Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#99939) csixy


csixy
addikt

Én nem értem, hogy miért fikázódik annyira ez a téma. Én egy másik nézőpontból látom ezt a dolgot. Tudni illik én ugye hetente 2x kapom az oltandóim listáját. Mindegyik oltás jó. Persze az AZ és a nedves törlőkendős oltást nem adjuk termékeny korú nőknek. Már a Szputnyik oltási kritériumain is enyhítettek. Abszolút nem indokolt az , hogy bárhogy győzködöm a kuncsaftokat, nagyon sokan csak Pfizert, vagy Modernát akarnak. Emiatt nem tudok olyan gyorsan haladni az oltásaimmal. Jó húzás volt ez a Pfizeres akció, aki ki bírta állni a sorát az hozzá jutott. A többi válogatós páciens pedig vár tovább a sorára. Ha majd a körzetbe kapunk egy-egy ampullát a Pfizerből, akkor abból megint csak a legöregebbek, vagy az otthon beoltandók fognak prioritást kapni. Tehát marad még idő az elmélkedésre , nevezetesen arra, hogy a többi oltás is jó és alkalmas az immunizálásra és lehet változtatni a saját elvárásokon. Közben a keleti vakcinák is meg fogják kapni az elismertséget. :)

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.