó.
Bádszkiiii, tudtam én h nem kell felkeresnem a szaktopikot. :D :(

Tényleg jó tud lenni egy olyan is?

A JR6-ot és mondjuk egy ilyen hátsó szetthez és egy ülésalá építhető mélynyomóhoz milyen erősítő dukálna?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36769) Rick4 válasza runner 125 (#36768) üzenetére


Rick4
félisten

Nekem egy Multiplában volt, mindent tud technikailag, van alacsony és magasszintű bemenet, fázisfordítás, állítható szűrő és állítható kiemelés, sőt, ebbe remote szál se kell, mivel automatikusan kapcsol, ha jelet érzékel, kikapcsol, ha nem érzékel, teljesen korrekt darab. A méreteihez képest nagyon nagyon korrekt hangja van, bár én ezt a részét aszerint ítélem meg, hogy reflex ládát egy vödör bagollyal benne sosem vennék, csak zárt ládákat használtam. Szépen szól, lehet neki nyomatni rendesen, akár egy gyári rendszer alá is dolgozik, de persze hangnyomásversenyre nem ilyennek kell menni. Én kb 3/4 hangerőn használtam, nem kellett több a gyári hangszórók + első selyemdóm magas mellé. Élvezhető zenehallgatásra kiváló, hallatszik kívül is rendesen, viszont frenkizésre, kisköcsögös- dübörgős, gyalogosokkal szemkontaktot keresős falun keresztülgurulásra nem alkalmas.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36770) Rick4 válasza runner 125 (#36768) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem hallgass meg egy ilyet: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36771) KRISSTUS válasza Rick4 (#36770) üzenetére


KRISSTUS
tag

Nekem volt egyszer egy Senkor aktív mélyem a Merivám csomagtartójában, hát nem igazán volt jó hangja, de a lakásban meg elég szépen szólt (márkájához képest). Ha betudtam volna préselni az ülés alá lehet, hogy jobb lett volna.

Tyűűűű, hát arról a képről ahol be van dugva az RCA és a Táp kábel, kicsit az az érzésem támad mintha gyorsan kellet volna eltávolítani egy kocsiból a cuccost.

(#36772) Osynho


Osynho
addikt

en nem hiszem, hogy ezek a kis aktiv subok mélyebbre mennek es erosebbek, mint egy jol beépített, erősítőrol ajtott 16.5es komponens szett. Hogy lassabbak, pontatlanabbak, az meg biztos. Innentől kezdve nem igazan ertem a letjgosultsagukat.

(#36773) PiciPeti


PiciPeti
őstag

30-ból lehet venni normális ládát + erősítőt... Ne bohóckodjunk már ilyesmivel... :(

Akkor inkább ezt a pénzt az első szett beépítésére kell költeni, és az is le fog menni mélyre, és még akár pontos, gyors is lehet. :U

(#36774) Rick4 válasza Osynho (#36772) üzenetére


Rick4
félisten

Hogy lassabbak, pontatlanabbak, az meg biztos.

Kérdés, ki számára, és milyen alapon biztos? Mert tényszerű megállapítást tapasztalat hiányában tőled sem látok, ahogy olvasom, még hallani se hallottál ilyet soha szólni. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36775) Bufo bufo válasza PiciPeti (#36773) üzenetére


Bufo bufo
tag

Na hogy tetszett k-feri German hangzása? Le esett a füled? :DDD

(#36776) PiciPeti válasza Bufo bufo (#36775) üzenetére


PiciPeti
őstag

Én még mindig nem hiszem el.... :DDD

Nagyon pöpec az a motyó, így van értelme a 3 útnak. :K
Elfogadnám... :B

(#36777) Bufo bufo válasza PiciPeti (#36776) üzenetére


Bufo bufo
tag

Sejtettem....Bár sajna még én sem füleltem meg! De ami késik nem múlik... :D

Talán következő Velencére elkészülök én is...

(#36778) Osynho válasza Rick4 (#36774) üzenetére


Osynho
addikt

Sal-t hallottam, az botrány volt. Nyilván ez nem releváns tapasztalat. :-) A többször szoba kerülő blaupunktot meg nem, de ha van valakinek szhely környékén, szóljon! :-)

Hogy pontatlan, azt az árából es a ráírt teljesítményből kovetkeztetem (ami szinten túlzó adat, eleg megnezni az ezekben látható biztosítékot). Az en tapasztalatom az, hogy a jo melyhez cm, liter es w kell. :-D Ilyen őskövület vagyok. Persze ez durva általánosítás, de szerintem csoda nincs, olcsón, jot es ujat nem kapni. A masik, amire utaltam, hogy amig nincs rendben az eleje a dolognak, addig azt se tudja az illeto, mi lenne ha... Es nem azt mondom, hogy valakinek nem lenne megfelelo egy aktiv sub, csak azt, hogy a legtobb vasarlo meglepődne egy jol kiszolgált elso szert hangján, illetve egy uj aktiv sub árából jobb használt ero+sub párost kapna.

(#36779) footy válasza PiciPeti (#36776) üzenetére


footy
addikt

Ezt csak azért mondod mert nem hallottál még blaupunkt szubot ülés alól :))

(#36768) runner 125
A legjobb hogyha meghallgatsz egy komolyabb rendszert(orbano) és meghallgatsz mondjuk egy olyat ahol egy érzékenyebb szett van fejről hajtva szigetelt ajtóban. Lehet, hogy a második verzió is elég, de ez tényleg olyan dolog, hogy saját füled alapján kell döntened.

[ Szerkesztve ]

(#36780) Rick4 válasza Osynho (#36778) üzenetére


Rick4
félisten

SAL-t szerintem itt ne is forszírozzuk, értelmetlen beszélgetés lenne az autóhifis topicban. :D Nézd, nekem ami igazán komolynak mondható technika, az 5 éve egy 1100W-os D osztályos Panasonic monoblock erősítővel hajtott zárt Pioneer ládám volt egy Seat Alhambra méretű 7 személyes autóban, akkor volt a kettő 100 rugó, kb sejtem mi az, ami a mérettől függetlenül jó is szól, meg nagyot is szól. Nekem már 1998-ban saját építésű mélyláda, meg Alpine CD-s autórádió volt az autóban, gondolom nem meglepő, hogy azóta láttam pár dolgot ebben- abban. És ezek után is azt mondom, ez a kis aktív mélynyomó jó cucc, szépen megtámogatja a gyári rendszert is, akinek kell a hely, és kell több mély, az vegyen nyugodtan ilyet, meglepődnél Te is, ha hallanád. Azt meg írtam, hogy nem fejleszakítós, ha neked a hang azt jelenti, akkor szerintem csúnyán elbeszélünk egymás mellett...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36781) Rick4 válasza footy (#36779) üzenetére


Rick4
félisten

Lehet ezzel viccelődni, engem nem zavar, hogy igazából leírod a véleményedet arról amiről semmiféle tapasztalatod sincs. Ettől lesz ugye az ember itt hiteles... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36782) Osynho válasza Rick4 (#36780) üzenetére


Osynho
addikt

nem a fejleszakitos melyekről beszéltem, a zene nem ezt jelenti számomra (persze azert lehessen terhelni es ne essen szet a hang nagyobb hangerőn), ahogy az eddig általam es mások által is ajánlott elsö szett beepites sem. viszont, ha mar hifi es minőség, akkor azzal is tisztaban vagy, hogy egy gyári, vagy alsokategorias fejről hajtott gagyi elso hangszóró nem csak a melyek leadasaban gyenge, amit nem fogsz megoldani egy akarmilyen sub beillesztesevel. egy rendesen kivitelezett elso résszel viszont valószínűbb. :-)

(#36783) PiciPeti válasza Rick4 (#36780) üzenetére


PiciPeti
őstag

Na itt a lényeg... Megtámogat egy GYÁRI szettet... Erre valószínűleg alkalmas is. :K

Hallottam ilyen ülés alatti Blau subot, melós Combo-ban volt, lett tőle egy kis alja a zenének, de 60Hz alatt el vannak veszve, csak a düdörgés megy, értelme nemsok... De nem is értem miről vitatkozunk? A fizikáról? :F

Mernék fogadni, hogy a Predatorral tudok annyi mélyet produkálni, mint ezzel a tejfölös dobozzal...

(#36784) Rick4 válasza Osynho (#36782) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, ezért is írtam, hogy egy selyemdóm magassal és egy ilyen subbal egész jó hangokat produkál szinte bármelyik gyári rendszer. Onnan, hogy az középhangszórónak szinte kiváló, más nem kell, csak megoldást találni a maradék hangok reprodukálására. Persze elmehetünk az épített rendszering, a kibelezett, dynamattal telenyomott autókig, de a cél ugye egy kicsivel jobb hang volt, kevés helyet foglaló mélyhangszóróval. Erre még mindig azt mondom, egy ilyen Blau tökéletes, anélkül persze, hogy maga a Blau önmagában, vagy a gyári rendszerrel együtt tökéletes rendszer lenne. Amikor a pénz nem számít, és az igények magasabbak, akkor nyilván nem ezt ajánlom. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36785) Rick4 válasza PiciPeti (#36783) üzenetére


Rick4
félisten

Predator? Alien is van, vagy ez most micsoda?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36786) PiciPeti válasza Rick4 (#36784) üzenetére


PiciPeti
őstag

Az a helyzet, hogy ez egy Hi-Fi fórum, és az egységnyi pénzből kihozható legjobb minőséget próbáljuk ajánlani. És ez a megoldás nem az, hanem egy szükségmegoldás. Egy 30-ért vett használt láda+erő kombó oda-vissza agyonveri minőségben, erőben.

Predator: [link]
(Nekem még a régebbi széria van)

(#36787) footy válasza Rick4 (#36781) üzenetére


footy
addikt

Hiteles ? :)) idejossz mert a tobbi forumbol mar kiutaltak es elkezdessz fenyezni egy szart ugy hogy egy normalis rendszert meg nem hallottal.

[ Szerkesztve ]

(#36788) Rick4 válasza footy (#36787) üzenetére


Rick4
félisten

Azon a tényen, hogy a blau aktív sub hogy szól, mit befolyásol, hogy a többi topicban mi történik? :D Visszavesz a teljesítményből, ha én írok egy hozzászólást? :D Ne nevettesd már ki magad újra azok után, hogy beismerni sem vagy képes, sosem hallottál ilyet élőben. Gáz amit művelsz. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36789) Rick4 válasza PiciPeti (#36786) üzenetére


Rick4
félisten

Való igaz, csak gondolom egy- két kivétellel itt is olvasást- írást rendszeresen gyakorló, bizonyos fokú intelligenciával megáldott emberek vannak, akik arra válaszolnak, amit kérdeztek. Az egyik fontos preferencia is le lett írva, mégpedig hogy kicsi az autó, nincs hely, és valami rejtett cucc kellene. Ez a mélynyomó pont ezekre az esetekre van kitalálva, nyilván kompromisszumot köt az ember, mikor kellene is valami hang, de nem is látsszon. Ha azt írja Merci Vito-ba, az 1 m3-es csomagtartóba keres nagy dobozt, meg nagy hangot, a gyári rendszer helyett nagyteljesítményű erősítővel hajtott hangszórók vannak már mindenhol, de a sub még hiányzik, akkor szerinted jövök neki a Blau aktív subbal? :D Persze, hogy nem. De a kérdésre ez volt a legvállalhatóbb megoldások egyike, persze lesz más is, majd eldönti, neki mi a szimpi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36790) PiciPeti válasza Rick4 (#36789) üzenetére


PiciPeti
őstag

Az első hsz-e arról szólt, hogy nézett blau aktív subot, mi a vélemény róla?

Le is írtuk, mi a tényállás, hogy annál sokkal jobb egy jobb minőségű használt erő+láda kombó.
Egy szóval se mondta, hogy nincs helye, vagy nem akar mélytartományt. Ha így lenne, akkor egy rendesen beépített első szettet javasoltunk volna.

Amúgy nincs olyan kicsi autó, amibe egy ~20l-es láda ne férne el.

(#36791) tboy93


tboy93
nagyúr

mai tanulság:

Ne engedd senkinek hogy az általad kínált erősítőt Ő maga kösse be a kocsijába kipróbálásra :)

(#36792) footy


footy
addikt

A Focal FP 4.75-öt ismeri valaki?

(#36790) PiciPeti
Ezt a fiút észérvekkel és tényekkel nem tudod meggyőzni :N

[ Szerkesztve ]

(#36793) opeter70 válasza tboy93 (#36791) üzenetére


opeter70
senior tag

Mi történt vele?
Leégette?

(#36794) kacsa7 válasza KriszXJR (#36753) üzenetére


kacsa7
őstag

Köszi a tippet!

A közelben volt. Elkértem egy próbakörre, aztán ahogy meghallottam hogy szól, gyorsan ki is fizettem, nehogy meggondolja magát :DDD Elég akciós áron volt. Nem gondoltam volna, hogy egy erősítő váltással ekkora minőségi javulást lehet elérni hangzásban. Pedig még nincs meg az új ládám, csak egy tákolt ládával próbáltam ki (logitech hangfalszett mélyládája, egy belefaragott 25cm-es hangszóróval valami subcsőből talán 120W/80W), de már ott döbbenet volt. Eszement, ahogy szól.
Előtte egy Raveland monoblock volt (max 500w, 180w RMS, 40A biztosíték). Ezután beraktam ezt az Alpine-t. Sokkal mélyebbre ment, erőteljesebb volt a mély úgy, hogy nem volt harsány és hangos. Ez számomra meglepő volt.

[ Szerkesztve ]

(#36795) tboy93 válasza opeter70 (#36793) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mint a huzat. Még jó, hogy csak egy Mac MPX 2000 volt, 8-ért árultam végül 5-ért vitte el leégve. Végülis bukni nem sokat buktam rajta, mert anno én 6k-ért vettem spantól. Viszont jó tanulópénz volt :))

(#36796) kacsa7 válasza tboy93 (#36795) üzenetére


kacsa7
őstag

hogy sikerült???

(#36797) tboy93 válasza kacsa7 (#36796) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat ugy hogy rahagytam a bekotest. Fogta rca bele, aztan pozitiv bele, kocc a kasztnihoz nagy szikrazas amire eszbekaptam mar be is dugta a testet az erobe bizti ki fust szall aztan kiderult hogy forditva kototte be. Szetszedtuk az egyebkent bontatlan erot es tekercs kapput.

(#36798) Joe fiú válasza tboy93 (#36797) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Majdnem jó volt akkor a sorrend, először test, aztán pozitív, rem, majd végül rca, de valóban jó tanulópénz volt, egyébként magamból kiindulva ha ki akarok próbálni valamit akkor vállalom érte a felelősséget, hogy értek hozzá annyira minimálisan, hogy bevállaljam gond nélkül..saját autómba mondjuk én nem hagynám másra a bekötést.

(#36799) tboy93 válasza Joe fiú (#36798) üzenetére


tboy93
nagyúr

A legtisztább ha az eladó a saját autójában saját maga köti be és mutatja meg, szerintem. Sajnos erre nekem most nem volt lehetőségem.

(#36800) KriszXJR


KriszXJR
tag

Ha valaki komplett rendszert keres normál használatra, zenehallgatásra, szerintem érdemes odafigyelni rá.
Korrekt áron van: [hirdetés]

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.