Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36451) Osynho válasza PiciPeti (#36450) üzenetére


Osynho
addikt

Jaaajj, ez az én bajom. Egyáltalán nem biztos, hogy jót választ az ember, ha csak rábök a monitoron. Persze ez nem high end szint, meg mégiscsak egy 1.9D kerreg az autóban, de ha már veszek, akkor hosszútávra, jó kábelt szeretnék.

(#36452) k-feri65 válasza Osynho (#36446) üzenetére


k-feri65
senior tag

nekem van eladó stingerem:))) 1,70 esek

értem én de le sz@..m

(#36453) Osynho válasza k-feri65 (#36452) üzenetére


Osynho
addikt

Hogyé'? Jöhet priviben is. :)

(#36454) mortalwombat válasza Osynho (#36451) üzenetére


mortalwombat
tag

Én onnan indultam ki, hogy nagyon sok szobai hifis tartja jó kábelnek az MC5000-est. Ez egy profi mikrofonkábel, kettős szövött árnyékolással, aminek csak egy szálját kötjük be. Métere nyolcszáz HUF körül van. Úgy okoskodtam, (meg végülis más is) hogy a profi hangosítás számára készült kábel jó minőségűnek kell, hogy legyen, mert ezen a területen nem lehet hasbaakasztós marketinggel mókusvakítani. (igaz, a nem a hangminőség, és a tonális balansz az elsődleges kritérium) szóval egy 5m-es Klotz kijön aszondja hogy 10×7xx + 4× 500Ft-ból, ami a kábel, és a dugók ára. Ennek elvileg jobban kell lennie, mint egy Audison kábelnek, ami mögött nagyobb marketing költségek vannak, meg ilyesmi...Van még egy kábele is a Klotz-nek, amit jobbnak találnak, ami egy csoportkábel, de sajnos az túl merev autóhifis felhasználásra....
Sajnos az autóhifi nem az a műfaj, hogy csak úgy kicserélek egy RCA, és hangfalkábelt, hogy meghallgassam, milyen a másik :-( sajnos a kábeleken rengeteg múlik, nem is hinné az ember-persze egy minőségi szint felett.

Ismét 'sajnos' a rendszerem megmutatja az egyes felvételekközti különbséget, még egy válogatás/best of lemezen is. Remekül lehet hallani az egyes stúdió/hangmérnök közti különbséget, és vannak olyan felvételek, amiken a magasak kicsit idegesítőek, ezzel kellene majd valamit kezdeni a jövőben.

(#36455) Osynho válasza mortalwombat (#36454) üzenetére


Osynho
addikt

Én a Klotz SQ450-ről hallottam jókat. Ez mind szép és jó, amit leírtál, de puding próbája az evés. :) Persze, biztos jobb lenne, mint a mostani kábeleim, de én nem vagyok pesti, nem tudom megszervezni a kábelek forrasztását, stb.

Ha azon múlik, bármikor beteszek bármilyen kábelt, az anyós alatt van ez erősítő. :)

"Ismét 'sajnos' a rendszerem megmutatja az egyes felvételekközti különbséget, még egy válogatás/best of lemezen is."

Örülj neki! :)

A másik a hangfalkábel kérdése, ami szintén aggaszt. Most 2,5-es cordial megy a subnak és 1,5-es conducfil az első szettnek. Előre jó lenne a 2,5-es, a subnak meg talán ideálisabb a 4mm2-es.

(#36456) mortalwombat válasza Osynho (#36455) üzenetére


mortalwombat
tag

Na, a 450-es a merev kábel (állítólag) (ezt szerettem volna eredetileg) sajnos nem vettem kézbe, hogy megnézzem a kettő hogy viszonyul egymához-pedig az Elimexben megtehettem volna... :W
No mindegy, már be van kábelezve az autó, nem variálok.

(#36457) PiciPeti válasza Osynho (#36455) üzenetére


PiciPeti
őstag

Milyen messze van a sub az erősítőtől?

Mortalwombat!

Örülj neki, hogy hallod a különbséget a felvételek között, ez az egyik ismérve a jó rendszernek. :K

Ezt szoktuk pofázni az mp3, bluetooth, stb hallgatóknak is, de jó részük el nem hiszi... :(

(#36458) Osynho válasza PiciPeti (#36457) üzenetére


Osynho
addikt

Anyós ülés -> csomagtartó. Most 4,5-5m CLS225-el van bekötve

(#36459) Peti66


Peti66
senior tag

Halihó! Gondoltam idesandítok...mert, rég jártam erre :B
a most bármelyik cable típ. témánál maradva,,,egy valami nem lett még megemlítve általatok ;)
passzív váltósoknál fontos,hogy ha mondjuk 5m-es az rca..akkor én,mondom én :) fontosnak tartom a jelút(tak)
hosszát is figyelembe véve(kábel csoport futásidő) az erősítőtől a hsz-ig terjedő hosszat is az rca(k)-hoz
mérten megválasztani...Az otthoniaknál-nál is ezt lehetne megvalósítani,csak gordiuszi csomó lenne belőle.... :DDD Nem könnyű,pláne nem az,hogy ezzen hosszon belül,hol és mitől milyen távolságban helyezkedjen el
a passzív váltó...Na mondjuk nálam,,, 5m-es az echo,,, 5m-es a Conducfill(hsz kábel) és a Focal szettem
passzív váltója az erősítőtől pont 2,5 m-re trónol a tetőkárpit felett innen megy tovább az A oszlop fele a 2x2
pár 2,5-es Conducfill.. Le az A oszlop-nál a magasnak a másik meg szintén ugyanott lehúzva az ajtó átvezetőnek,,kb. ennyi :K

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#36460) PiciPeti válasza Osynho (#36458) üzenetére


PiciPeti
őstag

Oda tényleg illene egy vastagabb kábel... Ilyen hosszon már van érezhető ellenállása a kábelnek.

Peti66!

Ott nem fázhatnak a hangváltók... :DDD

Hogyhogy ott vitted? És miért félútra raktad a váltót?

(#36461) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nos urak találtam egy udimension jr5-2x erősítőt is eladó félben.... ez is kiszolgálnál azt a kategóriás első szettet az element 6-ost, mint a nagyobb társa a jr 4.300? mert azt láttam, hogy 2x150w rms-t tud, a jr5-2x pedig 2x50w rms-t, ez nagy hátrány? mivel nem találtam olyan adatokat, hogy mennyi a "kellemes" érték pl. az element 6 szettnek

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36462) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#36461) üzenetére


zsolt19900
őstag

vagy esetleg egy pyle-pa4400 III erősítő milyen szinten van a DLS ca40 vagy a mikrodimenziós erőkkel?

szerk.: továbbá (ha sikerül megvennem) az el6 hoz "mindenképpen" jobban passzol az udimension erő, vagy jó hozzá a DLS is? szóval nem ilyen márkamizériásként kérdezem, hanem hogy talán "összehangoltabb" a dolog, vagy ez is csak nettó bullshit lenne? :)

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36463) k-feri65 válasza zsolt19900 (#36462) üzenetére


k-feri65
senior tag

én az ud-ra voksolnék

értem én de le sz@..m

(#36464) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#36462) üzenetére


zsolt19900
őstag

krüger és matz első szett ha esetleg nem jönne össze a mikro el6 első szett, akkor erről a krügerről van valakinek valami tapasztalata? véleménye?

k-feri65: Miért? indokok? :) az új ára mellesleg a dls-nek a nagyobb, tudom ez nem jelent semmit, nekem is tettszik a jr, de ha a dls is tudja azt ami nekem kell -meghajtani jól és szépen egy első szettet, akkor pazarlónak tartom kiadni rá +10k-t, de viszont, ha a jr 5.2x kiszolgálná a maga 2x50w rms-ével az első szettemet, akkor az is képbe került

kb árak amennyiért meg tudnám venni: jr 4.300 25k magassága, jr 5.2x 16k magassága, dls pedig 18k magassága

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36465) k-feri65 válasza zsolt19900 (#36464) üzenetére


k-feri65
senior tag

szerintem hangra nincs köztük nagy különbség ebben a 20 ezer ft alatti kategóriában,,azért írtam az ud- mert mégis csak egy család...bár soxor ez nem a jó irányba vezet....vedd meg mindkettőt..hallgasd meg a rendszeredben aztán add el ami nem tetszik::: jó tudom ez hülyeség,,de így lehetne megtudnod, hogy nálad a Te autódba mik azok amik jól érzik magukat....Mert ugye minden mindennel összefügg....

értem én de le sz@..m

(#36466) PiciPeti válasza zsolt19900 (#36462) üzenetére


PiciPeti
őstag

2x50W kevés lesz kihajtani a szettet.

A Krüger pedig gyanúsan olcsó márka. Vagyis az árához képest túl impozánsan néz ki. Somogyi feeling. :N

(#36467) k-feri65 válasza PiciPeti (#36466) üzenetére


k-feri65
senior tag

mer mér? én kb ha 4 x 15 wattal szoktam a kocsiba normálisan zenét hallgatni....

a kruger az meg valóban egy olcsó izééé...csimm bummra jó de minőségre nem igazán..volt nálam kb 2 hetet éltem vele...kiabálni hangosan szólni tud,,,de nem egy minőség....és a biamp-os hangváltó bemenete meg belül össze van egyesítve...szóval erősítőgyilkos:))))

[ Szerkesztve ]

értem én de le sz@..m

(#36468) PiciPeti válasza k-feri65 (#36467) üzenetére


PiciPeti
őstag

Szívesen meghallgatnám, milyen a cuccod, de eddig amit tapasztaltam, az azt mutatja, hogy minél több a tartalék, minél inkább túl van méretezve az erősítő annál dinamikusabb, dögösebb a hangzás.

Én végigjártam a Carpowerekkel, eleinte 2x50W-ot kapott, úgy hozta a gyári hangszóró teljesítményét, aztán lett 2x125W, így már jobb volt érezhetően, de a középtartománya kevés volt. Most kap 2x250w+ és így mutatja meg a foga fehérjét. Gyors, tud ütni, van hangerő, de mégse bántó.

Az a 2x15W-ot maximum komolyzenéhez tudom elképzelni, valami ultra érzékeny, finom szettel.
De hogy egy AC/DC lemezt nem ad vissza, abban szinte biztos vagyok. :U

Amúgy a 19.-ei hifis találkára nem tudok menni, mert pont akkor van Toyota tali is, de 18-án szívesen kimennék, ott akár össze is futhatunk, ha gondolod. :)

(#36469) k-feri65 válasza PiciPeti (#36468) üzenetére


k-feri65
senior tag

ott leszek 18.án is...

szerintem a komolyzenében is vannak igazi dinamika csúcsok..de szerintem azok, meg AC/DC is, nem watthoz kötöttek,,hanem inkább a dinamikához....

amúgy szinte mindig rockzenét hallgatok...

értem én de le sz@..m

(#36470) zsolt19900


zsolt19900
őstag

urak akkor biztos ami biztos alapon a két nagyobb erő közül kellene már csak dönteni a dls és a jr 4.300
melyik legyen? és hozzatennem h koránt sem biztos h udim lesz az első szett

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36471) PiciPeti válasza k-feri65 (#36469) üzenetére


PiciPeti
őstag

Kíváncsivá tettél, mert eddig nekem a dinamika=watt. :D

Írok privátot, hogy megtaláljuk egymást.

(#36472) mortalwombat válasza PiciPeti (#36468) üzenetére


mortalwombat
tag

Nekem kb mennyire vannak kivezérelve az erősítőim? Mennyire van tekerve a gain?
Most néztem meg, elvileg az EA475-ös 2×207W hídban...

(#36473) PiciPeti válasza mortalwombat (#36472) üzenetére


PiciPeti
őstag

Fél alatt vannak valamivel, kb így adta ki az első szett. Minimumon nagyon vérszegény volt, pedig elvileg 6V jön a fejből...

(#36474) zsolt19900


zsolt19900
őstag

ezt a jr 4.300 at néztem kábelek is vannak hozzá ez a szett így megfelelő lenne egy első szett meghajtásához? elegendően vastagok azok a tápkábelek és elegendően jók azok az rca kábelek? mert így egyben nem tűnik olyan vészesnek az ára, így ha azt mondjátok, hogy megfelelő akkor lecsapok rá

szerk: vagy inkább vegyem meg az erősítőt külön 25körül és vegyem meg hozzá ezt a kábelszettet

melyik megoldás lenne a jobb? kb árban ugyan az, max a postám lenne több picivel... vagy ha mondanátok nekem külön kábeleket/szettet amit érdemes megvenni nagyonmax 10-15k ig akkor azon is elgondolkozom

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36475) PiciPeti válasza zsolt19900 (#36474) üzenetére


PiciPeti
őstag

A kábelek közül egyedül a Roki RCA ér valamit, a többi használhatatlan ehhez az erősítőhöz.

Írtam már, vegyél 2x3m 20-as hegesztőkábelt, az tuti rézből van, és ahhoz képest olcsó. Hifis/villanyász boltban meg veszel hozzá sarukat.

(#36476) k-feri65 válasza PiciPeti (#36471) üzenetére


k-feri65
senior tag

hát itt a probléma....nem attól dinamikus valami mert hangos....

értem én de le sz@..m

(#36477) PiciPeti válasza k-feri65 (#36476) üzenetére


PiciPeti
őstag

De a wattoktól nem is lett hangosabb, legalábbis nem arányaiban. A hangerő szerintem inkább a hangszóró függvénye. Egy bizonyos teljesítmény után már nem lesz hangosabb, legalábbis nekem a ~120--> ~250W között nem volt hangerő beli ugrás.

Viszont a dinamikát, teltséget halkan nem nagyon érzi az ember szerintem.

(#36478) zsolt19900 válasza PiciPeti (#36475) üzenetére


zsolt19900
őstag

oksi akkor nézek ilyen hegesztő kábelt :-)
rca illetve jel kábel ill biztibol milyen érdemes? tudnátok nekem

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36479) mortalwombat válasza zsolt19900 (#36478) üzenetére


mortalwombat
tag

Itt vettem a 25-öst:
[link]

(#36480) nash13


nash13
aktív tag

Nem tudom jó topicba írok-e?
Adott egy 2008-as Ford c-max egyszerű gyári cd lejátszóval.
Szeretnék venni olyan használt gyári lejátszót amiben már van BT.
Az lenne a kérdésem, hogy a cseréhez mire van szükség a lejátszón kívül, és az kb milyen költség?
Köszönöm

iPhone 7

(#36481) zsolt19900


zsolt19900
őstag

no elvált a dolog megvan véve a udimension el 6 első szett, kedves fórumtárstól :) és akkor megveszem hozzá a jr 4.300 és meglátjuk, hogy mi sül ki belőle :) kíváncsi leszek nagyon. Kábelt akkor tápnak +/- nak veszek 25ös hegesztőkábelt, szigetelésnek pedig azt amit linkeltetek azt a 10db os táblás kiszerelést.

Most már ténylegesen csak a kábelezés a kérdés, milyen rca-t vegyek a szettbe? 1 pár kell csak ha minden igaz, mivel csak első szett lesz a rendszerben.

Tanácsok ezzel kapcsolatban? konkrét? Továbbá, hangszóró kábelei azok milyenek legyenek?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36482) MunezXBK válasza zsolt19900 (#36481) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Húzz be még 1 RCA-t, biztos ami tuti. Hátha fejlesztés lesz. ;)

(#36483) Alpachino válasza zsolt19900 (#36481) üzenetére


Alpachino
veterán

Neotech KHS-CA201 :K

Nekem egy Connection First FT2-őt váltott ez a kábel és nagyon bejött.

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#36484) zsolt19900 válasza Alpachino (#36483) üzenetére


zsolt19900
őstag

MunezXBK: oksi, ha lesz rá módom húzok be azt is, de még ráér :)

Alpachino: oksi, megnézem.... most egy fórumtárs ajánlott nekem kábelt és majd meglátom, ha az nem jön ki jobban akkor ezt veszem.... ha jól látom ez 35ös kábel lenne 900Ft ért/m?

Rca-ból milyent ajánlotok? biztiből? Rcaból gondolom jelkábeles kellene, úgy egyszerűbb az élet

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36485) Alpachino válasza zsolt19900 (#36484) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem teljesen értelek :F ......amit linkeltem az RCA kábel. Veszel hozzá 4 dugót, kiválasztod a neked megfelelő hosszúságot és van egy jó kis RCA kábeled, ami a tesztek alapján is jól szerepelt :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#36486) zsolt19900 válasza Alpachino (#36485) üzenetére


zsolt19900
őstag

jaj rca bocsi :B nem figyeltem, azt hittem hogy tápkábelt linkeltél

oksi, akkor ebből berendelek, megnézegetem hány méter kell :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36487) Alpachino válasza zsolt19900 (#36486) üzenetére


Alpachino
veterán

:)

Nekem a középső konzoltól vezetve, a "kardán alagút" mellett rejtve, egy Audi A4 sedan csomagtartójáig 3.5 méter bőven elég volt....

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#36488) zsolt19900 válasza Alpachino (#36487) üzenetére


zsolt19900
őstag

szerintem én nem a csomiba fogom tenni az erőt, hanem az ülés alá, vagy a padlólemezbe, vagy a tűzfalra, szóval akkor bőven elég lesz 2m szerintem

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36489) Alpachino válasza zsolt19900 (#36488) üzenetére


Alpachino
veterán

Akkor tuti elég lesz a 2méter :K Sajnos nekem a kisebb szetteket hajtó 2csatisom sem fér az ülés alá, így kénytelen voltam mindkét erősítőt a csomagtartóba tenni, még szerencse, hogy az A4-nek hatalmas csomagtere van :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#36490) zsolt19900 válasza Alpachino (#36489) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát remélem én el fogom tudni tenni valahova, mert nem szeretnék oda hátra kábelezni és úgy amúgy oda helyezni sem

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36491) mortalwombat


mortalwombat
tag

Mi a megoldás akkor, ha túl soknak tartom a magasak szintjét-még akkor is, ha a keresztváltón a lehető legkisebb értékre van állítva? Azt nem szeretném, hogy az A oszlopba/ra úgy legyen elhelyezve, hogy rám szinte merőleges legyen. Az lenne jó, ha rám sugározna-csak halkabban. Gyanítom a váltó átépítése lenne a megoldás-ki vállalkozna erre? A hangszóró egy Rainbow SLX165DeLuxe

[ Szerkesztve ]

(#36492) Osynho válasza mortalwombat (#36491) üzenetére


Osynho
addikt

Próbáltad több pozícióban is? Lehet, hogy pont azért bántó a hangja, mert feléd néz.

(#36493) mortalwombat válasza Osynho (#36492) üzenetére


mortalwombat
tag

NAgyon nem tudom variálni. Vagy rám néz, vagy az A oszlopra kerül, de akkor merőleges rám, ami nem jó, hiszen kikerülök a lesugárzási szögből. Most a műszerfalon van-gyanítom azért 'sok' mert a szélvédőről is rámverődik a hang-elég közel van a magasokhoz, pár centire csak.

(#36494) Daywalker válasza mortalwombat (#36493) üzenetére


Daywalker
addikt

Látom a Facebookon az autóhifis csoportban is feltetted a kérdést:)
Nekem is ugyanez a helyzet, az ajtóban van és felém néz. Majd ha lesz másik komponens akkor ott a A oszlopba rakom és kész...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36495) Osynho válasza mortalwombat (#36493) üzenetére


Osynho
addikt

Ezt a merőleges rád dolgot nem értem. Tehát egymással szemben állnak a magasak? Hogy mi jó, vagy nem jó, azt hallgatás után érdemes eldönteni.

(#36496) mortalwombat válasza Daywalker (#36494) üzenetére


mortalwombat
tag

Igen :-) Több szem többet lát alapon.

(#36497) mortalwombat válasza Osynho (#36495) üzenetére


mortalwombat
tag

Nem. A műszerfalon vannak, kicsit megdöntve, felém/rám néznek. Azt nem szeretném, hogy az A oszlopra kerülve pont egymásra sugározzanak, kvázi rám merőlegesen.

(#36498) zsolt19900


zsolt19900
őstag

ez a tápkábel megfelelő lenne nekem? 4awg és 0,5mt van ráírva

egyik fórumtárs adna el nekem megfelelő mennyiségben, azért kérdeném meg, mert akkor rámondom az áment, ha ez megfelelő a udim el6 és az udim jr 4.300hoz tápnak

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36499) MunezXBK válasza zsolt19900 (#36498) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ennyiért, amennyi a honlapon van?

(#36500) zsolt19900 válasza MunezXBK (#36499) üzenetére


zsolt19900
őstag

olcsóbban, hegesztőkábel árban :B

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.