Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36351) zsolt19900


zsolt19900
őstag

első szettnek ezt 20ért tudnám megvenni

ha esetleg nem sikerülne megvennem a fent említett első szettet akkor pl.: ez jónak tűnik?

lejátszónak (ez már van az autóban)

erősítő 1

erősítő 2

egyenlőre ezeket szedegettem össze.

Kaphatnék egy kis véleményezést? gondolom a lejátszó nagyon alapnak mondható, ahhoz egyenlőre nem nyúlnék, a többi alkotó elemre mondanátok valamit? erősítőben kell ennyire "nagyzoló"? vagy elegendő lenne mondjuk 10e kategóriában nézelődnöm egy 2 csatis erősítőt? mélyládát nem szeretnék a rendszerbe.

Továbbá: kábelek, és szigetelés? mit, melyiket ajánlanátok?

köszönöm előre is a segítséget.

Persze, ha azt mondjátok, hogy az az erősítő megéri, mert pl jó, szép a hangja stb. stb. stb. stb. akkor kiszurkolom érte a 10e kategóriához mérten majd' 3x os árat, mivel 1x kell csak megvenni alapon szeretek megvenni úgy dolgokat, hogy ha nagyságrendekkel jobb, akkor rááldozom.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36352) bajusz15


bajusz15
senior tag

Sziasztok!
Akadt egy kis problema az epitkezesben, amire szeretnek valaszt kapni. Elso szetthez hangszorokabeleket es rca kabelt elore huztam, mukodik szepen minden, viszont.. radio remote szala nem kozvetlenul van rakotve a "nagy" erositore, hanem egy kapcsolo van beiktatva, igy ha megy a radio, csak akkor megy az erosito ha a kapcsolo ON-on van. Most, hogy bejott a masik erosito, azt nem ezzel a kapcsoloval szeretnem bekapcsolni, mivel ez az elso szettet hajtja, igy ha radiot hallgatnek akkor szeretnem, hogy csak ez az erosito menjen, osszegezve szeretnek ket kulon kapcsolhato erositot. Kerdesem, hogy hova es hogyan kossem be a masodik erosito remote szaljat, hogy ezt meg tudjam valositani? Koszi!

(#36353) dreizwanzig válasza Daywalker (#36350) üzenetére


dreizwanzig
tag

köszi!
és a kondit nem lenne jobb, ha az akksi utánra raknám, ott ahol még közös a tápkábelük? mert a rajzon csak a láda erősítőjének van kondija.

(#36354) Daywalker válasza dreizwanzig (#36353) üzenetére


Daywalker
addikt

Sehova. Kondit hajítsd ki. Az olcsó nem ér semmit, a drága meg csak jó rendszerben ér valamit. Egy jó akku legyen inkább, kondi max utána, de ha nincs az se baj.

zsolt19900: az a gt5 felejtős, annyiért már jobb négycsatornást kapsz szerintem. De a udimension erő viszont jó. Amúgy van egy jó kruger itt a hardveraprón, ha valakinek Class-D kéne mélynyomóhoz...500w+ rms

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36355) dreizwanzig válasza Daywalker (#36354) üzenetére


dreizwanzig
tag

nincs még kondim, de hiába van jó akksim, ha nagy mélyeknél villog a fejegységem világítása :D

(#36356) Daywalker válasza dreizwanzig (#36355) üzenetére


Daywalker
addikt

Mi a jó akku nálad? Át kell nézni a kábelezést rendesen, mert a kondi erre nem megoldás. Kell egy második (AGM) akku a csomagtartóba aztán viszlát, és máris nem fog villogni:)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36357) dreizwanzig válasza Daywalker (#36356) üzenetére


dreizwanzig
tag

hát nem űberszuper hifi akksim van, de a hifim sem egy NASA technika :D egy 74Ah-s Vartám van

(#36358) Osynho válasza bajusz15 (#36352) üzenetére


Osynho
addikt

Minek bármilyen kapcsoló bármelyik erősítőre? :U

(#36359) zsolt19900 válasza Daywalker (#36354) üzenetére


zsolt19900
őstag

oksi :) gondoltam amúgy, hogy az felejtős, de gondoltam bedobom hát ha :)

láttam még egy velocity-t akkor az is felejtős? az a mikrodimensió nekem is tettszik, ha nem túlzó egy első szettnek (tudom az erő sosem elég stb. stb.) akkor arra fog esni a választásom, de körbenézek még addig úgy is minden másnap hát ha lesz valami jobb vétel

többiek: kábeleket érdemes "csomagban" megvenni, vagy azokat is külön-külön innen-onnan, úgy jobb minőség érhető el ugyan olyan egységnyi áron? gondolok én itt arra, hogy 10-14k ért szoktam látni szettet. Na most az jó vagy nem jó? vagy az teljes rendszerhez van (+ mélynyomóhoz is?) mert akkor számomra az felesleges.

Ilyesmin is gondolkoztam, hogy érdemes (be kell-e) húzni az adott rca-t valamilyen árnyékoló kis házba, hogy minél kisebb legyen az esélye a nem kívánatos zajok összeszedésének? vagy ez teljesen felesleges?

szerk: hopp-hopp találtam aprón egy ilyen krüger & Matz szettet azt hiszem ugyan az mint amit olxeset linkeltem, csak 10k val olcsóbban.... jók ezek a szettek? :B

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36360) dreizwanzig válasza bajusz15 (#36352) üzenetére


dreizwanzig
tag

most ha jol ertem, akkor az uj erositot mindig akarod jaratni. Akkor a ha a kapcsolo elott a remote szalrol csinalsz egy leagazast, akkor jo lesz :)

(#36361) dreizwanzig válasza Daywalker (#36354) üzenetére


dreizwanzig
tag

én is néztem a krugert, de elriasztottak, hogy sok belőle a hamisívány :(

(#36362) mortalwombat válasza dreizwanzig (#36355) üzenetére


mortalwombat
tag

Itt tudok utalni a rendszeremre: sajnos az autóban még egy új, de kicsi Exide akksi van (45Ah a 60 helyett) tegnap direkt megküldtem a rendszert, hogy megnézzem, jelentkezik-e ez a jelenség. Hát nem tapasztaltam (pozitívan csalódtam :-D ) Valszeg nem véletlenül emlegetik többen is a megfelelő méretezésű tápkábelezést.

(#36363) bajusz15 válasza dreizwanzig (#36360) üzenetére


bajusz15
senior tag

Igen jól értetted :) Bekötöttem a kapcsolószál elé, így ha rádiót bekapcsolom, kapcsol vele együtt a szett erősítő, ha meg ez nem elég, jön a kapcsolóval a mély :) Ezt azért szerettem volna így, mert valami módon ha megy a mély erősítője, akkor a rádiót nem lehet tisztán fogni, csak recseg, nem mintha sokat hallgatnék rádiót, a főbb ok az, ha nem kell a mély, minek menjen?
A fontosabb dolog az, ha kapcsolóval indítom a mély erősítőt, akkor pár pillanatra kapok piros ( protect ) jelet, gyorsan ki-be kapcsol az erősítő, aztán átvált zöldre, és utána teszi a dolgát szépen, kemény terhelés alatt is. Erre esetleg tudsz/tudtok valamit mondani? Így nem nagyon használnám :F

(#36364) k-feri65 válasza Alpachino (#36343) üzenetére


k-feri65
senior tag

milyen hosszú kéne? rca

értem én de le sz@..m

(#36365) Osynho válasza bajusz15 (#36363) üzenetére


Osynho
addikt

" a főbb ok az, ha nem kell a mély, minek menjen?"

Amikor nem kell a mély, nem vagyok az autoban. :-D Amugy tenyleg nem ertem. Az alacsony frekvenciák a sub-ba mennek, mivel a zenék tartalmaznak ilyet, ezert mindig kell a melylada.

(#36366) Alpachino válasza k-feri65 (#36364) üzenetére


Alpachino
veterán

3.5m nekem elég lenne, mivel a középső konzol/ kardánbox mellett vezetném....de megoldottam közben a kérdést, mert rendeltem a Kácsa 200-ből is és a Neotech CA-201-ból is :) majd meglátjuk mit is tudnak.....

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#36367) bajusz15 válasza bajusz15 (#36363) üzenetére


bajusz15
senior tag

Közben gondolkodtam, és arra jutottam, hogy nem kevés a fesz a második erősítőnek bekapcsoláskor? A szett erősítőjének bekapcsolásakor nincs semmi gond, és mivel egy remote szála van mindkét erősítőnek, lehet az bekapcsolt erősítő elvesz annyi feszt, hogy a második erősítőt már nem tudja "normálisan" bekapcsolni?

(#36368) opeter70 válasza bajusz15 (#36367) üzenetére


opeter70
senior tag

Ezt a sok sületlenséget honnan veszed (már meg ne haragudj ) :F
Hogy érted azt, hogy nem tudja "normálisan" bekapcsolni?
Vagy bekapcsolja, vagy nem. Olyat én még nem láttam, hogy valami csak egy kicsit kapcsol be. :)
Egyébként én is 1 kapcsolószálat használok 2 erősítőhöz szétosztva és egész "normálisan" bekapcsolja őket. :)

(#36369) Joe fiú válasza Flo87 (#36318) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Kollega nincs tisztában a dolgokkal, berakhatod azt a csövet nyugodtan, arra figyelj, hogy az aktív változat legyen, volt nekem is, kezdetnek tökéletes, aztán úgyis kinövöd.

(#36370) bajusz15 válasza opeter70 (#36368) üzenetére


bajusz15
senior tag

"Normális" alatt értem, hogy nem kapcsol protect mód, egyből power. Tehát nem arra céloztam, hogy kicsit kapcsol be, nagyon, vagy aranyosan, hanem hiba nélkül.
Hosszabb távon lehet ettől baja?

[ Szerkesztve ]

(#36371) dreizwanzig válasza bajusz15 (#36370) üzenetére


dreizwanzig
tag

a protect az akkor világít, ha valami gebasz van pl. testhiba

(#36372) opeter70 válasza bajusz15 (#36370) üzenetére


opeter70
senior tag

Ha a protect világít, akkor már be van kapcsolva.
Hiszen, ha nem lenne bekapcsolva, akkor nem tudna világítani. :)
Annál "beljebb" már nem tud kapcsolni. :D

De csak visszaértünk oda, hogy normális, meg nem normális bekapcsolás....
Tehát te úgy gondolod, hogy először bekapcsol egy "kicsit", miközben kigyullad a protect led, majd ezután "nagyon" bekapcsol, kialszik a protect és átvált normál üzemmódba???
Otthon a tv-t be tudod kapcsolni "egy kicsit", vagy "hibásan" ?

Azt viszont és sem értem, hogy miért akarod kézzel kapcsolgatni az erősítőket ki-be?
Ha recseg tőle a rádió, akkor az a megoldás, hogy lekapcsoljuk az erősítőt?
Inkább a hiba forrását kellene megtalálni.
Azt pedig még jobban nem értem, hogy mi az, hogy "ha nem kell a mély, minek menjen"?
Mi értesz az alatt, hogy "ha nem kell a mély"?
Az időjárás és vízállás jelentés idejére te kikapcsolod a mélynyomót? :D
Vagy milyen más eset lehet, amikor "nem kell a mély" ?
A mélynyomót általában azért szokták beszerelni, mert kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#36373) dreizwanzig válasza opeter70 (#36372) üzenetére


dreizwanzig
tag

biztos nem akarja, hogy sok legyen a villanyszámla :D

(#36374) vass1024


vass1024
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani széphangú 10cm-es koax hangszorót 10K környékén, jó lenne ha legalább 50/100W os lenne és minnél érzékenyebb. Fejegységgel lenne hajtva, elől műszerfalban.
Eddig ezt néztem ki Kicx GFQ-100
Köszke :R

[ Szerkesztve ]

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#36375) PiciPeti válasza vass1024 (#36374) üzenetére


PiciPeti
őstag

Szerintem jó amit néztél, nagy különbség ilyen méretben, ilyen felépítésben, ennyiért nincsen...
A széphangot pedig felejtsd el ebben a méretben. 4-500Hz alatt ez meg sem szólal, szóval igencsak hiányos lesz a hangkép. :U

Viszont miért kell 50/100W-os, ha fejről hajtod? :F

(#36376) vass1024 válasza PiciPeti (#36375) üzenetére


vass1024
tag

Gondoltam h nincs sok különbség az olcsó kategóriában.. azért megkérdeztem hátha van vmi jó :D hát az a 50/100 valójában összesített teljesítmény így csak 25/50 egy szoró. ha 15W-ot ad le a fejegység akkor 40% túl méretezéssel az 21W-os szoró kell hozzá. Amugy van hátul ovál meg mély láda :P

[ Szerkesztve ]

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#36377) Osynho válasza vass1024 (#36376) üzenetére


Osynho
addikt

Miért kellene túlméretezni a hangszórót?

"Amugy van hátul ovál"

Akkor kár is szép hangú első hangszórót keresni. ;]

(#36378) PiciPeti válasza vass1024 (#36376) üzenetére


PiciPeti
őstag

Értem. Arra elég lesz, amire használni akarod. (Jöjjön valami hang elölről is.)

Amúgy ha eladnád az ovált, és hozzáadnád ezt a pénzt, akkor előre tudnál venni egy 16-os komponens szettet, és úgy már lehetne zenélni normálisan. :K

Hangszórót nem nagyon szokás "túlméretezni". Inkább az a jellemző, hogy nagyobb erősítő teljesítménnyel hajtjuk, mint amit ráírnak terhelhetőségként.
Ha rendes erősítő van elékötve, akkor a hangszórót csak mechanikai úton tudod megölni. (leszakad a tekercs, szétmegy a pille/perem, lekoppan, stb..) Amivel általában megölik a hangszórót, az a túl kicsi/ rossz minőségű erősítő, ami kockajellel hajtja a hangszórót, így nem megfelelő a hűtése, és megég a tekercs.

(#36379) opeter70


opeter70
senior tag

Sziasztok!

Ismerősöm kért tőlem tanácsot olcsó (kb 20k), akár fejről is hajtható elsőszettre.
A halgatott zenei stílus 90%-ban elektronikus zene.
Az árat is figyelembe véve én a Hertz DSK 165 vagy az AS MX 165-re tenném a voksomat.

Hozzátok annyi lenne a kérdésem, hogy elektronikus zenére szerintetek melyik a jobb a fenti kettő közül?
Esetleg más javaslat 20k körül főleg elektronikus zenére?

(#36380) tboy93 válasza opeter70 (#36379) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kicker CSS674 :K

(#36381) zsolt19900


zsolt19900
őstag

első szett meghajtására pl ez az alpine mrp f450 is elegendő lenne? pl. azzal a udimensio 30e-el szemben kérdezem, amit pár hsz-szel feljebb linkeltem

vagy esetleg ez a carpower még is csak egy tizessel vékonyabb az ára, és -én- ezt sem ismerem rossz márkának

vagy esetleg ez a velocity va 275

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36382) opeter70 válasza tboy93 (#36380) üzenetére


opeter70
senior tag

Ok, köszi! Megfontolom.
Bár tudom, hogy nem szabad ilyen alapján ítélkezni, de a képeket nézegetve az a "gyűszűnyi" mágnes a mélyközepeken első ránézésre nem túl bizalomgerjesztő.

(#36383) Osynho válasza opeter70 (#36382) üzenetére


Osynho
addikt

Fejről való hajtáshoz kellene a brutál mágnes? :)

Én inkább a titán magastól félnék. Ilyen olcsóbb szetteknél nem lesz bántó, éles a hangja? Bár elektronikus zenéhez lehet pont ideális. :)

(#36384) PiciPeti válasza zsolt19900 (#36381) üzenetére


PiciPeti
őstag

Ha teheted, vedd meg az U-dimension erősítőt. Jó minőségű, finom cucc, lehet rá építeni a jövőben is.

Kábelezést is számold bele, az 10-15 között lesz kb, ha ehhez illő minőségben akarod.

Amúgy ha most kellene olcsó, és erős, viszonylag jó hangú erőt vennem, akkor ezt választanám: Hifonics Gemini VII
Nagyon öreg, szóval már lehet pár nyűgje, de ez még nagyon "pure" :K

Gyorsan átpörgettem itt az aprót. Ennyiért ez sem rossz: DLS Ca 40

[ Szerkesztve ]

(#36385) zsolt19900 válasza PiciPeti (#36384) üzenetére


zsolt19900
őstag

igazából "építkezni" nem szeretnék a jövőben max egy fejet szeretnék majd cserélni, szóval ha a bővíthetőség szól mellette egyedül és mondjuk nem az "osztályokkal" jobb szebb hangzás, akkor megelégszem a kárpowerrel is, ami azért 10e el olcsóbb.

DE ha azt mondod, hogy megéri 20onx ezerért az a udimension erősítő akkor beleinvesztálok, mégis csak a szememnek is jobban tettszik (lehet, hogy látható helyen lesz) stb.

kábeleket milyent nézegessek? segítenél/nétek? ugye első szetthez egy +/- tápkábel + bizti és 1 pár rca kábel kell (ha jól számolom). Milyent nézegessek?

Továbbá milyen szigetelőanyagot? Elég "csak" a hangszóró körül, vagy ha teszem azt leveszem az ajtókárpitot és kiszigetelem ott ahol lehet az úgy jobb lesz?

bocsi a sok "fura" kérdésért, de úgy vagyok vele, hogy ha 1x kerül 10-20e-rel többe de évekig nem kell hozzányúlni akkor rááldozom és szeretném itthon megcsinálni, szerelésben picit jártas baráttal.... hely, idő van ezért is nem gondolkozom egyenlőre szakbeépítő ember segítségén

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36386) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#36385) üzenetére


zsolt19900
őstag

carpower ha teszem azt ez is "megteszi" egy ilyen kategóriás szettnél, és rendesen kihajtja akkor nem szeretnék "feleslegesen" egy első szett meghajtására venni olyan nagy erőt.

A carpower gondolom kompaktabb is, több helyre el tudom helyezni, mivel nem feltétlenül a csomagtartóba tenném, így kevesebb kábelezés stb. stb. megúszok.

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36387) PiciPeti válasza zsolt19900 (#36386) üzenetére


PiciPeti
őstag

Megbánni nem fogod a U-dim erőt, az biztos. A Carpowert én nem ajánlanám első szetthez, akkor inkább a DLS.

Vagy: Sony - Inkább erős, mint finom, de ennyiért jó cucc.

Esetleg: Signat - Dinamikus, viszonylag jó hangú erő.

Talán: Alpine - Bár a GND csatlakozó bajság lehet gond...

Tápkábelből ~20-as hegesztőkábel elég lenne, testet is visszahúzni az akksira.
1 pár RCA kell, meg egy remote szál.

Szigetelni pedig megéri mindenképpen. Teljes értékű komponens. :K

(#36388) opeter70 válasza Osynho (#36383) üzenetére


opeter70
senior tag

Azért írtam, hogy fejről is hajtható, mert később szeretne hozzá erősítőt is.
Valóban ezt nem hangsúlyoztam ki eléggé.
Tehát a végeredmény majd egy erősítőről hajtott első szett lenne, csak kezdetben menne fejről.
Mondjuk a Kickernél terhelhetőségnek 100/300 wattot adnak meg, ami kissé hihetelen, de nekem akkor sem szimpatikus az a kicsi mágnes. Hacsak nem neodímium, de ugyebár ebben az árkategóriában az nem túl gyakori mélyközép sugárzókon. :)

A titán magasaktól én is félek egy kicsit, de nem akarok általánosítani őszintén hallottam már nagyon bántóan éles hangú selyem magasat is és egészen kellemesen hallgatható titánt is.

Mondjuk hogy ezt a Kickert egyelőre ignorálom és akkor visszatérnék az eredeti kérdésemhez:
Elektronikus zenéhez Hertz DSK, vagy AS MX?

(#36389) zsolt19900 válasza PiciPeti (#36387) üzenetére


zsolt19900
őstag

a dls jobban tettszik mindegyiknél ezek közül.... már csak a kompaktsága kérdéses a udimensionnak, ha jók a méretek akkor azt fogom választani főleg, ha azt mondod, hogy megéri a kis felárat

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36390) orbano válasza zsolt19900 (#36389) üzenetére


orbano
félisten

a jr 4.300 az elementtel egy nagyon jó párosítás, nagyon dögös, jó hangja van, én szerettem, amíg ez volt, csalódást nem fog okozni, az biztos.

A vér nem válik VAZZE!™

(#36391) zsolt19900 válasza orbano (#36390) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát jó, ha sikerül azt úgy megvennem akkor meglesz :)

kábelezés + szigetelésben milyen az ajánlott dolog?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36392) opeter70 válasza zsolt19900 (#36391) üzenetére


opeter70
senior tag

+1 a DLS CA 40-re, ha egy kicsivel olcsóbban szeretnéd megúszni.
Nagyon kellemes, szép hangú vas.
Bár abban kétségtelenül igaza van orbano kollégának, hogy igazán jó párost a JR 4.300-al alkotnának.
Azt azért hozzátenném, hogy a JR az EL Comp 6-nál komolyabb szettet is ki tud szolgálni.

(#36393) zsolt19900 válasza opeter70 (#36392) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát köszönöm, de tényleg akkora nagy beruházást nem szeretnék eszközölni, de mivel írtátok mindig is, hogy egy első szetthez egy bármilyen -csak legyen ott- erősítő jó, így azért is szeretnék egy ilyen alap rendszert összerakni :) és ha már veszek akkor ne csak a "legyen ott valami" erősítő legyen, hanem valami komolyabb cucc

utánakérdezek árban meg minden másban mindkét ajánlott erősítőnek mindenképpen

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36394) barack1997 válasza orbano (#36390) üzenetére


barack1997
senior tag

Ne bántsál, még át kell iratni az autót nem vehetem meg még az EL-6-ot ;] A JR 4.300 meg itt csücsül a PS4 mellett az asztalon várva a végleges helyét. Gladen ECO RCA az jó ? Szarért-Hugyért lehet kapni és jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#36395) MunezXBK válasza zsolt19900 (#36393) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Majd fél év múlva úgyis akarsz. ;]

(#36396) zsolt19900 válasza MunezXBK (#36395) üzenetére


zsolt19900
őstag

hihi :) lehet, de akkor oda hátra meg veszek mondjuk egy monoblokkot aztán jóccaka :)

de majd kiderül tényleg, csak szeretnék jó és legfőképp nyitott szemmel járni és azért ez a sok kérdés, ha esetleg addig beesik valami jó és ultraextraolcsó valami akkor arra letudjak csapni.

De ha nagyon kisajtolom magamat akkor ez a két mikródimenziós cucc összejöhet

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36397) MunezXBK válasza zsolt19900 (#36396) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem fontos egyszerre megvenni mindent. Inkább spórolj és rakd össze később, de jobb minőséget.

Ha 1x elindulsz a lejtőn, úgysem lesz jó soha, mindig jobb kell majd. :))

(#36398) jegenye77


jegenye77
addikt

Bocs ha hülye kérdés de nem értek hozzá :B
Be lehet kötni olyan fejegységbe amin egy pár RCA kimenet van,egy aktív ládát és egy erősítőt ami a komponens szettet hajtaná?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#36399) zsolt19900 válasza MunezXBK (#36397) üzenetére


zsolt19900
őstag

:D megtudom állni, hogy ne legyen 2x olyan drága hifi a kocsiban, mint maga az autó értéke :D :D

ha szigetelés, akkor pl ezek a lapok jók a célra?

szeretném itthon megoldani, ezért bújom is a netet, hogy hogy meg miként kell, de ha jól láttam és öntapadós akkor csak simán szinte a hangszóró lyukát kell szabadon hagyni és az egész ajtót behúzni és kész például így ? :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#36400) Osynho válasza jegenye77 (#36398) üzenetére


Osynho
addikt

Be lehet, Y elosztóval. De még jobb lenne egy 4 csatornás erősítő (há már úgyis kábelezned kell), amiről mehetne a szett és egy passzív láda.

zsolt19900: Többen ajánlották már innen azt a sinus live bitu lapot. Itthon is kb ennyibe kerül.Az egész ajtót kell, kívül, belül. Tehát az utca felőli oldalt is be kell fedni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.