Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79091) Drizzt válasza Hieronymus (#79089) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem kell tul messzire menni, pl. Szerbia. Ugyanakkor tenyleg sok orszagban most nem lehet valasztani, de azokban mondjuk nem is eroltetik a ketes hiru dolgokat.

En ezt a felvetesed nem is ertem. Gyogyszerbol is van csomo hasonlo hatasu, azok kozott is lehet szabadon valasztani, kb. barhol, csak meg kell beszelni az orvosoddal. Es itt a kulcs: mindenki esete egyedi, s orvosi konzultacio alapjan kellene kozos dontest hozni.

Tudom, erre lehet azzal jonni, hogy de hat az orvos felir valamit, s beszeded. Ez tevhit. Az orvosra nem ugy kell tekinteni, mintha valami parancsnokod lenne, hanem partner a gyogyulasod folyamataban. Nekem azert barmikor erosebb gyogyszer felmerult volna, elmondtak a hosszu tavu lehetseges problemakat, s felkinaltak alternativakat. A vegso dontes az enyem volt ilyen esetekben mindig. Persze ha eppen eletmentesrol lenne szo, abba nyilvan nincs belepofazni valom, de az mas teszta.

Az oltasokkal is lehetne ugyanigy: elore megbeszelitek a szakemberrel, hogy neked mi a javasolt.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.