Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46151) poli27 válasza petyus_ (#46150) üzenetére


poli27
Topikgazda

Asa

(#46152) syler123 válasza poli27 (#46143) üzenetére


syler123
veterán

:R

Rákattintva nekem már nem ezt az árat hozza, úgy már 5150 - 5600, persze ez sem rossz ár, kár, hogy a színek hiányosak.

A SUNLU PETG-ről jó a véleményetek? Funkcionális tárgyakhoz azért jobb lenne gondolom, mint a PLA. Ebből mondjuk pont csak fekete van nekik.

[ Szerkesztve ]

(#46153) ptesza válasza syler123 (#46152) üzenetére


ptesza
senior tag

Igen. Szerinem jó a Sunlu PETG. Elhasználtam már egy csomót. Főleg feketét. Ha nagyon stresszes dologra kell, ami pl hajlítgatásnak is ki van téve akkor már egy picit erősebb anyag kellhet. Pl. PETG CF, ABS, ASA.

(#46154) kzkz


kzkz
őstag

Újabb SV08 videó. Úgy látom, hogy mire megjön, addigra minden apróságra lesz megoldás...

(#46155) Jackal2 válasza kzkz (#46154) üzenetére


Jackal2
senior tag

Sziasztok egy kis segítség kellene. Egy CoreXY ZoneStar nyomtatóval szívok, a bordásszíjának a végéről hiányzik ez a préselt cucc, amivel be tudnám akasztani a tartókonzolba, így nem tudom a 3D nyomtatót használni.

A kérdésem, hogy mi a hivatalos neve ennek és hol tudok ilyet venni?

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#46156) ParadoxH válasza Jackal2 (#46155) üzenetére


ParadoxH
tag

Copper Buckle címszó alatt keress rá.

[ Szerkesztve ]

(#46157) Jackal2 válasza ParadoxH (#46156) üzenetére


Jackal2
senior tag

Köszönöm. Itthon hol lehet ilyet kapni?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#46158) Reggie0 válasza petyus_ (#46150) üzenetére


Reggie0
félisten

Petg, az ellenallobb a vegyszerekkel szemben, mint az asa.

[ Szerkesztve ]

(#46159) kzkz válasza Jackal2 (#46155) üzenetére


kzkz
őstag

Vagy egy érvéghüvelyt (villanyszerelési bolt) rányomsz a végére, vagy visszahajtod ha elég hosszú, és gyorskötöző.

(#46160) Emunem válasza syler123 (#46152) üzenetére


Emunem
aktív tag

Nekem most jött meg 5 KG, majd meglátjuk. :U

@ptesza: köszi a megerősítést. :C

"... hát persze ..."

(#46161) ptesza


ptesza
senior tag

[link]
Nemsok bizodalmam volt ezzel az USB-s vákuum pumpával kapcsolatban de nagyon meglepett. Erősen szív, szépen ki tudja szívni a levegőt. Elég gyors is kb. 1 perc alatt végeztem egy tekercsel.

(#46162) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok!

A Spoolstock alkalmazással mi lett? ... nem találom a régi helyén, de a nevére rákeresve sem :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46163) r4zer0919


r4zer0919
tag

Ezzel a cuccal van valakinek tapasztalata [link] ?
Ez valóban működik, és úgy ahogyan kell?
Van aki már próbálta vagy használ ilyet?

(#46164) axlfsi válasza axlfsi (#46162) üzenetére


axlfsi
veterán

Akik megvették; Nektek működik még? (Android).
Valamiért el lett távolítva a Play-ből és a gyártó weboldalán sincs még frissítve egy esetleges újabb linkre (vagy csak az apk linkelve).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46165) Joshi válasza axlfsi (#46162) üzenetére


Joshi
titán

Nem tudom, de én megbántam hogy megvettem. Kb ugyan az mintha egy excelbe beírkálnám a filamenteket, annyi hogy grafikus felületet ad.

(#46166) axlfsi válasza Joshi (#46165) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem véletlenül halogattam (habár megkaptam, hogy mit spúrkodom), de abból, amit láttam, nekem sem tűnt túlságosan különlegesnek.
Ennek ellenére néha ránéztem, hátha leviszi az árát, hiszen időszakosan sokan szoktak olyat... erre most látom, eltűnt, de még a hivatalos YT csatornán szereplő teaser videó alatt sem válaszol erre a kérdésre a fejlesztő, már 8. napja.
Valami gubanc lesz itt... és így utólag úgy tűnik, nem is baj, hogy nem vettem meg.

ui: mintha láttam volna már alternatívákat (talán nem mobilos, hanem PC-n műküdőeket), majd rákeresek.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46167) Joshi válasza axlfsi (#46166) üzenetére


Joshi
titán

Az a gond az ilyen katalogizáló alkalmazásokkal (excel is), hogy manuálisan kell mindent bevinni, ráadásul a fogyást is dokumentálni kell különben semmit nem ér. Én erre alkalmatlan vagyok, mert egyszerűen lusta vagyok ezzel foglalkozni. Ha nyomtatok egyszerűen csak megnézem milyen színű filamentjeim vannak és abból mennyi van. Én leszoktam az értelmetlen filament vásárlásokról, ami van abból nyomtatok. Max ha elfogy valamelyik anyagom, akkor rendelek belőle.

(#46168) petyus_ válasza poli27 (#46151) üzenetére


petyus_
senior tag

köszi

Reggie0: neked is.

Nem tudom ebben a topicban lehet-e ilyet, de valaki vállal ASA/ABS nyomtatást? Sidewinder X2 nyomtatóm van, egyedi toolheaddel, PLA-ból csináltam, de ezzel csak PLA-t tudok nyomtatni, úgyhogy szeretném kinyomtattatni ABS/ASA-ból. STL-t tudok küldeni. BP X. kerület és környéke lenne a legjobb.
Ezeket kellen nyomtatni:

(#46169) haxiboy válasza Joshi (#46167) üzenetére


haxiboy
veterán

https://github.com/Donkie/Spoolman

Klipperrel (Moonraker) integrálható, akár QR kóddal lehet azonosítani a spoolokat. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#46170) Nunder válasza axlfsi (#46164) üzenetére


Nunder
őstag

Nekem még működik, de tényleg elérhetetlen az app a Store-ból. Nem tudom, hogy ez most valami átmeneti dolog-e vagy sem, de nem túl bizalomgerjesztő.

Én rávettem magam a nagy leltárra, és így azóta tényleg hasznos, de igen, kíván egy kis befektetett energiát.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#46171) poli27 válasza axlfsi (#46164) üzenetére


poli27
Topikgazda

Nekem működik még, a youtubon ezt találtam:

(#46172) poli27 válasza petyus_ (#46168) üzenetére


poli27
Topikgazda

tudok segíteni :) Elküldöd priviben a fileokat?

[ Szerkesztve ]

(#46173) axlfsi


axlfsi
veterán

Áhh, végem! :D ... mekkora egy beetetés, elképesztő: ÉLŐ stream megy éppen Sovol SV08 és megy egy alap, nyugtatót lassú zongorajáték és mellé képzeljétek el a nyomtatót, de levéve a zongorához képest a hangereje 10% (vagy annyin se), a lényeg, hogy éppen még hallható, így, aki esetleg nem ismeri, nézett teszteket, azt hiheti, hogy milyen halk! :C :DDD beszarok! :D :D

Nagy kópék, ezek a kínaiak! :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46174) axlfsi válasza poli27 (#46171) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, ma válaszolt a kérdésemre a YT kommentszekcióban :K
(működni működik, csak levették a Playről, mert megtévesztőnek ítélték, ha úgy hagyják ott, mert egy teljesen átdolgozott, új szoftverrel jelentkeznek hamarosan vissza, ... kíváncsian várom, miben, mit tudtak fejleszteni, amitől talán még praktikusabb lesz(?))

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46175) Emunem válasza axlfsi (#46173) üzenetére


Emunem
aktív tag

leesett a feje szegénynek. :DDD ... élőben

[ Szerkesztve ]

"... hát persze ..."

(#46176) kzkz


kzkz
őstag

Van valakinek tapasztalata, hogy az LDO-s Nema17 motorok mennyivel jobbak az aliexpresses társaiknál? pl. a RatRignél kapható 48mm-es: [link]

Itt náluk nem is olyan drága, mint máshol... Mondjuk a szállítási költség egy motor ára még pluszban...

(#46177) r4zer0919 válasza kzkz (#46176) üzenetére


r4zer0919
tag

Nem olyan régen vettem LDO motorokat, a típusa alább látható.
Őszintén megmondom, hogy semmi különbséget nem látok az előtte szolgálatban álló agyonhajszolt creality 1,8fokos stepperek között.
Egy lényegi és erős, kiugró különbség van, az, hogy a 0,9fokos steppernek vinnyogós, visítós, csuvakkás a hangja.
Tehát ha 1,8fokról átállsz 0,9fokra akkor ezzel mindenképpen számolni kell, ez lehet valakik számára nagyon, esetleg elviselhetetlenül zavaró is.
Minőségbeli különbség 0, semmi, ez is csak túl van dimenzionálva.
Árban viszont irreálisan túl van árazva, egyáltalán nem éri meg.

(#46178) axlfsi válasza Emunem (#46175) üzenetére


axlfsi
veterán

lol, nem láttam,... illetve, később újra ránéztem, de rendben láttam mindent. hogy érted pontosan, mi esett le, hova?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46179) kzkz válasza r4zer0919 (#46177) üzenetére


kzkz
őstag

Köszi az infót! 1,8-ast vettem kettőt, de én se fogom megtudni a különbséget a 7 évvel ezelőtti Alis rendelésemhez képest ( [link] ), mert átépítem a nyomtatót, és már csak az újba fogom berakni az LDO-kat.

Olyan vezérlőt tudtok még ajánlani, ami klipper/mainsail kompatibilis, és nem kell hozzá külön SBC (pl.: raspberry pi)? Az Sovol SV08 jön ilyen 2in1 alaplappal, de 80$. Kb. a felé szánom rá, akkor nem az rpi+ramps1.4-es vonalat viszem tovább... Ha jól látom ez is ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#46180) haxiboy válasza kzkz (#46179) üzenetére


haxiboy
veterán

Én hanyagolnám az ilyen all in one boardokat, már csak azért is mert kompatibilitási szempontból eléggé megkötik a kezed, és a gyártókat ismerve nem lesz hosszú távon támogatva a HW.
A későbbi linux frissítések/patchek okozhatnak problémát, de ez igaz az összes ilyen hardverre (Anno pl vettem egy csomó orange pi zero-t, ma már rengeteget kell mókolni hogy fusson a legfrissebb kernel, és folyamatos szívás van a wifi driverekkel)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#46181) kzkz válasza haxiboy (#46180) üzenetére


kzkz
őstag

:R

(#46182) szabieable válasza kzkz (#46176) üzenetére


szabieable
aktív tag

A 2504ek speedy power motorok amik kimondottan HV üzemelnek jól, tehát tmc2209 kiesik. Az összes speedyre igaz, hogy alacsony speeden rengeteg VFA-t tud produkálni, olyan gépekbe pakolják ahol 300mm/s felett mennek az external perimek. A tesója a 2804 ami megelégszik 24V driverrel cserébe szintén VFA-ra hajlamos. Mindkettőhöz javasolt az 5160tmc, hogy kijöjjön az igazi előnye ( 2A körül hajtva )

2004et árul a stepperonline is, szintén jó minőségben. Ahol fontos a valós datasheet és a HT coil ott stepperonline/LDO ami szóba jön hobbiszinten

Nálam ha jól emlékszem pont ezek a 2504ek szaladgálnak most 2240tmcvel 36Vról meghajtva és az ideális 1.6A-t nem tudom tartani mert túlmelegszik a driverem és még nem volt lelki erőm normális hűtést tervezni hozzá úgyhogy csak 1.2 amper körül szaladgál ezzel így 100 fok alatt tudom tartani a drivert és nem öli le a klippert

2WD esetén 5015 blowerrel hűtve 1.6Amperen, 4WDben már kevés volt

[ Szerkesztve ]

(#46183) szabieable válasza szabieable (#46182) üzenetére


szabieable
aktív tag

VZnek van egy egész jó videója róluk https://www.youtube.com/watch?v=szJ_krWbRaQ

[ Szerkesztve ]

(#46184) kzkz válasza szabieable (#46182) üzenetére


kzkz
őstag

"A 2504ek speedy power motorok amik kimondottan HV üzemelnek jól, tehát tmc2209 kiesik"
HV = High Voltage? Miért esik ki a tmc2209?

Nekem TMC2130 v1.1 van egy RAMPS 1.4-ben, és 12V-os a tápegység. Ez így akkor nagyon gáz? :) Maradjon inkább a kínai ki tudja milyen noname stepper?
(Általában lassan nyomtatok, 60-100mm/s körül, mert elég vaskos az X tengely, meg olyan összevissza a nyomtató :), de most tervezem át 9mm-es szíjra, és a Voron 2.4-et veszem alapul, csak nem lineáris sínekkel, hanem 10mm-es rúd van X és Y irányban is. )

Holnap már ideér a két motor, túl gyorsan küldte a RatRig, már nem tudom lemondani :P

Köszi a hasznos infókat, VZ videóját már láttam régebben, de nem emlékeztem rá, hogy témába vág épp. :R

(#46185) szabieable válasza kzkz (#46184) üzenetére


szabieable
aktív tag

Igen high voltage, a 2209 csak 24Voltot eszik max.
megprobalhatod meghajtani de valoszinuleg szenvedni fog a motor es befolyasolja a print minoseget.
Ahhoz, hogy ezek a speedy powerek ugy muzsikaljanak ahogy terveztek oket tenyleg ki kell taposni a beluket, ahhoz meg kell egy massziv gep kore

(#46186) Emunem válasza axlfsi (#46178) üzenetére


Emunem
aktív tag

Hotend takaró (Mágneses) kompletten a tárgyütövel, de mivel 2 van neki, a hátsóval próbált nyomtatni, kisebb nagyobb sikerekkel. De levették a videót amúgy... :(

"... hát persze ..."

(#46187) LógaGéza válasza kzkz (#46176) üzenetére


LógaGéza
addikt

Erre az árra még számold rá a magyar ÁFÁt, mert spanyolból küldik.
Majdnem megrendeltem még anno a V-Core 3.1-et, nem lett volna drágább mint a Voron 2.4, de amikor ott voltam, hogy fizetés, akkor sokkal drágább lett :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#46188) kzkz válasza LógaGéza (#46187) üzenetére


kzkz
őstag

Hát én ilyet nem vettem észre, 15,1 euro egy motor, és a fizetéskor a végén is ennyi lett. Sajnos a szállítási költség is ennyi, de eloszlik, mert két motort rendeltem, meg 9mm-es szíjat, az is ott olcsóbb volt, mint az Alin.

(#46189) axlfsi válasza Emunem (#46186) üzenetére


axlfsi
veterán

ciki,... nem is értem, hogy lehettek ilyen bátrak, hogy élőben közvetítették. Azért ezek a gépek nem egy Doxa-k :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46190) LógaGéza válasza kzkz (#46188) üzenetére


LógaGéza
addikt

Akkor lehet összeghez van kötve. De jó tudni :)
Írsz ha megérkezett? Kíváncsi vagyok mennyi a szállítási idő.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#46191) kzkz válasza LógaGéza (#46190) üzenetére


kzkz
őstag

Ma jön, már írt a DHL. Május 7-én rendeltem este 7 után.

A szállításnál volt 5 euro megadva kezdetben, de amint kiválasztottam Magyarországot ez felugrott 15-re.

[ Szerkesztve ]

(#46192) szabieable válasza kzkz (#46188) üzenetére


szabieable
aktív tag

biqu is árulja amúgy, januárban vettem 4wdhez plusz kettőt, akkor 12700 volt szállítással a kettő együtt valami discounttal, de a shipping legalább olcsóbb

(#46193) Emunem válasza axlfsi (#46189) üzenetére


Emunem
aktív tag

a többivel ment (pl. Thanos, etc...kisebbek), gondolták ezzel se lesz gond....

"... hát persze ..."

(#46194) PyCos válasza haxiboy (#46169) üzenetére


PyCos
tag

Ezt én is ajánlom : Spoolman : egyszerű és jó felülete van, jól átlátható.
Én egy QNAP NAS-ra telepítettem container-be (docker) így külön is elérhető, amúgy nyomtató 5 mp-ként küldi az adatokat neki és szépen követi a fogyasztást.

Egy kihívást (talán inkább hátrányt) találtam benne: sűrűség meghatározást.
Ugyanis a fogyást mm-ben kapja a program, amit átvált a sűrűség alapján tömegre. Namost a sűrűséget az egyes gyártók és anyagokhoz nehéz megtalálni, ha pedig általános sűrűsűgeket adok meg (mondjuk PLA-hoz 1.25 gr/cm3) akkor meg nem biztos, hogy pontos. Ehhez volna tippetek vagy tapasztalatotok?
Egész ügyesen lehet vele a még a megkezdett tekercseket is beregisztrálni, és kezelni.

Amúgy a program nagyon jól intergálva van a Moonraker-be, saját QR kódot nyomtathatsz a tekercsekhez és a nyomtató webkamerája be tudja olvasni.

Számomra hasznos linkek és leírások a telepítéséhez. : [link] , [link]

Screenshots:
[kép] [kép]

Remélem hasznosnak találjátok ti is.

[ Szerkesztve ]

A térerő legyen Veletek ... és a vizeskulacs!

(#46195) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Sziasztok, többször pedzegetem a gondolatot, hogy nem lenne rossz hobbi szinten egy 3D nyomtató, első sorban társasjátékokhoz különböző elemeket nyomtatni viszont a nagy választék miatt nagyon elbizonytalanodok. Milyen nyomtatót ajánlanátok kezdéshez?
- mivel nem nagyon vagyok otthon az anyagok között, gondolom a legegyszerűbbel kellene kezdenem, a PLA-val (bár az átlátszó, meg fa hatású anyag azért nagyon vonzó :) )
- a fő "gond", hogy kis zárt szobában lenne a nyomtató, kb. 1 méterre dolgoznék tőle napközben, szóval nem baj, ha nem lenne nagy az egészségre gyakorolt hatása. Munka miatt, meg a családban lévő kisgyerek miatt sem baj, ha kellően halk. Nyilván nem menne 0-24-be, de ha éjjel megy, azért kellene halknak lennie, ha nappal, akkor meg a munka miatt. :)
- árban nem igazán vagyok képben, hogy hol mozognak ezek a gépek, de a fenti, főleg a második feltételnek meg kell felelnie. (aztán majd az ár eldönti, hogy akarok-e otthonra nyomtatót, vagy sem :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#46196) fabula válasza TrollBalint (#46195) üzenetére


fabula
őstag

Kezdő nyomtatónak egy Bambulab A1 minit ajánlanék, mert szerintem árban és tudásban jelenleg ez a leg kezdőbarátabb és sokat tudó nyomtató, de mint minden nyitott nyomtatóból, ebből is kijönnek az olvasztott műanyagból a gázok és egyéb apró káros részecskék.
Amúgy nem nagyon van elérhető árban semmilyen oylan nyomtató, amelyik neked megfelelő tudású lenne ezen a táren, tehát teljesen zárt és megfelelő légszűrővel van ellátva. Legalább is én nem tudok ilyenről.
A legtöbb komolyabb zárt és légszűrős modell is csak a káros anyagok egy (kisebb vagy nagyobb) részét tudja kiszűrni, kis helyiségben tartósan együtt lenni nyomtatás közeben ezekkel sem túl ajánlatos.
Egyik megoldás, hogy teljesen légmentesen zárt dobozba kell tenni a nyomtatót és elszívóval előszűrés után kültérre kivezetni a levegőt a nyomtatóból.
A másik egy teljesen külön helyiségben történő elhelyezés, ami jól szellőztethető.

[ Szerkesztve ]

(#46197) axlfsi válasza PyCos (#46194) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi a részletes tájékoztatott, a leírtak alapján tetszetős, de ha jól értem, inkább (csak?) Klipperes nyomtatókkal használható igazán.
Bambu gépekkel gondolom nem kompatibilis.
Azért köszi, ránézek mindenképp! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46198) Reggie0 válasza petyus_ (#46168) üzenetére


Reggie0
félisten

Vannak itt nyomtato emberek, en is inkabb venni szoktam a nyomtatast, magam csak protokat nyomtatok. Hardverapron talalsz hirdeteseket is.

[ Szerkesztve ]

(#46199) PyCos válasza axlfsi (#46197) üzenetére


PyCos
tag

Szeritem ha a Spoolman külön serveren fut, akkor csak azt kell megoldani, hogy az adatot megkapja a Spoolman, amit Klipperen egy egyszerű IP cím megadása megoldja, mert integrálva van a klipperbe.
Bamu-val nincs tapasztalatom, de nem tűnik lehetetlennek. :F

A térerő legyen Veletek ... és a vizeskulacs!

(#46200) poli27 válasza PyCos (#46199) üzenetére


poli27
Topikgazda

Talán ha az mqtt nél le tudja kérni az adatokat működhet a Bambunál is :)

(#46201) axlfsi válasza poli27 (#46200) üzenetére


axlfsi
veterán

Nagyon kíváncsi vagyok, mert ha igen, akkor ez sokkal praktikusabb lehet, mint a Spoolstock telefonos app...
Kicsit majd utánatúrok a neten, biztosan nem bennem merült fel legelőször ez a kérdés.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#46202) haxiboy válasza poli27 (#46200) üzenetére


haxiboy
veterán

Spoolman nem, de Node-Red-hez láttam már flow-ot ami pgSQL-be menti az adatokat.
De ha jól rémlik ez csak az AMS-be rakott spoolokkal működik.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.