Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69201) t72killer válasza Csókolom (#69191) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Simán, a gyors elhalálozás is beleillik a képbe.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#69202) #22743424


#22743424
törölt tag

Oltás ellenesek figyelmébe ajánlom!!
Meghalt a kisfiam, mégse vagyok oltásellenes [link]

(#69203) lacafaca


lacafaca
őstag

fld berlin...fogd meg a söröm ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69204) zolisx4


zolisx4
őstag

Volt már ??? Nem láttam még .
[link]

(#69205) Ricardo válasza Reggie0 (#69198) üzenetére


Ricardo
félisten

"Persze, mert max 2-3 percig tart. Majd nezd meg mi van egy hosszan lezaro vasuti atjaronal, meg fogsz lepodni."

Haltak is bele páran :U

Szerinted teljesen rendben van, hogy megkerülik a szabályokat (akár kresz, akár járványügyi) és ezzel mások életét kockáztatják?

(#69207) #86564352 válasza sutszi (#69188) üzenetére


#86564352
törölt tag

Első félórás kinti ácsorgás után lekopnának a bámészkodók és legközelebb célirányosabban történne a vásárlás. Kamera van a Tescoban, hangosbemondó szólna ne téblábolj órákig.
3-4-5 fok problémára van több jó fejlesztés is: kabát, sál, sapka, kesztyű! Eső ellen is van több találmány.
Békeidőben decemberben is szoktunk a nyári kiülős teraszos helyeken sörözni, mert gázpalackos hősugárzóval megoldják, a Tesco elé is ki lehetne pakolni. Autósoknak is meg lehet szervezni parkolóban átvételt. 17-19 órás tumultus sáv helyett talán többet érne a hosszabb nyitvatartás létszámlimittel.

(#69208) zsolt_64


zsolt_64
senior tag

Most mondta az asszony hogy 11e huf kaptak szép kártyára pluszba. de megszállta pártunk és kormányunk vezetőit a nagylelkűség szelleme. :W
Mondjuk annak a szerencsétlen EÜ dolgozónak aki 1 hónapig 60% táppénzt kapott mert felelőtlenül bulikázva elkapta a vírust(mert ugye a kórházban , munka közben ez nem lehetséges) most minden fillér jól jön.

[ Szerkesztve ]

(#69209) daneel_hu válasza zsolt_64 (#69208) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ha egy nullát hozzáírnál, az is nagyon kevés lenne.

#69206 MuMa012
Ez tűpontos interjú, nekem is ez volt – (mínusz) köhögés, – (mínusz) kórház.
A mentális részét is jól megfogalmazta.

[ Szerkesztve ]

(#69210) Ringman válasza zsolt_64 (#69208) üzenetére


Ringman
nagyúr

örülhettek, hogy nem krumplit meg almát kapott, mint idén a petiminisztériumban.
vagy féldisznót, mint tavaly a mátrai erőműnél.

(#69211) zsolt_64 válasza Ringman (#69210) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Aszonnta asszony hogy a féldisznó jöhet :DDD
de csak ha nem covidos :))

[ Szerkesztve ]

(#69212) radi8tor válasza #86564352 (#69207) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, lenne közösségformáló ereje az tuti.
Amúgy ahogy mondtam posta és gyógyszertár már így üzemel, mégsem lázadnak az emberek.

⭐ Stella

(#69213) #86564352 válasza radi8tor (#69212) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ott könnyebb azért, mert postára és patikába havi 1-2x mennek, boltba heti többször.

(#69214) Parci válasza lacafaca (#69195) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olvassa még az index.hu-t itt bárki rajtad kívül igazából? ;]

(amúgy meg így tömörülni jó nagy hülyeség, értem én, hogy hagyomány, de ha tele volt a tömeg ugyanúgy túlsúlyos muzsikásokkal, mint az elhunyt, akkor majd lesz még pár elhunyt.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69215) Parci válasza daneel_hu (#69209) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jól elkapta szegényt, tuti van ott azért tüdőfibrózis, meg szívízom/-ér para, egy darabig nem fog futkorászni :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69216) lacafaca válasza Parci (#69214) üzenetére


lacafaca
őstag

még mindig a legértelmesebb magyar hírportál :P mit olvassak zorigót, vagy a libsi telexet? :DDD (444/888 :DDD :DDD :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69217) Stanlee válasza Parci (#69214) üzenetére


Stanlee
őstag

En neha meg beleolvasok. Igazabol csak a fenykepet neztem mert kiverte a szemem a bazinagy hinto, nem tudtam milyen mesefilmbol van. Aztan neztem, hogy ott paran elkapjak majd.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#69218) Parci válasza #22743424 (#69202) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nagyon jó cikk, és mellesleg érintve van benne a bárányhimlő, kanyaró! lacának ajánlott kétszer is elolvasnia :P

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69219) Parci válasza lacafaca (#69216) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bár gyűlölöm a blikk-szintű címeiért, de portfolio.hu viszonylag oké és sok hülyeség meg hiányzik róla szerencsére. a telex lipsi, nem libsi!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69220) Ricardo válasza Parci (#69214) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem ez ugrott be amikor megláttam a hírt.

(#69221) daneel_hu válasza Parci (#69215) üzenetére


daneel_hu
addikt

Igen... plusz ő jelentős hendikeppel indult a magas vérnyomást tekintve.
Azért 180-190 alapban az húzós ilyen fiatalon. :(

(#69222) Parci válasza daneel_hu (#69221) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, bár én úgy értettem, hogy már betegen lett annyi, de akárhogy is, brutál sok

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69223) lacafaca válasza Parci (#69218) üzenetére


lacafaca
őstag

hagyjál már a hüleséggel...megint jössz olyannal, amit már ezerszer átbeszéltünk...hogyan lehet még csak egy lapon is említeni egy jól bevált és bizonyított oltássorozatot a-z-ig egy új, kísérleti vaccinával... :P :N

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69224) Parci válasza lacafaca (#69223) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szóról-szóra ugyanezt mondtad volna a jól bevált oltássorozat minden oltásáról, amikor kitalálták és elkezdték szúrni vele az embereket. mindegyik új és kísérleti, amikor új. na de mindegy, neked úgy sem jut koronaszuri még sokáig.

viszont most jutott eszembe, hogy ha anyámat tényleg beoltják, akkor tud majd jönni segíteni, ha kollektíve letérdelünk és el kell látni a gyerekeket... ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69225) lacafaca válasza daneel_hu (#69221) üzenetére


lacafaca
őstag

nem úgy mondta, a mentősök mértek neki annyit, úgy fölhergelte a téma? nem hinném, hogy gyógyszerek mellett annyi lenne neki alapból

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69226) sutszi válasza #86564352 (#69207) üzenetére


sutszi
veterán

Lehet időben lemaradtál valahol. Ember, tél van! Mindenki téli cuccban nyomul. Amíg sétálsz, sietsz...haladsz...addig nem fázol. De amint megállsz nagyon gyorsan fázni fogsz. Megnézném, hogy milyen véleményen lennél 30 perc után...
Mond már el, hogy az álmodozásodon kívül melyik posta előtt van gázpalackos hősugárzó? Jelen időben gondolkodjunk picit. Mert én a realitást írtam le...amit láttam az elmúlt héten több postánál is...
Az, hogy kiülsz egy teraszra miközben melegítik a hátsó fertályod az nem ugyanaz, mint dekkolni a posta előtt... De elég meredek, hogy ezt magyarázni kell.

#69212radi8tor : Mit jelent a lázadás? Csak az elmúlt 6 hónapban nem kevés emberrel váltottunk szót várakozás közben... És mindenki ki volt akadva, hogy haladna, de nem tud, mert mindenhol azzal tölti az idejét, hogy vár... Nyilván valóan senkinek sem tetszik..de mit lehet tenni? Beletörődésen kívül semmit...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69227) lacafaca válasza Parci (#69224) üzenetére


lacafaca
őstag

nem hinném, mert azokban az időkben még a gyógyítás volt a cél :P de ne kezdjél már te is gondolatokat adni a fejembe :(( :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69228) MuMa012


MuMa012
tag

Mit gondoltok, betiltják nálunk is az Egyesült Királyságból a repülőgépek érkezését? Nálunk szerencsésebb történelmi fejlődésű országok már elkezdték. Én nemre szavazok, mert engedni akarják a második legnagyobb magyar városból a hazalátogatást.

(#69229) Ricardo válasza Parci (#69224) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd írd meg a tapasztalatokat az oltásról.

(#69230) Parci válasza sutszi (#69226) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

vannak azért helyek a világon, jópár, ahol sosincs ilyen meleg, mint most épp nálunk... qrva nagy járvány van, egész biztosan nem engedném a boltokban tömörülést, ha én lennék a főhelikopter.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69231) Parci válasza Ricardo (#69229) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

remélem nem úgy kapja, mint mi a vaxigripet (bár végül kaptunk, legyen a javukra írva) :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69232) radi8tor válasza sutszi (#69226) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Parlament előtti tüntetésre gondoltam azzal.
Tudom engem is bosszant hogy ez van, nem ezt mondtam. Én ha ilyen hosszú sort látok akkor újratervezek és később/máskor visszamegyek.

⭐ Stella

(#69233) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

úgy tűnik, hogy nem vicc ez az új mutáció. mivel itt a vakcina, a vírus is magasabb fokozatba kapcsolt. jó mulatást mindenkinek!

https://www.portfolio.hu/global/20201220/sulyos-a-helyzet-az-uj-koronavirus-torzs-miatt-az-orszagok-sorra-tiltjak-meg-az-utazast-az-egyesult-kiralysagbol-462600

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69234) Ringman válasza Parci (#69233) üzenetére


Ringman
nagyúr

kérdéses hogy Mo, románia, stb bevállalja-e a népharagot, hogy az ott dolgozók nem tudnak majd hazajönni karácsonykor.

tippre nem fognak korlátozni, vagy későn.

(#69235) lacafaca válasza Parci (#69233) üzenetére


lacafaca
őstag

most már tényleg #mindmeghalunk :O ...se vaccina, a mutáns is megkerült... :o
👇👇👇👇 #szeddosszemagad :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69236) Parci válasza lacafaca (#69235) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én "halálos" nyugalommal várom a kínai gedva árhullámot itt a dombtetőn :DDD

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69237) lacafaca válasza Parci (#69236) üzenetére


lacafaca
őstag

néha nem tudom ezt elhinni :N (nem is tudom, mit gyárthatsz te ott kinn...lehet körbesáncoltad már a birtokot :DDD )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69238) Ezekiell válasza Ringman (#69234) üzenetére


Ezekiell
veterán

Persze h nem fognak, ahhoz kompetensnek kellene lenni.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#69239) lafaty80 válasza Parci (#69236) üzenetére


lafaty80
őstag

Topik törzsgárda stat érdekelne, hányan jelentkeztek vakcina oldalon? Csak kíváncsiságból.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#69240) Z.É.T. válasza lafaty80 (#69239) üzenetére


Z.É.T.
őstag

1

(plusz 22 közeli ismerősből 19-en)

(#69241) #86564352 válasza sutszi (#69226) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha alapból úgy állsz hozzá mit nem lehet ilyen-olyan kifogással, akkor kár ötleteket írni egy kis szervezéssel mit lehetne.

Több posta, Tesco vagy Interspar bent van egy plázában, meg lehet oldani a sort melegben. Kültéren megfelelő öltözet, gázpalack, autósoknak sorszám addig üljön a kocsiban stb. Szervezés kérdése. Persze inkább ne csináljunk semmit, hátha nem tetszik a változás, inkább panaszkodjunk a meglévő módszereken az a biztos.
Azt nem tudom milyen gyakran kell postára menned. Ez is csak szervezés kérdése, aki nem bírja szomszédot megkérni, amit lehet online intézni, falubeli összefogás, igazolványok érvényességét halasztani, normális meghatalmazással ügyintézés. Kedvencem amikor 17-19 órás sávban látom a szemmel láthatóan nyugdíjasokat (aki ráérne előtte bármikor) három zsemle+tejért az Aldiban, az emberek a szokásaik rabjai. Másik kedvencem amikor valaki a gyorskasszához akar beállni tele kocsival.

Amúgy nincs igazi tél, hó sincs, +5 foktól félóra ácsorgástól ne akarjunk kikészülni.

(#69242) Stanlee válasza lafaty80 (#69239) üzenetére


Stanlee
őstag

Anyukam mar jelentkezett. Ma mondta, hogy a level is megjott.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#69243) Parci válasza lacafaca (#69237) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

teljesen mindegy nekem, hogy mit hiszel

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69244) lacafaca válasza Parci (#69243) üzenetére


lacafaca
őstag

nekem meg egyeltalán nem, hogy kikészülnek az emberek idegileg...de ez meg legyen az én problémám ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69245) Parci válasza lacafaca (#69244) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

vicces volna, ha arról akarnál győzködni a monitoron keresztül, engem nem ismerve, hogy ki vagyok készülve, miközben tényleg és őszintén halálosan nyugodtan vagyok itthon. amikor ideér, ideér, majd kifeküdjük. az egyetlen, amitől picit tartottam, hogy mi lesz a gyerekekkel, ha tök egyszerre leszünk szarul anyafejjel, de így, hogy anyám remélhetőleg be lesz oltva, ez is pipa.

szóval zen. de nem kell elhinned, nincs is semmi dolgod ezzel, ezért is írtam, hogy mindegy, hogy mit hiszel. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69246) lacafaca válasza Parci (#69245) üzenetére


lacafaca
őstag

jó...ürülök neki..őszintén ;) csak ne baszódj föl fölöslegesen :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#69247) Parci válasza lacafaca (#69246) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ámen ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#69248) daneel_hu válasza lafaty80 (#69239) üzenetére


daneel_hu
addikt

Anyám jelentkezett. (76)
(pedig szerintem rajta is végigment nemrég)

Mivel az egész tágabb családi kör elkapta, egyelőre nem sietünk.
Majd jövő nyáron esetleg.

(#69249) pjen


pjen
félisten

Nem tudom , olvastátok?Ausztráliában és D.Koreában megint erősödik a járvány.(bezzeg országok).

(#69250) daneel_hu válasza pjen (#69249) üzenetére


daneel_hu
addikt

Megelőztél. :)
Igen... lassan elfogynak az érvek, hogy bezzeg itt - bezzeg ott.
Látszik, hogy Kínán kívül mindenki sz*pik. A kínaitól viszont azt sem hiszem el amit kérdez...

Türkmenisztán a bezzegország! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.